Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 15
Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 21:58:50

Ludzie chorzy na łuszczyce , kupcie sobie selen w aptece z cyniem i wit.E i zażywajcie regularnie codziennie a zobzczycie jak pięknie zanika łuszczyca.Musicie to brać cały czas.Selen jest minerałem ,którego brak powoduje wykwity łuszczycy.Niedowiarki niech nie kupuja tylko smaruja sie maściami ,które nic nie dają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: olek (---.gdynia.mm.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:04:09

a co to jest cyń?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:07:02

oj przepraszam zjadłam literkę to jest cynk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: olek (---.gdynia.mm.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:12:55

Elu,naprawde mi zniknie jak to bede wcinal?i nie bede potrzebowal zadnych masci?Wooow rewelacja!!!A po jakim czasie moge sie spodziewac efektow?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:26:41

Drogi Olku naprawdę ci zniknie .Tylko musisz ten minerał brać regularnie codziennie po 1-nej tabletce .Podaję ci dokładną nazwe tego minerału"Selezin ACE" firmy Walmark to jest takie żółte opakowanie.ale bierz tylko 1 tabletkę dziennie nie więcej .Musisz tro brać tak długo .aż sam zobaczysz jak znika.To jest dostępne w aptece i kosztuje ok.20 zli jest 30 dużych tabletek.Ja to biorę już 4 miesiace i nie mam już wykwitów ,ale jeszcze biore i brac bedę profilaktycznie.Bierz to cały czas.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:32:40

do Olka Jak bedziesz to brał zniknie ci zupełnie łuszczyca.Zresztą poczytaj sobie o selenie .Właśnie brak selenu w organiżmie powoduje wykwity łuszczycy. Zadne maście tu nie pomogą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:38:31

do Olka ja miałam strasznie duzo na ciele i wielkie place na nogach teraz nie mam nic,ale biore cały czas.Jak sie skończy opakowanie ide i kupuje następne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: olek (---.gdynia.mm.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 22:47:08

Jestem jednym z tych niedowiarkow.Bralem juz kiedys selen,magnez i inne tam mineraly i witaminy i jakos mi nie pomogly tongue sticking out smiley
Ale ze wzgledu ze lubie sobie czasem łyknac pigulke jakas a skonczyly mi sie omega3 to przetestuje Twoj zestawik.
Napisze o wrazeniach za ok. miesiac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Łukasz (---.icpnet.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 23:20:22

Elzbieto, wez pod uwage to, ze na kazdego inaczej dziala dany lek.
Nie zmienia to jednak faktu, ze jutro ide do apteki.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Paulinka (195.136.30.---)
Data: 25 wrz 2006 - 08:45:18

ja również spróbuję....
POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 10:15:05

Poczytajcie sobie o właściwościach selenu a zrozumiecie jak działa na łuszczyce.Brak tego minerału powoduje wykwity łuszczycy,dlatego regularne zażywanie selenu codziennie spowoduje całkowite cofnięcie się łuszczycy.Ja biore non stop i nie mam już nic ale nadal biorę.To jest minerał ,który absolutnie nie szkodzi .Jest go dużo w rybach a jeszcze więcej w owocach morza.Uważam również,że to jaki to jest rodzaj łuszczycy nie ma znaczenia,bierzcie cały czas.Podaje jeszcze raz nazwe tego selenu "Selezin ACE"firmy Walmark ,żółte opakowanie i jest tam 30 podłużnych tabletek.Dobrze jest do tego ale niekoniecznie brać olej z wątroby rekina w kapsułkach "ISKIAL".Napiszecie mi o wynikach po dłuższym czasie zażywania.Już się cieszę ,że wam również pomoże.Ja miałam strasznie wielkie place pokryte łuszczycą a teraz nie mam nic,ale dalej biorę selen.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 10:23:43

Tylko musicie cierpliwie to brać codziennie po 1-ej tabletce ,poniewaz więcej może spowodować chwilowy ból jelit.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 10:51:21

Elu, daj jakiś link (jeśli znasz taki) w którym byłoby więcej informacji o selenie. Coś nie mogę znaleźć konkretniejszych informacji o jego zastosowaniu.
Gratuluję wyleczenia i pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 12:56:40

jak wpiszesz w wyszukiwarce nazwe selen to wyjdzie co trzeba

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 12:57:52

podobno jesli lyka sie selen to nalezy uważać na slodkosci( cukier, slodycze itp) czy komuś cos na ten temat wiadomo???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 13:16:27

wpiszcie sobie w wyszukiwarce selen w łuszczycy.Tak to prawda,jezeli bierzecie selen to trzeba raczej nie jeść słodkości,bo jedno eliminuje drugie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Lolek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 13:25:36

A po jakim czasie od rozpoczęcia łykania widać pierwsze efekty ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 13:35:55

To zależy jak mocno masz rozlaną łuszczyce,ja miałam strasznie duża ,wielkie place i w tej chwili nie mam nic a biorę już 4 miesiace regularnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Axel (---.saint-gobain.com)
Data: 25 wrz 2006 - 13:43:28

Witam. Mam pytanko do Eli. Czy selenem też można wyleczyć łuszczycę paznokci?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Elzbieta (---.chello.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 14:35:19

Powiem ci Axel,ze mnie ładnie łuszczyca zginęła ,ale na paznokciach jest niedużo ale jest.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 15



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.