Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415-->
Bieżąca strona: 13 z 15
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: slaw (---.chello.pl)
Data: 15 wrz 2010 - 23:36:34

powodzenia, dawki są nie małe , ale skuteczne w moim przypadku. mam nadzieje że też tobie pomogą. Warto tez przejrzeć ten temat forum od deski do deski i zauważysz ze tym co się udało to piszą +/- to samo i powołują się na podobne źródła.W zał. łuskiewnik wszystko jest napisane jakie dawki się stosuje, te co ja stosowałem nie są max dawkami wygórowanymi ,maxdawkę trochę bałem się przesadzić i okazało się skuteczne, a to jest najważniejsze .
powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: seba londyn (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 16 wrz 2010 - 00:42:14

WITAM MAM ZAMIAR ZASTOSOWAC SELEN I CYNK DO TEGO OMEGA SALMON OIL Z LOSOSIA PO 2 TABLETKI DZIENIE CZY KTOS ZWAS TU OBECNYCH MA LUSZCZ....PLACKOWATA ......I CZY PO ZASTOSOWANIU SELEN JAK DLUGA BYLA POPRAWA ZDROWIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: JASIEK (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 16 wrz 2010 - 00:44:20

jak dluga byla poprawa po selenie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: slaw (---.chello.pl)
Data: 16 wrz 2010 - 19:10:15

W/g art. łuskiewnika można trwale wyleczyć i tego się trzymam, obecnie przechodzę przeziębienie lub grypę i widzę że choróbsko łagodniej przebiega.Co do skuteczności terapii to napisze po roku jak mi poszło, szkoda że Elżbieta nie daje się słyszeć, jej brak odbieram jako że zapomniała o problemie, czyli jej sukcessmiling smiley
pozdrawiam biedronki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: ZOFIA (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 17 wrz 2010 - 02:43:43

jak dlugo macie poprawe do selenie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: xBx (---.chello.pl)
Data: 17 wrz 2010 - 09:26:48

JASIEK czy ZOFIA czy jak Ty się tam jeszcze nazwałeś, przeczytaj cały wątek i nie zadawaj wkoło tych samych pytań. Z tego co wyczytałam potrzeba cierpliwości bo efekty są chyba dopiero po miesiącu i brać przez 3 miesiące. Nikt Ci nie zagwarantuje, że będziesz miał poprawę przez tydzień, miesiąc czy rok.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: sebaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 27 wrz 2010 - 03:28:08

widzicie jakos poprawe...........ODP PLISSSSSSSSSSS

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 wrz 2010 - 08:13:42

Do selenu dorzucilabym jeszcze inne witaminy a zwlaszcza cynk poprawa moze byc na dlugo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 27 wrz 2010 - 13:11:02

sa jeszcze innj ze swojmi niusami w lezeniu salenem pozdo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 28 wrz 2010 - 13:53:31

selen +e 50 ug se 10 mg witamina e

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 29 wrz 2010 - 16:18:33

Regularne podawanie preparatów selenu, witaminy E i cynku może spowodować trwałe cofnięcie się objawów trądzikowych i łuszczycy link dla ciekawych http://luskiewnik.strefa.pl/biochemia/selen.htm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 29 wrz 2010 - 17:30:53

Sprawdzalam na sobie i to prawda ale za wczesnie przerwalam a mialam duzo stresow i troszke sie cofnelo ale juz nie tak jak bylo kiedys. Oprocz tego wazne sa tez inne wtaminy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: foczka (---.abcdata.pl)
Data: 12 pa� 2010 - 09:54:03

Wita,

zaczelam brac selen od tygodnia, jak bedzie sie cos działo "dziwnego", widoczna poprawadam znac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy
Wysłane przez: Żanetka (---.slupsk.vectranet.pl)
Data: 13 pa� 2010 - 10:55:39

Witam ja brałam i novate i wszystkie te inne gówna pomogło na chwile jestem tak wysypana nie mogę się rozebrać przed własnym chłopakiem za nie długo mam 18 lat i chce przynajmniej ubrać bluzkę z krótkim rękawkiem na urodziny czy ktoś pomoże potrzebuje leku który jest dobry i na skórę głowy i ciało !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 13 pa� 2010 - 19:35:32

Zanetko nie ma takiego lekarstwa sad smiley ...byloby to naszym wybawieniem smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: sebaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 19 pa� 2010 - 02:04:59

WIDZICIE JAKAS POPRAWE ODP PLISSSSSSSSSS

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 19 pa� 2010 - 04:14:55

ello...ja jem miesiac codziennie i narazie bez skutków...zapewne musi to dluzej potrwac sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 pa� 2010 - 07:39:00

Tak myslalam dla mnie lepszy byl cynk w dawkach leczniczych po dwoch tygodniach widzialam poprawe wit z gr B wit E

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 19 pa� 2010 - 14:56:05

hej Nova co masz na mysli dawki leczicze cynku???a witaminy z grupy b i wit.e tez biore i nie pomaga.Wiec ile tego cynku brac ???napisane jedna tabletke dziennie,a zawiera ona 15.0 mg dzieki ;P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tylko selen wam pomoże
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 pa� 2010 - 18:12:41

No ja bralam 2tabl3razy dziennie tych po 15mg czytalam ze ok miesiaca mozna brac dawki do 100mg a puzniej zmniejszyc i ponoc cynku nie mozna przedawkowac jak wystapi biegunka to trzeba zmniejszyc dawke ale u mnie po miesiacu biegunki nie bylo za to samopoczucie swietne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415-->
Bieżąca strona: 13 z 15



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.