Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1213141516171819202122...->|-->
Bieżąca strona: 17 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: strzelbix (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2008 - 17:01:08

Witam Was.. mam pytanko.. kumpel byl w Anglii i poszedl do apteki po Exorex lotion, ale nie bylo i Pani powiedziala, ze jest zastepczy Eurax lotion.. czy to jest to samo?mleczko w butelce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 11 mar 2008 - 17:08:34

a sprawdzales w necie??eurax to masc z hydrokortyzonem i z Exorexem ma tylko podobna nazwe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aszka (---.prudnik.net.pl)
Data: 12 mar 2008 - 12:12:33

Witam. Wlasnie dostalam wiadomosc od rodzinki z Angli , ze udalo im sie zdobyc Exorex Lotion ale nie 250 ml tylko 100 ml. Czy to jest ten sam exorex? Bo wczesniej wyczytalam , ze Exorex jest tylko w butelkach po 250 ml.Prosze o odpowiedz , pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 mar 2008 - 13:02:07

aszka...to ten sam exorex..mozna go zakupic w butelce 100ml...oraz 250ml.Sama uzywam tego w mniejszej buteleczce...pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 mar 2008 - 15:39:45

Dzieki inez. Jak juz rozpoczne leczenie to dam znac jakie sa rezultaty. Mam nadzieje ze mi pomoze i latem bede mogla wystawic cialko / juz zdrowe / do slonka. Pozdrowionka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: renata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 mar 2008 - 12:17:16

mam pytanie czy ktoś smarując głowe exorexem lotion miał zawroty głowy bo zaczęłam smarować i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy może od lotionu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 13 mar 2008 - 14:09:06

na 100% zbieg okolicznosci :-))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: marza (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2008 - 19:04:53

Dano mam do Ciebie pytanie czy exorex lotion może używać siedmioletnie dziecko?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2008 - 14:16:35

DLA MARZENY!! Przykro mi ale nie mam zielonego pojęcia czy można exorex zastosować u 7-latka.Na Twoim miejscu spróbowałabym przez pewien okres.Wydaje mi się,że exorex jest bezpieczniejszy niz sterydy,którymi szpikują nas lekarze.Na łuszczycę zachorowałam gdy miałam 10 lat,leżałam w szpitalu i tam smarowałam się cygnoliną,a wiadomo,ze cygnolina i exorex mają w składzie smołę.Jeżeli masz dobrego dermatologa to moze zadaj mu to pytanie,chociaż moja pani doktor nie miała zielonego pojęcia o exorexe,wolała zapisywać mi dermovate i bardzo drogie specyfiki do kąpieli,które nic nie pomagały.Na pewno nie zaszkodzi jak będziesz dzieciaka kąpała w soli z morza martwego i okładała go błotem z morza martwego-mnie to również dobrze działa na skórę.Możesz podawać również olej z wiesiołka.Leczenie exorexem trwało u mnie 2 miesiące i nie wiem czy u 7-letniego dziecka mozna zastosować tak długotrwałą kurację.Przykro mi,że nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć Tobie na pytanie ale nie jestem lekarzem.Pozdrawiam i ściskam malucha,życzę mu bogatego zajączka i oczywiście duuuużo zdrówka a Tobie wiele wytrwałości,bo przy łuszczycy trzeba ją mieć!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: marza (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2008 - 11:48:05

Dziękuję ci Dana za szybką odpowiedż ,zależało mi na niej bo znajoma wraca właśnie z Anglii .Jeszcze cały czas się łudzę ,że to może nie łuszczyca wystąpiła u mojej córki.Ale wszystkie objawy na to wskazują,smaruję elokomem ,lorindenem i innymi maściami ,kąpię w drogich specyfikach i nic nie pomaga .Trzy miesiące minęły a krosty nie zeszły ,ma je wszędzie na głowie ,w uszach ,nogach,plecach.Tak więc dziękuję za wszystkie słowa otuchy i wsparcia.Ja również życzę Ci wszystkiego dobrego na te Święta i pozdrawiam serdecznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 mar 2008 - 11:40:12

Witaj Marzenko.Z tego co napisałać wnioskuję,że lekarz widział Twoją córeczkę i to on właśnie zapisał maści.Pamiętaj,że elokom i lorinden to sterydy.Zastanawiające jest to,że nie pomagają,pamiętam jak na początku mojej choroby posmarowałam się lorindenem to po paru dniach łuszczyca znikała.Dlaczego nie dzieje się tak u Twojej córki tego nie wiem.Jak najszybciej idz do lekarza i niech postawi właściwą diagnozę.Jak nie będzie umiał- idz do drugiego.Piszesz,że córka ma krosty,jestem ciekawa jak to wygląda-czy jest łuska?Najpierw niech lekarz stwierdzi co to za choroba a później należy zastosować leczenie.Szkoda byłoby dziecka jeżeli okazałoby się,że to nie łuszczyca a Ty smarowałabyś ją exorexem.Poszukaj dobrego dermatologa.Chociaż w naszym kraju o dobrego,naprawdę dobrego dermatologa to trudno(w każdym razie tam gdzie ja mieszkam).Moja p.doktor zapisywała mi sterydy i bardzo drogie sprcyfiki do kąpieli(funta kłaków warte).Jak zapytałam o exorex to zrobiła wielkie oczy i nie miała pojęcia o co pytam!!! To naprawdę wstyd,żeby lekarz nie był na bieżąco z lekami na łuszczycę.Ale oni podchodzą do łuszczycy bardzo obojętnie,twierdzą,że to nieuleczalna choroba i trzeba z nią żyć!!! Fajnie-no nie??? Przestałam chodzić już do tej p.doktor i jak na razie cieszę sie zdrową skórką.Na Twoim miejscu poszłabym do lekarza,który umiałby postawić diagnozę.Jest mnóstwo chorób skróry,może to nie łuszczyca??? Pozsdrawiam!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: maciej 32 (89.174.178.---)
Data: 21 mar 2008 - 17:41:09

Czy mógłby ktoś podać dokładny skład Exorex lotion???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (80.54.80.---)
Data: 21 mar 2008 - 20:52:53

Przeczytaj wcześniejsze wpisy a dowiesz się wszystkiego o exorexe,pisano już wystarczająco dużo, podano dokładny skład,jak działa,jak należy go stosować.Miłej lektury!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: play (---.187.240.8.ip.airbites.pl)
Data: 21 mar 2008 - 23:41:40

Mialem exorex 100ml po tygodniu nic niemialem na glowie, byla czysciutka smiling smiley) z ciala sie bardzo zmniejszylo w niektorych miejscach zeszlo. Niestety mialem buteleczke 100ml bardzo malo:/ teraz wogole niemoge tego nigdzie dostac zamowilem na stronce sciagneli mi kase z kata ale nic... ciagle czekam lek naprawde super ale czemu go tak malo:/ 3ba czekac cierpliwiesmiling smiley powodzenia w leczeniu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Zbyszek (---.torun.mm.pl)
Data: 23 mar 2008 - 09:01:13

Cześć , mam do sprzedaży jedną butelkę Exorex lotion100 ml( data waż . 30,09,2008 )przywiezioną z Anglii . Kupiłem dwie i niestety to na mnie nie podziałało . Stosowałem przez ponad miesiąc , trochę wszystko zbladło , ale poza tym nic szczególnego . Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem to podaję nr gg 10882139 . Pozdrawiam .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2008 - 08:13:21

Witam wszystkich łuszczykow,
dziadostwo dopadlo mnie ok 20 lat temu, przez ostatnih 5 lat stosowalam masci sterydowe, elocom,dermovate, ale tylko wtedy gdy pojawila sie plamka na skorze. Nie dopuszczalam do wysiewu. Nadszedl moment ze zaczelo sypac tak intensywnie, ze nie nadazalam za smarowaniem, Odstawilam sterydy.Potem byla cygnolina. Popalilam sobie skore. rozpoczelam kuracje w onclinic. naczytalam sie sporo o tym ze żele ornit nie pomagaja. Mysle jednak ze opinie te dotycza osob malo cierpliwych, ktore oczekiwaly cudu po 2 tygodniach. mam jednak nadzieje ze po jakims czasie zmiany luszczycowe zaczna znikac.Minął dopiero tydzien jak sie smaruje. Mam rodzine w Anglii. Wysłałam sms cito z prośbą o zakup EXOREXU. Jesli dostana zaczne sie rowniez tym smarowac. Podziele cialo na dwie czesci. jedna bede smarowac ornitem, druga lotionem. Mam zamiar eksperymentowac. O wynikach powiadomie Was za jakis czas.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 mar 2008 - 08:16:35

pozdrawiam
violetta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Agnieszka (---.ip.netia.com.pl)
Data: 25 mar 2008 - 11:52:07

Witam!!!Niestety także choruję na tą przeklętą chorobę i nic mi nie pomaga. Niestety nie mam możliwości zakupu tego leku przez kogoś.Dlatego prosze o pomoc!!!!Pomału wpadam juz w depresje!!!!!Jak mogę zdobyć ten lek???!!!Byłam na tej stronie którą podał Andrzej ale nie potrafię tego zamówić na allego nie ma tego leku więc byłabym wdzięczna jakby ktoś mi pomogl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ted (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 25 mar 2008 - 17:30:51

W Niemczech ten lek tez musi byc dostepny.Na stronie www.exorex.com jest opis,pisze ze wynalazl ten lek luszczyk.Ale to jest masc dziegciowa ,tylko forma jest bardzo ulepszona i delikatna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ewelina (193.120.116.---)
Data: 27 mar 2008 - 22:49:42

Witam wszystkich serdecznie!przyznam sie ze prawie wszystkie wpisy przeczytalam dotyczace exorexu i zauwarzylam ze praktycznie wszyscy uzywaja lotionu,a ja postanowilam zaryzykowac i na poczatek kupilam krem exorex.stosuje go 4dzien,do tego nawilzanie ciala oliwka dla dzieci na przemian z balsamem i widze znaczna poprawe.mam zamiar jutro wstapic do apteki i kupic lotion(jest dostepny bez problemu).przeczytalam na opakowaniu kremu exorex ze najlepij jest stosowac krem i lotion razem.koszt kremu w irlandii to10.66euro, lotion prawie 49euro.pozdrawiam wszystkich zaprzyjaznionych z pania luszczyca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1213141516171819202122...->|-->
Bieżąca strona: 17 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.