Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4546474849505152535455...->|-->
Bieżąca strona: 50 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Raf (---.top.net.pl)
Data: 15 kwi 2010 - 11:13:34

Łuszczycy nie udało mi się zaleczyć przez 10 lat - może dlatego że prowadzę bardzo aktywne życie i ciągle jestem narażony na mniejszy lub większy stres - co jak wiadomo wzmaga tą chorobę. Bywały miesiące że było dobrze - Mogło by juz tak zostać na zawsze smiling smiley. Od jakiegoś czasu odstawiłem leki tz pół środki czyli sterydy próbuję leczyć się naturalnie od środka - ziółka i dieta używam różnych kremów , olejków itd.. Będę szczery ! nie przynosi to żadnego rezultatu !!!!hehe . Pomacze się jeszcze z 2 miesiące zobaczę czy cos z tego bedzie !! Bo jak można żyć bez mięska , papierosów , alkoholu ( oczywiście umiarkowanie )- się nie da smiling smiley .
PS JEDYNA DOBRA STRONA TEGO ŻE OD MOMENTU PODJECIA PRZEZEMNIE TEJ DRASTYCZNEJ I JAKBY NIE BYŁO WYCZERPUJĄCEJ DLA MNIE KURACJI TO, TO ŻE STRASZNIE ŁADNIE PACHNĘ smiling smiley HEHEHEHE
W teczce obok laptopa i dokumentów mam zawsze krem do dłoni , krem pod oczy , krem do ciała , oliwkę do paznokci i jeszcze kilka podobnych ładnie pachnących specyfików tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: dsmturbo (77.252.190.---)
Data: 15 kwi 2010 - 19:10:26

Hej Raf!

Ja choruje już 15lat na tą niemiła chorobę, częściowo się z tobą zgodzę co do faktu iż nie ma jak na razie lekarstwa na tą chorobę... Jednak pragnę cię prosić byś za często tego nie wypisywał na forach, ponieważ odbieranie nadziei chorym osobą pogarsza ich stan psychiki a za tym idzie pogorszenie stanu choroby -> błędne koło! Czasami złudna nadzieja jest lepsza bo mimo że leki nie pomagają to organizm sam hamuje znaczny rozwój choroby. Co ważna i co zaobserwowałem u Łuszczyków to to że szczęśliwe osoby mają tendencję do wyzdrowienia, oczywiście nie każdy ale za to wszyscy maja poprawę stanu zdrowiasmiling smiley
Wiec nie odbieraj tej nadziei innym Łuszczykomsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: adams 78 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2010 - 12:38:50

Gdzie można dostać ten EXOREX???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: enis (83.220.221.---)
Data: 18 kwi 2010 - 18:53:29

Zajrzyj na www.allegro.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
spokojnie
Wysłane przez: anka (---.onecik.pl)
Data: 22 kwi 2010 - 18:27:07

to nie jest zadne cudo, u nas swego czasu była na rynku prodermina, niektórzy może pamiętają... to własnie jest to, tylko w małym stężeniu. W pOlsce dostepna jest maść cocois bez recepty też ma podobny skład kosztyje cos ponad trzydzieści złotych i tez mozna smarowac na głowe.
Nie sa to jakieś cudowne leki czy kosmetyki, maja taką samoa skutecznośc jak inne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: spokojnie
Wysłane przez: student medycyny (---.tktelekom.pl)
Data: 22 kwi 2010 - 18:36:08

To zwykły szajs, który nie idzie na allegro. Skład eksorexu to dziegć. Cocois ma ten sam skład. Ale jak ktoś chce przepłacać na allegro to już jego sprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: zulek161 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2010 - 12:53:50

http://www.multipharmacy.com/shop/customer/search.php?substring=exorex
Z TEGO CO WIEM TO GO MOŻNA nabyć Z TEJ STRONY ALE JA JESZCZE POSZUKAM W POLSCE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: driver_37 (---.197.176.219.threembb.co.uk)
Data: 05 maj 2010 - 16:25:37

witajcie jestem kierowca miedzynarodowym i czesto bywam na wyspie tez mnie dopadla ta choroba..troche poczytalem i tez zamowilem w aptece na prube koszt na wyspie EXOREXU 250ml to 12.99funa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: cwaniak.1991 (---.182.1.187.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 05 maj 2010 - 20:37:50

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum na poczatek chcialbym udzielic wam informacji iz produkty: plyn (balsam), krem, nawilzacz do skory glowy, oraz szampon Exorex mozna kupic !!! na www.exorex.com.pl !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: cwaniak.1991 (---.182.1.187.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 05 maj 2010 - 20:46:18

Dodam jeszcze ze ceny duzo nizsze niz na allegro czy cus. np. exorex lioton czyli plynna forma leku (balsam) kosztuje 165 zl.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: cwaniak.1991 (---.147.161.130.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 06 maj 2010 - 00:37:47

A odnosnie tej calej luszczycy:
Pare miesiecy temu wyskoczylo mi kilka malych (3mmX3mm) plamek na glowie, nad skronia i jakos wogle sie tym nie przejalem ani nie zwracalem na to uwagi. Myslalem ze to poprostu jakies tymczasowe zmiany skorne. Kilka dni temu obok tych plamek wyskoczylo dwie kolejne. Jedna taka plamke mam od okolo pol roku na palcu i jedna na lewej dloni. Po wyskoczeniu tych dwoch kolejnych na glowie zainteresowalem sie tym i zaczalem pytac kolegow czy mieli kiedys cos takiego lub czy nie wiedza co to moze byc. Jeden kolega powiedzial mi ze jego inny kolega mial luszczyce i objawy wygladaly podobnie. Nie bylem jeszcze z tym u dermatologa bo jest na urlopie czy cos i bedzie u mnie w przychodni dopiero po niedzieli. Ale i bez wizyty u lekarza jestem w 99% przekonany ze jest to luszczyca. ostatnie kilka dni ogladalem fotki jak wygladaja objawy itd. Praktycznie doslownie cale ostatnie pare dni spedzilem czytajac o luszczycy. Wiem praktycznie wszystko, czym sie objawia, sposoby leczenia, jakie sa leki, ktore sa w miare skuteczne,a ktore mniej itp.itd. Ale jednego nie wiem, i to moje pytanie do Was jako tych ktorzy maja to bardziej rozwiniente i poprostu maja ze tak powiem wiecej doswiadczen z ta choroba - JAKI JEST PRZEBIEG TEJ CHOROBY ??? Konkretniej chodzi mi o to jakie sa jej etapy? Jak sie rozwija? Czy u mnie majac kilka tych plamek problem sie powiekszy? Czy jezeli juz teraz zaczne to czyms leczyc to sie jakos wychamuje? Przez ostatnie dni przejebalem naprawdy dobry kawal lektury na temat luszczycy i dla majacych z nia problem moge powiedziec tyle ze odnosnie lekow to wszedzie w necie, na najrozniejszych stronkach najpozytywniejsze opinie ma wlasnie wyzej wymieniony EXOREX, oraz masc SODERM PLUS. Podobno bardzo dobrze dziala ta masc jak sie posmaruje dane miejsce i owinie bandarzem na noc, polscy lekarze podobno tego nie polecaja, a nawet odradzaja, a przeciwnie specjalisci z zagranicznych klinik zajmujacych sie luszczyca. Rozpisalem sie troche xD ok wiec koncze, prosze WAs o odpowiedzi na mojego jak ze dlugiego posta i pytania w nim zawarte. Z gory dzieki i pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Max (---.tktelekom.pl)
Data: 06 maj 2010 - 06:10:48

Najważniejsze odpowiedzi jak w pigułce masz tutaj:
http://www.luszczycalublin.republika.pl/file/publikacje/wskaz.htm
Głowa do góry. Z tym dziadostwem da się żyć. Ja mam łuszczycę a u małżonki zdiagnozowani czerniaka.I co tu dużo pisać. Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że łuszczyca to jest mały pikuś. Trzymaj się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: olo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2010 - 10:05:22

do cwaniak.

Niezły z ciebie cwaniak, napisałeś:

"Ale i bez wizyty u lekarza jestem w 99% przekonany ze jest to luszczyca. ostatnie kilka dni ogladalem fotki jak wygladaja objawy itd. Praktycznie doslownie cale ostatnie pare dni spedzilem czytajac o luszczycy. Wiem praktycznie wszystko, czym sie objawia, sposoby leczenia, jakie sa leki, ktore sa w miare skuteczne,a ktore mniej itp.itd."

Moim zdaniem nic nie wiesz na temat łuszczycy po przeczytaniu kilku postów czy artykułów możesz co najwyżej rozpocząć dyskusję lub polemikę z osobami bardziej doświadczonymi. To tak jak byś po przeczytaniu książki o pływaniu czy narciarstwie chciał uczyć innych tej dyscypliny i na dodatek zostać trenerem roku.
Sorry ale to nie tak pracuje.
W odpowiedzi na twoje pytanie.
Moim skromnym zdaniem każdy ma zapisane w genach czy ma łuszczycę czy też nie, ujawnienie się jej jest indywidualną sprawa każdego organizmu. Oczywiście niewłaściwy tryb życia, brak diety lub choroby ukryte spowodują nasilenie objawów i nie pomoże ci żaden krem, maśc czy inne badziewo. Musisz znależć przyczynę i ją wyeliminować.
W moim przypadku było podobnie: zaczęło się od małej plamki na kolanie - zignorowałem ten znak i po dwóch latach wysypało mnie na powarznie. przez rok szukam rozwiązania i za każdym razem jak wydaje mi się że wiem co jest grane to wychodzi coś innego. narazie najlepsze jest słońce ale w tym roku jest go jak nalekarstwo.

Pozdrawiam wszystkich i nie bądź taki kozak cwaniaku bo łuszczyca i tak nauczy cię pokory.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: cwaniak.1991 (---.182.2.61.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 06 maj 2010 - 22:18:07

Wogle sie z Toba nie zgodze i nie masz racji w tym co napisales olo. Wcale nie uwazam ze moge powiedziec na temat luszczycy wiecej niz osoby z wiekszym doswiadczeniem w tej sprawie. I wogle tego nie podwazam ze sa osoby z wiekszym doswiadczeniem odnosnie tej choroby i ktore wiedza wiecej. I nie przeczytalem kilka postow a moze kilkaset na rozne tematy. Czytalem to wszystko w celu dowiedzenia sie czegos o tej chorobie itd. A nie zeby ogarnac byle co i sie wymadrzac bez sensu. Napisalem konkretnego posta moim zdaniem w ktorym napisalem co wyczytalem, co wiem, czego nie, przekazalem to co uznalem za moze w jakis sposob pomocne dla innych i poprosilem o uzupelnienie mojej wiedzy. Chcialbym zebysmy sie zrozumieli. Pozdrawiam olo i reszte forumowiczow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: olo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2010 - 11:30:36

Nie tłumacz się Cwaniaku bo napisałeś jednoznacznie cytuję twojego posta
"Wiem praktycznie wszystko, czym sie objawia, sposoby leczenia, jakie sa leki, ktore sa w miare skuteczne,a ktore mniej itp.itd." - moim zdaniem powinieneś przyjąć z pokorą słowa krytyki, ładnie przeprosić forumowiczów za "kozaczenie". i podjąć dyskusję na równym poziomie a nie wywyższać się nad innymi. z cytowanych przez ciebie słów wynika że wszyscy to debile a ciebie zabrakło na akademi medycznej bo lek na łuszczyce odkryjesz za dwa dni, jak jeszcze trochę poszperasz w internecie.
Powiem tak przez takie osoby jak ty na forum robi się śmietnik i jeśli chcesz dalszych wyjaśnień to napisz.
ja osobiście proponuję pisać nie domysły, nie plotki, a konkretnie w danym temacie. Chcesz informacji - pytaj, Masz jakieś spostrzeżenia po zastosowaniu jakiegoś środka - pisz. masz jakieś wątpliwości - Podziel się nimi.
Ale nigdy nie zaczynaj konwersacji SŁOWAMI - WIEM PRAKTYCZNIE WSZYSTKO.

Pozdrawiam forumowiczów i przepraszam za odbiegającą od tematu polemikę ale czytając takie posty nie mogłem nie zareagować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Nora (---.ingram.com.pl)
Data: 13 maj 2010 - 13:27:42

Hey!!

Ja obecnie stosuje Flavon zielony i plus stosuje go juz 1 miesiąc na razie wysiało mnie i tak podobnież ma być bo organiz się oczysza i wyrzuca wszysko z siebie. Moja znajoma się nim wyleczyła i też tak miała ze najpierw ja wysiało a pozniej jej ustapiło ale stosowała Flavon przez pół roku. Wiec ja jestem pełna nadzieismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: łuszczyk (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 31 maj 2010 - 00:45:50

Nora - nie pisz więcej głupot po pijaku!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: s3yga (---.ust.tke.pl)
Data: 08 cze 2010 - 20:47:08

Witam
Jeszcze nie mam pewnosci ale wszysko na to wskazuje ze jestem "biedronką"-Ojciec ma ta przypadlosc ;/
Kilka dni temu zauwazylem ze plamki na piszczelu dlugo sie utzrymuja-a wydawalo mi sie ze to po prostu zaczerwienienie po drapaniu-bo swedziala mnie skora w tej okolicyi,nie moglem sie powstrzymac-pojawily sie tez zaczerwieniania wewnatrz pachy,
jedna plamka na plecach i jedna na bicepsie-dodam ze zadna nie jest wieksza niz 1cm,
Mam pytanie czy slyszeliscie o rybkach "pedikiurkach"-ostatnio slyszalem w telebazie,podejzewam ze chodzi bardziej o zluszczanie poprzez zjadanie-czy tez moze jakies inne wlasciwosci posiadaja te rybki.
Odnosnie postow,jakos nie przekonuja mnie te wszystkie reklamowane leki(kosmetyki),chyba po prostu pojde do dermatologa,przynajmniej niech zdjagnozuje.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: s3yga (---.ust.tke.pl)
Data: 08 cze 2010 - 20:49:05

Witam
Jeszcze nie mam pewnosci ale wszysko na to wskazuje ze jestem "biedronką"-Ojciec ma ta przypadlosc ;/
Kilka dni temu zauwazylem ze plamki na piszczelu dlugo sie utzrymuja-a wydawalo mi sie ze to po prostu zaczerwienienie po drapaniu-bo swedziala mnie skora w tej okolicyi,nie moglem sie powstrzymac-pojawily sie tez zaczerwieniania wewnatrz pachy,
jedna plamka na plecach i jedna na bicepsie-dodam ze zadna nie jest wieksza niz 1cm,
Mam pytanie czy slyszeliscie o rybkach "pedikiurkach"-ostatnio slyszalem w telebazie,podejzewam ze chodzi bardziej o zluszczanie poprzez zjadanie-czy tez moze jakies inne wlasciwosci posiadaja te rybki.
Odnosnie postow,jakos nie przekonuja mnie te wszystkie reklamowane leki(kosmetyki),chyba po prostu pojde do dermatologa,przynajmniej niech zdjagnozuje.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: dona (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 cze 2010 - 23:35:50

Mogę podpowiedzieć co najlepiej byłoby zastosować przy łuszczycy.I skutecznie się jej pozbyć na zawsze .Ale na pewno nie w 3 tygodnie , bo to nie możliwe -no chyba że stosowałoby sie podwójne dawki . Mam sprawdzone to .Ja walczyłam 3 miesiące . Troche kosztowało . Ale warto było .Była to zwykła herbatka ESSIAC ,/a może niezwykła/ .Kupowałam pare lat wstecz .Cena była 165 zeta .Do tej pory spokój . A jakie szczęście nosić sobie sobie krótki rękaw ,a kąpać się jak inni i zinnymi .I nie zakrywać dekoldu...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4546474849505152535455...->|-->
Bieżąca strona: 50 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.