Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Katarzyna (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 21 lut 2008 - 10:30:37

Waldi,ty moja dobra duszyczko na tym forum !Bardzo chętnie bym z tobą pogadała na gg (9273225)np.jutro po godz.18tej będę dostępna.Oczywiście,jeśli ktoś jeszcze ma ochotę zamienić parę słów o ł.to nie ma sprawy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: tomek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2008 - 21:38:30

Witam wlasnie zaczelem kuracje i strasznie mi wysusza skore!! Jak wy to stosujecie??? splukujecie to?? jak tak to po jakim czasie?? i zgadzam sie ze delatar to nie to samo tzn jak dla mnie jest do bani

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2008 - 09:01:04

Witam wszystkich...mam pytanie...czy ten exorex dziala rowniez na luszczyce krostkowa dloni i stop???Smaruje sie lotionem exorex przeszlo tydzien i nie zauwazylam znacznej poprawysad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Grażyna (---.uwgda.gov.pl)
Data: 27 lut 2008 - 11:47:50

Stosuję exorex lotion od trzech tygodni. Jest lepiej. Lek kupili mi znajomi w Angli. Bardzo się przejęli moją chorobą i wczoraj dostałam następne trzy opakowania. Z tego co wiem to delatar został w Polsce wycofany z aptek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: baska (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 27 lut 2008 - 12:41:29

Czy jest mozliwosc zakupu w Polsce!!! Czy lekarz prowadzacy moze to przepisac!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Grażyna (---.uwgda.gov.pl)
Data: 27 lut 2008 - 13:59:40

Lek ten nie jest u nas w obrocie. W Angli polskie recepty nie sa realizowane.Dlatego koszt wynosi 15 funtów (ja tyle płaciłam).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: sylwia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2008 - 17:10:46

Witam!Ponawiam pytanie Tomka,jak stosujecie exorex? Ja używam go od 1,5tygodnia i faktycznie trochę schodzi,ale mi też bardzo mocno wysusza skórę i przez to diabelsko swędzi.Smaruję dwa razy dziennie i nie zmywam tego,czy takie stosowanie jest OK? Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: DANA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2008 - 17:29:56

Do Sylwi.Wszystko jest ok.Smaruj się dale exorexem. Osoboście pomaga mi ten lek.Działanie zauważyłam dopireo po 4 tygodniach stosowania.Na wysuszona skórę można zastosować balsam do ciała-obojętnie jaki.Mnie skóra nie swędzi.Również stosuję szampon exorex-świetna sprawa!! Myję głowę codziennie,zostawiając pianę na 15 minut.Pozbyłam się wstrętnej skorupy i w końcu nie sypie mi się z głowy.Lotion stosuję 2 x dziennie-nie zmywam leku,tzn.wieczorem biorę kąpiel-smaruję się lotionem,rano znów się smaruję i tak przez dłuższy czas,aż do skutku.Łuszczyca w końcu ustępuje,tylko nie wiem na jak długo.Jak na razie jest do dla mnie najlepszy lek,a uwierz mi-stosowałam już przeróżnych specyfików.Tylko nie chodz w czasie smarowania do solarium ani nie wystawiaj skóry na słoneczko.Pozdrawiam i życze wytrwałości i oczywiście zaleczenia tego diabelstwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
nowe info
Wysłane przez: mona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2008 - 22:36:57

"The science of Exorex was originally pioneered in South Africa in 1990 and is now the largest selling medication there, for psoriasis. Since 1990, Exorex has been introduced to other countries worldwide where it has helped many thousands. In 1995, an Exorex Eczema formula was developed. Now both Exorex Treatment Programs have been cleared for over-the-counter sale in the United States. A study conducted by leading doctors at the Boston University Medical Center indicates at least 80% showed significant improvement in treating their psoriasis. The clinical evaluation was published in the April 1997 issue of the Journal of Investigative Dermatology. An overseas study showed 75% of Eczema users saw significant improvement. The Exorex family includes a formulation containing the active ingredient, compatible moisturizers and a scalp conditioner ensuring an all-over body and scalp treatment. Exorex's clinically efficacy seems to result from a unique delivery which contains essential fatty acids derived from the skin of the common banana. It is thought that this lipid base seems to enhance the deep delivery of the active ingredient, emulsified coal tar, to the basal layer of the epidermis"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Katarzyna (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 02 mar 2008 - 16:02:27

Właściwie dlaczego przy leczeniu exorexem nie można chodzić na solarium?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 02 mar 2008 - 16:12:52

dziegiec zawarty w exorexie a takze innych lekach dziegciowych powoduje ze skora jest bardziej podatna na dzialanie promieni slonecznych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (195.205.217.---)
Data: 02 mar 2008 - 17:13:35

Zgadzam się z bruno, zresztą w opisie tych leków jest to wyraźnie wyartykułowane.
W moim przypadku zauważyłem, że jak zastosuję jakiekolwiek dziegcia i wystawię na słoneczko, to wówczas efekt jest piorunujący. Kilka dni i śladu nie ma po ł. Przypuszczam, że słonce powoduje, że skóra jest elastyczna i podatna na wchłanianie i w połączeniu z ultrafioletem doskonale działa. Jednakże tych zmian nie wystawiam na ciągle opalanie, tylko z wielkim umiarem, ponieważ można się poparzyć i to chyba jest główna przyczyna ostrzeżenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Katarzyna (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 02 mar 2008 - 18:11:05

Barzdo wam dziękuje bo właściwie kończę już leczenie exorexem, i chciałabym odbarwienia skóry, które mi zostały po leczeniu zlikwidować na solarium, ale mam jeszcze kilka plamek, które wymagają dalszego smarowania.Dlatego nie wiedziałam czy już moge się opalać.



Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 02 mar 2008 - 19:20:03

mialem to samo...skora poprostu musi ci sie zregenerowac-masci witaminowe, natluszczanie...uwazaj na solarium moze max 3 min jednorazowo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Seba77 (---.chello.nl)
Data: 03 mar 2008 - 16:55:20

Witam.
Mam pytanie na temet dostepnosci tego preperatu na wyspach???Mojego znajomego dziewczyna pracuje w aptece w Londynie,probowalem zalatwic ten lek ale dostalem wiadomosc ze lek ten obecnie nie jest dostepny.Jak to jest naprawde????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 mar 2008 - 23:18:24

Bruno mam pytaniesmiling smiley) Ile powinno trwac leczenie exorexem??Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 04 mar 2008 - 09:09:42

nie wiem, jak dziala na ciebie to chyba do skutku :-)))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 mar 2008 - 14:17:38

w tym sęk ze chyba słabo działa;(Stosuje go juz dwa tygodnie a skutki mizerne...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: rooster (---.eranet.pl)
Data: 07 mar 2008 - 11:32:43

Witam, mam do sprzedania jedna buteleczke Exorex Lotion 100ml... Nową nie otwierana... więcej info na gadu 2707030 co do ceny napewno sie dogadamy.

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2008 - 14:23:05

Wyczytalam , ze ze zdobyciem exorex lotion sa klopoty.A czy krem,szampon mozna kupic bez problemu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.