Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1314151617181920212223...->|-->
Bieżąca strona: 18 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: andriej (---.dslgb.com)
Data: 28 mar 2008 - 08:57:49

ja probuje kupic od dluzszego czasu i nic pytalem w wielu aptekach i powiedziano mi ze najwczesniej w maju bedzie dostepny...poprzednio mial byc dostepny w marcu wiec cos nie jest tak i przekladaja terminy.
Krem z tego co wiem nie zawiera dziegcia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ewelina (193.120.116.---)
Data: 28 mar 2008 - 17:14:30

ja ostatnio pytalam i byl ale nie wiem czemu cos mnie podkusilo ze by najpierw sprobowac tego kremu.Mozecie mi nie wierzyc ale widze poprawe.A w jakim miescie Irlandii o to pytales?oczywiscie jesli mozna wiedziec.
Jesli masz gdzies opakowanie po exorexe lotion to mozesz porownac sklad ja teraz napisze sklad kremu.Ja nie stety nie moge porownac bo jeszcze nie kupilam,moze dzis wieczorem albo jutro.
SKŁAD:
Water.Paraffin White Soft & Emulsifzing Wax & Liquid Parafin
Parafin White Soft
Glzcerin
Mineral oil
dl_a_Tocopherol
Ethyl Linolenate
PEG_40 Hydrogenated Castor Oil
Methyl Paraben
Sodium Propyl Paraben
Imidurea

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: andriej (---.dslgb.com)
Data: 28 mar 2008 - 20:50:24

chodzi o to ze nie ma coal tar.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: andriej (---.dslgb.com)
Data: 28 mar 2008 - 21:43:22

tak czy inaczej super ze pomaga bo exorex to nioe tylko dziegiec ale i specyficzna formula...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2008 - 12:36:59

podaje strone na allegro gdzie mozna kupic EXOREX penetrating emulsja- odpowiednik.

"Exorex penetrating emulsion jest odpowiednikiem Exorex lotion, sprzedawany pod inna nazwą handlową w Australii oraz RPA

Oryginalny - produkowany w Południowej Afryce (RPA) gdzie formuła Exorex-u została stworzona.

Natomiast Exorex lotion produkowany jest w Irlandii na licencji z RPA"

kosztuje 170 zl. Ja zdecydowalam sie kupic dzisiaj wplacam pieniadze i zaczynam leczenie tym plynem. Póki nie dostane lotionu oryginalnego z Anglii.

oczywiscie o efektach powiadomie Was drodzy Skorupiacy smiling smiley

Pozdrawiam

P.S zastanawiam sie nad genetyka ktora jest tak swietnie rozwinieta w swiecie a nie daje sobie rady z ta "paskudna przyjaciolka"


AHA. Zostaly tylko 2 buteleczki po 100 ml. Spieszcie siesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2008 - 12:38:20

Sorry , zapomnialam umiescic linksmiling smiley


http://www.allegro.pl/item337208462_exorex_penetrating_emulsion_lotion_luszczyca_z_pl.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: andriej (---.dslgb.com)
Data: 29 mar 2008 - 14:45:22

tak naprawde to nie ma znaczenia skad ten lotion jest bo to ta sama firma i receptura.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ewelina (193.120.116.---)
Data: 29 mar 2008 - 16:46:42

no oczywiscie ze bez znaczenia z kad,wazne w tym momencie jest to ze by pomagal i dzialal jak najskuteczniej.no to kuruj sie Violetta i daj znac o postepach.
byc moze wreszcie dzis udam sie do apteki po exorex lotion,JA OD JUTRA WRESZCIE ZACZYNAM KURACJE EXOREXEM LOTION

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ewelina (193.120.116.---)
Data: 29 mar 2008 - 16:51:14

ale napisalam,troche sie zapedzilam,jak mysli sie o czyms innym a nie mysli sie o tym co chce sie napisac to tak wychodzi haha.mialam napisac ze wreszcie od jutra zaczne kuracje.pozdro dla wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.eranet.pl)
Data: 30 mar 2008 - 11:07:43

witam Was
siedze owinieta folia, jak juz wczesniej pisalam lecze sie rowniez metoda zaproponowana przez onclinic.Po nocy stan skory pogorszyl sie. chyba za dlugo trzymalam zel. tak bynajmniej mowil lekarz.w tej chwili sciagam nadmiar łuski brrrrr.minęły dwa tygodnie. czekam cierpliwie na efekty:/ no i nadzieja w exorexe. a jesli nie pomoze???? Moze jakis czarodziej?!?!?!?!? albo złotą rybkę poproszę, pojde nad rzeke i poproszę ją
;D

pozdrawiam
violetta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: andriej (---.dslgb.com)
Data: 30 mar 2008 - 11:16:49

wiola, ale chyba musisz zdecydowac czy sie leczysz masciami on clinic czy exorexem bo 2 naraz to nie za bardzo chyba...moga jakies reakcje niechciane nastapic. Np exorex najlepiej dziala u osob ktore uzywaly malo sterydow...lub ostatnio nie stosowaly(jak wszystkie dziegcie)pozdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.eranet.pl)
Data: 30 mar 2008 - 11:31:43

andriej Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> wiola, ale chyba musisz zdecydowac czy sie leczysz
> masciami on clinic czy exorexem bo 2 naraz to nie
> za bardzo chyba...moga jakies reakcje niechciane
> nastapic. Np exorex najlepiej dziala u osob ktore
> uzywaly malo sterydow...lub ostatnio nie
> stosowaly(jak wszystkie dziegcie)pozdr

mysle poeksperymentowac. od klatki piersiowej w gore exorex a nizej dol w on clinic cd.
i co Ty na to Andrzej?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: lovebird (---.cpe.net.cable.rogers.com)
Data: 01 kwi 2008 - 01:08:50

sprzedam exorex gel 250 mililitrow kupiony w Canadzie,Chetnych prosze o wiadomość na email- wtedy wystawie na allegro- cena za tyle mililitrow to 300 zl plus przesylka z Canady.Pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aszka (---.prudnik.net.pl)
Data: 03 kwi 2008 - 00:17:01

Witam. W koncu rodzinka przywiozla mi exorex lotion i od 16 dni smaruje sie nim rano i wieczorem. Przyznam , ze moj zapal troche zmalal bo jak na razie nie widze efektow, Wrecz przeciwnie, mam wrazenie ze zmiany jeszcze bardziej sie zaczerwienily i skora w okol tez jest bardziej czerwona. Nawet minimalne zmiany ktore wczesniej ledwo dostrzegalam teraz sa czerwone. Nie wiem czy stosowac exorex nadal bo z tego co wyczytalam to u innych zmiany robily sie bledsze a u mnie odwrotnie. Czy ktos z Was na poczatku stosowania tez mial takie objawy ? No ale nic innego mi nie pozostalo tylko probowac nadal. Moze cos "ruszy"? Pozdrowienia dla Wszystkich "Biedronek" -/ nie pamietam kto nas tak nazwal na tym forum , ale podoba mi sie bardziej niz - luszczyki/. I jeszcze do autora - lovebird , exorex gel? 250 ml za 300zl + koszt przesylki ? Dobry zart w zlym guscie. Ale przepraszam , wczoraj byl 1 kwietnia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 03 kwi 2008 - 00:38:18

a stosowalas wczesniej masci sterydowe?
wogole czy dziegcie na Ciebie dobrze dzialaja, bo jest tez mozliwosc ze nie tolerujesz prep.dziegciowych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: lovebird (---.cpe.net.cable.rogers.com)
Data: 03 kwi 2008 - 00:47:45

zobacz na allegro w historii sprzedawanych exorexow ile kosztuje zel 250 mil. Byl sprzedawany nawet za 330 plus przesylka madralo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2008 - 08:24:48

Witam Kropeczki ponownie /już nie nie łuszczykówwinking smiley)) /,
dostałam exorex ten za 170 zł kupiony na allegro
wczoraj wieczorem posmarowałam jedynie nogi,czoło i okolice głowy na próbę żeby zobaczyć czy nie wystąpi reakcja alergiczna
w tej chwili jestem po wysmarowaniu całego ciała
sugestywnie wierzę w zaleczenie tym specyfikiemsmiling smiley
nie wiem tylko kiedy natłuszczać ciało???
proszę Was o wiadomość i wskazówki
pozdrawiam wszystkich
violetta
ps. LOVEbird z Canady NIE ZDZIERAJ, ja czekam na przesyłkę z Anglii 250 ml za 120 zł. Więc odpuść sobie te ofertę!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: lovebird (---.cpe.net.cable.rogers.com)
Data: 03 kwi 2008 - 08:30:31

tyle kosztuje 100 mililitrow a nie 250smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: lovebird (---.cpe.net.cable.rogers.com)
Data: 03 kwi 2008 - 08:53:16

http://www.allegro.pl/item310496582_exorex_lotion_250ml_luszczyca.html

to sobie zobaczcz - na marginesie to nie jest moja aukcja- nigdy nie sprzedawalem na allegro- zawsze poza.Teraz chce dopiero zaczac,bo tak bezpieczniej jest.

Poczytajcie sobie na necie artykuly o falszywym i tanim exorexie smiling smiley,
i uwazaj zeby sobie nie zaszkodzic na pozornej oszczednosci,

Buziaki- znikam stad- chcialem pomoc- ale Polaczki jak zwykle chca wszystko za darmo.Kupuj tam gdzie kupujesz nadalsmiling smiley i przecztaj instrukcje obslugi- jesli umiesz- bo tego nie naklada sie na cale cialo, tylko punktowo, a po wchlonieciu smaruje sie ciało kremem. Mi wlasnie exorex pomogl- ale trzeba to stosowac z glowa.

Mam stałych, sprawdzonych kupcow exorexu z Polski i nie uslyszalem nigdy, ze zdzieram.Dobre!!! Za jakość sie płaci a gel jest wydajniejszy niz lotion i starcza na dluzej.pozdrawiam i milego dnia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2008 - 09:11:14

Zgadza sie. Ale wczesniej podalam ze ten z allegro posiada pojemnosc 100 ml. Patrz wyzej i czytaj uwaznie panie LOVEbird. Zamowilam na aukcji, bo mi zalezalo, pewnie gdybys wczesniej sie pojawil zamowilabym u Ciebie.Rownie dobrze dalabym sie nabrac. Dzien pozniej dostalam od znajomych z Anglii informacje, ze wlasnie wysylaja mi ZA 120 ZL 250 ml, kupiony w aptece!!! Wiec niestety nabralam sie i nie sadze aby ten specyfik z allegro byl podruba, place niestety drozej bo 170 x 2 = 340. Uwazam ze osoba z aukcji podobnie zdziera jak Ty! No sorry Ty laskawie o 40 zl taniej a to juz cos, nieprawdaz?!?!?
ps. a Ty to nie polaczek?!?!?!? BUZIACZEK

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1314151617181920212223...->|-->
Bieżąca strona: 18 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.