Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1415161718192021222324...->|-->
Bieżąca strona: 19 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2008 - 09:13:39

Mimo to dzieki za odpowiedz i wskazowki oraz podpowiedz, moze i sa podroby NA NASZYM RYNKO POLSKIM. Wiec poczytam na ten temat. Na pewno bede ostrozniejsza.
Pozdrowienia dla pana LOVEbird

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aszka (---.prudnik.net.pl)
Data: 03 kwi 2008 - 11:04:21

Bruno , prawde mowiac od dluzszego czasu stosowalam tylko dermowate.Mam malo zmian , glownie na lokciach troszke na kolanach i kilka kropek rozsianych na nogach.Oprocz masci popijam ziola na luszczyce i na oczyszczenie watroby. Dermovate to silny steryd i dlatego ucieszylam sie slyszac o exorex lotion. Postanowilam smarowac sie exorexem nadal. Mam nadzieje , ze cos ruszy. Violetta , zgadzam sie z Toba co do osob chcacych "pomoc!?" i oferujac leki w takich cenach. Ja smaruje rano zmiany exorexem , odczekam troche az lotion wyschnie i na cale cialo nakladam balsam do skory bardzo suchej i wrazliwej.Wieczorem biore prysznic i nakladam na nowo. Wiem , ze przy luszczycy zakazane sa wszelkie uzywki ale ja bez porannej kawy nie potrafie normalnie funkcjonowac / mam bardzo niskie cisnienie / no i te przeklete papierosy. Od dluzszego czasu nekaja mnie tez rozne infekcje / zatoki,gardlo /ktore pogarszaja stan skory. Ps. ja za 2 but. po 100ml zaplacilam 30f czyli 134,40 zl.Exorex zostal zakupiony w Angli w aptece. Lovebird , wiecej luzu. Przeciez jestes jednym z nas !!!! Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2008 - 13:36:31

Dzięki aszka za wiadomość. Super że możemy siebie wzajemnie wspierać. Tak dzisiaj zrobiłam, exorex, odczekalam az się wchłonie i natluszczającym kremem się posmarowałam.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: MoniAA_0601 (---.zgora.dialog.net.pl)
Data: 05 kwi 2008 - 09:00:38

Mam na imię Monika i mam 14 lat. Łuszczycę mam od trzech lat. Leczę się w szpitalach bo nie pomagają mi żadne sposoby domowe. Długo leczyłam się także u znachorki. Nic mi jednak nie pomagało. Najwięcej wysiewów mam na głowie. Reszta wysiewów ukazuje się w okolicach piersi. Delatar stosuję do tej pory jednak nie pomaga już mi. Używam także Locoid Crelo, jednak to jest steryd i nie można go stosować dłużej niż 5 dni. Gdy przerywam smarowanie nim mam jeszcze większe wysiewy. O Exorex lotion powiedziała mi moja przyrodnia siostra. Wie o nim bo kupowała swojej mamie. Dlatego zastanawiam się czy z niego skorzystać. Czy w moim wieku ten lek nie jest za bardzo szkodliwy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 05 kwi 2008 - 11:17:50

exorex nie zawiera sterydow i mozna go stosowac nawet u malych dzieci.
Najlepsze rezultaty w walce z luszczyca odnosi sie gdy nie stosowalo sie wczesniej sterydow, lub od czas stosowania uplynelo troche czasu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: marta (---.telsten.com)
Data: 06 kwi 2008 - 11:49:30

gdzie mozna zamowic exorex ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Pawik (---.cablesurf.com)
Data: 06 kwi 2008 - 18:37:41

Witam!
Łuszczycę mam od 20 lat. Przez tem czas walczyłem z nią z różnym skutkiem. Przważnie opłakanym :-( Przez jakiś czas stosowałem Cignoderm lub robione leki z cignoliny. Niestety wyleczenie łuszczycy pociągało za sobą zabarwienie skóry w przeróżnych odcieniach brązu i na plaży wszyscy przyglądali mi się jakbym był przypiekanym Kmicicem. Dodam że mimo iż stosowałem to w terapii minutowej to i tak występowało paskudne zabarwienie mojej skóry, w co moja dermatolog nie chciała wierzyć... Dopiero w zeszłym roku moja żona na tym forum znalazła informacje o Exorexie. Tak się dobrze składa że akurat mieszkam w Irlandii i zakupiłem sobie zestaw. Wrażenia są takie: zawziąłem się że nie popuszczę i min 4 tygodnie będę się smarował. Ku mojemu szczęścu łuszczyca zniknęła pozostawiając jedynie odrobine bledsze miejsca (miałem bardzo rozległe placki) kuracje zakończyłem w maju zeszłego roku i do października nie miałem żadnego śladu (a mam jakąś wredną odmianę, która wytrzymywała dotychczas ok 1 miesiąca) Jesienią i zimą każdego roku miałem taki wysyp że już nawet dawalem sobie spokój do wiosny bo i tak bym nie nadążył czymkolwiek smarować. W tym roku wysiew był nieznaczny (kilka krostek, które się powiększają ale stosunkowo wolno). Smarowanie lotionem trochę wysusza skórę dlatego zaraz po wchłonięciu skóra MUSI być natłuszczana. Nie musi być to Exorex Moisturising Cream (choć pozostawia bardzo fajną, nawilżoną skórę). Ostatnio ze sklepów na wyspach zniknął Exorex i czekają na nową serię. Zamówiłem więc Lotion i Moisturizer Scalp tutaj:
http://www.ch-shopping.com/exorex/shop/frmorderform.htm
Zamówiłem sporo, żeby starczyło mi na ten sezon i trochę się obawiałem że nie dojdzie bo nie dostałem żadnego info o przyjeciu lub wysłaniu tego do mnie. Na szczęście po 3 tygodniach dostałem przesyłkę czyli mogę potwierdzić że można od nich zamawiać. Aha na mój zeszłoroczny spory wysyp zużyłem 2 butelki 250 ml i 1 100ml (trochę mi zostało) no i wszelkiego rodzaju natłusczacze. Weźcie to pod uwagę przy zamówueniach bo 1 butelka 100 ml to strata kasy. No i pamiętajcie - walczcie przynajmniej 4 tygodnie bez ściemniania! Ja smarowałem się raz dziennie i pomogło. Teraz zaczynam bitwę o następny sezon. Póki co Exorex jest u mnie na 1 miejscu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ferika (---.dslgb.com)
Data: 06 kwi 2008 - 19:36:37

Witajcie!
mieszkam w Anglii .jakiś czas temu byłam tu u lekarza,poprosilam o receptę na exorex i poszłam do apteki jednej ,drugiej ,piątej... wszędzie mowili, że producent wstrzymal ten lek i nie dostarcza go do aptek. zaczęłam szukać w internecie. znalazłam i zamowilam exorex, ktory niby był dostępny. a z apteki internetowej tylko dostawałam maile, ze chwilowo brakuje im leku,ze przyslą jak tylko dostaną dostawę. czekalam okolo 2 miesięcy i nic. ciągle pisali, że leku wciąż nie ma. nikt nie potrafił podać przyczyny, dlaczego wycofuja ten lek.jakis czas temu przeczytałam cos w internecie ,ze smoła węglowa(głowny składnik exorexu) ma dzialanie karcenogenne(powoduje raka),ale nie potrafię odszukać tego artykulu i nie jestem pewna na 100% czy tak jest. może ktos wie cos więcej na ten temat? poza tym znów sprawdzilam aptekę internetową i napisali tam ,że exorex będzie dostępny od maja. juz nie wiem co jest grane... pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 kwi 2008 - 10:06:30

Witam Was zaleczone kropeczki;
proszę o informację z przebiegu leczenia. Smaruję się exorexem od 5 dni. Plamy troszeczkę poróżowiały. Jednak łuska wciąż jest. Po kąpieli miejsca dotknięte łuszczycą są strasznie suche i chropowate. Oczywiście stosuję krem, który tą suchość w dużym stopniu łagodzi. Napiszcie proszę, czy przez pierwsze dni stosowania tego specyfiku tak skóra wygląda jak opisuję????
POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Arek (85.134.163.---)
Data: 08 kwi 2008 - 15:11:58

Witam wszystkich jestem obecnie w Irlandii i chce wyprobowac EXOREX LOTION, czy wie ktos czy jest on dostepny na dzis dzien.jesli bedzie dzialal to to chetnie pomoge i moge wyslac do Polski. Pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 08 kwi 2008 - 17:33:30

a stosowalas wczesniej sterydy? jak dlugo?
moze zacznij od rozcienczania exorexu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 kwi 2008 - 18:38:58

Wioletta, ja smaruje sie exorexem 22 dzien.Systematycznie 2 x dz. W 16 dniu mialam lekka zalamanke bo zmiany bardzo sie zaczerwienily , byly suche i swedzialy. Chcialam juz odstawic exorex i wrocic do dermovate ale ... na szczescie odstapilam od tego pomyslu. Od kilku dni jes o niebo lepiej. Zmiany bledna i zanikaja . Niektore "kropeczki" wypatruje juz na sile bo sa ledwo widoczne. Tam gdzie mam jeszcze male zmiany skora tez jest sucha i troche swedzi ale natluszczam cialo balsamem a dzisiaj dokupilam jeszcze olejek do kapieli.Jestem dobrej mysli. Wiem , ze jednym pomaga juz po kilku czy kilkunastu dniach a inni musza stosowac exorex dluzej. Ja przed exorexem stosowalam dlugo sterydy. Zycze wytrwalosci w leczeniu . Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: michal (---.gprs.plus.pl)
Data: 08 kwi 2008 - 19:31:45

luca ja odkupie.502760129 zadzw.jak mozesz bo niemam dostepu do neta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: violetta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 kwi 2008 - 20:12:54

Aszka, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Nawet nie wiesz jak bardzo podbudowały Twoje słowa. Więc wszystko jest ok.
Dziękuję również Bruno Tobie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę jak najdłuższej remisji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Jolka (83.238.58.---)
Data: 10 kwi 2008 - 21:53:18

Witam. Pawik zamowiłam exorex lotion z tego linka co podałes. Dzis otrzymałam od niech meila zebym wplacila 70 euro na ich konto w niemczech. Czy ty rowniez wczesniej placiłes czy dopiero przy odbiorze? Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: andriej (---.dslgb.com)
Data: 11 kwi 2008 - 01:31:58

Ja , jako ze w Uk nie mozna dostac zamawialem gdzies indziej (inna apteka internetowa) oczywiscie wplacilem pieniadze i czekam, nie mozna sie dodzwonic, pisza ze odpowiadaja na wszystkie e-maile ...hmmm tylko nie na moje???po kilku tyg dostalem maila ze chwilowo lotion jest niedostepny...wiec kasa zamrozona bo chyba oddac tak latwo nie chca...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: archie (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 kwi 2008 - 11:45:57

Witam wszystkich walczacych.Mieszkam i pracuję w IE i borykam sie z łuszczyca od 15 lat.Stosowałem w polsce rozne kremy,maści,duzo dziegciu i sterydów.Jednak najwieksze efekty leczenia były ,gdy znajdowałem dodatkow przyczynę.Wyprostowałem prze grodę nosową (lepsza wentylacja zatok),usunąłem ropiejące migdałki,usunąłem zęba ( 2 krotne kanałowe leczenie przez 2 lata).W moim życiu pojawiało sie dużo stresów dnia codziennego,które potęgowały sie z czasem.Zmieniłem pracę,miejsce zamieszkania,tryb życia-to dawało spokój na 3-4 miesiace ale chwile niestety konczyły sie.Spodziewaliśmy sie dziecka,ja odszedłem z kolejnej męczącej pracy-brak pewności w środki materialne dla nowej rodziny i potrzeb mieszkaniowych przyczynił sie do dosc duzego wysypu na głowie ,rekach ,nogach,pupie.skłonił mnie do wyjazdu do IE.Gdy zapas sterydow skonczyl sie po 2 miesiacach i nie smarowaniu ponad 6 tygodni zauwazyłem coś innego. Nowe otoczenie,przypływ środków pieniężnych,spokojna praca,podróże służbowe do hiszpanii i włoch spowodowały zatrzymanie postępów choroby.Dużo słońca,morska woda(przynajmniej 1 raz na tydzien),inna dieta-(dużo olejów roślinnych,pomidorów ,parzonych warzyw,grillowanego mięsa) łagodziło obiawy.Przeczytałem gdzies o oczyszczaniu wątroby-spróbowałem.Pomogło(oliwa z oliwek i so k z cytryny po 50ml na czczo) (zapobiegawczo hepatil z polski) i exorex lotion.zmiany ustąpiły po 3 tygodniach i był spokój przez ponad rok.po nastepnym wysypie odezwal sie ząb leczony w przeszłości .ale wiem co dalej.Głowa do góry wszystkie smutaasy!wszystko można wyleczyc.Zweryfikujcie tylko swój tryb życia-moze sami dostrzeżacie błędy.I pamiętajcie jedno-żaden lekarz jeszcze nikogo nie wyleczył.Leczycie sie sami,a optymistą przychodzi to najszybciej.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 kwi 2008 - 13:01:49

Witam, duzo w tym racji co pisze Archie. Mnie lekarz powiedzial, ze najpierw trzeba wyleczyc wszystkie stany zapalne w organizmie / chore zatoki , migdaly , chore zeby itd/. Stres tez ma duzy wplyw na przebieg choroby.Ja ponad 3 tygodnie jestem na exorexie i w koncu widze dosc znaczaca poprawe. Moze trwalo by to krocej ale ciagle nawracaja u mnie stany zapalne gardla. A i psychicznie nie jest najlepiej. Maz jest za granica od 10 m-cy a od kilku szuka dla nas mieszkania abysmy mogly dolaczyc do niego z corcia. Taka rozlaka i brak stabilizacji napewno ma duzy wplyw na moje zdrowie. Na dniach rozstrzygnie sie czy jedziemy do meza czy on wraca do Polski. Mam nadzieje , ze wszystko sie ulozy. Jestem dobrej mysli czego i Wam "biedronki" zycze. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: exorex przybywaj (---.187.240.8.ip.airbites.pl)
Data: 13 kwi 2008 - 12:14:57

Witam! ja mialem exorex 100ml i zeszlo mi wszystko po 4dniach. Mialem spokoj na ok. 2tyg potem znowy zaczelo nachodzi no ale sie skonczyl i koniec z leczeniem. Z glowy mi wszystko zeszlo elegancko natomias z ciala niewszystkie plamki chcialy zejsc moze gdybym dluzej stosowal by zeszlo. Mam nadzieje ze teraz cos pomoze bo zamowilem na allgeo 250ml :] Pozdrawiam i zycze udanego leczenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (195.205.217.---)
Data: 13 kwi 2008 - 15:00:37

Z wielką uwagą i zrozumieniem Was czytam, ale pamiętajcie o jednym, że Exorex jest dziegciem(smołą węglową) również delatar i cygnolina. Organizm je wchłania, a przecież są to silne karcogeny. U chłopów osadza się potem najczęściej rak w moszni.
Te trudności w naszych aptekach z delatarem, czy w WB z E. to właśnie m.in są związane z przepisami unijnymi jako lekami karcogennymi.
----------
Dlatego naprawdę stosujcie je z wielkim umiarem, przerwami i w połączeniu z lekami towarzyszącymi. Z nimi nie ma żartów - można przygłaskać łuszczycę, a nabawić się raczyska(pod rozwagę tym, którzy już i w nim się kąpią? -polytar jako szampon mozna stosować dwa razy na tydzień, kapiąc się w nim organizm wchłania całą powierzchnią).
---------------
Kończąc ROZWAGI I UMIARU życzę początkującym. Pamiętajcie życie jest jedno i że z łuszczycą lepiej żyć niż ze świadomością, ze we własnym organizmie na życzenie wyhodowało się raczysko.
Pozdrawiam
w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1415161718192021222324...->|-->
Bieżąca strona: 19 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.