Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1718192021222324252627...->|-->
Bieżąca strona: 22 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2008 - 17:35:44

Moj Exorex tez ma zółtą barwę i jest dosc gesty....ale jestem przekonana iż jest "prawdziwy"bo siostra zakupila go w aptecew Anglii.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 08 maj 2008 - 17:37:29

A ile cie skasowali za ten exorex na allegro?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pryna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2008 - 20:46:32

Zapłaciłam 180zł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pryna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2008 - 20:49:02

Zaplaciłam 180zł za mała flaszke 100ml.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 08 maj 2008 - 22:23:14

zolto-brazowa maz tak wyglada exorexlotion a nie kakao :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Inez (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2008 - 08:17:29

Właśnie zółto-brązowa:-P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 09 maj 2008 - 12:06:33

tak mozna by powiedziec ze zolto-brazowa.a czy kakao nie ma brazowego koloru?.
do Pryna-duzo bardzo zaplacilas za ta mala flaszke ale zdziertusy sa na tym allegro-ja pitole.pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 10 maj 2008 - 15:00:16

heja.wlasnie wrocilam od lekarza. Exorex jest lekiem jeszcze nie dopuszczonym do uzytku w Polsce. prawdziwa kuracja nim ma kosztowac 40 tys zł. Polączone to jest z naswietleniami i kroplówkami w szpitalu. lek narazie jest w fazie badan bo nie wiadomo jeszcze jak wpływa na ciąże smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2008 - 18:19:45

Naświetlanie, kroplówka i ex. ma kosztować 40 tyś zł? Zatem mam pytanie, czy ten "lekarz" to dermatolog czy z psychiatryka?
Za taką kwotę masz dwa lata zapewniony pobyt w sanatorium z pełnymi zabiegami z >wuchtą< atrakcji jak to mawiają Poznaniacy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 10 maj 2008 - 23:17:04

ja mysle ze raczej to jakis psychol.ciekawa jestem kogo bedzie w polsce stac na taka droga kuracje.ale lekarze maja fantazje:-).pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2008 - 11:25:33

Na oddziałach dermatologicznych są lepsze i tym samym skuteczniejsze sposoby leczenia w grupie dziegci chociażby poczciwą cygnoliną niż buchacha - exorexem<, gdzie dobierają stężenie odpowiednio do wystepującej u pacjenta ł.
Exorex jest przeznaczony do leczenia domowego i taka jest jego funkcja. Po co leźć do szpitala, jak z powodzeniem można mazać się nim w domu????? gdzie tu sens i logika???
W tym wątku duży procent postów pisanych było na zamówienie lobby na allegro, gdzie potem umieszczał jeden z drugim link jak to my łuszczycy chwalimy ex. tu na forum.
Myslę, że wątek z Madziax otworzył szerzej oczy co niektórym.
A jak jest w rzeczywistości?. Smyczkuję się nim ponad miesiąc. Na początku było nieżle. teraz jest przeciętnie. Z pewnością jest wygodniejszy w uzyciu niż delatar i cygnolinka. Przeciętny lek, gdzie kuracja musi być rozłozona w długim czasie. Takie są moje oceny.
Pozdrawiam myślących i tych którzy mnie tu szczególnie lubią.
w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pryna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2008 - 14:17:48

wITAM!!!! Wychodzi na to ze mam jednak dobry ten płyn, to mnie troche pociesza. Smaruje sie 7 dzien no i narazie efektów niewidac. Zastanawiam sie tylko czy ta buteleczka 100ml starczy mi na ta kuracje chociaz 3 tygodniowa. Mozecie mi powiedziec w jaki sposob przebiegalo wasze leczenie. Czy to było na zasadzie wysuszania i robiły sie białe strupki czy jak to wygladalo i czy moge sie normalnie smarowac jakimis kremami jjak mi exorex wsiaknie, bo mam dwie dosc spore plamy na szyji i rzucaja sie w oczy jak sie wysusza i wolałabym je później nasmarowac jakims kremem
pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ewelina (193.120.116.---)
Data: 11 maj 2008 - 17:59:42

hej!smaruj,smaruj ja tez po 7dniach nie widzialam efektow.Zobaczylam je dopiero po jakis14 dniach:-)i bylo i jest o niebo lepiej...Mysle ze powinno ci starczec.A co do smarowania to ja smaruje sie 2razy dziennie,potem jak mi to wsiaknie to smaruje sie jakims balsamem nawilzajacym.(czekam oklolo 45min do60min)powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 12 maj 2008 - 08:47:48

Waldi , mów sobie co chcesz. Ja nie mam zadnych podstaw by nie wierzyc mojemu lekarzowi , poza tym jaki cel by miał w tym zeby mnie okłamac ?? Zapytałam sie o ten lek i tak mi powiedział smiling smiley oczywiscie miał ironiczny usmiech na twarzy jak to usłyszał heheheh smiling smiley dodam takze ze kwestionowanie kompetencji Mojego lekarza jest troche nie na miejscu - czy ja wyśmiewam sie z waszych lekarzy ?? na zakonczenie - "wuchta" wiary sie u niego leczy z rewelacyjnymi wynikami , takze lekarz ten stale sie kształci i jest na bierząco smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2008 - 11:11:00

Napisałaś tak ...." prawdziwa kuracja nim ma kosztowac 40 tys zł". Moich wątpliwości nie rozwiałaś dotyczących kuracji i ceny za nią.
W związku z powyższym chyba nic nie stoi na przeszkodzie, byś mi dała na niego namiar (choć telefoniczny) chętnie z nim pogaworzę. Jeśli jest taki dobry to może dołączę do jego pacjentów. Z góry Tobie dziękuję za namiar na niego. Będę bardzo wdzięczny. Myślę, że mogę liczyć na Ciebie.
Pozdrawiam.w.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 12 maj 2008 - 14:11:30

klikajac na mojego nicka mozesz napisac do mnie maila :0 odezwij sie a ja Ci podam namiary smiling smiley Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2008 - 15:59:13

Coś mi sie wydaje,że ten lekarz przesadził-40000 zł za kurację exorexem???Przecież ten lek kosztuje (250ml-29,80f)!!!.Butelka wystarcza na dłuższe leczenie.Nie wiem o co tu chodzi ale chyba coś jest tu nie tak jak należy.Cieszy mnie fakt,że ten lekarz wie o exorexe,bo moja pani doktor nie miała pojęcia o tym leku.Leczę się na to paskudztwo już baaaaardzo długo i wiem,że nasi dermatolodzy najlepiej zapisują cygnolinę-po której mam strasznie popaloną skórę,lub zapisują maści typu Lorinden,Dermowate i jeszcze zalecają inne bardzo drogie kosmetyki,które to nic a nic nie pomagają na nasze schorzenie.No,nie wiem czy znajdą się osoby,które będą chciały zastosować kurację za 40 tyś.Ja wolę kupić exorex za 30 f,smarować się przez miesiąc i mieć spokój na pare miesięcy.A może doczekamy się,że w końcu wynajdą lek na łuszczycę,który zniszczy łuszczycę raz na zawsze????Chciałabym bardzo żeby tak było,chociaż bardzo w to wątpię.......Pozdrawiam i życzę wiele wytrwałości!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Pszczolka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2008 - 16:13:33

Czy ktos moze mi powiedziec dlaczego uzywajac exorexu nie mozna korzystac ze sloneczka?Z gory dziekuje i pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2008 - 19:26:51

Do Gagatki
Wysłałem tak jak sugerowałaś maila. Liczę na zwrotna informację. Myslę, że więcej tutaj jest chętnych by dowiedzieć się coś więcej o leczeniu Ex. za 40 tyś.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 12 maj 2008 - 21:06:31

Juz Waldi otrzymał ode mnie namiary. Mam nadzieje ze dowie się wiecej bo widze ze mi nikt nie wierzy . Osobiscie nie bede drazyc tematu poniewaz nie jestem zainteresowana leczeniem Ex. smiling smiley heheheh a moze okaze sie ze cos przekreciłam i wtedy sie razem posmiejemy tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1718192021222324252627...->|-->
Bieżąca strona: 22 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.