Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...3334353637383940414243...->|-->
Bieżąca strona: 38 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: on (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 16 kwi 2009 - 16:41:33

witam mam tylko łuszczycę na dłoniach i jeśli do słownie nic nie robię i gdy dłonie odpoczywają to jest poprawa ale nigdy nie ma tak żeby było wszystko oki ;( i chciałem zapytać czy ten Exorex Lioton byłby w stanie mi pomóc a może ktoś coś innego zna na dłonie???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: arturwp (194.106.192.---)
Data: 16 kwi 2009 - 18:39:40

@pstry

Czytałeś/łaś w ogóle ulotkę jak stosować Exorex? Jedynym preparatem zawierającym substancję czynną jest Exorex Lotion - cała reszta to zwykłe kosmetyki. W szczególności szampon można zastąpić jakimkolwiek szamponem leczniczym z polskiej apteki (za ułamek ceny).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pstry (---.cablesurf.com)
Data: 16 kwi 2009 - 20:04:47

Nie tylko czytałem ale i stosowałem różne,przeróżne szampony i inne cuda,ponieważ choruję już od kilkunastu lat ! Niestety nic oprócz Szamponu Exorex w połączeniu ze Scalpem mi nie pomogło.Tylko ten zestaw pozbawił mnie łuszczycy na czaszce.Stosuję nadal 1-2 razy w tygodniu i odpukać nic nie wraca...A przede wszystkim cenię sobie wygodę w stosowaniu.Nic nie śmierdzi,włosy nie są tłuste i nie wypadają. Widocznie coś w tym jest,czego nie mają inne produkty!
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 16 kwi 2009 - 21:59:10

jak narazie mam ex crem i szampon,lotion ciezko dostac...ale czekam ponoc ma byc,zamowilam i za 2 dni dostalam,zaplacilam 32euro,mam zamiar myc glowe tym szamponem i mam nadzieje ze mi zejdzie,a wlasciwie ten crem ex jak dziala ,czy on tylko natluszcza?czy tez po nim luska znika...gdy pierwszy raz mnie wysypalo niewiedzialam co sie ze mna dzieje od razu wyladowalam w szpitalu na 2mc,po tym bylam czysta i maialam ze 5 lat przerwy,po 5 latach znowu mnie wysypalo ale lekko troche tu i tam,stosowalam dermovate bez zadnej wiedzy ze to steryd....ale zeszlo i byl spokuj znowu pare lat do momentu az moj brat sie powiesilsad smileyprzezylam to strasznie i zas dermovate o dziwo zeszlo no ale wrocilo tym razem po 2 tyg i tak w kolko dermowate tydz spokoju i znowu ona,teraz juz wraca jak perszing po 3 dniach....ale tylko na kolanach,lokciach troche na plecach i glowa cala...teraz juz dermov nie dziala,gdy wpadlam na te forum dowiedzialam sie o ex,mam wielka nadzieje ze wkoncu pozbede sie tego cholerstwa hmmm na 5latsmiling smileyczego Wam rowniez zycze z calego sercasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pstry (---.cablesurf.com)
Data: 16 kwi 2009 - 22:11:45

A gdzie jest ciężko dostać lotion?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 16 kwi 2009 - 22:45:24

pstry Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A gdzie jest ciężko dostać lotion?


A w irlandiiwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: zwirek1970 (---.1.telkab.pl)
Data: 17 kwi 2009 - 21:01:19

Witam,

proszę się zapoznać z informacją o smole weglowej ,którą zawieraja preparaty o których jest mowa.

www.luskiewnik.strefa.pl/pix/p19.htm


Natomiast jeśli chodzi o exorex to jest duzo ofert tego preparatu na allegro.
pozdrawiam

zwirek1970

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: on (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 17 kwi 2009 - 21:09:46

tak na allegro ale to może być jakiś bubel tylko dla kasy. Chyba lepiej byłoby Postarać się dostać Exorex z pewnych żródeł nie sądzicie???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: czarna (79.97.141.---)
Data: 17 kwi 2009 - 21:37:53

on Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> tak na allegro ale to może być jakiś bubel
> tylko dla kasy. Chyba lepiej byłoby Postarać
> się dostać Exorex z pewnych żródeł nie
> sądzicie???


no pewno ze tak,juz dawno bym sobie zamowila na allegro,ale poprostu strach sie bac,przysla czasmi żwir i co?hehe ,moze by pomoglwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2009 - 21:44:00

NO KURDE STRACH!winking smileyZDECHŁE ... NAWET NA JAPONKI O KTÓRYCH WSPOMNIAŁAŚ SIĘ NIE ZDA!!!smiling smiley))))HE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: STASIA (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data: 18 kwi 2009 - 00:40:17

HEJ Czarna to ty masz luszczyce tak samo jak ja i z przerwami.a teraz to ja mam problem bo mysle ze mam luszczyce paznokci mam nadzieje ze nie ale juz dwa paznokcie maja cos pod plytka cos jakby plamki ,,,,ja podam wam nazwy jakich lekarst ja uzywam, obecnie cudem jest dlamnie (clobex-w spreju-na skore glowy,natluszcza.clobex-lotion na skore.i clobex shanpon na skore glowy.swietnie dziala szanpon na skore glowy nakladasz na sucha skore glowy i po 15 miniutach zmywasz glowe jest super ,ale jak wszyscy wiecie na jakis czas i drogi i pewno ma sterydy ale ja juz nawet niepatrze czy maja czy nie bo mi pomaga.Nastepny to shanpon,-T'Sal firmy Neutrogena -zaczelam stosowac 2 razy w tygodniu ,napewno nie dziala cuda,...Betamethasone dipropionate lotion 0,05% jak sie to stosuje regularnie to sa efekty.LEKI TE STOSUJE W USA.Na exorex ciagle czekam zamowilam z Canady jak zastosuje to powiem jak dziala ,,pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: STASIA (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data: 18 kwi 2009 - 00:48:53

A co jest nie tak z tymi sterydami bo juz sie zaczynam martwic ,,bo ja caly czas podejrzewam ze biore w tych moich medykametach ojoj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 18 kwi 2009 - 01:11:51

hej Stasia,co tam w Ameryce slychac?winking smileyja sobie zamowilam exorex szampon i crem a na lotion czekam...u mnie nie jest tak zle z ta luszczsmiling smileyna szczescie paznokcie mam ok,chyba bym niezniosla ł za paznokciami ,BOŻE broń...a co do sterydow to ponoc po jakims czasie smrowania przestaja dzialać lub dzialaja np na pare dni i potem znowu wysiew nieraz z podwojonym skutkiem.pozdrowionka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: stasia (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data: 20 kwi 2009 - 00:34:34

hej WITAM WSZYSTKICH ,Czarna dzieki za odpis .mam nadzieje ze exorex nam pmoze i niebede uzywac sterydow,,, jeszcze jedna zecz zakupilam ksiarzke wczoraj ''Leczenie metoda BSM '',I co wy nato??? czy ktos spotkal sie z tym sposobe leczenia? zaczelam przykladac dlonie na glowie wedlug schematow ,a co mi tam moze jednak pomoze ogladajac TV to zawsze jakies zajecie pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Mida (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2009 - 18:18:15

Wiecie co? Na stronie podanej przez zwirka1970 (www.luskiewnik.strefa.pl/pix/p19.htm) znalazłam duzó informacji o smole węglowej, ktora wchodzi w sklad Exorexu (1%). Podobno stosowanie go na duze powierzchnie skory moze skutkowac uszkadzajaco na watrobe i nerki...
Tak, to prawda, ze nie ma tam sterydow, cale szczescie. Ale czy trzeba tak ryzykowac? Ja mam wysypane 95% głowy i troche sie tego obawiam... Poza tym smola weglowa ( malo rozcienczona) ma zwiazki rakotworcze...
Co Wy na to?
Nie wiem, czy zaryzykowac...

STASIA! Ja tez niedawno kupilam ksiazke p. Lewandowskiego o metodzie bsm i staram sie do tego stosowac. Ale pamietaj, ze nie mozna stosowac dwoch metod naraz! Musisz zdecydowac, albo bsm, albo inne metody! Stosujac je obie, mozesz niwelowac pozytywne skutki leczenia bsm!

Co do moich osobistych pogladów to uwazam, ze bsm ma racje bytu. Oprocz zdania setek ludzi, ktorym ta metoda pomogla, jest jest fakt, ze to czysta FIZYKA. Nie widzimy siły grawitacji, a przeciez ona jest. Tak samo jest z energia wypromieniowywana z organizmu... Zachecam do stosowania BSM, ale pamietajcie, albo BSM, albo cos innego! NIGDY RAZEM!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: agata0007 (---.cablesurf.com)
Data: 21 kwi 2009 - 13:55:56

Witam,
Posiadam całą linię produktów EXOREX.(Lotion,Krem,Szampon,Scalp) - 100% oryginał,prosto z angielskiej hurtowni.
Jeśli jest ktoś zainteresowany, oto kontakt: [email protected]

Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: stasia (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data: 21 kwi 2009 - 19:57:30

Witam ponownie- Mida - dzieki za podpowiedz tez tak uczynilam nie stosuje od kilku dni zadnej medycyny na luszczyce i tylko BSM i po 2 dniach zauwazylam ze to zaczyna dzialac !!!!!!!!!! narazie schodza mi swieze plamki bledna, a stare sie pomniejszyly i zaczely sie luszczyc i co najfajniejsze mam lupiez,,,hehe a wczesniej to mialam skorupke z lupiezu i bardzo sie ciesze z tego powodu...i nic nieoraniczam kawy czy cos jak uzywki oczywiscie niepale zucilam ponad rok....bardzo sie siesze ze tak BSM namnie dziala,,,(chyba ze to wiosna )albo remisja po 12 latach,,,exorex- dzisiaj otrzymalam przesylke i pewno wyladuje na polce i mam nadzieje ze tam pozostanie na cale moje zycie bo sie napewno wylecze pozdrawiam i zycze szybkiego leczenia ....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: łukasz25 (---.oxfd.cable.ntl.com)
Data: 22 kwi 2009 - 00:44:08

ZACZOEM STOSWAC EXOREX JUZ TYDZIEN I SKUTEK MARNY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: łukasz25 (---.oxfd.cable.ntl.com)
Data: 22 kwi 2009 - 00:45:38

ZACZOEM STOSWAC EXOREX JUZ TYDZIEN I SKUTEK MARNY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Mida (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2009 - 18:34:09

stasia!

tak trzymac, pozytywne myslenie to 50% sukcesu!smiling smiley jesli mozna spytac to czy dlugo masz łauszczyce? jesli juz po kilku dniach zauwazylas poprawe to podejrzewam ze nie dlugo... Chociaz moge sie mylic... A jesli dlugi okres czasu starasz sie z nia uporac i tak szybko widzisz efekty, to bede happysmiling smiley ja walcze jakies 5 lat i mysle ze jezeli schorzenie wystepuje dluzej to tez dluzej trzeba czekac... A jesli Ty jestes przykladem ,ze tak NIE JEST to super!

ja tez mam nadzieje, ze szybko zauwaze poprawe. Narazie... nie wiem, moze to autosugestia, ale zauwazylam ze "cos" sie dzieje...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i wierze ze sie Wam (i mismiling smiley uda!
smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...3334353637383940414243...->|-->
Bieżąca strona: 38 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.