Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4647484950515253545556...->|-->
Bieżąca strona: 51 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: dona (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 cze 2010 - 09:44:37

Zapomniałam dodać że tą herbatką ESSIAC smarowałam całą skóre . A podjęłam taką decyzję ponieważ pomyślałam zdrowo-rozsądkowo - skoro ESSIAC dobrze sobie radzi z różnego rodzaju rakami to łuszczyca dla niej nie powinna stworzyć problemu . I udało się

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: robo (---.enion.pl)
Data: 09 cze 2010 - 09:58:37

Witam Cię Dona, chciałem zapytać czy chodzi Ci o taką wzmacniającą herbatkę ziołową z Kanady ?
Jeśli możesz to podaj mi numer gg bo mam kilka pytań !
pozdrawiam R.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: dona (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 cze 2010 - 16:52:01

Witam robo .
Tak , właśnie mówię o tej wzmacniającej cały organizm herbatce ESSIAC .Po co naprawiać w organiżmie wszystko po kolei,choć do końca nigdy nie wiemy co nam jest .Bo i wyniki nie zawsze pokazują . A tak , kiedy organizm sę wzmocni , to
sam zlikwiduje przyczyne . Pozdro . D .

Podaję swój nr gg 24 09 57 20

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bajeczka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 cze 2010 - 17:23:54

I ja próbuje tego exorexu. Zobaczymy. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwona (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 29 cze 2010 - 15:09:32

Witam efekty stosowania leku u mojej mamy było widać po ok pół roku a Wy byście chcieli już w tydzień być zdrowi,stosujcie lek cały czas my kończymy już 5 butelkę i znowu zamawiamy.Pozdrawiam ,cierpliwości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: exorex (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2010 - 20:43:27

mam dostęp do exorex(Anglia).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: bachapiwko (---.eimperium.pl)
Data: 15 lip 2010 - 21:14:37

używam exorexu już od kilku dni czy to normalne , że po tym leku strasznie swędzi skóra? czy to oznaka gojenia?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 15 lip 2010 - 23:51:08

Witaj! Gdu stosowałam exorex to nie miałam żadnego swędzenia skóry,ale wiesz,że u każdego z nas objawy mogą być inne.Pamiętaj,że gdy smarujesz się exorexem to zero słońca,nie możesz wystawiać skórki na promyczki,które ostatnio są bardzo intensywne!Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Monika27 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2010 - 14:17:01

WITAM WSZYSTKICH :-)
Mam 27 lat na łuszczycę choruję od 12 lat , 2 lata temu mój dermatolog skierował mnie do szpitala na leczenie , trwało to 2 tyg maści naświetlania smarowanie kąpiele. Wyszłam ze szpitala gładka jak pupa niemowlęcia a do tego opalona jak z majorki . Żyłam gładka przez pół roku gdyż silny stres podczas rozwodu spowodował nawrót choroby lżejszy ale spowodował . Mówiąc szczerze nie smarowałam się niczym PO PROSTU NAUCZYŁAM SIĘ Z NIĄ ŻYĆ to podstawa leczenia , zaakceptować ją . Chodziłam w thisertach z krótkim rękawem w krótkich spodenkach nie przejmując się innymi ludźmi. Promienie słoneczne oddziałują u mnie pozytywnie , zanika ale na okres 2 tygodni . Dowiedziałam się o exorexie od znajomego który już po 2,5 tyg zauważył zmiany . Produkt zamówiłam przez allegro zaczynam pierwszy tydzień o skutkach na pewno poinformuję . Lecz sama wiem po sobie , po stosowaniu różnych maści i leczenia szpitalnego pierwszy krok do leczenia to ,,pokochać ją,, z nią po prostu trzeba nauczyć się żyć . Po drugie wszystko ma na nią wpływ zaczynając od dziury w zębie kończąc na porodzie czy przebytej operacji i silnym stresie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Doda (---.dip.t-dialin.net)
Data: 31 lip 2010 - 22:56:56

Witam!
Mi kochani pomogl na krotko -ale pomagal niepowiem .Problem mialam z przesylka i przeszlam na cygnoline.Exorex jest teraz dostepny w 100 ml.Ciezko o 250ml.Przeczekam jak cygnolina zadziala i dalej exorex.pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kaciarynka (---.augustow.mm.pl)
Data: 08 sie 2010 - 20:38:40

Moze wiecie co moze pomoc na luszczyce paznokci?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Dee (---.swin.cable.virginmedia.com)
Data: 10 sie 2010 - 20:48:30

DZIEKI SERDECZNE NAPEWNO SPRÓBUJE A LEK DA SIE KUPIC NA ebay-u (UK) sprawdzalem jest tego masa kremy masci szampony

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Xetnom (195.82.182.---)
Data: 14 sie 2010 - 19:16:56

jest strona polska gdzie można produkty tej marki dostać http://www.exorex.com.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 15 sie 2010 - 09:38:54

Moniko naucz mnie tego, ja nie choruje na nia dlugo.Jednak bylem strasznie wysypany,mialem naswietlanie,kremy,ale znowu wszystko wraca.Niby stres na na to dziala bo nikt inny u mnie w rodzinie nie jest chory.Jednak w niektorych miejscach wogole nie zeszlo ani po lampach ani po kremach.I lubie sie napic czasami bo niczego nie wolno i to tez w niczym nie pomaga.Dzieki i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ewa (---.nplay.net.pl)
Data: 15 sie 2010 - 13:31:20

Witam na łuszczycę dłoni skuteczne u mnie było:

SMAROWANIE DŁONI MYDŁEM W PŁYNIE NA POCZĄTKU BIAŁY JELEŃ, A POTEM JAKIEŚ Z MIODEM I MLEKIEM.
poprawa była u mnie po tygodniu.
Ważne aby smarować tak jak kremem, ja smarowałam 5-7x dziennie.
działa extra polecam, niestety na nogi nie działa chociaż nie przykładałam się tak do smarowanie jak przy dłoniach.
wszyscy to znacie pękające do krwi ręce, wstyd w sklepie zabrać resztę dlatego POLECAM I ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI BO NIE TYLKO MYĆ TRZEBA ALE SMAROWAĆ I PO KAŻDYM SMAROWANIU CZEKAĆ AŻ WYSCHNĄ NIE WOLNO WYCIERAĆ MYDŁA MA SAMO WYSCHNĄĆ pozdrawiam

POZA TYM NA GŁOWĘ ZIELARZ POLECIŁ MI PO MYCIU PŁUKANIE GŁOWY W WODZIE Z OCTEM
I TEŻ DZIAŁA NA MNIE POLECAM

SPRÓBUJCIE!!!!!!!!! POPRAWA PO TYGODNIU!!!!!!!!!!!!!!1

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Magda (---.cust.zycomm.uk.net)
Data: 25 sie 2010 - 16:44:40

witam serdecznie.
odstąpie Exorex Lotion w cenie 75zł/szt

proszę pisać [email protected] gg 8876436

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Magda (---.cust.zycomm.uk.net)
Data: 25 sie 2010 - 16:56:05

EXOREX - KONIEC Z ŁUSZCZYCĄ !!! Posiadam całą linię produktów EXOREX -LOTION,KREM,SZAMPON,SCALP. Kosmetyki w 100% BEZSTERYDOWE! Efekty widoczne już po 1-2 tygodniach stosowania.Polecam serdecznie



Odstąpię za rozsądną cenę Lyclear Dermal cream 30g oraz Derbac M 200zl



proszę pisac : [email protected]

lub gg 8876436



Pozdrawiam Henryka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: karol (---.augustow.mm.pl)
Data: 25 sie 2010 - 21:12:43

ja juz 4 tygodnie stosuje exorex lotion i nic. co wczesniej zniklo po blue capie ,to reszte chcialem usunac exorexem,teraz po stosowaniu exorexa znowu zaczyna wylazic od nowa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Pati (---.icpnet.pl)
Data: 06 wrz 2010 - 17:31:06

Witam. Czytam na temat exorexu nie pierwszy raz. Od dwóch lat mam zmianę na wewnętrznej stronie dłoni. Zaczęło się małą plamką, którą rozdrapałam. Teraz mam zmianę wielkości 6x5cm. Byłam u kilku dermatologów. Maści i smarowidła nie dawały efektów, po za znikająca gotówką z portfela. Przeczytałam o exorexe i postanowiłam spróbować. Najpierw kupiłam krem. Smarowanie przez proponowane 3 tygodnie nie dały rezultatów. Miałam pęknięcia skóry w 3 miejscach. Bolało okropnie zwłaszcza, że to prawa ręka. A ja jestem praworęczna (praca, itd.) Postanowiłam kupić lotion. Zaczęłam kurację w połowie lipca. Smaruję kilka razy dziennie lotionem, po wsiąknięciu preparatu smaruje kremem exorex. Muszę powiedzieć, że jest o tyle lepiej, że mam cieńszą skórę na dłoni, nie łuszczy mi się tak i mam wrażenie, że mniej narasta naskórek. Kupiłam lotion 100g i krem 100g. Lotion jeszcze mam, bo jest bardzo wydajny ale krem mi się kończy. Postanowiłam, że będę nadal smarować cierpliwie. W końcu co mi zostało. Tym bardziej, że jak porównuję, jak zaczęłam kurację, to jest pozytywna zmiana. Nie jest idealnie ale na pewno dużo lepiej. Swędzi mnie tylko czasami. A przedtem drapałam się do krwi. U mnie jest to o tyle niekorzystne, że na dłoni. Ciągle ręce się moczy, myje i zmywam często, to czym smaruję. Ale muszę uzbroić się w cierpliwość. Mam nadzieję, że kiedyś pozbędę się tego świństwa, nawet jak będę musiała smarować rok. Wam życzę tego samego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: marta81 (---.cable.pruszcz.turmak.pl)
Data: 06 wrz 2010 - 20:08:22

Wiem ze to nie na temat, ale nie za bardzo umiem sie poruszac po tym forum wiec napisze to tez tutaj smiling smiley
Witam wszystkich smiling smiley dlugo sie zastanawilam czy napisac na forum, i sie zdecydowalam. Choruje od 7 roku zycia ( mam teraz 29 lat), przeszlam gehenne w szkole, bylam zamknieta w sobie i zakompleksiona, ale to chyba kazdy zna z autopsji sad smiley zmienialam lekarzy jak rekawiczki, kazdy mowil to samo i przepisywal nastepne drogie nowosci, najczesciej sterdydowe, pomagaly szybko, szybko tez zmiany wracaly, odpuscilam i zaczelam eksperymentowac z roznego rodzajami balsamami. Dobieralam pod wzgledem skladu i tego co pomaga. Stworzylam wlasna mieszanke skladnikow i sa efekty i to bardzo dobre. Czesc skladnikow przepisuje mi lekarz rodzinny a czesc kupuje w aptekach bez recepty, bylo troche zabawy z dobraniem proporcji ale warto bylo. Jesli jest ktos zainteresowny prosze o kontakt na maila [email protected] Pewnie podejdziecie do tego sceptycznie jak ja do wszelkiego rodzaju "cudownych" specyfikow

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4647484950515253545556...->|-->
Bieżąca strona: 51 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.