Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: John (80.50.235.---)
Data: 02 sie 2007 - 01:57:45

Dzięki Dana, bo wiesz smaruje sie ale nadal jakie chrostki mam to mam nic nie znika wiec dlatego moja obawa ale poczekam jeszcze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: dana (80.54.80.---)
Data: 04 sie 2007 - 19:44:45

Dziękuję Madziu za pozdrowionka!!!JOHN-nie załamuj sie i smaruj dalej to świństwo exorexem.Ja też po dwóch tygodniach stosowania exorexu miałam chwilę zwątpienia ale smarowałam sie dalej.To przeceż nie jest uciążliwa kuracja-lotion nie śmierdzi i super się wchłania.Po trzech tygodniach łuszczyca zaczęła ustępować,smarowałam się jeszcze przez 10 dni,żeby poskromić tę diablicę.Udało się!!!Moglam wskoczyć w strój kąpielowy i przyjemnie spędzić urlop.Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego,że ona powróci ale jak na razie cieszę się z tego co jest.Także jeszcze raz proszę o cierpliwość z Twojej strony!!!Pozdrawiam wszystkich łuszczyków!!! Głowy do góry-może już wkrótce ktoś mądry wymyśli bardzo skóteczny lek na naszą przypadłość????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ewa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 sie 2007 - 22:29:06

Droga Dana ! przeczytalam o exorexie na tym forum i dostalam go 3 dni temu wiec nie wiem jakie beda wyniki .Jednak musze napisac ze co do zapachu to sie mylisz , /to sama smola/ ten zapach znam jak 44 laTA TEMU DOSTALAM TO i lekarz dawal tylko masci robione o tym samym zapachu P O Z D R A W I A M

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: DANA (80.54.80.---)
Data: 05 sie 2007 - 00:02:13

Droga Ewo!! Masz rację.gdy wącha się exorex bezpośrednio z butelki to okropnie śmierdzi smołą,ale mogę Cię zapewnić,że po posmarowaniu ciała zapach ten szybko się ulatnia i nie czuć go na skórze.Smarowałam się nim 2 razy dziennie i nikt nie czuł ode mnie nieprzyjemnego zapachu!!!Pozdrawiam i życzę zdrówka!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: John (80.50.235.---)
Data: 05 sie 2007 - 18:41:36

Kurde mam mały problem bo kończy mi się Exorex zostało mi na 2 góra 4 smarowania. Zamówiłem na Ebayu nowy 30 lipca wysłano przesyłkę. Jak myślicie ile idzie przesyłka z angli do polski. Bo nie wiem czy jak mi sie skończy to nie bede mógł się smarować dopóki nie dostane z angli. Czy to zaszkodzi tym, że będzie się dłużej zaleczać łuszczyca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: John (80.50.235.---)
Data: 06 sie 2007 - 11:26:52

No i stało sie to czego sie obawiałem. Skończył mi sie jeden Exorex a drugiego jeszcze nie dostałem z angli. Kuracja przerwana sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ewa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 sie 2007 - 14:13:17

John napisz prosze ile dales za exorex /100ml./ i przesylke.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: John (80.50.235.---)
Data: 06 sie 2007 - 14:30:23

Ja kupiłem 250 ml. zapłaciłem 33 funty czyli koło 195 zł wraz z przesyłką.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: ewa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 sie 2007 - 14:56:07

John bardzo ci dziekuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: malenstwooo (---.lutn.cable.ntl.com)
Data: 11 sie 2007 - 10:26:01

witam

chcialam zapytac czy wiesz cos nowego o tym zastrzyku na luszzye? i czy on dziala napewno? mozna go jakos sprowadzic? ja uzywam exorexu raz dziennie reguarnie ale jesli tylko wyjde na dwor skora zaczerwienai sie i wyglada jakbym byla poparzona. ja nie mam wielkich zmian poniwaz kiedys mialam luszczyce na calym ciele. moj dermatolog przepisal mi mieszanke ziolowa, ktora naprawde mi pomogla i nie mam juz luszczycy nigdzie oprocz twarzy. kiedy kilka lat lemu pozbylam sie luszczycy na ciele bylam barzo szczesliwa jednak od roku walcze ze skora twarzy i nic nie pomaga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: John (80.50.235.---)
Data: 11 sie 2007 - 11:46:54

Malenstwo na twarz używaj kremu Garnier czysta skóra pomaga naprawde !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: JA31 (---.tp.unicity.pl)
Data: 11 sie 2007 - 16:39:11

Kupilam Garnier czysta skora - niestety mnie nie pomaga. Ale wiadomo jak jest z ta choroba, na jednego nie dziala a na innego dziala rewelacyjnie. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: John (80.50.235.---)
Data: 19 sie 2007 - 15:03:51

Po 2 tygodniach przerwy wznawiam kuracje Exorexem. Nie mam tak jak wtedy 100 ml tylko 2 x 250 grinning smiley . Będę informował o rezultatach. Ciekawe czy teraz to jest tak, że jak bym od początku zaczynał kuracje i te 2 tygodnie smarowania mam stracone ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pablo (---.cable.ubr01.wolv.blueyonder.co.uk)
Data: 05 wrz 2007 - 07:49:55

witam
Jestem w Uk. Kupilem exorex wczoraj bez zadnej recepty.
Exorex lotion 100 ml - 14.95 ?
Exorex hair & body shampoo 250 ml- 6.49 ?
Exorex krem - 6?
Wszystkie ceny sa w funtach.
Wysyp mam najwiekszy jak do tej pory tylko twarz mam czysta i przedramie bo elkom punktowo stosowalem. Z waszych doswiadczem wnioskuje ze 3 tygodnie to minimum na pierwsze efekty ale jest nadzieja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: pablo (---.cable.ubr01.wolv.blueyonder.co.uk)
Data: 05 wrz 2007 - 08:10:08

za caly zestaw exorexu zaplacilem niecale 30 funtow. Dziwne ze zaden luszczyk nie wysyla wam tych preparatow po normalnej cenie.
Jakies gnidy zarabiajä kase na naszej chorobie.
To idzie zorganizowac caly transport exorexu do kraju wystarczy jeden bagaznik samochodu osobowego.
BO WSZYSTKIE LUSZCZYKI TO JEDNA RODZINA STARSZY CZY MLODSZY CHLOPAK CZY DZIEWCZYNA...
Rozwincie temat dostarczania exorexu do kraju.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2007 - 12:53:13

napisze ktos jeszcze o rezulatach w leczeniu tym plynem???? zamawiac czy jednak odpuscic sobie???? prosze o rady

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: John (80.50.235.---)
Data: 05 wrz 2007 - 13:29:05

Powiem tak miałem dwa płyny jeden 100 ml i jeden 250 ml. Smarowałem sie 2 tygodnie jednym po czym musiałem przerwac kuracje bo znajomy mi nie przywiożł exorexu. Nie stosowałem przez 3 tygodnie po czym znowu stosowałem 2,5 tyg. 250 ml. I teraz znowu mi sie skonczył i poprawy nie widać. Teraz kuracje zaczynam znowu 20 września gdyż znajoma przywiezie mi 3 butelki po 250 ml. Więc moja rada nie zawiaj jednej tlyko kilka butelek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2007 - 13:36:22

kurcze to mowisz ze poprawy ne widac? a mocno jestes wysypany? ;( a wczesniej czym sie leczyles?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: John (80.50.235.---)
Data: 05 wrz 2007 - 15:01:24

Przed Exorexem sotosowałem steryd Novate. ALe od 4 miesiecy nie stosuje żadnych sterydów. Wysypany jestem wszędzie. Ok 25 % ciała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 wrz 2007 - 15:57:17

ok zamowie sobie to, nie wiem dlaczego ale mam wrazenie ze mi to pomoze, a 25% to nie wszedziesmiling smiley ja tez tak mam ok20 i nie narzekam....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.