Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678
Bieżąca strona: 8 z 8
Re: Pękanie skóry na dłoni
Wysłane przez: doris (---.99-200-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be)
Data: 21 mar 2013 - 10:23:25

witam wszystkich mam podobny problem na dloniach na zewnetrznej stronie dloni nie mam nic palce czyste paznokcie ruwniesz ale jes problem wwewnetrznej stronie dloni przy myciu okien lub talerzy mam ulge podejrzewam ze w kontakcie z wodo ale potem pry wysuszeniu rok skura peka do ran iswedzi boli uzywam ruzne kremy ale nic nie pomaga nie wiem co to jest tak naprawde moze uczulenie.i w nocy jest jajgorzej bo piecze i swedzi jezeli mogla bym kogos prosic o jakies sposoby domowe bede wdzieczna zycze wszyskim powrotu zdrowia i z gury serdecznie dziekuje czekam na jakis podpowiedzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pękanie skóry na dłoni
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 21 mar 2013 - 11:30:20

Z domowych sposobów polecam moczenie dłoni w płatkach owsianych ,siemieniu lnianym
ok 20 min porządnie nawilżyć i rękawiczki bawełniane może być na całą noc
do nawilżania epikrem czy balsam z nagietka Herbamedikus

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pękanie skóry na dłoni
Wysłane przez: doris (---.135-182-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be)
Data: 27 mar 2013 - 09:30:52

witam serdecznie mam to samo i wspulczuje bo wiem jak to boli chodzilam do dermatologa tyle masci zuzylam i nic.az tydzien temu sama znalazlam na to lekarstwo moze pani mnie wysmieje.ale naprawde pomoglo.wiec prosze moczyc sobie rece wlasnym moczem.spoczotku bardzo piecze ale to tylko chila idzie wytrzymac ja stosuje juz tydzien czasu i jest rewelacja naprawde polecam zycze duzo zdrowia.jak pomoze prosze odpisac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pękanie skóry na dłoni
Wysłane przez: Adam (---.231.51.248.koba.pl)
Data: 24 cze 2013 - 16:50:34

Mam ten sam problem i przypadkiem znajomy dał mi krem, który podołał jemu. Jeśli ktoś chce więcej szczegółów to zapraszam na priv. Niestety nie mogę tego tu napisać z powodów praw autorskich czy jakoś tak.
mój mail [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pękanie skóry na dłoni
Wysłane przez: Agnes (---.toya.net.pl)
Data: 04 lip 2016 - 10:16:20

Wątek stary jednak właśnie mam nawrót przypadłości i postanowiłam poszukać czegoś w necie. u mnie problem wystąpił po raz pierwszy, jak u większości w wieku dziecięcym. swędzące krostki, później pękanie skóry dłoni do krwi. moczenie w wodzie przynosi ulgę ale wysusza dodatkowo i jest to błędne koło. Znajomy ma podobny problem i jego dermatolog stwierdziła że to atopowe zapalenie skóry. podejrzewam że ma to podłoże autoimmunologiczne ponieważ pojawia się zazwyczaj w na początku okresu dojrzewania gdy zachodzą duże zmiany hormonalne. Miałam przerwę w chorobie w czasie długiego okresu zakochania - przez 3 lata więc sprawa stanu psychicznego też jest ważna. Akceptacja siebie i praca nad samooceną - pokochać siebie, przyjąć całkowicie bez zastrzeżeń, takim jakim się jest. Pamiętajcie że wszystko zależy od naszego umysłu.
O urynoterapii dwa słowa: jest zasadna ponieważ w czasie każdego schorzenia tworzą się przeciwciała dedykowane do konkretnej przypadłości i WŁASNY mocz je zawiera.
No i właściwe natłuszczanie i nawilżanie. kremy z mocznikiem są skuteczne. Zdrowia wszystkim życzę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pękanie skóry na dłoni
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 04 lip 2016 - 14:28:10

Na świeże pęcherzyki z wodą super działa woda utleniona zasycha i znika,polać na bąbelek i trzymać chwile kilka razy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pękanie skóry na dłoni
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 05 lip 2016 - 07:41:26

mam taki sam problem tyle ze z wierzchem dłoni,ostatnio stosuję tę chinską masc i jestem zadowolona.Wklejam linka do całego tematu warto poczytac,tym bardziej że nie tylko szybko działa,jest bezpieczna ale i tania jak barszcz

http://forum.luszczyce.pl/leczenie-niekonwencjonalne/yiganerjing-chinska-masc-na-bazie-ziol-t3159.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678
Bieżąca strona: 8 z 8



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.