Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: COCOIS
Wysłane przez: wojtek (194.181.28.---)
Data: 29 lis 2007 - 08:44:55

Ja takze kupilem wczoraj cocois bez recepty w aptece. To dobra masc. Mnie lekko podraznia, ale potem przychodzi dobry efekt. to podraznienie polega na zaczerwienieniu i ellkim swedzeniu, ale ja nie stosuje tej masci kazdego dnia. W kazdym razie doskonale wygladza i oceniam ja jako bardzo dobra. Poza tym, my juz nie mam zbyt duzego wyboru. Z aptek zniknal delatar, psorisan, cignoderm. zostaly same masci z zawartoscia sterydow. No i jeszcze jest daivonex i curatoderm, ale one do najtanszych nie naleza. Cocois jest wiec ok

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: magdusia690 (---.chello.pl)
Data: 29 lis 2007 - 10:08:39

w sumie masz racje ja tez go stosowalam zapach byl okropny no i wlosy tluste jak bym z miesiac nie myła. ale szczerze powiedziawszy to duzych efektow u mnie nie bylo widac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: leszek poznan (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 21:22:29

masc ta kiedyss mi pomogla ! teraz zamierzam know z niej skorzystac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: gregor (---.gprs.plus.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 22:11:35

rozmawialem ostatnio ze znajomym farmaceuta,na temat delataru to (praktycznie to samo co cocois) i ow farmaceuta powiedzial ze zgodnie z derektywa uni europejskiej wszystkie preparaty na bazie smoly weglowej zostaja wycofywane z aptek w calej europie,ze wzgledu na dosc silne dzialanie rakotworcze.Ponoc nawet slynny exorex wycofano ze sprzedazy we francji.Czy ktos z was potwierdzi te informacje?,sam nie wiem w co wierzyc,bo delatar i cocois pomagaja mi nawet niezle.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: Dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 kwi 2008 - 15:34:55

Odnośnie cocoisu to na mnie działa.Kiedys stosowłam tą maść ale byłam mało cierpliwa i po pewnym czasie zrezygnowałam bo nie widziałam poprawy.Prawda jednak jest taka,ze przy tej maści trzeba uzbroić się w cierpliwość!! Efekty były widoczne dopiero po 3 tygodniach.W ubiegłym roku miałam "kask" na głowie.Przez pare dni stosowałam Salicylol 5%,następnie przez miesiąc smarowałam głowę (codziennie!!!) cocoisem.Plamy zrobiły sie blade.Po tej kuracji zaczęłam myc głowę też codziennie szamponem exorex. Rezultat jest taki,że mam jak na razie czystą głowę.Szampon trzymałam na głowie od 15 min.do godziny.Teraz myję głowę w exorexe co drugi dzień.Odnośnie exorexu to rzeczywiści są problemy.Mam rodzinkę w Anglii i to właśnie oni zaopatrują mnie w ten lek.Szampon można dostać bez problemu-ciekawa jestem jak długo??? Lotion jest już trudniej zdobyć,trzeba go wcześniej zamówić,kiedyś stał na półkach!! I co najgorsze to nie można juz zakupić lotionu 250 ml,tylko 100 ml. Oczywiście bije to po kieszeni.250 ML kosztowało 29,80f,100 ml kosztije 15 f.N o ale jak na razie jest to jedyny lek,który na mnie działa.Aż boję sie myślec co to będzie jak exorex zniknie z półek.A jest to prawdopodobne,bo ciągle ględzą,że jest rakotwórczy.To niech w zamian dadzą dla łuszczyków coś tak skutecznego jak exorex a nie zapisują maści sterydowych,które też niszczą nasz organizm. To tyle na temat cocoisu i exorexu .Pozdrawiam wszystkich z tej stronki!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: MAGDA (---.adsl.inetia.pl)
Data: 01 maj 2008 - 16:33:16

HEJ!JA OD PARU DNI STOSUJĘ COCOIS I DLA MNIE REWELACJA!!!!!A NAJLEPIEJ BYŁOBY GDYBY WYNALEZLI JAKIŚ SKUTECZNY LEK!!!!!PO KTÓRYM ŁUSZCZYCA ZNIKNĘŁA BEZPOWROTNE.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: J.H. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lip 2008 - 16:54:44

Amen... smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: nevermind (---.bb.sky.com)
Data: 14 lip 2008 - 21:25:49

Hej.
Ja tez stosowalam i stosuje ten lek.Jestem w UK,tutaj do zdobycia bez problemu,kazdy GP przepisze.
Ale zastanawia mnie inna sprawa?? Czy lekarze Wam powiedzieli jak tego uzywac i czy przynosi to efekt?
Otoz ja bylam u kilku GP i kazdy mowil co innego,ale dopiero po ostatnich sugestiach ostatniego GP zauwazylam efekty.
Kazal stosowac przez tydzien kazdego dnia trzymajac przez 1 godzine,a po tym tygodniu raz na tydzien tez trzymajac na glowie przez jedna godzine.Dziala.

Ktos wyzej pisal,ze po tej masci ma tluste wlosy jakby rok nie myl.A po jakiej masci nie ma tlustych wlosow?? Po COCOIS zmywa sie tluszcz cudnie wrecz.Wystarczy 2 razy nalozyc ZWYKLY szampon,(umyc i splukac,umyc i splukac) i wlosy nie maja sladu tluszczu po masci,a zapach,,no coz,,potrzymac po umyciu dluzej na wlosach jakas odzywke i tez juz tak nie smierdza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: M. (---.acn.waw.pl)
Data: 28 gru 2008 - 22:24:53

Czy ktoś z Was stosował Cocois na inne części ciała niż głowa, np. nogi? Na ulotce jest napisane, że tę maść należy stosować tylko na skórę głowy, a ja mam dość duże zmiany łuszczycowe również na łydkach. Pozdrawiam serdecznie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: lena (---.chello.pl)
Data: 29 gru 2008 - 11:58:25

ja stosowałam smiling smiley i żyję smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: M. (---.acn.waw.pl)
Data: 04 sty 2009 - 14:34:32

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: mietek (---.CNet2.Gawex.PL)
Data: 06 mar 2009 - 13:40:57

antyspam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: kacha140 (---.digicom.net.pl)
Data: 12 maj 2009 - 17:04:43

Ja używam cocois na cialo juz drugi tydzien i jak by cos sie tam dzialo na lepsze....a do tego uzywam cygnoliny ...pozyjemy zobaczymy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: sylwia (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 16 maj 2009 - 21:39:00

Mam córkę 6 lat i po dwuletnim kremowaniu ją elocomem - sterydem,który nic nie pomagał a wręcz ją coraz bardziej wysypywało, poszliśmy prywatnie do innego lekarza i stosujemy na przemiennie na noc cocois i diprosalic na kolana,nogi i łokcie oraz protopic na twarz i ucho.a na dzień jest kremowana maścią robioną.na razie średnie efekty, ale na szczęście nic nowego się nie pojawia, a twarz wygląda lepiej, bo prędzej to była tragedia.
cieszę się że piszecie jak i co wam pomaga,bo już się załamywałam tą łuszczycą, bo to jak chodzenie po omacku, ciągle coś zaskakuje mnie.ale trzeba jakoś sobie dawać radę. wytrzymałości wszystkim życzę.przede mną długa droga. pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 16 maj 2009 - 22:39:11

diprosalic to też steryd

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: sylwia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 maj 2009 - 09:58:29

dzięki za wiadomość nie znam się jeszcze na tych lekach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: kris (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lut 2010 - 22:32:35

WITAM.
JA COCOIS STOSUJE OD DWÓCH MIESIECY. SMAROWAŁEM GŁOWE I CIAŁO, I ODPUKAĆ NA CIELE BARDZO MI POSCHODZIŁO, PRAKTYCZNIE MAM TYLKO JASNE "BLIZNY". JEZELI CHODZI O GŁOWĘ TO MAM DUŻĄ ŁUSKĘ I NIEWIEM JAK SIE JEJ POZBYĆ. CZY KTOŚ MOŻE ZNA SPOSÓB? PONAD TO JEŻDŻE DO ZIELARZA I TO CHYBA TEZ JEGO ZASŁUGA, OBECNIE NIE STOSUJĘ NIC OPRÓCZ PICIA ZIOŁ. MOJ MEIL TO [email protected]
TRZYMAJCIE SIĘ I CZEKAM NA INFO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: Aluissson (---.euro-net.pl)
Data: 21 kwi 2010 - 22:44:18

powiedzcie mi, bo od jakiegos czasu stosuje cocois i widze zauważalne efekty, natomiast nie jest do konca to czego oczekuje, czyli pozbycia sie tego ustrojstwa, powiedzcie mi więc czy bardzo sobie zaszkodze jesli pojde na solarium? Nie ze wzgledu na opaloną cerę, a słyszałam ze działa dość dobrze na ł, którą ja mam na skórze głowy. Cocois dużo zdziałał i tak sobie pomyślałam, że może solarium zasuszy łuszczycę do końca, jednak mam obawy jako ze na ulotce napisano aby unikać słońca, bo skóra staje się swiatłodrażliwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: franek (62.61.46.---)
Data: 22 cze 2010 - 19:46:55

ja kupiłem ten lek bez recepty miesiąc w maju 2010r a w czerwcu chcałem kuoić już jest na recepte /jest dobry lek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: COCOIS
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 lis 2010 - 10:32:40

Czy delatar i cocois są jeszcze dostepne w aptekach????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.