Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 19
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Piotr (---.19.176.76.pwradio.pl)
Data: 23 lip 2004 - 21:16:42

Kochani proszę o podpowiedz. Mam łuszczycę tylko na głowie, jest mi z tym okropnie. Używam szamponu Polytar. Co drugi dzień myję głowę. Zaobserwowałem pogorszenie. Czy macie jakieœ dobre sprawdzone maœci lub płyny które zachamujš chorobę. Używałem też płynu Laticort 0,1% lotio i maœci Cutivate - jest bardzo tłusta. Pozdrawiam i proszę o podpowiedŸ co macie ze swojej praktyki. Wszystkim życzę pozbycia się tej ucišżliwej choroby i pozdrawiam. Proszę o maile [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: marta (---.zetonet.com)
Data: 28 lip 2004 - 15:03:55

gdzie można kupić Tahitian Noni? Co to jest za preparat?
Jestem bardzo zainteresowana,
Pozdrawiam Marta


Opcje: OdpowiedzCytuj
leczenie za granicš
Wysłane przez: jacek (---.drama.pl)
Data: 30 lip 2004 - 15:23:14

Ja choruję od 10 lat .wa lata temu pojechałem z rodzinš na Słowację okolice Zvolenia (Kovaćova) na termalne kšpiele. Miałem zajęte łokcie,kolana,piszczele.Placki były wielkoœci dłoni a nawet wększe.Po powrocie zostały mi niewielkie plamki wielkoœci jednogroszówki.
Co było przyczynš ustšpienia objawów nie wiem. Inny klimat,dużo słońca,
woda w basenie(woda z goršcych Ÿródeł),inne jedzenie,brak stresu,
mnóstwo piwa,a może wszystko razem. Byłem tam dwa razy po dwa tygodnie i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam wszystkich. Jacek
Numery kontaktowe na noclegi mogę podać na maila.iwona napisał(a):

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Agnieszka (---.plock.sdi.tpnet.pl)
Data: 02 sie 2004 - 21:56:56

czeœc
pisze w imieniu siostry, która lezy w szpitalu juz od 2 tyg. czy wiecie cos na temat leku roaccutane i neotigason? okazuje sie ze dotychczasowe metody leczenia zawiodły (maœcie, antybiotyki i lampy) siostrze sie pogorszyło wiec lekarze zaproponowali ten ,,specyfik" który ma mnóstwo efektów ubocznych? czy ktoœ moze udzielić mi info na ten temat? bede wdzięczna podrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: marta (---.zetonet.com)
Data: 03 sie 2004 - 09:33:19

darek napisał(a):

> Bardzo sie ciesze że powstaje takie miejsce w ktorym wymienimy
> swoje doswiadczenia - i pomożemy sobie wzajemnie ...


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie za granicš
Wysłane przez: iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2004 - 14:51:30

czeœć
właœnie jadę na Słowację
jeœli to nie problem dla ciebie to przeœlij mi jakieœ namiary na noclegi
będe bardzo wdzięczna
pozdrawiam
Iza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: ewa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 sie 2004 - 10:16:00

czesc.odradzam neotigason,skonczylam go brac w marcu.zadnych efektow.wyszlo mi tylko kupe wlosowi oczyscilo kieszen bo to dosc drogie.luszczyca jak byla tak jest.pozdrawiam ewa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Justa (---.mragowo.sdi.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 11:30:07

mogła byœ cos więcej napisać o tej naturalnej mretodzie lub podać adres strony, bo ja sie nadal męczę z tymi sterydami

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Justa (---.mragowo.sdi.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 11:35:19

Olitatum hermal f na wacik i wcierac potem umyć pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 15:48:44

TAHITIAN NONI możesz zamówić u dystrybutora i otrzymać przesyłkš pocztowš za zaliczeniem, wejdŸ na www.kammal.pl tam znajdziesz resztę informacji , Krystyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:02:01

wejdŸ na stronę www.kammal.pl i wybierz łuszczycę wtedy pokaże się zestaw preparatów z opisami, jak chcesz to podaj maila to wyœlę Ci dodatkowe materiały do wykorzystania w starciu z łuszczycš, pozdrawiam Krystyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: justa (---.mragowo.sdi.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:03:47

napisze ci w smsie ok dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:06:05

moja strona to www.kammal.pl gdzie znajdziesz opisy preparatów do wspomagania leczenia łuszczycy, podaj maila to wyœlę Ci opis diety i dawkowania , pozdrawiam Krystyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:10:37

wejdŸ na www.kammal.pl , znajdziesz pomocne preparaty naturalne, podaj maila to dostaniesz dietę i dawkowania, pozdrawiam Krystyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: justa (---.mragowo.sdi.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:12:50

a czy przy tym trzeba stosować dietę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:15:05

wysłałam Ci pocztę ze strategiš , powalczysz i wygrasz! Krystyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: KRYSTYNA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2004 - 16:28:59

owszem ,ale łatwš i tak NIE JEMY !!!!
wieprzowiny, mleka, drożdżówek, sera i przetworów mlecznych, ziemniaków, napojów gazowanych żadnych !!, kurczaków, konserw.
Jemy warzywa, owoce, kwaœne ! mleko lub œmietanę, ryż, kasze, makarony, baraninę, wołowinę, cielęcinę, kurczaka ale od rolnika a nie z przemysłu, pijemy dużo wody niegazowanej, kompotu , soków, unikamy konserwantów i antybiotyków w żywnoœci wysoko przetworzonej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Agata (---.crowley.pl)
Data: 12 sie 2004 - 13:13:20

Moj brat ma łuszczyce 12 lat a ma on 22 lata.był juz w najlepszych szpitalach leczył sie juz wszystkim,od jakiegos czasu mam dosc mocne leki,ale to nic specjalnie nie pomaga jest dwa razy w roku w szpitalu.lamy mu nie pomagaja .ma łuszczyce na całym ciele szczegolnie na głowie i twarzy ale ogolnie to wszystedzie sprobował juz chyba wszytskiego jest załamany

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Marcin (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 12 sie 2004 - 23:17:38

ja stosuję T/Gel firmy Neutrogenajest to szampon terapeutyczny polecany w szczególnosci właœnie dla łuszczycy głowy.Ja przywiozłem go z Anglii w Polsce mozesz go poszukać w aptekach albo odwidŸ strone Neutrogeny.Pozdrawiam Marcin

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nowe forum...!!
Wysłane przez: Ania (---.pl)
Data: 18 sie 2004 - 12:30:30

Hej!

Ja choruje na tš chorobę od szóstego roku życia, a mam 24 lata. Leczyłam sie u dużo specjalistów, a każdy z nich zalecał innš metodę leczenia-wszystko na nic bo choroba i tak wracała. Na głowę używam płynu Elocom czasem Diprosalic i oczywiœcie myję głowe szamponem Mediket Plus. Zycze ci szybkiego powrotu do normalnoœci, ale pod jednym warunkiem musisz sie nauczyć z tym żyć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.