Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 27
ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Asiakus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2007 - 21:22:19

witam!

chcoruje na łuszczycę głowy od kilku lat. pojawiały mi się również zmiany na ciele, ale bardzo delikatne - schodziły pod wpływem słoneczka, solarium v lorindenu A.

ciągle jednak nie mogę poradzić sobie z łuszczycą na głowie...
mam włosy do ramion i jako dziewczyna nie chcę ich ścinać.
smaruję różnymi preparatami - jest raz gorzej, raz lepiej, ale nie chce się wynieść na stałe, chociaż na kilka tygodni ;(

jeśli znasz naprawdę skuteczny sposób na zwalczenie tego paskudztwa ze skóry głowy - błagam pomóż mi !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Dam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2007 - 23:49:14

Nie kazdemu pomaga to samo ale ja polecam diete a jesli nie diete to moze szampon striepox. W moim przypadku zadziałało i nie liczac placu koło ucha zeszło mi z głowy wszystko. (2-3 tygodnie)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: wojtek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lut 2007 - 09:48:34

Polecam indywidualny dobór ziół u radiestety-zielarza, połączony z dietą, zioła ojca Klimuszki nie zawsze skutkują choć je tak chwalą, a przede wszystkim proszę dać się zbadać pod kątem wątroby - można tradycyjnie i / lub u sprawdzonego irydologa, który czyta choroby z oczu. Często wystarczy wyczyścić wątrobę, która, zapaćkana, powoduje masę schorzeń. ZDROWA WĄTROBA TO PODSTAWA ZDROWIA. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: tomek (---.icpnet.pl)
Data: 22 lut 2007 - 11:11:52

Ja rowniez polecam diete-wymaga czasu ale efekty sa trwalsze.W moim przypadku jest to dieta optymalna. Mozna sprobowac przy okazji postu;-). Z szamponow wiem ze duzo ludzi uzywa Striepox i Polytar i pozytywnie sie o nich wypowiadaja chociaz ja ich na sobie nie testowalem. Zgadzam sie rowniez z Wojtkiem-czesto powodem luszczycy jest zasmiecona watroba i warto o nia zadbac. Pozdrawiam i zycze powodzenia.
PS.Wejdz na strone PSORIASIS.REPUBLIKA.PL beda tam opisane metody walki z luszczyca jesli wybierzesz Kwasniewskiego dowiesz sie o czym mowie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: maria (---.aduro.pl)
Data: 22 lut 2007 - 18:35:28

czesc na glowe polecam sorel a na twarz protopic sa drogie ale warto.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Grzegorz (---.attu.pl)
Data: 22 lut 2007 - 20:05:33

Witam
myślę że na owłosioną skórę głowy powinnaś spróbować Daivonex w płynie.
kosztuje ok 60 zł (30 ml). Trzeba go stosować conajmniej 2 razy dziennie przez okres minimum 8 tygodni. Na poczatku mogą wystapić zaczerwienienia ale po krótkim czasie powinno byc wszystko ok.
Pozdrawiam
Grzesiek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: rafal (---.71.98.217.tvknet.pl)
Data: 29 maj 2007 - 16:45:36

witwam i pozdrawiam.mam luszczyce glowy juz od roku i uzywam szamponu SQUA-MED i masc w plynie LORINDEN LOTIO ktorego nie ma w hurtowniach.po uzywaniu schodzi ale tylko na kilka dni . moze ma ktos lepszy srodek na to paskustwo. zle sie z tym czuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: NieZnajoma (---.informel.pl)
Data: 29 maj 2007 - 19:40:47

Emaaaaaaaa tongue sticking out smiley ja tesh mam ten problem ze to cos ł mam na na łbie ... grinning smileygrinning smiley
ale mi najbardziej pomaga żel FLUCINAR 15g z Jelfy na recepte kosztuje około 8 zł. W moim przypadku smaruje okolo caly tydzien i pozniej mam spokuj na okolo 2 tygodnie... polecam, moze Wam tesh pomoze. 3majcie sie cieplutko :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: lula (194.50.61.---)
Data: 30 maj 2007 - 11:05:18

maria Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> czesc na glowe polecam sorel a na twarz protopic
> sa drogie ale warto.

Mario, czy dlugo stosujesz sorel? caly czas Ci pomaga?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: maria (---.aduro.pl)
Data: 30 maj 2007 - 21:55:25

do luli sorel trochę mi pomógł obecnie już nie stosuje jest drogi,teraz glowe smaruje tranem i myje szamponem dziegciowym,co do protopiku to nie stosuje gdyz po przeczytaniu ulotki dowiedzialam sie ze jest rakotworczy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Asik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 cze 2007 - 19:17:53

Czesc ! też długo nie moglam sobie poradzić z łuszczycą w głowie , ale jak na razie pomogły mi preperaty z On Clinic - ale tylko na głowe Ornit 19 , Ornit 20 i zmywam głowe szamponem Polytar . Nie jest to tania impreza ale jeśli wziąśc pod uwage że na paręd dni mi to świństwo znika to jak na razie wydaję na to cholerstwo kasę . Niestety szkoda ze nie mam takich efektów z resztą ciała , tylko w owłosionej częsci głowy , bo już np. za uszami jest słabo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Megan (---.lipowa.net)
Data: 12 cze 2007 - 21:44:33

Hejka! Mi pomógł szampon T-Gel, ten na łupież i świąd. W aptece kosztuje około 40 złotych ale jest bardzo wydajny. Ja mam długie włosy i starcza mi na ok. miesiąc (myję głowę 3 x w tygodniu). Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Robert (---.icpnet.pl)
Data: 10 pa� 2007 - 15:59:16

cześć. Używam salicylol(5% oliwka salicylowa) i szamponu polytar. Najgorsze były początki. Któregoś dnia się wkurzyłem i ogoliłem głowę na łyso. Teraz mam włosy raczej krótkie, już się przyzwyczaiłem. Od 5 lat mam spokój. Z małymi nawrotami ale to zaraz się pojawi jakaś plamka to olejek i szampon. Wiem że jesteś kobietą i tej kuracji nie wykożystasz ale może komuś pomoże. Nie stosuję żadnej diety. Nie mogę uniknąć stresu czasami taka praca. A wtedy zaczynają się nawroty. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: John (80.50.235.---)
Data: 10 pa� 2007 - 16:34:50

NA głowę używam od 1,5 tygodnia płynu Daivonex. Jest rewelacyjne. Kiedyś spypałem sie jak cholera, a teraz juz mam o wiele mniej, i juz nie sypie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: BUKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 pa� 2007 - 19:28:45

Ja również stosuję Daivonex na skorę głowy oraz szampon T/Gel Neutrogeny do łupieżu tłustego i mi pomaga, jest lepiej niż było kiedy stosowałam inne środki także polecam. Teraz jeszcze wyprubuję Melkfett i napiszę jakie efekty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Natalia (81.210.10.---)
Data: 15 pa� 2007 - 17:50:43

Witajcie!
Ja choruje na łuszczyce od ponad 3 lat.
Nic mi nie pomaga. Używałam olej salicylowy. To był istny koszmar. Ponieważ nie mogłam zmyć go z głowy. A włosy mam długie. Szczerze wam powiem ,że nie wieże już w dermatologów .. Jedynie co w Lampe PuVa, która mi bardzo pomogła na ciało.

Teraz używam olejków dla niemowląt johnsons baby. Bardzo mi to pomaga. Głowe natomiast myję szamponem tej samej marki i też jest on dla niemowląt. Łatwo się zmywa. Ładnie pachnie. Nie polecam w żelu , bo z zmyciem tej oliwki jest już mały problem. Po 2 razach mam na tydzień spokój.

Może Wam też pomoże!
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: molletka (193.120.116.---)
Data: 15 pa� 2007 - 21:55:55

Ja zaczelam stosowac alantan, ktory wzielam od mojego chlopaka ktory robi tatuaze na regeneracje skory.juz po pierwszym zastosowaniu widze efekty.....hm......albo tak bardzo pozytywnie wierze ze plamki znikaja.co do płynu Daivonexn tez bardzo szybko mi pomogl.niestety jestesmy malymi kroliczkami doswaidczalnymi i probujemy wszystkiego.....juz niedlugo w szwajcarii wymysla tkanke ktora nam pomozesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: magda (---.range86-137.btcentralplus.com)
Data: 22 pa� 2007 - 14:49:30

cze, jestem 'ofiara' luszczycy glowy od 3 lat. Rok temu odkrylam Elocom plyn. 20 lml, kosztuje ok.20zl. Jednak efekt jest niesamowity!!! Zero 'sypania', zero 'swedzenia'. wiem co czujecie, wiec naprawde, naprawde goraco polecam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ja (62.233.233.---)
Data: 22 pa� 2007 - 19:26:08

Hej! ja tez to stosowałam ale nie wiem czy sie orientujesz ze jest to steryd, pozniej juz nie pomaga. Takze nie zdziw sie jak pzestanie działac. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: magdusia690 (---.chello.pl)
Data: 29 pa� 2007 - 21:28:06

a czy ktos mi moze pomóc stosuje laticort nawet nie wiem czy tojest sterdyd ale wiem za toze efektow nie widac slyszałam o korze dębu tez nic nie pomogło stosowałam cocois i tez nic juz sama nie wiem co robic pomozcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.