Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: [email protected] (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2008 - 21:38:32

cześć ja stosuje płyn dermowate tylko to najbardziej pomaga ja łuszczyce mam już 11 lat wiem oniej prawie wszystko . Stosowałam maści ze stanow są rewelacyjne i nie drogie wiem bo sama tam byłam i kupowałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: mimitsu (---.virtual-future.net)
Data: 20 gru 2008 - 21:39:08

Ja stosuję Elocom w płynie i jest rewelacyjny. Tak wiem, ze to steryd ale jak zaczynam czuć swędzenie to robię kurację przez tydzień i mam spokój na kilka dluuuuugich miesięcy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2009 - 19:45:22

Czy ktoś tak naprawde zna jakis sposób by wyjsc z tego!!!
Jako mala dziewczynka mialam juz na głłowie...teraz mi sie pojawia na ciele.
Chodziłam do prywatnego lekarza,-nic nie ma, do bydgoszcz dermatologicznego-nic, teraz wysylaja mnie do sanatorim w Kołobrzegu...czy to cos pomoze???
Na głowe polecam Clobex - chyba steryd, koszt ok 50 zl, zniklo mi wszystko ale znowu zaczelo sie pojawiac wiec doktor kazal mi myc raz na tydzin, normalnie to 2 razy. Na skore nic mi nie pomaga dostaje ciagle jakis masci robione, ponich mam slady ;przebarwienia na skorze...lekarz mowil ze znikna(nie znikaja od 4 miesiecy)

Czy ktos zna jakies miejsce gdzie sie tym naprawde zajmuja???obojetnie czy za granica czy nie. Chce zyc normalnie!!! Prosze o pomoc...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ewelkaa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 sty 2009 - 23:35:05

mika Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ,,Wszystkim przebywającym za granicą polecam
> szampon SELSUN 2,5%, ja go kupowałam w Niemczech
> w aptece, bez recepty, pozdrawiam Was"
>
> Selsun blue mi nie pomógł.
>
> TYLKO SELSUM (bez blue) firmy CHATTEM.
> Kupiłem go za granicą.
>
> Pozdawiam



Właśnie zastosowałam szampon który polecasz, nareszcie ładny zapachsmiling smiley Nie znam niemieckiego więc nie mogę rozszyfrowac ulotki. Domyśliłam się jedynie że nałożyc,spienic i trzymac 10min. Czy wiesz jak długo można go stosowac no i jak często? P.S. jestem pełna optymizmu co do działania SELSUN. GORĄCO POZDRAWIAM. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: tomar 21 (---.wil.waw.pl)
Data: 16 sty 2009 - 08:36:45

Witam.
Gdy miałem łuszczycę na głowie pomogła mi oliwka salicylowa na noc wcieranie watą w celu zdjęcia łuski,a następnie szampon Denorex który pozostawiał miłe uczucie chłodu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: sanderkaa88 (---.ar.szczecin.pl)
Data: 16 sty 2009 - 10:30:25

Hej! Ja choruję na łuszczycę odkąd pamiętam. Używałam już, chyba, wszystkiego. Teraz stosuję tłuszcz mleczny. Płaty ładnie schodzą, zostaje tylko zaczerwieniona skóra. Najlepiej byłoby go stosować codziennie, ale jest bardzo tłusty i trudno go zmyć. Więc ja smaruję nim głowę raz w tygodniu, a i tak chodzę później trzy dni z tłustą głową, zanim zejdzie :/ Poza tym mam jeszcze sól z morza martwego. To jest maść i po niej schodzą zaczerwienienia skóry. I jeszcze polecam błoto z morza martwego. Ciepła maska na głowę i swędzenie przechodzi. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: melania (---.gdynia.mm.pl)
Data: 18 sty 2009 - 21:24:04

Witam,

Ja również już bardzo długo choruję na łuszczycę. Nie policzę lat od ilu to trwa smiling smiley W każdym razie chciałam przejść do sedna. Nie wiem czy lenin jeszcze udziela się na tym forum? Czytałam wiele jego postów i jestem bardzo zainteresowana dietą optymalną. Ilekroć smaruję głowę sterydami mam wrażenie, że moja wątroba ledwo żyje. Pisał on o przychodniach - arkadiach, które funkcjonują w większych miastach Polski. Czy gdzieś w Trójmieście również się taka znajaduje? Rozumiem, że w takiej przychodni lekarz doradza tylko w kwestiach żywieniowych? Chciałabym dostać jakieś bardziej szczegółowe informacje.

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: anonim (---.centertel.pl)
Data: 19 sty 2009 - 11:53:29

mi pomogło na skóre głowy zmieszanie 1/3 masci lacoid z 2/3 salicylon musialam smarowac tym przez 3 dni rano i wieczorem a potem po 3 dniach zmyć dopiero szamponem xerial P z serii Svr . Jak przez 3 dni nie umyjesz glowy schodzi po tym cała łuska. Salicylon to oliwka ktora tez pozytywnie wzmacnia cebulki wlosów. Potem uzywasz tylko xerial P balsam i zmywasz po paru godzinach tym szaponem i znika. Mialam to na glowie ponad pol roku a ta trerpia zapisana przez super dermatolog zadzialalasmiling smiley tylko masc lacoid jest na recepte

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: beata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2009 - 14:08:44

Choruje na to swinstwo juz 5 lat!nic mi nie pomaga.mialam rok spokoju kiedy stosowalam CLOBEDERM krem i szampon dziegciowy,ale juz mi teraz nie pomaga pomozcie mi,co wy stosujecie.Dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sty 2009 - 10:41:06

Luszczyca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: selene (---.ngates.nasze.pl)
Data: 24 sty 2009 - 19:19:40

elocom, lorinden a, laticort, dermovate i diprosalic - na zmianę
żeby się nie zasterydować oliwka salicylowa, salicylol albo przepisana przez dermatologa. szampon Doliva z oliwą z oliwek i chyba to wszystko, co można zrobić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: maly (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 sty 2009 - 20:42:00

stosuje elocom płyn przez kilka dnia i mam spokój na jakieś dwa miesiące. stosuje go od około czterech lat i jak narazie pomaga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Gosiunia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2009 - 15:24:48

Witajcie!
Łuszczycę mam od ok 13 roku życia i troszkę z nią przeszłam.
Jeśli mogę coś poradzić to Diprosalic w płynie- zawsze mi pomagał, ale każdy przypadek jest inny więc spróbować nie zaszkodzi.
Mogę tylko dodać że stosowałam go do ok 2 tygodni a spokój miałam na kilka dobrych miesięcy..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 30 sty 2009 - 20:41:56

witam
na zmiany łuszczycowe na skórze głowy polecam preparat blue cap w szamponie jest rewelacyjny
jest do kupna na allegro i w sklepie www.dermocosmetic.eu jak rówież w aptekach internetowych ale pod tymi 2 adresami jest najtaniej
pozd
cola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Natallly (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 sty 2009 - 22:07:20

Witam,
Borykam Sie z tym problemem od 11 roku zycia, mam obecnie 16 lat, i bardzo głupio sie czuje,jak ktos mnie pyta co to ja tam mam w głowie sad smiley Moi rodzice zawsze bardzo mi pomagali i co róż sciagli dla mnie jakies leki.
Swoja przygode z walka z ta okropna choroba zaczeła sterydami takim jak diprsosali, czy tez dermovate, lecz sa ta sterydy , ktore jak wam na pewno wiadomo niekorzystnie wpływaja na kazdy organizm.
Zczełam uzywac leków na bazie ziół itp. zaczełam od kuracji dr Michaels, późnie sok do picia Noni, Bisztof Pułtawskiego, specyfiki z M0orza Czarnego, Exorex Lotion, Szamppony typu Vichy, badz Politar, wyciąg z Uczepu, obecniie jestem na kuracji On-clinic z tymi ornitami..,. nie wiem czy coś pomoze to dopiero pierwsze dni ale oby tongue sticking out smileytongue sticking out smiley
Moim zdanie najlepszym środkiem i wcale nie tak bardzo kosztwonym była tak zwana samoróba... te leki powyżej to ksztowały w okolichach 100-500zł, sami widzice ze tokupa kasy, ale czego nie robi sie zeby byc zdrwoym..tongue sticking out smileytongue sticking out smiley

Co do tej samoróby była najlepszy srodkiem... to bardzo proste, tylko trzeba czekac na konwalie., Bierzecie jakiś wiekszy słoik, wkładacie do niego z 3 peczki konwali i troche lisci, po czym wlewacie spirytus, zakupiony w najblizszym monopolowym..przypominam ze konwalie sa trujace pod zadnym pozorem niepróbowac i unikac kontaktu z oczami....do sloika wlac spirytus i mocno zakrecic, codziennie bawic sie słoikiem, tzn przekrecac go, po jakims tygodniu spirytus bedzie miał zielony kolor, wtedy zwilzyc nim wacik i smarowac miejsca zmienione przez chorobe,z poczatka moze troche piec, jezeli za bardzo to zmyc... lecz napradwe pomaga, uzywac go 3 razy dziennie, nie przetłuszcvza włosów, tak jak wiekszosć leków do tego typu choroby. Tylko Poczekajcie do Kwitania/maja bo to wtedy kwitna konwalie... Życze powodzenia moze i wam Pomoże .!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: majki (---.slo.csk.pl)
Data: 02 lut 2009 - 01:23:03

cześc też mam problem z łuszczycą głowy stosowałem dermovate przez dłuższy czas ... czasami pomagało na kilka miesięcy ale nawroty były raz znikome a raz naprawde ostre ... teraz mam zamiar stosowac szampony

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: moniaaaaaaaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2009 - 21:21:28

Ja mam taki problem... sad smiley Boo mam strupki na głowiee od 5 latt..i smaruje to specjalnym żelem Squamax 3 azy w tygodniu i schodzi bardzo pomaga alee zaczynaa mi wychodzic na karku i na klatce piersiowejj... pomóżciee!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: PAulinka (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 10 lut 2009 - 21:43:22

Ehjh..Mam Luszczyce I Ciagle mysle Ze Ludzie mysla ze mam łupiez;;((
Raz jest Super A teraz nie chce zejsc..;(( Mam Odstajace strupy itp
MAm cale nogi w tym i robi mi sie na twarzy;((
Czy jest jakis super leek?(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: gosia0220 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 lut 2009 - 22:20:37

Witam ja z ta chorobą borykam się ładnych parę lat .Stosowałam preparat Dermovate ,choroba znikała i powracała ,efekty były szybkie .Po odstawieniu leku choroba wróciła z podwojoną siłą ,a to za sprawa tego leku .Dermatolog stwierdził że za długo stosowałam dermovate ,nie wiem już co robić .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Waldek (---.centertel.pl)
Data: 12 lut 2009 - 00:45:43

witam
polecam szampon blue cap jest naprawdę dobry sam go stosowałem
pozd

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.