Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1213141516171819202122...->|-->
Bieżąca strona: 17 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Coco (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2009 - 19:31:27

Chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat oczyszczenia wątroby - podobnie jak PatkaZSM i goya. Najlepiej właśnie jakiś jednorazowy zabieg, coś w stylu głodówki, ale nigdy nie stosowałam czegoś takiego więć nie wiem co i jak.

Aha, i jeszcze jedno: łuszczyce głowy mam od 6 lat, od kilku miesięcy jestem wegetarianką - mogę powiedzieć ze łuska z powoli znika z powierzchni głowy, powoli. Jaka możecie polecić mi dietę, żeby wzmocnić efekty? Uwielbiam za produktami mącznymi i mlecznymi, no ale to typowe "zapychacze", a i na łuszczycę nie wpływają dobrze;/ Więc co w takim razie jeść? Na owocach i warzywarz długo nie pociagnęwinking smiley Macie doświadczenie w tej kwestii? Dziękuję za każda potencjalną odpowiedź.smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: stasia (---.cdma.centertel.pl)
Data: 08 gru 2009 - 09:50:19

witam mam w tej chwili luszczyce na calym ciele to czym stosuje toniezbyt pomaga i jest drogi epomuzcie prosze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: gr (---.chello.pl)
Data: 08 gru 2009 - 11:18:13

tak

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ff (---.chello.pl)
Data: 08 gru 2009 - 11:25:32

ff

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: mila (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 11 gru 2009 - 16:07:46

hej,czytam i czytam i prawie wszystkie te preparaty uzywalam i tez nic mi nie pomagalo;/
teraz uzywam masci robionej Salicylowej,szamponu Clobex i do tego Dermovete plyn i Laticort plyn...przez pol roku miala spokoj,tyle ze dzien w dzien przez ok 2 tyg smarujecie sie ,zmywacie ,nanosicie plyny...Jaka ulga gdy skora glowy w koncu jest czystasmiling smileyi wlosy zaczely nawet rosnacsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: miłka (---.elk.mm.pl)
Data: 13 gru 2009 - 16:13:22

Do wszystkich.Noście czapki,aby w głowę było ciepło,bo od zimna robią się wysypy na głowie.Dzięki waszym postom dużo się dowiedziałam mimo,że na łuszczycę choruję od kilkudziesięciu lat.Obecnie stosuję szampon POLYTAR AF-kosztuje ok.20 zł.Gdy czuję grubszą łuskę smaruję cignoliną w maści na 1 lub 2 godz.i zmywam.Ale nie wiedziałam,że jest cignolina w płynie,dawno nie byłam u swego dermatologa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: wiesiek (---.147.181.71.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 06 sty 2010 - 19:39:56

na to dziadostwo to tak naprawde jest tyle lekarstw ile ludzi na swiecie i na każdego dziala coinne.mam to na glowie 15 lat ijak ma cos pomuż to czasem pomoże ajak ma wyjsc to choc byscie kupili masci za miliona to kicha nie pomoże.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: goya (188.33.120.---)
Data: 07 sty 2010 - 17:39:35

Zaczęłam pic olej lniany, pomaga na luszczycę.
Ponoć ma dobry wpływ na pracę wątroby i jelit,
złe funkcjonowanie tych organów także może być przyczyną wysypów.
Jeśli ktoś także się tak katuje, to proszę napisać czy
idzie jak krew z nosa czy rzeczywiście działą
pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: buła85 (---.range81-155.btcentralplus.com)
Data: 14 sty 2010 - 09:19:51

WITAM jestem na tym forum nowy może mi ktoś podpowiedzieć czy nadmierny wysiłek przy tym pocenie się ma jakikolwiek wpływ na łuszczycę głowy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: spokoloko (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2010 - 10:33:09

tam pocenie ma wplyw na twoje otoczenie bo ja to bym nie chcial przebywac w ocenosci zapoconego typa !! smiling smiley łyszczyca ma to w dupie czy sie pocisz czy nie i tak ci wywali

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Arleta 39 (---.brnt.cable.ntl.com)
Data: 14 sty 2010 - 10:48:27

MIESZKAM Z CORKA W LONDYNIE I DZIS DOWIEDZIALAM SIE ZE TO CO MA NA GLOWIE TO NIE ZWYKLY LUPIEZ TYLKO LUSZCZYCA.JESLI JEST KTOS Z TYM PROBLEMEM W UK TO PROSZE O POMOC,BO NIE WIEM CO ROBIC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: spokoloko (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2010 - 11:55:35

nie pozostaje ci nic jak tylko sie zalamac - poczytasz to forum to zrozumiesz ze na to gowno nie ma w zasadzie lekarstwa to dopiero poczatek ludzie z tym zyja juz dluuuuugie lata witaj w klubie !! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: goya (188.33.12.---)
Data: 14 sty 2010 - 16:52:45

No no spokoloko
ty to potrafisz pocieszyć, widać ze choroba dala ci porzadnie w kosc...
najgorsze co mozna zrobic to usiasc na tylku i czekac az luska przysloni caly swiat.takze forum jest bardzo przyatne bo kazdy znajdzie cos skutecznego jesli nie to zawsze moze zkims porozmawiac kto go rozumie.
pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Zybi (---.blokowe.pl)
Data: 21 sty 2010 - 11:34:27

Jeżeli chcesz znać moje sposoby to proszę napisz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: tomek (87.192.231.---)
Data: 24 sty 2010 - 20:01:49

Witam wszystkich którzy czytają to forum. Ja mam łuszczyce od kilkunastu lat. Oblatałem już chyba wszystkich możliwych lekarzy i próbowałem chyba wszystkich możliwych leków i najskuteczniejszym sposobem jest morze martwe, czarne i czerwone. Najlepiej raz na pół roku ale niestety trzeba mieć na to czas i pieniądze. Mam wielką prośbe do wszystkich którzy czytają to forum piszcie w jaki domowy sposób można walczyć z tą chorobą. Chodzi mi o to żeby nie faszerować się sterydami czy bardzo drogimi lekami które i tak na dłuższą mete mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Jak ktoś zna jakieś domowe sposoby to prosze napiście.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: goya (94.254.167.---)
Data: 26 sty 2010 - 12:54:40

hejsmiling smiley
dobra maść z cygnoliną, robiona, kosztuje z 5zł na receptę.
stężenie 1% bardzo silna więc na poszątek na kilka minut tylko smarować bo można się poparzyć. ale gwarantuje ze działa, jeśli miejsca bedą zaczerwienione znaczy ze dziala

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: smutek (---.chello.pl)
Data: 28 sty 2010 - 20:57:07

Czesc ja tez To mam od wielu lat, raz jest lepiej ale z reguły jest gorzej. Stosowałam przerozne cuda, od sterydów, ziół,jakis maści robionych na zamowienie, szamponów, płukanem..no cuda wianki.
Kiedyśmiałam z USA płyn Psoriasis - pomagał. Poźniej mega pomocny był płyn Sorel, ale jego już nie ma w sprzedazy. Daivonex mi nie pomaga sad smiley
Przeczytałam teraz o tymtranie z wiesiołkiem - kupie i zobacze.

Myśle ze może ma też wpływ dieta, jak sadzicie czego powinno sie unikać? Ja odstawiłam kawe, ale czy to pomaga..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2010 - 21:09:11

Osobiście mogę stwierdzić, że u mnie odstawienie kawy nic nie zmieniło!
Ja przestałam pić kawę gdy zamieszkałam z moim, obecnie mężem, bo on nie pił a ja odeszłam z pracy i samej mi się nie chciało kawkowaćsmiling smiley (Nie piłam przynajmniej 2 lata!) Więc nie dla zdrowia przestałam ale żadnej przypadkowej poprawy nie zarejestrowałamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: smutek (---.chello.pl)
Data: 28 sty 2010 - 21:15:56

hey iwciaS

a pomaga Ci cokolwiek? udało Ci sie wyleczyć, podleczyć..cokolwiek złagodzić?
ja jestem zrozpaczona, nie mam już sił ani pomysłu na to co by mi mogło pomóc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2010 - 14:15:26

Hej! Jeśli chodzi o ciało mam nawroty teraz po lecie i jesieni w czystości A stosowałam przed wakacjami tak różnie opiniowany na tym forum Blue cap spraj, nawilżałam melkfettem na noc i chodziłam ostro na solarium-pomogło! teraz też tak zaleczam już mi ładnie zmiany złagodniały i od przyszłego tygodnia będę chodzić na solarium dwa razy w tygodniu! Na skórę głowy stosuję Salicylol-oliwka wcierając w zmiany (i usuwając łuskę) na noc tak 3-4 nocki i mam spokój na naprawdę długo!!! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1213141516171819202122...->|-->
Bieżąca strona: 17 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.