Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: aneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 pa� 2007 - 20:02:05

witam choruje na luszczyce glowy mam rewelacyjny preparat o nazwie Cerkosol 10 jest to preparat do pielegnacji suchej skory zastosowanie-plyn przeznaczony jest na owlosiona skore glowy doskonale nawilza i wygladza naskorek oraz skutecznie usuwa objawy nadmiernego zluszczenia i rogowacenia skory sposob uzycia- niewielka ilosc plynu naniesc na skore glowy i lagodnie wcierac az do wyschniecia mozna zmyc po ok 1 do 1.5godz zmyc szamponem.producent firma "cerko"sc ul.Afrodyty 9 kod 80-299Gdansk w aptece ten preparat kosztuje tylko ok.11 zlotych za 75gram a butelka starcza na 4 razy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: vit (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2007 - 12:20:57

Witam .Mi na łuske pomogl Squamax emulsja,jest naprawde bardzo skuteczny.Po nim na zmiane stosuje Polytar i....Selsun Blue (pachnacy, o zupelnie innej formule i skladzie ,wydajny..polecam sprobowac !!! ) Ogolnie jest wiec super ,ale widze ciagle zaczerwieniona skore głowy wiec wiem ,ze walka jeszcze nie skonczona :-) Ma ktos sposob na te czerwone plamy ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: gezite (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 lis 2007 - 05:27:44

http://s4.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=172559

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ela102 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lis 2007 - 09:59:03

Witamm. Mnie na głowe bardzo pomaga DIPROSALIC w płynie skuteczny i nie drogi. Natomiast Sorel -zero reakcji- mimo że drogi wogóle moja skóra na głowie nie reaguje.Myje szamponem z czarnej rzepy... Każdy organizm jest inny. Życze powodzonka..... Bajo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: magdusia690 (---.chello.pl)
Data: 04 lis 2007 - 20:36:10

ja to juz wogule nie mam sil do tej glowy stosowalam tyle lekow ze nie wiem teraz stosuje laticort i nawet nie wiem czy to steryd czy nie ale i tak wcale nie pomaga. ma ktos jakis sposob?smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: helper (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 lis 2007 - 09:12:35

WSZYSTKIE MEDOTY SA NIESUTECZNE NA DLUZSZA METE CHYBA grinning smiley WIEC NAJLEPIEJ WYBIERAC TE KTORE W DLUZSZYM STOSOWANIU SA PRZYNAJMNIEJ MALO UCIZLIWE I MALO KOSZTOWNE ZAROWNO DLA ZDROWIA JAK I PORTFELA.....
OSOBISCIE STOSUJE .... OLIWE SALICYLOWA 3-5-9% ZALEZY JAKA DA SIE ZLAPAC, DZIALANIE ZLUSZCZAJACE, W EFEKCIE PO KI9LKLU DNIACH JEST PIEKNIE I CZYSTO, JEDNAK TE 2-5 DNI W MIESIACU TO CIEZKO JEST, SMAROWAC NALEZY 3-4 RAZY DZIENNIE WIEC TYLKO DLA MILOSNIKOW KROTKICH WLOSOW, WYSTEPUJA CHWILOWE PODRAZNIENIA, ZACZERWIENIENIA. JEDNAK TO 1 EW 2 DNI POTEM LADNEI ZLUSZCZA SIE NASKUREK I JESWT NAPRAWDE DOBRZE.... DO PEWNEGO MOMENTU grinning smiley ZAZWYCZAJ 3-4 TYGODNIE ALE JAK SIE PRZYWYCZAIC TO IDZIE ZYC.... NADMNIENEI , ZE MAM DOSC DUZE ZAATAKOWANE FRAGMENTY. DO TEGO WARTO DOLOZYC MIEJSCOWA KURACJE STERYDOWA ( LORINDEN ) ALE WYBIERAC 1-2 PLACKI I JE SMAROWAC PO 4 RAZY DZIENNIE PRZEZ OK 2-3 TYGODNIE, NAWET PO ZNIKNIECIU ZMIAN!!! MI DALO TO W REZULTACIE COFNIECIE SIE W WYBRANYCH MIEJSCACH DO DZIS DNIA OD KILKU LAT JEST SPOKUJ JEDNAK CO NAJWAZNEIJSZE TEN STERYD JEDNAK MARDZO MIEJSCOWO I BARDZO CZESTO I NAWET PO COFNIECIU ZMIAN PARE DNI JESZCZE DAJE REZULTAT

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: mike (---.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie)
Data: 09 lis 2007 - 00:41:00

ja rowniez od 3 lat choruje na luszczyce glowy i zawsze pomoglo mi i wsumie tylko Dermowate w plynie. Teraz juz nawet to nie pomoga a luszczyca sie nasilila. Przebywam i pracuje za granica i szczerze tutaj lekarzea tez nie maja pojecia zbytnio o tej chorobie... A mam problem w tym ze juz od roku mam gulke (chyba w stawie lewej reki przy nadgarstku) czasem troszke boli i rowniez z prawej strony glowy mam czerwona linie tak jakby zyla mi napuchla troche i pulsuje, normalnie tego nie slysze tylko jak nie moge spac na prawym boku bo wtedy pulsuje i nie moge zasnac, chcialbym wiedziec czy ktos moze z was wie cos o tym lub ma jakies pojecie bo lekarze tylko przepisuja rozne tabletki masci i wystawiaja kazdy inna diagnoze na reke i na ta ,,zyle". A tak w ogole podziwiam was wszystkich ze jakos nie jestescie przygnebieni ta choroba... Ja niedlugo bede mial 22 lata i nawet sobie nie wyobrazacie jak mnie katuje mysl ze jestem na to chory... Trzymajcie sie dalejsmiling smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: aniusia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2007 - 14:34:05

hej ja tez mam luszczyce glowy od 5 lat, nie narzekam zbytnio raczej dziekuje ze tylko glowy! ogolnie nie radze uzywac masci czy plynow lorinden , poniwaz moze pomagaja, lecz na krotka mete to jeszcze niszcza nam skore!!!!!!! dermatolodzy raczej nie wskazuja jej jako lekarstwa!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: dana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2007 - 11:30:42

Witam!!! Na łuczycę głowy można spróbować szamponu Exorex.Jest Exorex lotion do ciała i jest również Exrex szampon. Nie wiem na ile jest on skuteczny ponieważ zaczęłam dopiero go stosować.Loion mi pomógł to i może pomoże mi szampon.A może ktoś już używał szamponu? Pozdrawiam wwszystkich w ten zimny dzień!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2007 - 13:21:27

Do magdusia690 Laticort to steryd. Jesli nie masz nic przeciwko sterydom to używałam kiedyś Elokomu i ładnie wszystko schodziło. Teraz jak mam problem to uzywam Salicylolu aby pozbyc sie łuski a potem płyn najczęsciej Laticort lub Elokom i pomaga. Od tygodnia zaczęłam tez stosować nowy szampon polecany na tym forum FREEDERM TAR ale za krótko stosuję aby coś powiedziec na temat jego działania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kurczak1 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2007 - 15:07:40

Z całym swym zakłamaniem znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny. Staraj się być szczęśliwy.

Mam ł. od 6 roku życia. To już 30 lat. Jestem szczęśliwa. Mimo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: MINIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2007 - 00:09:45

Cześć!
Mam łuszczycę już 20 lat i chciałam ostrzec osoby używające Elocom. Otóż ja też cieszyłam się bo był skuteczny, ale do czasu... W marcu tego roku po długoletnim używaniu Elocomu nastąpił u mnie taki wysiew, że nie mogłam na siebie patrzeć. Dotąd łuszczycę miałam na skórze głowy i niewiele plamek na tłowiu. Po Elocomie działającym super przez kilka lat niestety obsypało mi całe plecy, brzuch i pod piersiami i na piersiach oraz na szyi. Głowa była jedną wielką raną łącznie z czołem.
Elocom jest sterydem i uważam, że dobry lekarz w chwili obecnej (stan wiedzy o sterydach) już nie powinien przepisywać tego lekarstwa.
Obecnie jestem w dobrym stanie. Przerobiłam ON-CLINIC - zdziercy,
kilka innych ... ziółek i naprawdę skuteczne były dla mnie naświetlania lampami i tzw. grzebieniem w szpitalu i za darmo. Stosuję też DIPROSALIC w maści i płynie i na mnie działa.
Jestem w super formie!!!
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: tomka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2007 - 02:49:43

diprosalic to też steryd więc uważaj...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Asiakus (---.ghnet.pl)
Data: 17 lis 2007 - 15:26:19

serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

ze sterydami zawsze bywa tak - po smarowaniu ł. znika, ale potem wraca ze zdwojoną siłą i coraz bardziej natarczywa.
nie polecam, bo po co się oszukiwać?

miesiąc temu zakupiłam zioła Klimuszki (zapłaciłam prawie 200zł za 4mczną kurację). niestety nic mi nie pomogły.. jeśli ktoś ma ochotę odkupić ode mnie kurację na 3mce (może Tobie pomoże?) jestem z Krakowa i proszę o inf.

na pewno wybiorę siędo dietetyka, aby zbadać żołądek i wątrobę, mam nadzieję, że pomoże.

teraz szukam kolejnego cud-preparatu, ponieważ ł. potwornie się zaostrzyła! zaraz na drugi dzień po całonocnym nasmarowaniu (maść na zamówienie, głównie kwas salicylowy=zmiękczająca) wyłazi ohydna łuska. mam czarne włosy, więc proszę sobie wyobrazić.. czy to nagły mróz, zima? już sama nie wiem. ech:[

szczerze mowiąc już sama nie wiem gdzie szukać pomocy, czego jeszcze spróbować. czasem stojąc przed lustrem i smarując to dziadostwo kręci mi sięłezka w oku.. wiem,że są dużo gorsze choroby i poważniejsze problemy, ale świadomość,że czeka mnie jeszcze x lat z ł. troszkę dołuje.

nie chcę się poddawać, tylko nie wiem co mam jeszcze w tą moją głowę wsmarować?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: renia (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 18 lis 2007 - 06:48:09

ja polecam Tgel Neutrogeny ale ten z coal tar albo Dovonex tez z z coal tar.Ja mam luszczyce prawie 30lat , probowalam chyba wszystkiego i dopiero te szampony mi pomogly. Mialam skorupe na glowie a teraz mam tak troche tylko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Lenin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lis 2007 - 18:47:40

Łuszczyca jest chorobą przemiany materii a nie chorobą skórną. Zmiany skórne są tylko objawem i walka z nimi nie ma sensu. Zastosowanie odpowiedniego modelu żywienia powoduje jej ustąpienie. Chodzi tu o zredukowanie nadmiaru węglowodanów w diecie a zwłaszcza cukrów prostych (owoce,napoje słodkie typu coca-cola).
Z łuszczycy głowy z którą bezskutecznie walczyłem farmakologicznie przez kilkanaście lat wyleczyłem się w ciągu 3 miesięcy. Przez następne kilka miesięcy zniknęła z pozostałych części ciała. Wygląda to na cud ale to nie jest cud. To po prostu biochemia. Po co kupowac drogie leki i płacic lekarzom, skoro zmieniając sposób żywienia można osiągnąc cel.Jeśli kogoś to zainteresuje bardziej to służe pomocą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 18 lis 2007 - 21:03:22

Witam Lenin co dokladnie jesz mozesz podac swoja diete , jakis produktow nie uzywasz w niej czy sam ją sobie stworzyles czy ktos ci w tym pomogl , czy pijesz alkohol i co tam jeszcze ciekawego zarzywasz ja np, biore leki na poprawe watroby pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: renia (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 19 lis 2007 - 02:40:14

Lenin zgodze sie z toba czesciowo jesli chodzi o diete . Nie wiem jak to jest z cukrami gdyz nie przepadam za slodkim ale ja wiem ze odkad nie jem duzo miesa czerwonego natomiast duzo owocow , ryb ,drobiu i warzyw moja skora sie poprawila . Nie mam takich wielkich wysypow jak dawniej. Stosuje tez wiesiolka ,captivit , rutinoscorbin ( znalazlam to na tym forum), duzo balsamow do ciala no i na glowe jak wczesniej pisalam szampon dovonex i musze powiedziec , ze nie ma nawet porownania do wczesniejszych lat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Asiakus (---.ghnet.pl)
Data: 19 lis 2007 - 12:55:22

to prawda, dieta jest podstawą funcjonowania naszego organizmu. niestety nie mam dobrego sposobu na jego oczyszczenie. jest mnóstwo artykułów na ten temat, ale większość z nich traktuje temat bardzo pobieżnie.

Leninie, jaki rodzaj diety stosujesz? czy jest to tylko kwiestia eliminacji cukrów? bardzo bardzo prosze o szczegóły.

hmm,moje bezustanne poszukiwanie może w końcu zaowocuje?

dziękuję serdecznie!
Asia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kurczak1 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 lis 2007 - 12:57:16

A co sądzicie o zmianie trybu życia a nie tylko odżywiania? i o psychoterapii?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.