Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2007 - 14:05:50

do ankola
zapomnialam sie zapytac ile masz lat i jakim szamponem zmywasz diprosalic(i czy jest to steryd)
do lenin
owszem jem chleb bo go bardzo lubie

PrZePrAsZaM..smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: lenin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2007 - 17:12:04

Ja jestem na tej diecie ok. 15-16 miesięcy. Łuszczycy na głowie pozbyłem się po 3 miesiącach. Nadmiar chleba, cukru i słodyczy powoduje u ciebie łuszczycę i tycie.
Jakbyś wróciła do moich wcześniejszych postów to tam wszystko wyjaśniam. Spróbuj przez 3 miesiące - i sama zobacz jakie będą zmiany. Pamiętaj ,że łuszczyca sama ci nie zniknie, maści tylko maskują a nie usuwają przyczyny z czasem będziesz jej miała coraz więcej. Mamę uspokój- znam ludzi którzy stosują dietę kilkanaście lat i czują się świetnie. Poza tym w Stanach jest ona bardzo popularna pod nazwą dieta Atkinsa. Stosują ją znani aktorzy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2007 - 17:44:25

do lenin
Ale czy w moim wieku przy okresie dorastania ona nie bd miala odwrotnych skutkow..??czytałam wczesniejsze posty zanim wogole zdecydowalam sie na forum...

do innych
Dzieki temu forum odzyskalam odlamek nadzieji ktora wczesniej traciłam czy moze jeszcze ktos zna jakies leki czy cos w tym typie ale zeby nie trzeba smarowc nim glowy(poniewaz jest to meczace gdy wlosy sie swieca) a inni sie na ciebie patrza...no i czy ktos moze stosowal jeszcze homeopatie...prosze o odpowiedz
Z gory dziekuje..i pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: lenin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2007 - 21:04:35

To nie jest dieta tylko dla starych ale dla wszystkich. To cywilizacja i nadmiar jedzenia spowodowały, że ludzie jedzą to co reklamowane (batoniki, czipsy, hamburgery + coca cola) a nie to co zdrowe. Zobacz co się dzieje w USA tam po ulicach chodzą potworki.Twój organizm się buntuje i poprzez łuszczycę masz informację że coś jest nie tak. Jak będziesz się lepiej odżywiać to tylko ci pomoże.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: olek (---.blutmagie.de)
Data: 29 gru 2007 - 22:26:22

mi na glowe pomaga szampon proteinowy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 gru 2007 - 18:35:50

Ja juz kiedys robilam zwyklymi szamponami i tylko co sobie pogorszylam...sad smileyTeraz stosuje polytar(ten brazowy). ale mam zamiar go zmienic na polytar af zobaczymy jak bd na mnie dzialal wczoraj znalazlam wiele lekarstw...i mam sie rowniez juz wkrotce umowic na wizyte do mojego dematologa zobaczymy moze on cos doradzi...smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Ewa (---.tbcn.telia.com)
Data: 07 sty 2008 - 11:35:51

Przeczytałam wszystkie wypowiedzi i włosy mi się zjeżyły na mojej łuszczycowej głowie.U mnie Pani Doktor dermatolag zdiagnozowała łuszczyce dwa tygodnie temu ,głowe mam całą pokrytą łuską, smaruje to solkokerasolem na noc , rano zmywam szamponem polytar , a póżniej stosuję plyn dermovate..pomaga , jak na razie,,,na pozostałe częsci ciała mam clobederm ,też mi pomógł,,, zniknęły zmiany w małżowinach usznych , a na nogach zostały tylko wybarwienia.,ale widzę , że nie mam sie za bardzo z czego cieszyc , bo to wróci...teraz jeszcze skorzystam z porady Lenina i zastosuję diete Kwasniewskiego , ponieważ mam od kiedy pamiętam , problemy z przemiana materii, może to cos pomoże..Pozdrawiam wszystkich i wiecej optymizmu,,, na łuszczycy swiat się nie kończy...niektorzy ludzie muszą żyć bez rak , bez nóg ,,wiec my mamy dużo szczęscia.....MAMY TYLKO ŁUSZCZYCE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: DORA (---.chello.pl)
Data: 07 sty 2008 - 18:53:31

HEJ WSZYSTKIM JESTEM TU PIERWSZY RAZ CHOC CZYTAM WAS OD JAKIEGOS CZASU.MAM TAKIE PYTANKO CZY NASWIETLANIA NA GLOWKE Z LUSZCZYCA POMAGAJA BO MAM JA OD JAKIS 17 LAT,A OBECNIE MAM 28.ZAPISALAM SIE DZIS DO KLINIKI DERMATOLOGICZNEJ W MSWIA BO PODOBNO MAJA DOBRYCH LEKARZY[TAK CZYTALAM NA FORUM].JEZELI KTOS WIE COS NA TEN TEMAT TO POPROSZE O ODPOWIEDZ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.BUZIACZKI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Ja :) (---.chello.pl)
Data: 07 sty 2008 - 22:00:28

No widzę, że w końcu coś ruszyło z tą dietą Kwaśniewskiego smiling smiley coraz więcej ludzi z forum się na nią decyduje. POZDRAWIAM!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Ja :) (---.chello.pl)
Data: 07 sty 2008 - 22:03:07

Do Magda:

O jakich ty odwrotnych skutkach kurczę mówisz ? :p ja mam 16 lat na diecie jestem rok i żadnych odwrotnych skutków nie mam wręcz odwrotnie, schudłem (choć nie miałem z czego) i ogólnie czuję się lepiej, nie muszę zapychać się słodyczami jak dawniej, teraz zamiast snickersa wypiję śmietanę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: lenin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2008 - 22:08:24

Do Ewy:
Spróbuj a na pewno nie pożałujesz.Zobaczysz jakie to proste. Ludzi trudno przekonać do zmiany żywienia i ja to rozumię, bo sam kończyłem studia o profilu medycznym i tam uczono mnie czego innego.
Przeczytaj książkę dr Kwaśniewskiego "Dieta optymalna" tam wszystko jest wyłożone. Tak jak pisałem wcześniej są tam lepsze i gorsze rozdziały czasami nieudolnie napisane, ale Kwaśniewski nie jest pisarzem tylko lekarzem.
Poszukaj też Arkadii - przychodni w każdym większym mieście gdzie przyjmują lekarze. Oni tobą pokierują , za kilka miesięcy zapomnisz o łuszczycy, tym bardziej że jest to u ciebie świeża sprawa.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ninka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sty 2008 - 19:56:53

jeśli dieta jest tak skuteczna to dlaczego lekarze jej nie polecają ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: R.A. (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 27 sty 2008 - 20:51:24

ja tez mam takie pytanie jak Ninka , dlaczego? Lenin a czy ty przeczytales cokolwiek o tej diecie Atkinsa (twierdzisz , ze to to samo co Kwasniewskiego)? a przeczytales o skutkch ubocznych? prawdopodobnie nie. Ja mieszkam w USA wiem troche wiem o niej . Takim cudem znowu nie jest i wcale nie jest tak popularna a poza tym jak bys poczytal wiecej o niej to dowiedzialbys sie ze moze spowodowac wiele skutkow ubocznych ,byly nawet przypadki smiertelne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: R.A (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 27 sty 2008 - 21:08:28

Lenin jak ja bym jadla tyle tluszczu jak ty polecasz , musialabym sie juz zapisac na liste do transplantacji watroby i zoladka ! Natomiast zgadzam sie z toba jesli chodzi o slodkie trzeba odrzucic slodycze a przynajmniej zmniejszyc ich ilosc bo nawet jezeli nie pomoze na luszczyce to pomoze w zrzuceniu kilku kilogramow. Jezeli chodzi o" fast foody " , cole itd , to pomimo , ze mieszkam w USA ja tego wogole nie spozywam a luszczyce i tak mam .Na mnie najlepiej zadzialala dieta : bardzo malo czerwonego miesa natomiast duzo warzyw i owocow ,i duzo ryb . Ale na kazdego co innego dziala tak samo z lekarstwami . Pozdrawiam .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: sowland (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sty 2008 - 21:50:10

Ja od jakiegoś czasu /około 3 lat/ mam spokój z łuszczycą w głowie.W końcu znalazłem sposób który mi pomaga i w końcu moge chodzić normalnie do fryzjera.Stosuje DTC rozcieńczony 50/50 z wódką obojętnie jaką.U mnie 100% skuteczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: lenin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sty 2008 - 22:53:23

Do R.A.
O diecie Atkinsa czytałem na pewno więcej niż ty (proszę nie obraź się). Ona jest podobna do diety Kwaśniewskiego jednak zaleca za dużo białka o czym Kwaśniewski zresztą pisze. Powoduje to powstawanie substancji azotowych szkodliwych dla zdrowia.Natomiast jest dużo lepsza od opychania się węglowodanami.To że mieszkasz w USA nie oznacza że znasz się na diecie Atkinsa, w Polsce mało kto się zna na diecie Kwaśniewskiego.
Powtarzasz stereotypy, które nie mają potwierdzenia , że tłuszcze szkodzą na wątrobę. One pobudzają wątrobę do produkcji żółci, czyli pracy naturalnej, przez co przewody się oczyszczają i nie tworzą kamienie. Analogicznie możnaby powiedzieć, że nadmierne wydzielanie śliny szkodzi śliniankom. Dla wątroby najgorsze są węglowodany i nadmierna ilość białka .
Komentarze na forach są podobne i tego nie rozumię. Od razu odrzucasz to co ja propaguję uważając że to jest szkodliwe. Skoro wiesz lepiej odemnie to dlaczego ty masz łuszczycę a ja od 16-tu miesięcy nie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: R.A (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 28 sty 2008 - 04:29:38

Lenin przeczytaj dokladnie co ja napisalam . Ja pisze o swoich doswiadczeniach a nie ogolnie! Na moja watrobe akurat tluszcze dobrze nie dzialaja .Przezylam juz dobrych kil...lat i troche wiem na ten temat.
A sposob w jaki namawiasz ludzi na ta diete , powoduje ze wyglada jakbys(, nie obraz sie ) mial jakies zyski z tego.Jezeli tobie rzeczywiscie pomogla to sie bardzo ciesze , mam nadzieje ze tez wielu innym osobom pomoze .
Tak jak wczesniej napisalam NA KAZDEGO DZIALA COS INNEGO !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: R.A (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 28 sty 2008 - 04:36:06

Dla potwierdzenia mojej opini ,ze na kazdego dziala cos innego przytocze ci zdanie z watku o innej diecie "Ta dieta naprawdę pomaga!Stosuje od 3 tygodni i widzę duza poprawe, a dieta Kwasniewskiego mi tylko zaszkodziła."

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: lenin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2008 - 16:47:53

1. Dieta na niektórych źle działa bo nieumiejętnie ją stosują. Jedzą albo za mało albo za dużo węglowodanów.Wszystkie organizmy działają na tych samych biochemicznych zasadach.

2. Tłuszcze to nie tylko słonina i smalec ale również jajka i słonecznik, o czym wie autorka tego wątku Asia, która po miesiącu uzyskała większą poprawę niż przez poprzednie lata smarowania się drogimi maśćmi.

3. Oczywiście że mam zysk, jest to satysfakcja że przywróciłem chęć życia paru osobom. Jeśli masz na myśli pieniądze to siedząc na forum tylko je tracę bo w tym czasie mógłbym zrobić coś w firmie, którą prowadzę.

4. Myślę , że lepsze od odrzucania "a priori" jest poznanie, spróbowanie a potem dopiero ocena wyników i to nie tylko w walce z łuszczycą ale tak w ogóle w życiu.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: grzesiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2008 - 16:53:13

na początku użyj squamax aby łuska zeszła(skład salicyl i mocznik)a potem dobry szampon.ja stosuje firmy SVR Xarial P, drogi ale wydajny i mi pomaga, pozdrawiam i zycze powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.