Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ewelina (193.120.116.---)
Data: 27 lut 2008 - 17:43:19

Mam pytanie czy sorel i protopic mozna kupic w aptece bez recepty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: hattar (---.gprs.plus.pl)
Data: 28 lut 2008 - 13:39:41

WITAM
dobrze jast myc gl;owe w roztworze sody ,do wanny wsypac opakowanie sody i w tym sie moczyc 15 min natomiast na glowe zrobic roztwor 2l wody i 1/3 torebki sody lub moczyc glowe w wannie, dziala i nie swedzi luska przyblaka polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Darioo (217.153.179.---)
Data: 01 mar 2008 - 13:31:51

Jeżeli chodzi o Sorel i Protopic to ja zawsze kupowałem na receptę, do tego protopic drogi jak... Ale mysle ze dobre uklady w aptece i mozna by cos wywalczyc bez recepty winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: renia (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 02 mar 2008 - 07:03:34

Ja stosuje Denorex (zielono -niebieski)-pomagal ale mysle ze moja skora przyzwyczaila sie juz po troche . Chcialam zakupic Polytar albo Pentrax okazuje sie , ze zawiesili jego produkcje, czy ktos moze wie dlaczego?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 mar 2008 - 16:22:48

Cześć ma łuszczyce od roku.Próbowałam wielu sposobów,maści szamponów i nic mi nie pomaga.Błagam pomóżcie;-(jestem załamana nie potrafie sobie ułożyć życia POMOCY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: hattar (---.gprs.plus.pl)
Data: 04 mar 2008 - 18:52:27

sprobuj soda wczesniej opisalam a probowalas oliwke salicylowa? jak tak szybko chcesz sie pozbyc to kup stezenie 9% bedzie bardzo pieklo ale po tygodniu bedzie bardzo duza poprawa ,ja zaczynalam od 3% pozniej 6% i 9% w srajnych przypadkach tzn jeden strup

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: pinokio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 mar 2008 - 20:20:53

Anka nie słuchaj tych bredni w stylu rano maść , na drugie śniadanie mycie głowy w specjalnym szamponie , po południu moczenie w wannie w soli a przed snem zielona maść na całe ciało.Ci co tak piszą przez lata się nie wyleczyli i nigdy nie wyleczą. Poczytaj sobie wątek Bruno o diecie , jest wielu, którym na prawdę dieta pomogła. Naśladuj tych co mają sukcesy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: hattar (---.gprs.plus.pl)
Data: 06 mar 2008 - 20:02:26

PINOKIO
roznym ludziom rozne rzeczy pomogly co nie znaczy ze pomoze im dieta optymalna-
mi nie pomogla.
Jak piszesz cyt;Naśladuj tych co mają sukcesy
sukcesy w walce z łuszczyca maja takze osoby ,ktore wypowiadaja sie na forum www.psioriasis.org.pl-dieta dr.senicz na tym forum metoda bsm.
Sam wiec widzisz ze kazdemu co innego pomaga, umnie dzieki stosowaniu metody bsm poprawa naspapila po 3tyg, a Ty piszesz w innym watku ze Tobie dieta optymalna pomogla po kilku miesiacach
Wiec wnioski wyciagnij sam co i dla kogo jest lepsze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: markela (---.is.net.pl)
Data: 06 mar 2008 - 22:41:47

oja córka 12 letnia leczona z powodu plamy na głowie za uchem wielkości ok 3cm na 5cm u deramtologów którzy kolejno stwierdzali łojotokowe zmiany jako że hormony itp w tym wieku szaleją ,nie wykłuczali też łuszczycy .Nie stosujemy sterydów bo raz próbowaliśmy i porażka -zniknęło po dwóch dniach i pojawiło się od razu po ostawieniu w dodatku brzydsze . Smarowałam jej głowę daktarinem kremem p/grzybiczym i zniknęło bardzo powoli bo prawie po 1,5miesiąca ,myjemy głowę squamed szamponem i jest ok.W tej chwili wogóle nie ma tej plamki do tego stopnia że nawet nie wiadomo dokładnie gdzie była -muszę się dobrze wpatrywać .Napiszcie mi proszę czy orientujecie się jak długo można stosować kremy p/grzybicze bez szkody dla skóry i czy gdyby to była Łuszczyca to mogłaby po tym kremie tak zniknąć (nie wiem co będzie gdy przestaniemy smarować)bo nadal chociaż jej nie ma trochę nakładam tego kremu. Córka brała też antybiotyk w tym czasie czy to mogło mieć wpływ że łuszczyca się podleczyła przy antybiotyku doustym czy wręcz odwrotnie mogło to zaostrzyć chorobę? pytam bo próbuję sama postawić diagnozę bo lekarze mówią że to nieważne co to jest ale istotne aby to wyleczyć czyt.podleczyć bo zarówno łuszczyca jak i łojotokowe zapalenie to choroby trudne do wyleczenia .POzdrawiam Małgośka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: smutna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 mar 2008 - 23:07:13

Jestem tu nowa mam 25 lat na łuszczyce choruje gdzieś od ośmiu lat zaatakowała mi przedewszystkim głowe i kilka plamek na ciele próbowałam wielu sposobów niektóre nawet pomogły ale nie znacznie.Lekarz zamiast pomóc to mi tylko zaszkodził.Teraz prubuje diety czy ktoś może powiedzieć coś więcej na jej temat.Mam już tego dość, prawie nie mam znajomych poprostu stronie od ludzi.Boje się tego jak zareagują jak się dowiedzą.tak na prawde to mam tylko jedną koleżanke i tylko ona jak się dowiedziała to mnie nie odtrąciła.Chciała bym jeszcze z kimś pogadac nie tylko o łuszczycy.Może tu mi sie uda.Pozdrawiam wszystkich,trzymajcie się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Daro (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2008 - 16:38:02

Zielarz mi pomugł,nie dawałem sobie rady a teraz jestem wyleczony,miejscowość NAKŁO UL.Polna 11a tel.-785-297-194,obok OPOLA-ciężko się dodzwonić ale wartom powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: miet55 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2008 - 23:54:39

Daro, tego nie idzie wyleczyc! Jednie mozesz chwilowo doprowadzic do remisji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 kwi 2008 - 00:06:01

Witam, ja również choruję na to dziadostwo. Od dzieciństwa. Jeszcze niedawno były to tylko 'punkciki'. A od jakiegoś roku mam dosłownie CAŁĄ głowę. Z punkicków porobiły się plamy. Nogi, plecy, łokcie... Stosuję, co mogę, rodzice stają na rzęsach, żeby mi pomóc.
Teraz może tak tego nie odczuwam, jestem jeszcze młoda, i bądź co bądź - niedoświadczona, ale nie potrafię sobie wyobrazić tego, jak będzie wyglądało moje życie z tą chorobą za 10 lat. A jestem pewna, że z tą chorobą, bo nie da się jej wyleczyć. Czy znajdę swoją miłość, założę rodzinę... Boję się, że nie będę mogła tego zrobić właśnie przez tą pieruńską chorobę, że mój partner nie zaakceptuje mnie taką, jaką jestem.
Pozdrawiam serdecznie, życzę sukcesów w walce ł.!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: pinokio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2008 - 20:57:58

poczytaj sobie o diecie niskowęglowadanowej , zwłaszcz posty Lenina. U mnie po miesiącu jest dużo lepiej. Spróbój zmienić styl żywienia a nie będziesz miała problemu co będzie za 10 lat. Chyba , że wolisz tak jak jest i uważasz , że dieta ci nie pomoże. Twoja sprawa i skóra.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 11:33:39

na poczatku stosowałam psorisan , ktory po jakims czasie zmywałam ( oczywisicie cholerstwo tylko ludwikiem schodzi ) i samrowałam masciami lub płynami. lekarz zmienial mi stezenia. pomaga bo najpierw trzeba pozbyc sie tej luski. mama pomagała mi delikatnie grzebieniem i sciagała te luski bo latwo odchodziły. potem na to nakładałam - ( oczywiscie nie wszystkie na raz tylko - psorisan - masci - 2 tygodnie - psorisan - inna masc ) flucinar , elocom , laticort ( płyny lub masci ) pomogło chociaz ciezko było . ostatnio lekarz zapisał mi masc robiona z kw . salicylowym ( taka oliwka na odejscie luski ) i na to Elocom . teraz juz mi zostało pare kropek i mam tylko Laticort smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 22 kwi 2008 - 20:08:14

odradzam Ci z calego serca Elocom i inne sterydy...mozna ale p/bardzo krotki czas bo pozniej juz nic nie pomoze.
Poczytaj na forum ( chyba jestes nowa a moze sie myle) o diecie bezcukrowej (eliminacja weglowodanow) i exorexie. Ja nie mam luszczycy juz od wiekow :-)
nr 1 to dieta a pozniej exorex. Dzisiaj juz nawet wprowadzam weglowodany, ale na poczatku musisz trzymac rezim.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: gagatka7 (---.echostar.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 21:55:17

Bruno nowa to nie znaczy ze bez wiedzy smiling smiley jak bez diet jestem prawie zaleczona smiling smiley o sterydach nie musisz mi pisac bo wiem jak one działaja i wiem jak dlugo je mozna stosowac. a te wymienione masci na glowe to stosowałam jak mialam wysyp ( a zwykłej łuszczycy to juz nie mam od ponad 3 lat ) smiling smiley a exorex - pierwszy raz na forum o tym usłyszałam - nie musiałam płacic kupe kasy za niego tylko stosowałam masci sterydowe na recepte smiling smiley powracajac do diety - nie odmawiam sobie niczego smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: bruno (---.dslgb.com)
Data: 22 kwi 2008 - 22:00:57

to super ze ł zniknela :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Grażka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 kwi 2008 - 18:23:56

Stosowałam szampon Clobex,niestety efekty znikome,tak naprawdę wysusza skórę głowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: pstry7 (---.cablesurf.com)
Data: 26 kwi 2008 - 12:05:04

Witam serdecznie,
Chciałem się podzielić moim sukcesem w leczeniu łuszczycy głowy.Po czterech umyciach głowy szamponem exorex oraz po każdorazowym stosowaniu exorex scalp nie mam śladu na głowie.Nic!!! Ani jednej kropeczki czy łuski.Jest to dość droga kuracja ale chyba warto w nią zainwestować.Wcześniej stosowałem dermovate w płynie-mimo,że to steryd to był on jedynym lekiem,który mi trochę pomagał.Niestety po kilku dniach wszystko wracało.Teraz jestem czysty i nie sypię!!Mam nadzieję,że na długo...
Pozdrawiam wszystkich!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.