Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Karolaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2008 - 21:47:22

Ja uzywam czeskiego "belisalic", 50ml, ok. 23zl. ten sam srodek jest w polsce duzo drozszy. ale nie kazdy ma mozliwosc kupna go w czechach.
chciałabym się dowiedzieć coś więcej o tym szamponie POLYTAR, Widze że dużo osób go uzywa a nie wiem czy warto, bo co kupię jakiś szampon to okropnie śmierdzi. Ma on jakiś zapach? Bo jeśli śmierdzi to niestety nie spróbuję mimo iż podobno warto. Poradźcie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2008 - 09:32:22

Witam, stosuję Clobex i Pharmaceris razem jak maseczkę na głowę i efekt jest taki,że łuszczyca jest mniej widoczna ,bardziej płasak,ale cały czas jest niestety.Muszę też stosować to codziennie ,bo inaczej sypie i swędzi.Ostatnio przeczytałam o squamaxie i polecam na przykład w czasie podróży ,kiedy nie można stosować cygnoliny.Chociażprzez kilka dni odpoczywam od rytmu smarowanie-mycie *365 dni w roku.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: pinokio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2008 - 21:19:14

Ludzie , czy wy nie zauważacie co się do was pisze. Czy chcecie tylko się pożalić i trwać w swojej bezsilności. Kasia, po co 365 dni w roku się smarować , zmień trochę diete i po kilku miesiącach będziesz miała spokój. Po każdym miesiącu widoczna poprawa. Poczytaj posty Bruno i Lenina.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: smuteczek24 (---.autocom.pl)
Data: 16 maj 2008 - 10:16:16

a ja muszę przy znać ze pomógł mi szampon selsunblue stosuje go 3 tydzień 2 razy w tygodniu i już po 1 myciu miałam wielka poprawę, z głowy jak chełmu obrośniętego łuska wielu ran wielkiego bólu swędzenia, pieczenia zostało mi kilka delikatnych plameksmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: lenin (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2008 - 15:32:42

Co prawda miałem już nic nie pisać, bo ciągle ktoś po mnie jeździł. Ale dla tych co słuchają - a nie tylko się mądrzą chociaż łuszczycy się nie pozbyli- chciałbym przedstawić stan na dzisiaj:
Przez kilka miesięcy w tym wątku promowałem dietę niskowęglowodanową. Jestem na tej diecie, już 1,5 roku. Po łuszczycy ani śladu, zniknęła po 3 miesiącach jej stosowania. Pozostałe badania są OK, a więc nie zniszczyłem sobie zdrowia.
Kto chce naprawdę poprawy , niech poczyta moje wcześniejsze wypociny sprzed paru miesięcy.

pozdrawiam Lenin

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Margarett (---.c160.msk.pl)
Data: 16 maj 2008 - 16:09:54

Witaj.....Nie badz taki...nie bedziemy sie madrzyc. jestem stosunkowo nowa i obiecuje ze bede grzeczna.
Ja tez stosuje diete ale ze wzgledu na cholesterol, moze udaloby mi sie to polaczyc.
nie kaz mi grzebac tak daleko. Napisz cos wiecej.

Pozdrowionka Gosia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: josefin33 (---.tomaszow.mm.pl)
Data: 16 maj 2008 - 19:35:10

Moja córka ma łuszczycę głowy ponieważ ma dopiero 13 lat (pierwszy raz pojawiła się gdy miała 9 lat)nie stosuję sterydów ,kuracja z oliwki salicylowej0,5% na noc na to folia i ręcznik, rano mycie głowy i wyczesywanie łusek z długich włosów ,używamy szamponu dla dzieci.Od pierwszego razu minęło 3 lata teraz znowu się pojawiła ale skutecznie ją usuwamy.Pierwszym razem w bardzo krótkim czasie chyba tygodnia zrobił się jej pancerz na głowie to był koszmar prawie nie było zdrowej skóry ale udało sie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: lenin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2008 - 20:25:09

do Margarett

nie ma sensu , żeby się powtarzać. Przejdź na stronę 3. Tam zaczęła się cała dyskusja. Na kolejnych stronach opisałem na czym to polega .Dieta, którą stosuję to dieta dr Kwaśniewskiego, ale może to być każda inna niskowęglowodanowa np. to co poleca Bruno . Skutki są naprawdę rewelacyjne, natomiast wielu uważa , że jest nieskuteczna, chociaż jej nigdy nie próbowali. Wybór należy do tych co mają łuszczycę , ja już jej nie mam, chciałbym pomóc innym , ale jeśli ktoś nie chce to jego sprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Margarett (---.c160.msk.pl)
Data: 16 maj 2008 - 20:28:03

Masz racje , kazdy kto ma ochote podpowiedziec jakies rozwiazanie innym - zwlaszcza jesli sie to sprawdzilo na wlasnej skorze moze to zrobic. Inni moga to przyjac badz nie.
ja poczytam i cos napewno znajde dla siebie.
Dzieki

Pozdrowionka Gosia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: mike (---.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie)
Data: 17 maj 2008 - 15:28:30

ja probowalem niestety nie pomoglo ale innym moze pomoc wiec polecam ta diete tongue sticking out smiley Teraz mam troche inne zdanie na temat diet... mi najlepiej pomaga relaks winking smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Ermenegildo (---.acn.waw.pl)
Data: 24 cze 2008 - 09:14:56

Ja jednak przestrzegałbym przed dietą dr Kwaśniewskiego. Proponowałbym raczej dietę Słoneckiego, bogatszą w witaminy i minerały.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: r (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 26 cze 2008 - 17:19:54

Ermenegildo moze cos wiecej na temat tej diety?nigdy nie slyszalem o niej...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2008 - 11:49:58

witam smiling smiley ja też niestety mam problem z łuszczycą stosowałam wiele środków polecanych przez mojego dermatologa jednak łuszczyca dalej gromadziła i do tej pory gromadzi sie na moim ciele nie wiem już co mam robić jest to bardzo uciążliwe gdy jestem trochę przeziębiona zaraz wysypuje mi sie na całym ciele zwłaszcza na rekach (łokciach) oczywiście mam też we włosach jest to bardzo uciążliwe wciąż te łuski i łuski czesząc sie muszę uważać żeby tego nie zadrapać ponieważ zaraz mnie to zaczyna uporczywie swędzieć mój dermatolog kazał mi zakupić szampon z siarka czy może ktoś z was stosował już taki szampon?? proszę o pomoc
jeśli ktoś sie orientuje w jakiej jest cenie i czy jest dobry tongue sticking out smiley

pozdrawiam Kasia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: aurelka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13 lip 2008 - 21:12:30

LEK NA LUSZCZYCE TO DIETA .NIE WOLNO JESC MIESA .NAJGORSZA DLA ORGANIZMU LUDZKIEGO JEST WIEPRZOWINA.DOPUSZCZALNY JEST DROB I RYBY. TO MOJA RADA JESLI CI ZALEZY NA ZDROWIU.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Basiunia (---.chello.pl)
Data: 28 lip 2008 - 11:47:31

Siemasmiling smiley)
ja też mam łuszczyce glowy i jest to paskudna rzeczsad smiley((((( probowalam już wszystkiego także tych preperatow ktore tu podajecie i n ic i co teraz mam zrobić czy ktoś mi poradzi albo doradzi bo teraz jestem bezsilnasad smiley((((((((((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: aleksa (83.100.207.---)
Data: 29 lip 2008 - 15:42:21

Hej

Mam dobra wiadmosc
Neril - Garniera na wypadanie wlosow faktycznie pomaga i to juz za pierwszym razem.
nie ma sterydow i nie smierdzi.
nie jest drogi.

naprawde warto sprobowac
smiling smiley
mozna dostac w aptece.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: mika (---.p4.InterArena.pl)
Data: 10 wrz 2008 - 08:59:43

,,Wszystkim przebywającym za granicą polecam szampon SELSUN 2,5%, ja go kupowałam w Niemczech w aptece, bez recepty, pozdrawiam Was"

Selsun blue mi nie pomógł.

TYLKO SELSUM (bez blue) firmy CHATTEM.
Kupiłem go za granicą.

Pozdawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: aga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 wrz 2008 - 13:13:42

Mika, a czy ten selsum firmy chattem tez mozna dostac w Niemczech?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: agnieszka (80.50.236.---)
Data: 16 wrz 2008 - 11:25:00

MOJ 7DMIOLETNI SYN MA LUSZCZYCE OD OK7-8 MIESIECY DOKTORKA WYPISALA KILKA MASCI JEDNA ROBIONA NA ZAMOWIENIE I CLOBEDERM DO CIALA.NA CIELE ZNIKA ALE GORZEJ Z GLOWA,ZNA MOZE KTOS SPOSOB(BYLEBY NIE ZASZKODZIL DZIECKU)DODATKOWO PODEJZEWAM U NIEGO LUPIERZOWE ZAPALENIE STAWOW

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kacha (---.bsb.vectranet.pl)
Data: 16 wrz 2008 - 14:22:01

agnieszka możesz podejrzewać łuszczycowe zapalenie stawów a nie lupierzowe powinnaś iść z nim do lekarza reumatologa im szybciej zaczną go leczyć tym lepiej dla niego nie czekaj aż nie będzie mógł chodzić pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.