Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 7 z 10
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Dalila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 lip 2012 - 00:34:24

Nie nie normalnie możesz spłukać tyle,że wpierw staraj sie delikatnie wmasowywać to w miejsca pokryte łuszcycą. Miejsca na ciele smarowała tą płukanka z rana a wieczorem normalnie sie kąpała lub też przed prysznicem sie tym smarowała a pozniej normalnie to spłukiwała- z tym,że babcia siedzi głownie w domu więc wiesz jak sie nawet rano posmarowała to jej to nie przeszkadzało w niczym hmmm chyba,że Tobie by to przeszkadzało to możesz to zmyć jasnesmiling smiley ps. to nie uczuli ani nic Ci nie bedzie a już napewno nie bedziesz piecwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Ania (---.as13285.net)
Data: 12 lip 2012 - 16:20:52

Nie dziala dla mnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Edek (---.dynamic.cdma.plus.pl)
Data: 14 lip 2012 - 10:49:05

Jeżeli chcesz by lek starczył CI na dłużej i efekt był lepszy muszą CI go pomieszać w aptece z Baby Oilatum w stosunku 2:1 czyli 2 porcje kremu i 1 porcja Daivobet. Ta kompozycja jest super bo Baby Oilatum zawiera vitamide D któa w mieszance dobrze działą na skóre. Przetestowałem na sobie.
Pamiętaj że nie wolno stosować dłużej jak miesiąc .
Jak nie chcesz bu ci się zmiany wróciły i chcesz zastopować chorobe to proponuje leki doustne, bo smarowanie to jak "głaskanie głodnego po brzuchu"
- kup Olej z nasion wiesiołka w kapsułkach największą porcję, witaminę C, kwas foliowy,Bardzo dobrze jak kupisz jeszcze witaminę centrum.
Bierz to przez dwa miesiące i zobaczysz efekt.
Wiesiołak musisz brać 3 x po 2 kapułki. Reszta po jednej dziennie.
Daivobet to steryd ale brany rozsądnie nie wyrżadzi Ci szkody.
Jak mnie posłuchasz to jedna kuracja Daivobetu Ci wystarczy.
Po 2 miesiącach powiem Ci czym smarować dalej ale to już będziesz robić raz na tydzięn aż ustąpi wszystko.

POZDRAWIAM
Kontakt do mnie w razie gdzu utracisz ze mną kontakt.
Odpowiadam tylko na SMS bo tej komorki mało używam/
Numer podam w trzech seriach po 3 cyfery by zmylić "wójka google"
506 potem 626 a następnie 722
626 a następnie 7

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Edek (---.dynamic.cdma.plus.pl)
Data: 14 lip 2012 - 10:52:56

U nie którcych tak jak u mnie sam Daivobet nie działą. Z Bay Oilatum dziłą ze względu na kompozycje witaminy D w kremie. !!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: lolka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lip 2012 - 11:13:07

Edek ciekawe to co napisałeś. Mozesz dawać dalej wytyczne tutajsmiling smiley Baby Oilatum w jakiej postaci ma być? Bo znalazłam tylko emulsję do kapieli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Edek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 lip 2012 - 08:41:19

Juz odpowiadam. Baby Oilatum maja W aptece rowniez W tubkach W postaci kremu. Moga Ci zrobic W proporcji 1:1 ale moze byc za silny i na zbyt krotko ci starczy a lek jest drogi. Sluchajac moich rad nie wyleczysz luszczycy a wprowadzisz ja W stan remisji. Zmiany bedziesz bardzo lagodne i coraz mnijsze. Ja po 2 misiacach Juz nie wstydze sie podac rak a snirt glowy Juz nie smaruje i po raz pierwszy do fryzjera szeflem bez obaw.
Nam Psoriasis Palmaplantaris - postac luszczycy dloniowo stopowej.
Mieszanie kremu z davobetem mozna brac i W proporcjach 3:1 ale to moze byc za slabe. Ci Co panikuja z pieksi sterydow niech zrobia 10-1 smiling smiley efekt bedzie rzaden.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Edek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 lip 2012 - 09:19:06

Dodatkowe uwagi do mojej kuracji.
Poniewaz luszczyca W mojej opinii ( 40 lat jej posiadania)
jest choroba watroby dobrze Jest w tej kuracji jej pomoc.
- zielona herbata 2x dziennie
- ograniczyc do minimum tluste zarcie.

Watroba nieradzac sobie z duza iloscia tluszc
zu wyrzuci Ci efekt na skore.
- sprawa cukru - nie sypie go do cherbaty od 2 miesiecy. Czy ma to zwiazek? Trudno powiedziec ale
W mojej opinii mä bardzo duzy.
Keski znajda sie krytycy mojego sposobu proponuje przetestowac na sobie i wtedy wlaczyc sie do dyskusji.
W mojej opinii efekt murowany pod warunkiem dokladnego dawkowania. Warto kupic w aptece pudelko z ponumerowanymi dniami tygodnia Co niepozwoli Sam zapomniec wziac tabletek.
Ostatnia wazna uwaga.
To czy wezmiecie Daivobet z kremem, czy Dermovate badz Cleboderm bez kremu to juz saada decyzja. Czyms trzeba pomoc.

lykanie tabletek. Lykacie to Co Jest dostepne bez recepty i nie zaszkodzi Sam. Bardzo jestem viekas waszej opinii po kuracji Bo odmian luszczycy Jest wiele i moze na Inna nie dzialac. W mojej opinii na 90% luszczycy pomoze zachamowac jej rozwoj.
Jeszcze raz powtorze. ZACHAMUJE ROZWWOJ.
U mnie zachamowalo i sporadyczne posmarowanie jakies 1-2 razy na tydzien. Powoli cofa zmiany. Pisze z komorki wiec przepraszam za bledy literowe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Edek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 lip 2012 - 09:46:41

Jeszcze cos zapomnialem.
Po daivobecie 2:1 jak zmiany zaczely ustepowac smarowalem dlonie oliwa z oliwek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: moni25 (178.219.103.---)
Data: 13 pa� 2012 - 17:31:40

hej nie stosowalam nigdy tych masci jedynie dermovate i cygnoline piszecie o sterydach w davobet czy jest opcja ze moga mi wychodzic po niej wlosy bo tylko we wlosach mam luszczyce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: SKORPION (---.net.tvkaura.pl)
Data: 02 lut 2013 - 11:52:36

Witam!
Od tygodnia stosuje Daivobet Żel, super mi pomaga. Już po pierwszym użyciu był widoczny efekt, łuska odpadła, skóra niezaczerwieniona, ustąpiło swędzenie. Żaden lek nigdy tak szybko mi nie pomagał. Choruje 23 lata, zaczęło się w wojsku, kojarzę wystąpienie łuszczycy po przyjęciu szczepionki tz. DELBETY, pytałem wielokrotnie różnych lekarzy czy to ma związek z tą wojskową szczepionką, zaprzeczali, Ale kilku kolegów z wojska też z czasem dostali łuszczycy, przypadek?
Co do sposobów naturalnych, łagodzi mi ł jedzenie chrzanu, ale tylko z ogródka od mamy, taki naturalnie hodowany, ten ze sklepu, hodowany i przetwarzany przemysłowo, już nie, pewnie dodają konserwanty i chemie.
Najbardziej jednak pomaga mi wyjazd do Chorwacji, tydzień w słońcu i morzu, wracam prawie zdrowy.
Jeśli ktoś zauważył wystąpienie łuszczycy w związku z przyjęciem szczepionki w wojsku, proszę o wpis.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: mysia1lo (---.ntlworld.ie)
Data: 03 lut 2013 - 21:09:11

Witam, posiadam daivobet masc rozmiar 30, 60 oraz 120gram jak rowniez daivobet gel 30 i 60gram, kontakt [email protected] lub gg 35962003 pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Ewell (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 cze 2013 - 19:36:45

Hej. Ja dostalam luszczycy w wieku 15 lat przy szczepionce tzw probie tuberkulinowej.Gdzie w przedramie wszeczpia sie pradki gruzlicy. Mi miejsce wstrzykciecia spuchlo i zrobilo sie wielkosci duzej sliwy. A po tygodniu wokol miejsca iniekcji zaczely rozsiewac sie drobne krostki luszczycowe.. Po 2-3 tygodniach mialam juz opanowane cale cialo.. Wygladowalam w szpitalu..
Szczepionki maja duzy wplyw na aktywacje luszczycy..



SKORPION Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam!
> Od tygodnia stosuje Daivobet Żel, super mi
> pomaga. Już po pierwszym użyciu był widoczny
> efekt, łuska odpadła, skóra niezaczerwieniona,
> ustąpiło swędzenie. Żaden lek nigdy tak szybko
> mi nie pomagał. Choruje 23 lata, zaczęło się w
> wojsku, kojarzę wystąpienie łuszczycy po
> przyjęciu szczepionki tz. DELBETY, pytałem
> wielokrotnie różnych lekarzy czy to ma związek
> z tą wojskową szczepionką, zaprzeczali, Ale
> kilku kolegów z wojska też z czasem dostali
> łuszczycy, przypadek?
> Co do sposobów naturalnych, łagodzi mi ł
> jedzenie chrzanu, ale tylko z ogródka od mamy,
> taki naturalnie hodowany, ten ze sklepu, hodowany
> i przetwarzany przemysłowo, już nie, pewnie
> dodają konserwanty i chemie.
> Najbardziej jednak pomaga mi wyjazd do Chorwacji,
> tydzień w słońcu i morzu, wracam prawie
> zdrowy.
> Jeśli ktoś zauważył wystąpienie łuszczycy w
> związku z przyjęciem szczepionki w wojsku,
> proszę o wpis.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 14 cze 2013 - 11:37:43

Nie stosujcie daivobetu na twarz. Ja niestety nie doczytałem tej informacji z opakowaniu i załatwiłem sobie posterydowe zapalenie twarzy. Mało przyjemne uczucie pieczenia i wygląda fatalnie. A chciałem tylko zlikwidować szybko dwie mikrusie plamki...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: conio (---.promax.media.pl)
Data: 07 sie 2013 - 19:25:30

witam, super sposobem na pozbycie sie łuski w przypadku łuszczycy jest olej konopny zakupiony w sklepie zielarskim.smaruję nim chore miejsca przykładam folię i zawijam np: na noc opaska elastyczna.luska schodzi bez problemu niestety czerwone miejsca zostaja.od jutra bede stosowal daivobet żel- napiszę pozniej co i jak. pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: wiolka (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 11 sie 2013 - 17:16:28

JA WCZORAJ POSMAROWAŁAM PIERWSZY RAZ ŻELEM DAIVOBET.SWĘDZI O WIELE MNIEJ.MIEJSCA Z ŁUSZCZYCĄ SA MNIEJ SUCHE,ZOBACZĘ,CO BĘDZIE DALEJ.TYLKO W GLOWIE NIE WYGODNIE SMAROWAĆ LEKARZ POLECIŁ MI ŻEL DO MYCIA CIAŁA I GLOWY PURI-ICHTILIUM.MAM ZAMIAR JUTRO KUPIC.JEŻELI KTOŚ TEGO UZYWAL ,TO PROSZĘ NAPISZCIE,CZY SKUTECZNE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: barbara itczak (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 23 pa� 2013 - 21:57:40

Chcialabym też dodac coś o leczeniu dajvobetem,otóż mnie pomógł na krótko jak skończyłam smarowac błyskawicznie zaczeła wracać,tak że nie ma co za wcześnie się cieszyć

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Bubu (---.play-internet.pl)
Data: 29 pa� 2013 - 21:55:51

Mi również łuszczyca pojawiła się zaraz po wojsku i nawet kiedyś zastanawiałem się nad powiązaniem z DELBETĄ.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Daria (---.cdma.centertel.pl)
Data: 08 gru 2013 - 16:53:58

mnie osobiście Daivobet pomaga, jednak używam go na największe zmiany. Kupiłam go za ok. 80 zł. Na mniej widoczne zmiany używam maści robionych. A na głowę polecam Locoid (ok. 10 zł).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: dddd (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01 sty 2014 - 02:53:29

Ja używam daivobet. Od momentu, kiedy zacząłem go używać, dwa dni od pierwszej aplikacji...nastąpił taki wysyp zmian, że nie moge sobie teraz z tym poradzić. Odradzam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: moondrala (---.play-internet.pl)
Data: 22 cze 2014 - 12:02:18

Oto moja histopria.
Daivobet stosowałem już kiedyś i był bardzo dobry. Jednak jest bardzo istotna informacja. Nie należy go stosować na łuski. Jeśli macie etap łuski i nie dostaliście od lekarza recepty na maść na pozbycie się jej (to specjalna maść, która usuwa martwy naskórek) to użyjcie bardzo mocno tłustego kremu jaki tylko można znaleźć na rynku. Jeśli to są miejsca które na noc możecie założyć kompresami tj zmienione miejsce, na to maść, na to folia na to bandaż, opaska, rękawiczki. Rano wstańcie i dokładnie pod prysznicem oczyśćcie i umyjcie te miejsca. Nasmarujcie zwykłym balsamem nawilżającym. Miejsca po nocy będą intensywnie krwiste i różowe ale nie przejmujcie się w ciągu godziny po prysznicu osłabną. Tą kurację z kremem zróbcie przez kilka kolejnych nocy. Jeśli w danym miejscu po całym dniu nie zobaczycie łuszczeń to oznaczać to będzie, że czas na Daivobet. Ja osobiście za namową lekarki rozpocząłem kurację tak samo jak z kremem i dawałem ją pod folią na noc. Po 14 dniach łuszczyca zniknęła mi całkowicie z miejsc których zagościła na 3 lata. Nie miałem wielu miejsc bo kolana i łokcie czasem kostka i dłonie.Teraz wystąpiła u mnie alergia i miałem atak pokrzywki na całym ciele. Efekt po spacyfikowaniu alergii jest punktowa łuszczyca na nogach. Wygląda masakrycznie. Czuję się jak... sami wiecie. Ale czytając Edka. Edku jeśli jeszcze tu wchodzisz to pozdrawiam doszedłem do pewnego wniosku. Edek ma rację. Być może rzeczywiście sprawa łuszczycy leży na wątrobie. korzystałem z diety wysokotłuszczowej w miesiącach wrzesień grudzień(do swiąt smiling smiley. Ataki alergiczen miałem od końca grudnia do lutego kiedy to spuchłem jak balon. To wszystko ma dla mnie potwierdzenie we wnioskach Edka.
Teraz rozpoczynam walkę z łuszczycą i przy okazji z alergią. Do walki przygotowane mam: Daivobet na łokcie kolana itp duże powierzchnie. Na nogi maść robiona (dużo punktów). O postępach w zdrowieniu (bo o postępach choroby nie ma takiej opcji)napiszę na blogu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 7 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.