Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 17 maj 2007 - 10:36:03

hejsmiling smiley))nie ma sie co przejmowac tym facetem ktory tak napisał , jesli to prawda ze ten lek zostal odkryty to bedzie rewolucja dla NAS biedroneczek , sam mam kilku znajomych w Chicago napisałem juz do nich emaile i sprobuja cos zalatwic , jakies info itd....jak tylko sie czegos dowiem to dam WAM znać!!!
GŁOWA DO GÓRY --- ZYCIE JESY PIEKNE!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Olka (195.117.249.---)
Data: 17 maj 2007 - 12:21:11

Może Marek usłyszał, że Ameryka wynalazła lek który zalecza a nie całkowicie ulecza, ale dobrze, że w ogóle dał na forum ten temat, może wspólnie coś znajdziemy czegoś się dowiemy, Marek napisał nazwę leku, ale dokładnie nie zna nazwy. Wiecie jak to jest gdy się usłyszy coś w telewizji mimo chodem. To albo nie dosłyszysz albo nie doczytasz. Ale wspólnie coś zadziałamy. W tą Amerykę jestem skłonna uwierzyć. Bo w Polskę już wcale, teraz w Polsce zajmują się lustracją a nie łuszczycą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: rabatek (---.gprsbal.plusgsm.pl)
Data: 17 maj 2007 - 12:24:30

mam nadzieję że jak już wyleczymy ta łuszczycę to będą jeszcze zloty i spotkania forumowe. pozdrawiam i wierzę w amerykę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Lok (---.telpol.net.pl)
Data: 17 maj 2007 - 14:14:32

Ależ zamieszania narobiłem, no...

panie marku - przykro mi, iż pana uraziłem, jednakże niestety nie wierzę w pańską informację o cudownym leku sad smiley Przeszukałem wszystkie możliwości, pytałem mase znajomych i mniej znajomych o to, czy nie słyszeli/widzieli/czytali o czymś co uleczy łuszczycę ! Niestety nie... Póżniej podał pan nazwę - Troxicond B - jedyne co znalazłem to Troxi - jest to firma która zajmuje się utylizacją śmieci... więc sensownie - nie ma takiego czegoś. Co do tego że pan usłyszał coś radio/tv - media są takie że jak coś się dzieje w jednym miejscu, to zaraz jest w drugim. każdy news jest dobry - a szczegolnie taki! a tu cisza... nic a nic... dziwne...
poza tym spojrzałem na temat jeszcze raz - tylko pan i pani(?) iwonka o podobnym jesli nie tym samym hoscie slyszeliscie ta cudowna informacje... to troche dziwne...

Panie marku - ja panu po prostu nie wierze. Ale dobrze miec nadzieje, i to calkiem nieglupie, ze ja pan ludziom daje!

Zebym nie zostal calkowicie spalony na stosie - wycofuje sie z tego tematu!

Pozdrawiam i zycze wyleczenia !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Misiekq (---.dolsat.pl)
Data: 20 maj 2007 - 10:15:55

I co to jednak chyba ściema sad smiley(((((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: SEBASTIAN (---.dip.t-dialin.net)
Data: 20 maj 2007 - 22:49:14

tez tak chyba myśle Misiekq....że to ściema...moze kiedyś....gdzieś....ale narazie glowy do gory i życie toczy się dalej....!!!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Marek (---.leb.vectranet.pl)
Data: 20 maj 2007 - 23:26:50

Przepraszam Was wszystkich, ta nazwa to nie lek na łuszczycę, a Ameryka nie wynalazła leku na wyleczenie się całkowite z łuszczycy tylko nad tym wciąż pracują. Oglądałem program włączyłem w trakcie i usłuszałem to co chciałbym, ale to nie tak. Oglądała to też moja kuzynka i dzisiaj się wszystko wyjaśniło. Dlatego prostuje to i przepraszam, że zrobiłem nadzieję. Ale tak naprawdę to ta nadzieja jest, bo prawdą jest, że Ameryka nad tym pracuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: darekz (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 22 maj 2007 - 23:07:57

A życie toczy się dalej...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 22 maj 2007 - 23:32:35

tak to juz jestsmiling smiley))żyemy dalej i ....musimy życ ta nadzieja ze ktos...gdzies...kiedys...cos znajdzie i nam pomozesmiling smileydobrej nockismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: darekz (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 24 maj 2007 - 00:14:12

Teraz Amerykanie myślą nad tym , by wyrolować Słowianów i wcisnąć im tarczę antyrakietową , jak nam odpowiedzą ruskie to nie będziemy musieli sie martwić o to czym się smarować

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: DAREKZ (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 31 maj 2007 - 01:09:21

No i co ? Amerykanskie i zdechło a Czesi z torfem czeguś kombinują!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Renia (---.dsl.emhril.sbcglobal.net)
Data: 26 sie 2007 - 01:05:59

musze powiedziec , ze zaskoczyliscie mnie tymi informacjami, gdyz mieszkam w Stanach i o zadnym "cudownym" leku nie slyszalam . Jezeli znacie angielski to odsylam do http://www.psoriasis.org/home/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2007 - 15:13:09

Jeżeli wy w to wierzycie to dajcie więcej informacji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2007 - 15:21:34

A ja praktycznie całkowicie zaleczyłem rozległą łuszczycę tylko i wyłącznie stosowaniem pewnej kombinacji leków.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: ewa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 sie 2007 - 19:02:28

Hellboy podaj ta kombinacje lekow pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2007 - 21:45:51

"Hellboy podaj ta kombinacje lekow pozdro" bardzo rozbudowana wypowiedź smiling smiley brzmi bardziej jak jakis hip-hopowy kawałek niż poważna prośba.Jaka prośba taka odpowiedź.Zgadnij smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Misiek (---.dolsat.pl)
Data: 26 sie 2007 - 22:10:34

Weź pajacu goń dupe chyba jaki wpis taka prośba chciałes powiedzieć durniu.zamiast chwalic sie to mogłeś napsiać jaka to kombinacja a nie jakies góna tu wypisujesz któe nikogo nieinteresują co za gnom.......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: ewa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 sie 2007 - 12:25:47

Misiek dziekuje za obrone mojej osoby .
Faktycznie nie mialam czasu zeby wiecej sie rozpisywac ,
ale dla chcacego pomoc drugiej osobie to by wystarczylo.
Rzadko kiedy spotyka sie tak niemila osobe .
pozdrwaiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 21:49:43

Brak słów na skomentowanie co niektórych...Na żywo też taki mocny jesteś "pajacu"?Pewnie jak chodzisz w dresiku po osiedlu z kolegami to niezły z ciebie cwaniaczek,ale sam jeden niewiele byś zdziałał. W necie każdy z osobna jest cwany,wiadomo przez sieć nikt z nikim nie może się skonfrontować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Amerykanie wynaleźli lek na wyleczenie się z łuszczycy
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 21:52:40

A co do ciebie Ewo, to jeśli chcesz konkretnej i rzeczowej odpowiedzi to po prostu normalnie zapytaj.Pozdrawiam i naprawde jestem chętny pomóc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.