Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Clobederm
Wysłane przez: dodziX (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 maj 2007 - 12:56:43

Witam wszystkich chcialabym sie dowiedziec czegos o masci CLOBEDERM
Czy w ogole dziala? sa jakies skutki uboczne?

Z gory dziekuje za odpowiedz
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: kiki (---.brzesko.net.pl)
Data: 27 maj 2007 - 13:02:15

mocny steryd, nieświadomy smarowałem się nim przez rok(wciskała mi go kobieta przy każdej wizycie) teraz mam dramat, nie używaj tego świnstwa!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 27 maj 2007 - 15:29:43

hello!!!mnie pomagalo przez pierwszy okres ale teraz....NIGDY WIECEJ STERYDOW!!!BYLEM GLUPI ZE SIE SMAROWALEM TYM....ZNISZCZYLEM SOBIE TYLKO SKORE...!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: DodziX (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 maj 2007 - 00:11:04

kiki smarowales sie tym przez rok i nie miales luszczycy?
po odstawieniu wyskoczylo ci tego wiecej?
Sebastian...wg mnie nie ma nic gorszego niz luszczyca dla mnie to jest dopiero zniszczona brzydka skora...gorzej byc nie moze...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 28 maj 2007 - 14:14:56

do dodzix! hej!!skora wyglada juz ok , stosuje teraz ten niemiecki krem melkfett---jestem cholernie zadowolony!!!pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 maj 2007 - 16:33:50

a gdzie mozna kupic ten krem niemiecki melkfett? i w jakiej jest cenie???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 28 maj 2007 - 23:59:28

hey gosia!! krem firmy aurica kosztuje 5 ? 250 g pojemnik!!!jest naprawde swietny!!!niestety w polsce nie jest dostepny , jest tylko na rynku niemieckim...jesli jestes zainteresowana to pisz gg. 3105418 !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 29 maj 2007 - 00:23:12

do Dodzix : widocznie krotko chorujesz a uwierz nam mamy wiecej doswiadczenia i sterydy pomagaja ale tylko na chwile po roku 2 czy 3 zobaczysz tak naprawde co to sa sterdy NIEWARTO a do Sebiastiana wlasnie kolezanka (Ja...44) kupuje mi tylko ze taki tanszy za 2,5 mam nadzieje ze to pomoze a jak u CIebie opisz dokladniej!! pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: kiki (---.brzesko.net.pl)
Data: 29 maj 2007 - 17:27:13

Ja też zamówiłem :> Sebastian, stosujesz tylko melkfett czy melkfett+steryd, bo to jest duża różnica. A co do clobedermu, to nawet nie pomagało zbytnio..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2007 - 10:22:14

Sebastian ,jaki ty masz ten krem? Ja kupiłam ten niemiecki z zieloną etykietką o którym pisała Pynia,smaruję się nim 4 dni i łuszczycę mam nadal,jak na razie nic nie zniknęło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 30 maj 2007 - 16:37:49

hejka!!!ja mam melkfett firmy aurica, sama postac kremu tj.czysty bez dodatkow!!!stosuje juz 7 dzien i jest lepiej...wiadomo ze to nie zaden lek z kosmosu i za 3 dni łuszczyca zginie tj,zaleczy sie , ale jestem dobrej mysli....smiling smiley))pozdro..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: Krzysztof (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2007 - 11:03:29

Ca używam Clobederm, ale na niewielkich partiach ciała tzn na rękach (Łuszczyce mam na całym ciele) i pomaga. 2-3 dni i jest niezły rezultata, co prawda po paru dnia znów mam odwiedziny Waszmośc Pani Łuszczycy, ale zawsze.
Zawsze, bo nie ma leku który na stałe by wyleczył łuszczyce, można ja wyleczyć.

Poza tym łuszczyca jak zapewne wiecie też, to taka choróbka o różnych odmianach, jednemu pomoże ta masc, innemu nie.

Każdy musi szukać coś dla siebie.

Pozdrawiam Krzysztof

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: szandzia (---.grudziadz.mm.pl)
Data: 18 lip 2007 - 07:50:46

Czy ktos moze mi napisac pelna nazwe po niemiecku tego kremu MELKFETT.I jak mozliwe to skladniki.W sobote jade do Niemiec i chcialabym kupic na probe.Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy cierpia na ta nieszczesna luszczi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: el (212.160.233.---)
Data: 18 lip 2007 - 13:38:22

używałam i przstanę chyba, dzięki za inf. pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2007 - 09:06:52

CZeśc!
wczoraj byłam u bardzo dobrego dermatologa (chyba za wizyte zapłaciłam 80 zł)i przepisał mi cloberden teraz po waszych opisach nie wiem co mam robic do tej pory stosowałąm triderm i w miare mi pomagał!czy mogę u kogoś zamówic tez ten niemiecki krem!?pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: Edzia (---.master.pl)
Data: 29 lip 2007 - 20:47:45

Hej choruje na łuszczyce od 11 lat,stosowalam roznego rodzaju masci bez zadnego rezultatu i musze przyznac,ze clobederm pomogl mi najbardziej,tylko nikt nie pisze ze to kuracja dwufazowa.Przez caly tydzien smarowalam sie kremem Clobaza a od piatku do niedzieli mascia Clobederm i tak 4 tygodnie.Efekt doskonaly,juz nie musze wstydzic sie zakladac krotkich miniowek co wczesniej bylo niemozliwe,jestem zadowolona ale faktem jest ze z Clobederm nie mozna przesadzic bo skutek jest odwrotny.Serdecznie pozdrawia wszystkich luszczykow trzymajmy sie razem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: Łukasz (---.toya.net.pl)
Data: 31 lip 2007 - 14:07:05

Edzia wspolczuje Ci szczerze jesli stosowalas Clobederm 4 tygodnie
To najgorsza masc jaka tylko moze istniec i NIKT mi nie wmowi ze jest inaczej!!!!
Ten Dermatolog ktory wzial 80 zl i przepisal Clobederm powinien isc za kratki!!!!!!!!
To jeden z najsilniejszych sterydow jakie tylko istnieja , efekt jest rewelacyjny bo nawet najbardziej obsypane cialo robi sie gladkie w 2-3 dni ale to co sie dzieje w przyszlosci to jest masakra i popieram tych ktorzy opisywali swoje oplakane efekty!!

Nawroty sa coraz silniejsze a co najgorsze potem zaleczyc luszczyce juz nie mozna niczym bo wszxystko jest slabsze niz Clobederm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: leszmuz (---.gprspla.plusgsm.pl)
Data: 02 sie 2007 - 11:10:30

witam.teraz dopiero mam klopot. od kilku miesiecy mam brzydkie krosty na rekach.dzis bylem u medyka i przepisal mi własnie clobederm.ucieszylem sie bo nie dol 100 proc. ze to luszczyca i po masci zniknie.co robic???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: łukasz (---.toya.net.pl)
Data: 02 sie 2007 - 17:07:26

leszmuz powiem Ci co robic ... nie smaruj sie tym gown...

po tej masci napewno zniknie Ci wszystko i bedziesz szczesliwy ale nawrot bedzie o wiele gorszy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobederm
Wysłane przez: asienka (---.elpos.net)
Data: 04 sie 2007 - 12:56:27

Co w takim razie stosujecie zamiast CLOBODERMU? Ja, glupia najpierw sie posmarowalam a pozniej poczytalam. Na szczescie to bylo 1-razowe dzialanie. Moge cos kupic w aptece bez recepty co mi pomoze i bedzie mniej GROZNE?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.