Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
jak lecze sie z łuszczycy
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 01 cze 2007 - 11:25:51

Przedstawie wam moj przepis na zaleczenie luszczycy.

mialam 2 wysypy w zyciu: na calym ciele kropeczk. poznikalo mi po lapmpach PUVA. ale zle na mnie dzialaly bo przez pol dnia lezalam z nudnosciami.

miesiac temu mnie wysypalo na nogach ( najwiecej na lydkach), posladkach, troche na plecach i 5 krostek na brzuchu i piersiach i pod pachami

nie chcialam juz codzic na PUVA bo mam sesje i musze miec sile do nauki.

moje leczenei wymyslilam sobie sama :
rano jak wstaje smaruje sie cignodermem 0,1% ( nie wiem czy mozna go kupic bo ja znalazlam jakis stary w domu , jeszcze sprzed kilklu lat ( przeterminowany chyba ale dziala swietnie bo luszczycy juz prawie nie mam ) . jesli ktos nie ma cignodermu to mozna cygnolinką ( tylko trzeba pozniej po godzinie czy 2 godzinach dobrze zmyc, najlepiej gąbką i duuuzo mydla ( najlepiej siarkowe - do kupienia nawet w hipermarketach po ok 3 zl .. te z apteki kosztuja po 15 zl )

chodze co drugi dzien na solarium ( na bardzo krotko bo jestem opalona i nie chce wygaldac jak murzynka, chodze na 6-8 minut na tube) ( dodam ze jesli lampy są nowe to to wystarczy az nadto )

wieczorami smaruje cialo i glowe Cocoisem ktory zmywam po 2 godzinach .
a nastepnie natluszczam cialo kremem z witaminą A ( do kupienia w aptekach za 2 zl, nie kupujcie masci tylko krem bo masc ma o polowe mniej witaminy A w skladzie )

efekt taki ze minely 2 tygodnei tej kuracji a plamek luszczycowych juz prawie nie widac, moze ze 3 sa jeszcze widoczne ale takie blade są ..


fakt troche to pracochlonne bo 2-3 tygodnie trzeba poswieciec na to i do tego 2 razy dziennie smarowanie i zmywanie .. ale jesli ktos nie pracuje i jest w domu to moze sobie na takie cos pozwolic.


aha dodam ze przed solarium dobrze by bylo wziac kapiel z solą i umyc sie mydlem siarkowym . bo wtedy promienie z solarium przenikają w glebsze warstwy skory bezposrednio do zrodelka luszczycy. bo jesli posmarowani jestesmy jakims balsamem lub oliwka przed solarium to efelt jest taki ze tlyko sie nam opala wierzchnia warstwa i lampy nie moga dotrzec glebiej zeby zniszczyc luszczyce.
tak przeczytalam na jakiejs stronie angielskij o luszczycy i to sie sprawdza smiling smiley

nie moge tlyko pozbyc sie luszczycy w glowie ktora schodzi mi na czolo . jednego dnia jest lepiej a innego gorzej.. nie wiem od czego to zalezy

mam nadzieje ze komus sie moje rady przydadzą

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.