Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: myszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2007 - 18:32:06

Czesc wszystkim. J choruje na to paskudztwo od 8 lat. Juz nia mam sil. Nie moge z tym zyc. POMOZCIE MI.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem z Lublina. Gdzie dostane ten krem.?????????????? Czy w normalnej aptece mozna go kupic??????? Jak stosowac to???????? Prosze piszcie. tyle rzeczy probowalam. Luszczyca dopadla mnie w okolicach glowy. mam pol glowy w tym swinstwie. Piszcie proszeeeeeee.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: myszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2007 - 20:36:34

Prosze pomozcie mi. J juz nie mam sil walczyc z ta choroba. mam polowe glowy w tym swinstwie. Nie wiem co mam robic. Juz stracilam nadzieje. chruje od 8 lat. Ta mas, to gdzie ja dostane, w aptece mozna kupic? ile kosztuje??jak sie ja stosuje?
pomozcie!!!!!!!!
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: UnietdGirlxD (---.4web.pl)
Data: 19 sie 2007 - 21:47:10

Ludzie...błagam pomozcie mi!! Już mam dosyc tej choroby! Wszyscy piszecie inna nazwę tego kremu...Mam kogoś w Niemczech kto mógłby mi to kupić ale mam pytanko...Czy to jest to opakowanie>> http://www.auricashop.de/melkfett-250-ml-p-135.html?cPath=21&osCsid=27fe8dc49ce6577670d85220acdcf11e&page=2 << Proszę napiszcie mi czy to jest to...Daje moje gg 691783 Niech pisze każdy kto chce o kremie pogadać ...plis...czekam:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: rybka- (---.gorzow.mm.pl)
Data: 12 wrz 2007 - 17:46:42

witajcie,posiadam maść MELKFETT - HAUTPFLEGE niemieckiej firmy HERBAMEDICUS,

jest to maść koloru białego do suchej skóry, regeneruje i pielegnuje skórę.

Opakowanie /pudełeczko/ 250 ml kosztuje ok. 2 euro.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Elwira (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2007 - 18:47:17

Czy ktoś byłby w stanie kupić mi tę maść?Albo chociaż podać konkretne namiary na kogoś kto je sprowadza. Na alegro nie potrafię tego znaleźć.Byłabym niezmiernie wdzięczna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2007 - 19:31:05

Nie wiem jakie są naprawdę efekty u innych, ale ja stosowałam ten krem firmy Aurica o którym pisała Pynia i na mnie on nie działa.Zamawiałam go przez znajomych sąsiadki,krem sprowadzony na zamówienie z Niemiec i co, rozczarowanie ,zwykła ciekała parafina którą można u nas kupić bez recepty w aptece.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: marta100 (---.slp.vectranet.pl)
Data: 15 wrz 2007 - 19:24:15

kupiłam teraz ten specyfik na allegro czekam na niego i do smarowania jak będą efekty dam znać

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: Annika (---.pool.einsundeins.de)
Data: 28 pa� 2007 - 14:41:18

Z Wikipedii (przetlumaczone z niemieckiego)


Melkfett to krem pielegnacyjny na bazie parafiny do ochrony wymion krowich.

Melkfett jest produktem pobocznym z gazow ziemnych, wazeliny i skladnikow, ktore zmniejszaja podraznienie skory. Do kremu sa dodawane w malych ilosciach srdoki dezynfekujace i antybiotyki do ochrony przed infekcjami

Melkfett jest stosowany najczesciej przed dojeniem.


ALE UWAGA!!

KOSMETYCZNY MELKFETT

W sprzedazy istnieje wiele produktow pod nazwa "Melkfett", ktore roznia sie czesciowo od pierwotnego Melkfettu.

Kosmetyczny Melkfett nie moze zawierac szkodliwych substancji, jak np. pestydydy. Dodawane sa takie skladniki jak: wiatamina E, rumianek,nagietek, olej sojowy, wosk pszczeli, oraz nie podrazniajace skory substancje zapachowe.

ZASTOSOWANIE I WLASCIWOSCI KOSMETYCZNEGO MELKFETTU:

- u ludzi z silnym zrogowaceniem skory. Powierzchnia skory pokrywa sie izolujaca, nieprzepuszcalna dla wody warstwa. Ta warstwa ochronna zapobiega wydzielaniu sie loju i nawilza naskorek, przez co usuniecie zrogowacialego naskorka staje sie latwiejsze.

- do ochrony przed utrata temperatury dla sportowcow w sezonie zimowym(narciarzy etc.)Dzieki Mekfettowi utrata ciepla i ryzyko odmrozenia sa zminimalizowane

- do ochrony przed sloncem- w sprzedazy z filtrem przeciwslonecznym LSF do numeru 6. Uzywany najczesciej przez sportowcow w sezonie zimowym.

-do pielegnacji skory przy podraznieniu ostrymi wydzielinami, jak kal, mocz

-uzywany jako wosk do wlosow

-stosowany przy stosunku plciowym (odpowiednik wazeliny)

UWAGI:
Stosowanie Melkfettu jest w niektorych przypadkach polecane, jednak produkt budzi tez pewne zastrzezenia. Generalnie wszystkie tluste masci zatykaja pory i hamuja naturalne, fizjologiczne oddychanie skory. Dlatego substancja powinna byc usunieta ze skory po paru godzinach. Obecnie istnieja lepsze substancje o podobnym dzialaniu, ktore jednak nie powoduja zatykania porow. Z tego powodu Melkfett nie jest dzis juz na przyklad uzywany w przypadku leczenia i profilaktyce odlezyn.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: melkofett i łuszczyca znika
Wysłane przez: [email protected] (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 09 kwi 2014 - 18:38:58

rybka- Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> witajcie,posiadam maść MELKFETT - HAUTPFLEGE
> niemieckiej firmy HERBAMEDICUS,
>
> jest to maść koloru białego do suchej skóry,
> regeneruje i pielegnuje skórę.
>
> Opakowanie /pudełeczko/ 250 ml kosztuje ok. 2
> euro.

witam potrzebuję jak na razie 2 szty tego kremu melkfett hautplege gdzie w gorzowie mogę go kupić można go dostać do domu za pobraniem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.