Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: nGirl (81.210.10.---)
Data: 09 mar 2009 - 22:01:09

Polecam wszystkim balsam do ciała :

CETAPHIL MD DERMOPROTEKTOR - BALSAM NAWILŻAJĄCY 200 ML

Jest rewelacyjny! Skóra po nim jest delikatna, nawilżona. Oprócz tego wspomaga leczenie łuszczycy. Polecano mi go w szpitalu jak chodziłam na naświetlenia. Używam go codziennie. Jest dość drogi, bo kosztuje od 32 - 40 zł. Lecz wart swojej ceny.

Blu cap w sprayu - bardzo dobry, Znikają po nim zmiany łuszczycowe. Używam go na skórę głowy i ciało. Nie zawiera sterydów.

Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: edi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2009 - 08:52:07

Jezeli chodzi o Cethaphil MD to się zgodzę rzeczywiscie swietnie nawilza i łagodzi ból i swędzenie.Równiez stosuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: LIdka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2009 - 11:43:37

do nGirl
Byłam u doktorki mojej. Spytałam sie o bluecap, bo tyle na różnych forach i tu zle pisza. Mówi, że zblue cap jest jednak niepewny. I odradziła. Przypisała maści ropione. Też mówi by od czasu do czasu kożystać z uczepu trójlistkowego. Z kremów kupuje na ebasyu ViVa actyw i jestidealny. Natychmiast go skurka wchłania i ładnie pachnie. Natłuszcza i regeneruje,całuski moje bidne cipcie. Zle tamtego posta wkleiłam w innym wątku.przepraszam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: papaula (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 cze 2009 - 22:01:40

Ja używam dermokosmetyków, żeby dodatkowo nie podrażniać skóry. Aktualnie stosuję krem Keranorm - dla bardzo suchej, łuszczącej i ze zrogowaceniami skóry. Polecam, bardzo i na długo nawilża. Daje ukojenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: Daniela H. (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 cze 2009 - 00:00:53

A możesz powiedzieć coś więcej o tym Keranorm? Sprawdziłam w necie, ale wolę wiedzieć od kogoś, kto używa. Likwiduje na stałe łuszczenie skóry czy tylko podczas stosowania? Widzę, że kosztuje ok. 30zł. To tanio jak na dermokosmetyk z apteki!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: Agniecha (---.icpnet.pl)
Data: 06 cze 2009 - 20:57:56

Twarz: peeling enzymatyczny Ziaja, krem specjalny Emolium lub Oceanicu Oxeril 30 - 30 % mocznika,
Ciało:" balsam Garnier 5% mocznika (Hydro Urea 5%)
Włosy" Polytar AF

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: papaula (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 cze 2009 - 09:18:18

Keranorm leczy, więc likwiduje łuszczenie i rogowacenie na stałe. Mi lekarz zalecił 3 tygodnie kuracji, a potem profilaktycznie co 2-3 dni. Jestem alergikiem, dlatego bardzo go sobie chwalę, bo jest bezzapachowy i delikatny.
Agniecha poleca balsam Garnier - faktycznie słyszałam dużo dobrego, ale sama po zastosowaniu miałam uczulenie. Nie świadczy to źle o kremie, bo prostu mam silną alergię. Dlatego właśnie alergikom polecam dermokosmetyki. Ehhh... ciężkie życie uczuleniowcawinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: emilkaa (188.33.104.---)
Data: 03 sie 2009 - 10:57:46

Witam czy uzywajac cetaphil na skorę głowy trzeba to spłukac wodą??smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: martynka (---.pool.einsundeins.de)
Data: 07 sie 2009 - 09:50:41

Mi pomagaja srodki ktore zawieraja Uree, na glowe stosuje Squamax, a cialo smaruje nowym balsamem firmy Garnier z dodatkiem Urei.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: margola (---.elk.mm.pl)
Data: 29 sty 2011 - 14:25:43

Hej ja juz chyba wszystkiego uzywałam i nic więc przestałam teraz używam do kompieli soli morskiej z algami z biedronki smaruje sie balsamem garnier czerwony i jest rewelacja.A byłam naprawde wysypana czasami dolewam do wanny oiliatum to wszystko polecam jak dla mnie rewelacjasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: rosa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2011 - 15:46:33

Od zeszłego roku używam niemieckiego kremu ?AufbauCreme? z dodatkiem Urea. Szybko się wchłania i działa odżywczo na skórę. Stosuję go zaraz po wieczornej kąpieli i rano przed wyjściem do pracy. W aptece i drogeriach tego niema ale mówię wam rewelka. Po pół roku stosowania czerwonych placków mam jakby coraz mniej. Krem ma bardzo delikatny ale przyjemny brzoskwinowy zapach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: Rosa2 (---.220.117.151.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 05 lut 2011 - 16:47:49

Rosa rewelką jest , ze ktoś prosi by się wpisywać a TY LEKCEWAŻYSZ....DZIEKI ZA REWELKĘ.....niech nasza PETYCJA idzie w zapomnienia skoro PROSZĄ O WPISYWANIE SIE A SAMA NIE PRZESTRZEGASZ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: rosa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lut 2011 - 17:55:23

Nie chce mi się wierzyć w to, że pani minister Kopacz będzie chciała przejmować się tymi petycjami i z tego co widać to bardzo malutko postanawia wpisac się na tą listę. Bardzo możliwe że wszyscy chcą tylko cy to ma sens. Tusk nie ma pieniędzy dla cierpiących na łuszczycę, zreszta oni już postanowili i nie wydaje mi się że ta petycja to zmieni. Może inny rząd popatrzy na to inaczej ale ten na pewno tego nie zrobi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 lut 2011 - 19:06:41

Jeśli będziemy tylko gdybać a nic nie robić to faktycznie nic się nie da zrobić trzeba się wpisać jak jest okazja przecież zmiana statusu choroby to przede wszystkim tańsze leki na które nie każdego stać a kupić musi żeby całkiem nie zeskorupiał

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: stasnowak (---.gdynia.mm.pl)
Data: 07 lut 2011 - 00:17:04

bea Napisał(a):
-------------------------------------------------------
........
>
> Mydlo polecaja siarkowe, ale nie przekonalam sie
> do zapachu.

Polecam "mydło siarkowe jest dobre na wszystko"
Kiedy już organizm lekarstwom i innej chemii powie nie sięgnij po mydło siarkowe
można codziennie stosować bez skutków ubocznych ,
ma też wady nie leczy tylko łagodzi, minimalizuje objawy, prawie do nie widocznych,
cena? jeszcze niedawno kosztowało 2,30zł a teraz 5,30 w Rossman-ie i 8,50 w Aptece.
Ale pomimo tej ceny warto używać

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: kaja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lut 2011 - 17:51:25

do "rosa"
Czy ten krem AufbauCreme kupiłaś w Niemczech? Możesz go sprowadzić? ile kosztuje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: rosa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2011 - 14:06:45

Kupiłam go jak byłam z koleżanką na targach kosmetycznych w Dusseldorfie w ubiegłym roku. Oferuje to firma Lopalmed z Niemiec. Moja koleżanka przesyłała mi to przy okazji, ale mój mąż ostatnio serfował trochę w Internecie i powiedział, że ten krem jest już w Polsce. Musiałbym go zapytać gdzie to znalazł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: vicky86 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2011 - 14:31:19

Ja do ciała używam masła do ciała z AVONu z minerałami z morza martwego, albo jakiś balsamów z EMOLIUM albo z mocznikiem. Włosy myję szamponem HeadShoulders i mogę powiedzieć, że jest to dla mojej skóry głowy najlepszy specyfik. Praktycznie nie mam po nim wysiewów. Myję się delikatnymi żelami pod prysznic dla dzieci no i raz w tygodniu mocze się w takiej emulsji do kąpieli z EMOLIUM. Ty chyba tyle, no i czasami robię sobie peeling własnej roboty z kawy i oliwy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: rosa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lut 2011 - 15:33:00

do kaja
Mój mąż nie przypomina sobie już gdzie to znalazł ale zawsze można wpisać do google.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kosmetyki a łuszczyca
Wysłane przez: rosa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lut 2011 - 15:47:16

Acha, chciałaś wiedzieć ile płaciłam za AufbauCreme ? 10 euro + przesyłka 4 euro, a koleżankę za fatygę ugoszczę jak przyjedzie do mnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.