Ogólne :  www.luszczyca.pl

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
ŁUSZCZYCA A ALKOHOL....???
Wysłane przez: xxx (---.CNet2.Gawex.PL)
Data: 18 sie 2007 - 16:47:23

KOCHANI A CZY WY PIJECIE ALKOHOL NORMALNIE CZY NIE??? JEDNI MOWIA,ZE PIWO BARDZIEJ SZKODZI A DRUDZY ZEBY LEPIEJ WOGOLE NIE PIC...??? NIECH KTOS COS NAPISZE NA TEN TEMAT.POZDRAWIAM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA A ALKOHOL....???
Wysłane przez: ja (---.bulldogdsl.com)
Data: 18 sie 2007 - 17:33:43

alkohol strasznie przyspiesza efekt tej wysypki jak i zarowno narkotyki sa szkodliwe.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dlatego osoby z luszczyca zastanowcie sie powaznie nad tym co zazywacie i nad tym jak chcecie wygladac na przyszlosc

Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 18 sie 2007 - 17:52:37

zgadzam sie , alkohol szkodzi , jednemu mało drugiemu duzo, jednemu bardziej piwo innemu wódka to zalezy od czlowieka u mnie jest tak : najbardziej szkodzi piwo, wodka troche a najmniej whisky, wina nie pije wiec niewiem. kazdemu dziala to inaczej , ale napewno alkohol szkodzi, nie tylko na watrobe i zoładek hehetongue sticking out smileytongue sticking out smiley

Wysłane przez: Simon (---.it-net.pl)
Data: 18 sie 2007 - 19:55:06

Ja na przykład od maja,kiedy to rzuciła mnie kolejna miłość mojego życia spożywam alkohol w ilościach przemysłowych.generalnie nie polecam,łuszczyca mi się okrutnie zaostrzyła.

Wysłane przez: magda (---.adsl.proxad.net)
Data: 18 sie 2007 - 20:53:35

no nareszcie odnalazam to forum. ALe do rzeczy, alkohot szkodzi to fakt ale czlowiek nie wielblad i napic sie musi od czasu do czasu. U mnie najbardziej silnie dzialaja mocne alkohote co pogarsza chorobe ale pije dosc czesto wino do obiadu albo kolacji i jest ok. Nie toleruje dobrze wodki , anyzowki, drinki spoko o ile nie pije w ilosciach przemyslowych. Raz nie pilam przez kilka miesiecy zeby sie przekonac czy to poprawi moj stan zdrowia i powiem zczerze ze nic sie nie zmienilo. Luszczy bez zmian byla jak jest. Pozdrawiam i zycze powodzenia

Wysłane przez: John (80.50.235.---)
Data: 25 sie 2007 - 01:41:23

mam takie pytanie. nie pije alkoholu od 2 miesięcy, ani łyczka czegokolwiek. Jednak zostałem zaporoszny na impreze za tydzień. I chcialbym ostro na niej zabalować. Czy wpłynie to na mój stan Ł. ?

Wysłane przez: Cinna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2007 - 09:36:28

Ja zauważyłam, że to ma wpływ. Lampka wina nie zaszkodzi. Ale już kilka piw, czy mocniejszy alkohole zaostrzają objawy.

Wysłane przez: nz (---.informel.pl)
Data: 25 sie 2007 - 10:27:18

ojjjj tam szkodzi, mowi sie trudno, człowiek musi sie czasem napic i to nawet w duzych ilosciach tongue sticking out smiley wodka wygryzie wszystkie bakterie od srodka ;D ;D ;D heh i humorek poprawia tongue sticking out smiley pozdrowka dla wszystkich ;* ;* ;*

Wysłane przez: Olusia89 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2007 - 10:33:25

wiadomo przy tej chorobie kazdy reaguje inaczej, jednak alkohol szkodzi kazdemu. Mnie akurat najbardziej piwo, wzmaga sie po nim u mnie swedzenie:/ natomiast wodka jest raczej nieutralna no chyba ze w jakis ogromniastychhhh ilosciach to rowniez swedzi bardziej :/

Wysłane przez: John (80.50.235.---)
Data: 25 sie 2007 - 12:02:25

ogromniastych nie , oczywiscie zamierzam pic wodke. Ilośc ok 0,5 l grinning smiley

Wysłane przez: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2007 - 15:08:25

Mówicie ..alkohol szkodzi..a co powiedzie dziecku które ma ł które nie wie nawet co to jest
Moi znajomi mają 5-cio leniego synka który ma ł.Ico nie pije nie pali a jest już naznaczony przez to cholerstwo..

Data: 25 sie 2007 - 15:14:47

Alkohol nie wywoluje luszczycy moze ja tylko zaostrzyc.. Tez nie pale i nigdy nie palilam a alko uzywam od wielkiego dzwonu i co luszczyca jak byla tak i jest u mnie.

Data: 25 sie 2007 - 15:28:09

Z której części polski piszesz Olusiu z chęcią pogadam.Ja jestem z okolic Gorzowa .Pozdrawiam Marek

Data: 25 sie 2007 - 17:16:51

Jestem z Beskidu ślaskiego (Szczyrk) jeśli Ci to coś mówitongue sticking out smiley

Data: 25 sie 2007 - 17:59:08

No wiesz byłem tam ale jeżeli nie chcesz porozmawiać nie musisz być opryskliwa!Pozdrawiam cię

Data: 25 sie 2007 - 20:23:12

hmmmmm nie jestem opryskliwa, tylko raczej nie pochodze z metropolii wiec nie wiem czy wiesz gdzie jest szczyrk, tez cie pozdrawiam

Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 21:51:31

Zgadzam się,alkohol jest bardzo szkodliwy ale picie piwa jak wiadomo pozytywnie wpływa na wszelkie dolegliwości smiling smiley wystrzegać się powinno tylko mocnych alkoholi,czego ja jednakże nie czynię smiling smiley

Wysłane przez: beti (---.tktelekom.pl)
Data: 31 sie 2007 - 22:37:16

WITAJCIE!ALKOHOLU NIE PIJAM WCALE,PAPIEROSÓW TEŻ NIE PALĘ,ALE ZA TO ŁUSZCZYCA NIE JEST PRZEZ TO MNIEJSZA.FAKT ALKOHOL ZAOSTRZA OBJAWY,ALE ŻYCIE JEST TYLKO JEDNO...mOJA PANI DOKTOR ZAWSZE MO POWTARZA,ŻE MOGĘ WSZYSTKO,ALE Z UMIAREM.POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Data: 31 sie 2007 - 23:10:17

Oluś w Szczyrku byłem.To piękna mieścina,i piękne góry tam sa.

Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 

Kontakt: EPOX, Krucza 51/81, 00-022 Warszawa info@epox.pl