Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Jaszek (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 27 lip 2005 - 02:15:47

Siemanko mam 19 lat i jeszcze do niedawna miałęm pokryte całe ciało łuszczyca,jednak odkad stosuje odpowiednia diete i spozywam wrecz fenomenalne praparaty nie mam zadnych plam od ponad pół roku :-) Jestem zadowolny ze stanu swojego ciała... Świetnie sie czuje...grinning smiley Wszelkie pytania prosze kierowac na nr gg 2747353 zostawiac wiadomosci z nagłowkiem Łuszczyca. Pozdrawiam wszystkich grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Łukasz (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 10:26:39

Hej Chciałem się zapytać jaką stosujesz dietę? Z góry dzięki za odpowiedz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Jaszek (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 27 lip 2005 - 16:41:43

Cała historie choroby oraz diete jaka nalezy stosowac bedzie mozna kupic na allegro...Beda tam rowniez obszerne informacje jak nalezy odpowiednio zyc aby miec czyste ciało,co nalezy jesc a czego unikac...Łuszczyca to strasznie skaplikowana chorba...Jej leczenie trwa dosyc długo,dlatego trzeba być wytrwałym i silnym w swoich poczynaniach a wtedy osiagnie sie długo oczekiwany sukces...Jednak gdy osiganie sie czyste ciało trzeba jeszcze bardziej sie starac aby chorba sie nie nawróciła i stosowac sie do określonych reguł...Trzeba dbać o siebie bardziej niż zwykły człowiek...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 27 lip 2005 - 19:12:33

Taki temat mogl wymyslec tylko ktos kto chce sie dorobic kosztem ludzi chorych.
Jak chcesz sie oglaszac to udaj sie na gratke i tam umiesc swoje ogloszenie!

Gdybys byl rzeczywiscie osoba chora i jak twierdzisz uleczyles chorobe to bys wiedzial jak sie czuja ludzie chorzy i nie czerpalbys z tego profitow...
Albo jestes oszustem, albo osoba bez serca...
Jezeli jestes bez serca to stawiam Cie obok swoichg dwoch zwierzatek bez serca: baka z dupy i kozy z nosa...

P.S.
Jezeli ktos bedzie zainteresowany dietami w luszczycy to wejdzcie na strone:
http://republika.pl/psoriasis/jesc.htm


Zagladnijcie rowniez na strony:
http://www.rozanski.henryk.gower.pl/psoriasis_symptomy.html
http://www.luszczycalublin.republika.pl/

PAMIETAJCIE,ZE KAZDY ORGANIZM JEST INNY!
Nie dajcie sie naciagnac!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: plum (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 20:28:41

.....będzie można kupić na allegro... haha... ten gość nie czytał poprzednich postów z różnych tematów i jeszcze się nie rozumie, że handlowców to tu mamy co najmniej kilku i traktujemy ich odpowiednio do tego jak oni traktują nas - mamy ich w du...

ilu ich jeszcze się tu zgłosi? nie starczy chyba konstruktywnego, zdrowego, piekącego jadu, aby ich odstraszyć
chciałoby się to olać, ale na za dużo spraw patrzy się w tym kraju z przymrużeniem oka pozwalając na to, że żyjemy w takim marazmie

w każdym normalnym środowisku krytyka jest podstawą walki ze zgnilizną, baznadzieją i nijakością, w ten sposób podnosi sie poprzeczkę, u nas ta poprzeczka leży na ziemi, w dodatku wszyscy ją kopią

znajdziemy skuteczny sposób na chorobę i nie będą to wasze świetne i ,,całkiem niedrogie' metody na które ,, mamy rabat do końca lipca' lub ,,rozdajemy za darmo po skutecznej akwizycji'

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: adam23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 22:26:57

sluhajcie a ja za drobną oplata tylko 1000 zł za godzine moge z wami pogadac przez gg

NIEKTORZY TO CHYBA SUMIENIA NIE MAJA JAK TAKI PAJAC MOZE LUDZIOM W OCZY SPOJRZEC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Jaszek (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 28 lip 2005 - 06:42:10

No powiem wam ze mi strasznie dogryzacie...Powiedzcie co dzisiaj mozna dostac za darmo??!!Myślicie ze ja sie wyleczyłem za friko??!!Wydałem na to troche kasy...ryzyko,ale opłaciło sie.... grinning smiley Pochodze z nie zabogatej rodziny i nie mam ochoty sie nikomu tłumaczyć dlaczego chce sprzedać swoj sposob na wyleczenie z choroby... Kuracja ta sporo mnie kosztuje,kosztem tego musze zrezygnowac z paru innych potrzeb :-( Nie jestem tu po to aby sie żalić a tym bardziej zeby kogos oszukac...Nie chcesz nie kupuj,lecz sie sam! Mi pomogło i moim innym znajomym tez nie tylko chorym na łuszczyce Po 4 ciezkich miesiacach wszystkie plamy znikneły i nie ma ich do dziś!!!...Po części Was rozumiem,jestescie strasznie przygniebieni ta choroba...ja na całe szczescie miałem ja tylko przez 1,5 roku i mam nadzieje ze mi sie nie nawroci ...Cała historia choroby i walka z nia bedzie dostepna na allegro w cenie 20 zł (obszerny opis)...a czy akurat Ty z tego skorzystasz to Twoja sprawa !!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 28 lip 2005 - 08:45:59

Spadaj na allegro... Juz swoje napisales!
NIE DAJCIE LUDZIE SIE OSZUKAC!

P.S.
A jak komus nie pomoze zwracasz te 20zl?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Jaszek (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 28 lip 2005 - 15:04:10

Barthez nic w 100 % nie moge Ci zaagwarantowac ze sie wyleczysz każdy ma inny organizm o innych predyspozycjach...długośc leczenia choroby zależy od tego ile ona w Tobie juz siedzi...a jakby mi te leki nie pomogły?Czy ktoś by mi zwrócił siano?!Kpisz sobie ze mnie chyba... Ryzykujesz niewiele bo wszystkie te leki sa natuaralne na pewno Ci nie zaszkodza...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Jaszek (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 28 lip 2005 - 15:07:47

Barthez Moge jedynie Ci obiecać ze na pewno Stan Twojego ciała poprawi sie jak bedziesz sie stosował do odpowiednich zaleceń...tyle...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 28 lip 2005 - 15:34:07

Tyle co gwarantujesz to mam za darmo!
Ja wydalem na rozne leczenia kilkanascie tysiecy zlotych (albo i wiecej gdybym wszystko policzyl) i mimo tego nie zamierzam sprzedawac swoich rad,a wrecz przeciwnie sie nimi dzielic ze wszystkimi chorymi za darmo. Sprawia mi satysfakcje i przyjemnosc jak ktos napisze: Zastosowalam(em) to o czym pisales i mi w jakims stopniu pomoglo...
Nic nie jest czlowiekowi blizsze niz jak jest sie samemu chorym lub ma chorego w najblizszej rodzinie czy tez wsrod przyjaciol!

P.S.
Na takich jak Ty tez w zyciu trafilem i dlatego moim zadaniem jest ostrzegac innych (mniej doswiadczonym) przed takimi jak TY, ktorzy chca zarobic na chorobie innych,czesto zdesperowanych...!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 28 lip 2005 - 20:17:06

wiesz Jaszek jestes zwyklym cwaniakiem. Jest zbyt wielu oszustow, ktorzy stosuja podobne metody jak ty. To zalosne. Oczywiscie ze nie kupie twojej historii choroby, co wiecej bede ostrzegac przed toba innych. Wymysl uczciwszy sposob zarabiania pieniedzy. Jakos to, ze pochodzisz z ubogiej rodziny mnie nie obchodzi. Nie jestes inwalida wiec wez sie do uczciwej roboty. Za pomoc nie oczekuje sie zaplaty przed. Jesli bys to inaczej ujal, napewno znalazlaby sie osoba, ktora jakos chcialaby ci sie odwdzieczyc, a tak wyglada na to ze jestes cwaniakiem. Zle zaczales Jaszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Łukasz (---.udn.pl)
Data: 29 lip 2005 - 00:32:26

Nie no moi kochani nie bądźmy tacy surowi on w końcu pochodzi z biednej rodziny. MOJA RADA DLA CIEBIE JASZEK ZREZYGNUJ Z INTERNETU TO TROCHĘ CI ZOSTANIE W KIESZENI I I NERWÓW ZAOSZCZĘDZISZ INNYM . Bo jak wiesz to oczywiście rada ZA DARMO nie tam allegro a może dla CIebie wystawię aukcje indywidualną ale oczywiście z rabatem jak dla kolegi chorego tzn już nie, jakieś 10 % dam confused smileyTRES SZKODZI CHORYM NA ŁUSZCZYCĘ więc spadaj pod budkę z piwem i weź karton i napisz na NIM swOje cudowne rady BĘDZIE TANIEJ !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: halina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2005 - 00:54:06

A ja wam podam sposób na ł. za darmo ,może ktoś słyszał może będziecie się śmiać ale wyprubować radzę a jesli pomoże to bardzo dobrze. A wiec pani która ma sklep zielarski zna ten sposób od swojej babki znachorki zapewniała że jest skuteczny,ja niestety nie mam możliwosci wyprubować bo nie mam ogródka ,działki i tym podobnych.Ten sposób to-z lasu przyniesc drzewa brzozowego z kora,lekko wilgotnego ,rozpalić ognisko tylko z tego drzewa i siedzieć w tym dymie ile sie tylko da ,jesli oczy szczypią to je przecierac rekami którymi dotykalo sie tego drzewa ,powtarza sie to 3 razy podobno łuszczyca nie wraca,podobno brzoza jest skuteczna na wiele chorób,,,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: dorota (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lip 2005 - 10:34:14

MAM WRAŻENIE ŻE JASZKOWI ŁUSZCZYCA ZAATAKOWAŁA ..MÓZG-RZADKI PRZYPADEK, NIEULECZALNY NAWET ZA 200ZŁwinking smileyPOZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: Jaszek (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 02 sie 2005 - 11:45:53

Zrobicie jak uważacie ja podaje linka dla zaintweresowanych http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59408063 Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lut 2006 - 11:50:44

Czy ktoś skorzystał z tych rad ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: madzia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 lut 2006 - 12:21:14

nawet nie mam zamiaru

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lut 2006 - 12:42:04

podniosę temat handlarzowi, ale nie mogę się oprzeć smiling smiley
Metoda proponowana przez Halinę wywołała mój szeroki uśmiech. Na pewno spróbuję latem - obok mojego poletka na Mazurach pełno brzózek. Rodzinka pewnie skicha się ze śmiechu jak będę w tym brzozowym dymie się wędzić ,ale w okolicach sierpnia moge dać znać, czy pomaga. Jakby co - zapraszam chętnych do wędzenia Psorki - zupełnie gratis

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie uleczalne staje sie uleczalne!!!
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lut 2006 - 12:42:31

Chodziło mi o sposób Haliny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.