Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 17
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: ozdrowialy (---.chello.pl)
Data: 30 lis 2009 - 01:00:40

luszczyca jest ulaczalna! Mam dla Was dobrą wiadomość... te dolegliwości można wyleczyć w 100%... przez 12 lat cierpiałem na dolegliwości skórne, swędząca, pękająca sucha skóra z tendencjami do przetłuszczania się (nie wiem, jak to możliwe, ale ja tak miałem)... do tego miałem alergię i astmę... przez ten cały czas chodziłem od specjalisty do specjalisty, podejrzenia i leczenia pod różnymi kątami: egzema, alergia, astma, łojototkowe/atopowe zapalenie skóry, trądzik... i żadnej poprawy.

Lecz ostatnim czasy odkryłem coś wspaniałego, co mi pomogło przezwyciężyć te dolegliwości. Nazywa się to [b]MMS (Miracle Mineral Suplement)[/b] (to nie jest żadna reklama, to nie jest produkt farmaceutyczny czy przemysłowy)... stosuje się to zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie (a najlepiej zewnętrznie i wewnętrznie)... oto kilka bardzo treściwych stron o MMS:

streszczenie ksiazki o MMS
[url]http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS-Lek_XXI_w.htm[/url]

MMS opis dzialania!
[url]http://free4web.pl/3/2,55537,215462,7746306,Thread.html;jsessionid=idayj1f9xhnp[/url]

The standard method of use MMS
[url]http://jimhumble.biz/biz-normal.htm[/url]

Basic considerations for using MMS
[url]http://jimhumble.biz/biz-fundamentals.htm[/url]

w leczeniu chorób skórnych dobrze jest zacząć zmieniając dietę (ja początkowo zrezygnowałem z nabiału, mięsa i tłuszczów, potem po kolei przywracałem poszczególne składniki do diety i muszę powiezieć, że najgorszy wpływ na mnie miał nabiał)

w razie wątpliwości proszę pytać, pisać na priv, na maila

pozrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: DIABEŁEK (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 gru 2009 - 00:25:45

łucja Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam
> Na łuszczycę lecze sie od 10 lat. Kilka miesiecy
> temu zaczelo puchnac mi kolano, zebral sie plyn.
> Po punkcji kolana otrzymalam, wspomniany tutaj na
> forum, zastrzyk diprophos. Niestety cale zajscie
> powtorzylo sie po jakims czasie z drugim kolanem.
> Udalam sie do reumatologa, aby dal mi skierowanie
> na badania pod katem chorob reumatologicznych.
> Dzisiaj bylam u pani doktor z wynikami. Okazuje
> sie, ze wyniki badan wskazuja na luszczycowe
> zapalenie stawow. U rak mam nieco odksztalcone dwa
> stawy (wówczas nie wiedzialam, ze jest to
> luszczycowe zapalenie stawow). Napisalam ten post
> chaotycznie, ale nie chce zanudzac poniewaz kazdy
> z Was wie co to luszczyca skory, czy tez paznokci.
> Moje pytanie brzmi czy ktos z Was cierpi na
> luszczycowe zapalenie stawow? A jesli tak to w
> jaki sposob sobie radzicie, czy stosujecie jakas
> diete oraz leki? Ja obecniestosuje Nimesil
> (przeciwzapalny lek na stawy itp.)
>
> Pozdrawiam
> Łucja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: DIABEŁEK (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 gru 2009 - 00:55:50

Witam wszystkich;-> Choruje na łuszczyce od 5lat a od 4lat na łuszczycowe zapaleni stawów. Najgorsze było dla mnie to w jak sposób lekarz mi to przekazał "choroba ta jest nieuleczalna i będzi pani jeździć na wózku" pierwsze dni byłam załamana potem szukałam informacji o chorobie.Dziś staram się żyć normalnie codzienne branie leków a trochę ich jest:-)Byłam w Klinice Reumatologi w warszawie czekam na lek biologiczny już 2lat czeka mnie też operacja palca i kolana. WSZYSTKIM TYM KTÓRZY TO PRZECZYTAJĄ A CHORUJĄ TAK JAK JA POWIEM JEDNO GRUNT TO SIĘ NIE ZAŁAMYWAĆ!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: iwona80 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2009 - 20:07:11

Witam,
proszę mi powiedzieć czy łuszczycowe zapalenie stawów mozna operowac?mam nadzerkę w małym paluchu(opuchnięty),opuchniete kolano,kostki u rąk i reumatolog powiedział że łzs nie mozna operować?czytam wasze wypowiedzi i piszecie o operacjach?!lecze sie u reumatologa i biore leki mtx 15 mg i przeciwbolowe diclac,osłonowo na zołądek,wątrobe.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: Beti (---.tktelekom.pl)
Data: 07 gru 2009 - 23:33:31

ŁZS się nie operuje.Mam także przystawowy zanik kości,kupę innych zmian.Tę chorobę trzeba zaakceptować,bo wtedy łatwiej ją leczyć.A ból...no cóż to nasz codzienny towarzysz.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: dorotka (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 08 gru 2009 - 21:43:38

byłam dziś u lekarza, diagnoza-łuszczycowe zapalenie stawów, ale ja nie mam łuszczycy na skórze. Czy jest ktoś taki kto tak ma?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: Beti (---.tktelekom.pl)
Data: 08 gru 2009 - 23:42:47

nie musisz mieć zmian na skórze,by mieć łzs.Sprawdż swoje paznokcie,może na nich masz zmiany,często tak jest przy łzs-ie,ze właśnie to na paznokciach są zmiany.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: dorotka (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 09 gru 2009 - 14:07:58

paznokcie mam normalne, gładkie, bez przebarwień. Jedyne co mam to zapalenie stawu dłoni od czasu do czasu. Zawsze pojedynczego. Nigdy nie miałam choroby skóry, żadnej, oprócz wysypki.Mam nadzieje, ze ta diagnoza jest niewłaściwa.Obejrzałam zdjęcia w internecie i ugięły się pode mną nogi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: Beti (---.tktelekom.pl)
Data: 10 gru 2009 - 19:34:13

Zrób sobie rtg tego bolącego stawu,morfologię,ob i crp.Postaraj się o skierowanie do reumatologa lub idż prywatnie.Lekarz obejrzy to sobie i zbada Cię,a wówcza zdiagnozuje czy to łzs czy nie.Lepiej mieć szybko postawioną diagnozę i szybko zacząć leczenie niż zwlekać i mieć już zbyt duże zmiany na szybkie zatrzymanie choroby.Nie zamartwiaj się też na zapas,bo to w niczym nie pomaga.Trzymaj się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: smutna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2009 - 19:44:50

Witam.Prawie od dziecka choruję na łuszczycę(26 lat), od dłuższego czasu wszystko mnie boli...najbardziej kręgosłup,barki,rano ciężko jest mi wstać,cała jestem sztywna... sad smiley Poszłam do lekarza rodzinnego,potem do dermatologa,teraz idę do reumatologa.Prawdopodobnie mam łzs,i jestem załamana...Nie dość że całe życie męcze sie z łuszczycą to teraz jeszcze to... sad smiley Czasem jest mi ciężko cokolwiek zrobić,tam mnie bolą plecy i barki(rzadziej biodra),wszystkie bóle nasiliły mi się kiedy zaczęłam pracować.Boje się kolejnej nieuleczalnej choroby...z jedną jest mi ciężko a co dopiero z dwiema...Są gorsze choroby i są na nie leki a dlaczego tego nie można wyleczyć? Smutno mi... Sorki za te żale.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: Ja..44 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 14 gru 2009 - 20:01:51

SMUTNA...nie martw sie prosze tylka głowa do góry ja rowniez choruje na to juz 30 lat i tez mam łzs i jak kazdy zyjemy ale UWIERZCIE MI MAM DOSC juz tego po lekarzach chodzenia i jak zebraczka stawac na komisje lekarska BO I TAK NIE WSKURA SIE NIC...własnie ciekawaa jestem ile osob byłoby chgetnych do pokazania sie publicznie i walczyc przed ministerstwem o swoje prawa...? ja mieszkam w zielonej górze....ale zapewanim mam chec wybrac sie do warszawy i moze zamianfestowac na ulicy o nasze prawa...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: maria.g (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2009 - 21:17:18

witajcie!dziś na komisji lekarskiej dowiedziałam się że mam łuszczycowe zapalenie stawów!łuszczycę dostałam zimą na rękach, oczach i lewym uchu.W sierpniu zaczęło mnie bardzo boleć prawe kolano, potem zaczęło mi sztywniec.A teraz po przeczytaniu tych wszystkich wiadomości jestem przerażona.Napiszcie jak można to wyleczyć!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: Beti (---.tktelekom.pl)
Data: 18 gru 2009 - 23:06:55

Mario przykro mi to stwierdzić,ale to jest jak łuszczyca nieuleczalne.Da się z tym żyć tylko trzeba to leczyć,trzeba ćwiczyć stawy,stosować się do zaleceń lekarza,mieć dużo pozytywnej energii i wierzyć,że będzie daobrze,a wtedy musi być dobrze.Pozdrawiam Cię cieplutko,głowa do góry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: niuta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 sty 2010 - 21:57:45

Witam! Ja od 6 m-cy wiem o łzs, a zaczęło się od zwykłego ganglionu na nadgarstku. U mnie ta choroba jest dziedziczna, ma ją moja mama i babcia. Mama była niedawno w sanatorium w Busko Zdroju na zabiegach z siarki i krioterapi. Jest zachwycona efektami. Tylko jest mały problem. Na takie zabiegi dobrze jest wybrać się 2 razy w roku na przynajmniej 10 zabiegów. Byłu też tam starsze panie które przujeżdżają tam od lat i wstają z łóżka. Może warto o tym pomyśleć. Ja wybieram się tam w kwietniu. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: apokalips1 (---.ip.jarsat.pl)
Data: 22 sty 2010 - 08:58:14

WITAM. NA ŁUSZCZYCE CHORUJĘ JUŻ Z 16 LAT. GDY ZACZELY MI PUCHNAC STOPY POSZEDLEM DO ORTOPEDY. LECZONO MNIE KILKA LAT I TO BEZSKUTECZNIE. WKLADKI ZASTRZYKI ITD. W 2009 ROKU STOPNIOWO NASILAL SIE BOL PLECOW. PEWNEGO DNIA BOL BYL TAK SILNY ZE SPARALIZOWAL MNIE CALKOWICIE. NIE MOGLEM SIE RUSZAC CHODZIC ANI OBROCIC SIE NA LOZKU,RUSZAC NOGAMI. DOSTAWALEM ZASTRZYKI NA RWE KULSZOWA OK.20 BOLESNYCH ZASTRZYKOW. POMOGLY W 60%. LECZ GDY NAPUCHLO MI KOLANO DOSTALEM SKIEROWANIE DO CHIRURGA. TEN NATOMIAST DO REUMATOLOGA. OKAZALO SIE ZE MAM ZAPALENIE KOSCI,REUMAT.ZAPAL.STAWOW OCZYWISCIE LUSZCZYCOWE. DZIS JESTEM NA LEKACH. JEST LEPIEJ LECZ SA TAKI DNI ZE NIE MOGE SIE ZNOW RUSZAC TAK JAK DZIS. BOL OD KREGOSLUPA DO KOLANA. I CALE NAPUCCHNIETE STOPY. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I TRZYMAJCIE SIE...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: arek (---.020.c89.petrotel.pl)
Data: 06 lut 2010 - 14:16:15

anetadl Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Błagam to bardzo ważne! Proszę o odpowiedź: u
> mojego szwagra zdiagnozowano łzs. Lekarz
> powiedział, że jest to choroba genetyczna, z
> związku z czym moje pytanie brzmi:
> 1. czy chorobę mogą odziedziczyć dzieci?
> 2. czy możliwe jest zrobienie jakichś badań,
> które potwierdzą bądź wykluczą chorobę u
> dzieci (mimo że nie mają jeszcze żadnych
> objawów)
> Z góry dziękuję za pomoc - Aneta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: koniu_57 (188.33.41.---)
Data: 07 lut 2010 - 13:01:33

To co piszecie jest chlebem powszednim w Polsce.Ja osobiście doswiadczam tego "dobrodziejstwa" od ponad 50 lat.Leczy sie nas na różne dolegliwości,podaje zastrzyki,leki i inne a nikt nie wpadnie na to że to ŁZS.Chyba że przypadkiem traficie na kumatego medyka.A najgorsze jest to że nawet z rozpoznaniem nie możemy liczyc na nic oprucz kolejek do specjalisty,na zabiegi,do sanatorium,do szpitala..itd...Ludzie !! Nikt nam nie pomoże jeśli się nie zjednoczymy i nie zaczniemy ostro walczyć o swoje prawa!!! Skoro już jestesmy w UE to domagajmy sie takiego traktowania jak chorzy w starych krajach uni.Mamy takie same prawo do życia i godnego chorowania jak ludzie z innymi schorzeniami.Dosyć chyba nażekania,nadszedł czas działania.Zapraszam zainteresowanych na stronę biedronkowo.info.pl Jest tam petycja którą należy wydrukowac.Zebrać podpisy od krewnych,znajomych,przyjaciół itd... Jeśli wyślemy lawinowo te petycje do ministerstwa i do rzecznika praw obywatelskich może nas usłyszą .Są stowarzyszenia chorych na Łuszczycę ale jak napisałam "są" i nic nie robią aby nom ulżyć czy pomóc.Bierzmy więc swój los w swoja jakże często obolałe ręce i do dzieła!! Pozdrawiam Babcia Basia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: Ja..44 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 lut 2010 - 19:56:43

Edyta...ja biorę trexan i kiedy mi sie pogorszyło to reumatolog mi dołozył dawkę wiecej o 2 tabletki ale kiedy powiedziałam ze ten lek nie działa to powiedział ze nie chodziłabym juz wogóle gdyby nie skutkował,,,zatem leki trzeba brac skoro ból dokucza..Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: nika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2010 - 14:38:43

danuśka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam wszystkich!
> Właśnie dziś dowiedziałam się, że mam łzs.
> Objawy takie jak ból w czterech różnych stawach
> (obie kostki, prawe kolano i prawy palec
> wskazujący), lekka opuchlizna i sztywność
> poranna mam od ok. 2 miesięcy. Wszystko zaczęło
> się po urodzeniu dziecka. Nigdy nie chorowałam
> na łuszczycę, dlatego ta diagnoza była dla mnie
> totalnym zaskoczeniem. Sądziłam, że mam rzs, a
> o łzs nie słyszałam. Nie biorę jeszcze
> żadnych leków, bo objawy nie są silne, poza tym
> karmię synka. Mam nadzieję, że to się nie
> nasili, chociaż zdaję sobie sprawę, że ta
> choroba nie jest uleczalna. Jestem ciekawa, czy
> któraś z was zachorowała po porodzie. Czekam na
> zwierzenia i pozdrawiam wszystkich smiling smiley

Witam
U mnie łzs wystąpiło rok po urodzeniu dziecka. Na szczęście u mnie ta choroba rozwija się dosyć wolno bo choruję na nią od trzech lat a mam zaatakowany palec środkowy u ręki i dopiero od niedawna zaczął mi się ból łokcia. A co najważniejsze nie mam żadnych zmian skórnych. Poważny problem to taki, że ta choroba jest naprawdę nie uleczalna i co gorsza grozi inwalidztwem.Jeżeli chodzi o branie leków to jak tylko skończysz karmić to powinnaś zacząć je przyjmować bo naprawdę przynoszą ulgę i łatwiej jest walczyć z bólem. Oprócz leków to najważniejsze jest wsparcie rodziny i wiara we własne siły. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: OLA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2010 - 14:44:14

arek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> anetadl Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Błagam to bardzo ważne! Proszę o odpowiedź:
> u
> > mojego szwagra zdiagnozowano łzs. Lekarz
> > powiedział, że jest to choroba genetyczna, z
> > związku z czym moje pytanie brzmi:
> > 1. czy chorobę mogą odziedziczyć dzieci?
> > 2. czy możliwe jest zrobienie jakichś badań,
> > które potwierdzą bądź wykluczą chorobę u
> > dzieci (mimo że nie mają jeszcze żadnych
> > objawów)
> > Z góry dziękuję za pomoc - Aneta

Witam
Byłam wczoraj u lekarza i zadałam mu pytanie czy dziecko może odziedziczyć tą chorobę jego odpowiedź brzmiała,że NIE . Odetchnęłam z ulgą tym bardziej,że planuję zajść w ciążę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.