Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1213141516171819202122-->
Bieżąca strona: 17 z 22
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: iwo 3 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 sie 2011 - 17:02:45

co do maści 999 to sie zgadza ze to steryd ale pochodzenia zwierzęcego i nie jest szkodliwy dla organizmu ja go stosowalam u mojej trzyletniej córki z atopowym zapaleniem skóry i bardzo bylam zadowolona z efektow a co do leczenia luszczycy to po terapi 5 miesiecznej to wychodzi wszystko na wierzch bo organizm sie oczyszcza a a efekty sa dopiero po ponad rocznej kuracji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: JoannaA (91.214.0.---)
Data: 10 sie 2011 - 20:11:55

każdy steryd jest szkodliwy dla organizmu!!!!!!!! Steryd to steryd. ten akurat jest w grupie tych najsilniejszych, gdzie zalicza się właśnie CLOBEDERM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: szukaczka86 (---.cdma.centertel.pl)
Data: 25 sie 2011 - 13:38:12

wg.mnie ten pan nie jest nic wart. mój tata jezdzil do niego 4 lata. zaczelo sie od guzka na jelicie a skonczylo sie na raku wątroby. wydaje mi sie ze tymi ziółkami jeszcze bardziej wątrobe oslabial... w inne choroby nie wnikam,bo nie wiem.mój Tata odrzucil chemie bo posluchał pana J. bardzo zaluje ze nie wybilam mu tego z glowy, bo dzis mija 10 miesięcy jak mój Tata zmarl.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 25 sie 2011 - 14:27:07

Naprawde nalezy uwazac z wszelkimi uzdrowicielami,zielarzami i bioenergoterapeutami którzy twierdza ze potrafia WYLECZYC ŁUSZCZYCE!Wiele takich cudownych terapi pszeszłam na sobie strata pieniedzy to jedyny pewnik.korzystajcie z wiarygodnych zródel a nie z samozwanczych bohaterów jednego gazetowego reportazu.pewna uzdrowicielka sciga teraz ofiary smsami ...ja pani Marioli juz dziekuje...sprawdziłam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: ina (---.net.stream.pl)
Data: 20 lis 2011 - 21:53:21

jest poprawa (4 wizyty) w porównaniu z poprzednim rokiem na sterydach - nie ma porównania jestem szczęsliwa ze mam tego juz tak mało smiling smiley powiedział mi że nie bedzie mi łatwo z tego wyjsc ale zaczyam wierzyc coraz bardziej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: agata (---.kielce.hypnet.pl)
Data: 05 sty 2012 - 19:09:57

Gosiek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kochani!
> Krzysztof Janicki to naprawdę Wielki Człowiek.
> Znam go 17 lat. Kiedy zapadła decyzja o amputacji
> mojej lewej stopy po raz pierwszy pojechałam do
> Niego. Wtedy jeszcze do Gorzyc. Wyleczył
> martwicę jałową moich kości, zlikwidował
> krwiaka w główce córki, zatrzymał nowotwora
> jelita grubego z przerzutami na kręgosłup u
> cioci i wiele wiele innych....
> Jest filozofem dzisiejszych czasów. Ma swoje złe
> strony, czasem bywa wręcz ordynarny. Jest tez
> stosunkowo drogi. Lecz któż patrzyłby na to,
> gdyby stał już jedną nogą w grobie..? Mam do
> Niego wielki szacunek i zawsze będę go mieć.
> W Jastrzębiu Zdroju przyjmuje jego uczeń Jacek
> Spodniewski. Ma tam swój gabinet.
> Wszystkich pozdrawiam życząc zdrowia -
> Małgorzata

Polecam wszystkim, którym lekarze nie potrafią pomóc i doprowadzają do coraz gorszego stanu. Pan Janicki to człowiek, który wie co robić i jak pomóc. Jeżdżę do niego systematycznie już ponad pół roku i widzę dużą poprawę swojego stanu zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Krzysztof (---.ghnet.pl)
Data: 07 sty 2012 - 03:03:37

Witam.

Pracuję dla pewnej szwajcarskiej firmy, jedną z naszych klientek jest Pani, której siostra miała bardzo dużą łuszczycę. Odkąd ta Pani z polecenia lekarza zaczęła podawać siostrze nasze preparaty, łuszczyca bardzo się osłabiła. Nie chcę pisać że mamy lek na nieuleczalną chorobę, ale wiem co są w stanie zdziałać naturalne środki pochodzenia roślinnego.

Widziałem tą dziewczynę, na rękach zostały plamy, ale w małym stopniu. Zainteresowanym umożliwię rozmowę z tą Panią, jeśli ktoś później zechce, pomogę wykonać zamówienie. Więcej informacji na [email protected]

Mieszkam w Krakowie, bywam w Warszawie, na Śląsku, sporadycznie Wrocław, Świętokrzyskie.

Krzysztof

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: JoannaA (---.pl)
Data: 10 sty 2012 - 22:48:35

Muszę jednak dodać, że nie neguję leczenia Zielarza!!! być może za krótko tam jeździłam, zioła są dobrą metodą leczenia. Na pewno w wielu przypadkach pomagają. Jak wspominałam wyżej byłam na pięciu wizytach. Jedno muszę przyznać na pewno- pan Krzysztof zawsze poprawiał mi humor, wracałam do domu 350 km naładowana pozytywną energią smiling smiley a to też ważne przy walce z chorobą. Grunt to mieć przy sobie osoby, które Cię psychicznie nastawią na to, że dasz radę pokonać chorobę i odzyskać zdrowie. To duży krok do przodu.
Jeśli chodzi o mnie jest dużo lepiej. Zastosowałam w grudniu głodówkę oczyszczającą organizm. Wiem, że jest wielu przeciwników takiego postępowania ale nikt mi nie wmówi, że to nie działa. Tak wygładzonych rąk nie miałam nawet po Izraelu!!! smiling smiley Zdrówka życzę i wierzcie w to że znajdziecie metodę na swoje dolegliwości!!! smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kris (---.204.38.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 15 sty 2012 - 13:21:53

Szukam jakiegos zielarza z prawdziwego zdarzenia,czy możecie podac jakies konkretne nazwiska godne polecenia???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Kazimiera Snopkowska (---.dynamic.chello.pl)
Data: 20 sty 2012 - 22:01:39

dZIEŃ DOBRY, BARDZO PROSZE O INFORMACJE NT KONTAKTU Z PANEM ZIELARZEM WIELKIM. SPRAWA DOTYCZY CHOROBY NEREK I SKÓRNEJ!
Pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Iwona Król (---.itcomp.pl)
Data: 25 sty 2012 - 11:27:35

Pluum Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pan Janicki. Nakło k/Opola, ul. Polna 11a -
> Gabinet Naturoterapii

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: wojtek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2012 - 17:30:46

Witam wszystkich,dziś dowiedziałem się o panu Janickim i usłyszałem,że można wysłać do niego zdjecie,jeżeli są klopoty z poruszaniem.Leczę sie na chłoniaka,jestem po 8 chemiach i czekam na badanie PET.Jeżeli ktoś może napisać szerzej to proszę o pomoc,może wysłać dokumentację choroby? Pozdrawiam Wojtek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 03 lut 2012 - 19:12:09

Wojtku tu jest nr telefonu (mam nadzieję, że aktualny) do zielarza Janickiego. Najlepiej żebyś zadzwonił i dowiedział się osobiście. Tel.785 297 194

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: brzoza93 (---.v45.interkam.pl)
Data: 12 lut 2012 - 22:31:11

Witam ! mozna namiary do tego zielarza ?? jestem z mazowieckiego smiling smiley kurde pomozcie bo mlody jestem ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: GRAZYNA TOMCZUK (---.sileman.net.pl)
Data: 14 maj 2012 - 17:11:56

potrzebuje pomocy!dusze sie i nie spie juz wiele miesiecysad smiley lekarze nic mi nie pomagajasad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: becia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2012 - 15:35:41

Dołączę się do tych wypowiedzi.
Ja jeżdżę do Pania Zielarza od 7 miesięcy. Przez 12 lat miałam, tak miałam problemy z nerwem trójdzielnym. Podejrzenia przeróżne. Dostawałam sterydy, kroplówki sterydowe i wiele innych medykamentów. Nic nie pomagało. Wymyśleli neurohirurdzy, że trzyba robić operację głowy. Ale znalazł się profesor z Krakowa co stwierdził że operacja też nie pomoże.
I naraz dostałam namiary na Pana Zelarza. Nie wierzyłam w takie metody, ale ból tak dawał popalić że nie miałam nic do stracenia.
Na pierwszej wizycie okazało się że Pan Zielarz ma wielkie wyczucie odnośne tego co mi jest.
Stwierdził przeciwciała (o których wiedziałam) i postawił bardzo dziwną diagnozę jak dla mnie - zatoki. (Potwierdziło się to z opinią Pana profesora z Krakowa).
I co - po 6 miesiącach picia ziół przestało bolec. Nie zarzywam leków (bardzo mocnych psychotropów - potrafiłam zarzyć ok. 8 tabletek dziennie przez 12 lat).
Polecam serdecznie. Napewno nie macie nic do stracenia.
Czy drogo? Pojęcie względne. Moje leczenie wcześniej leki itp. kosztowały mnie znacznie drożej miesięcznie niż wizyty u Pania Zielarz.
Polecam wszystkim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: nelka_p (---.ghnet.pl)
Data: 18 maj 2012 - 12:22:40

poprosze namiary do tego zielarza w bielsku bialej??
wprawdzie nie bylam jeszcze w opolu, ale nie pprzekonuja mnie te negatywne opinie. szukam czegos blizej, mieszkam w krakowie, ale pochodze z bielska, zatem latwiej byloby mi sie wybrac w tamte strony,
bardzo prosze o adres i telefon do zialarza z bielska
a czy jest ktos kto probowal wyleczyc blokade przy planowaniu dzieci?! staramy sie juz dlugo, robilismy wszelkie badania i jest wszytsko ok, wiec wydaje sie nam ze chodzi o blokade psychiczna...ze znow sie nie uda.
help...

Opcje: OdpowiedzCytuj
kto to jest?
Wysłane przez: agiś (---.serv-net.pl)
Data: 22 maj 2012 - 21:44:12

Witam!
Czy ktoś zna zielarza, który operuje telefonami:694-688-984, (58) 532-61-71, kto to jest? co o nim myślicie? Pomóżcie. Dziękuję!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: kto to jest?
Wysłane przez: marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 maj 2012 - 14:00:49

Witam. Mozna prosic o kontakt do dr Janickiego? z gory dziekuje smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 maj 2012 - 14:44:23

Nr telefonu, ktory sie pare razy przewijal na forum, niestety nie dziala ( wlacza sie poczta ) moze ktos napisze w jakich godz i dniach przyjmuje, bo bezsensu jechac i pocalowac klamke smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1213141516171819202122-->
Bieżąca strona: 17 z 22



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.