Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 22
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 04 mar 2011 - 05:11:02

mleko szkodzi,smietana szkodzi,herbata szkodzi(oprócz zielonej),kawa szkodzi,napoje gazowane szkodzá,soki szkodzá(oprócz naturalnych),woda gazowana szkodzi--------------- czy wyrzekajác sie tego wszystkiego bédziemy zdrowsi?
bull shit ja odstawilem wszystko na okres roku czasu i co i gówno wszystko takie samo.Czasami jest wiecej czasami b.dobrze,mialem spotkanie z pfoseroem dermatlogiem.Nie mylic pojec z profesora ,który naprawde rozumie problem tej choroby z przekupnym doktorkiem przez firmy farmaceutyczne.
I profesor powiedzial z kliniki University of Nottingham-tu gdzie mieszkam tak:
x...mr Pawel (nie bede cwaniaczyl po angielsku)
x...czy pan bedzie trzymal diete czy nie luszczyca bédzie...
x...moze pan jesc zupelnie zdrowá zywnosc i bedzie pan bardziej wysypany jak inni chorzy,którzy jedzá co chca,pijá co chcá i palá papierosy.
x...kazdy czlowiek na swiecie ma inne geny i to co innemu pomaga panu moze szkodzic i na odwrót.
X...i sie pytam panie profesorze,a alkohol ponoc jest surowo zabroniony dla chorych na psoriasis
x...tylko sie usmiechnal i powiedzial panie Pawle,a co nie jest w zabronione w tej chorbie
x...powiedzial:mysle,ze raz na jakis czas to jest nawet wskazane,a nie zabronione i byla duzo dluzsza konwersacja,ale nie chce juz pisac.Bo pewnie niektórzy i tak mie w to nie uwierzáa,ale to juz Wasza indywidualna sprawa.Pozdrawiam i pomyslcie nad tym.Wsztstko jest w nas...i sam osobiscie to polecam jest ostropest bo wátroba w tej chorobie odgrywa b.wazná rolé
RGS PAWEL

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 mar 2011 - 07:22:06

I tu się zgodzę z panem profesorem wszystko można tylko w rozsądnych ilościach nie stosowałam żadnej diety i nie stosuje a też mam drugą remisie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: SEBAAAA (91.84.214.---)
Data: 04 mar 2011 - 15:21:02

ludzie leczycie sie u zielarza dlaczego nie zostawiacie n\NR TELEFONU MEILA GG ZAWSZE TO LATWEJ KIEDYS PISALEM Z PEWN PSOBA OD PEWNEGO CZASU SIE NE ODZYWA NIE WIEM DLACZEGO CZY JEJ STAN ZDROWIA SIE POGORSZYL CZY POLEPSZYL ZACZNIJCIE PISAC WIECEJ I NIE BOJCIE SIE TEGO CHODZI TU TYLKO O NASZE ZDOWIE POZDOO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: JoannaA (91.214.0.---)
Data: 08 mar 2011 - 17:59:22

Jutro jadę na kolejną wizytę. Trzecią. Skóra bez zmian ale muszę przyznać że nie przestrzegam idealnie diety którą mi zalecił czyli zero cukru i bez drożdży.Zioła piję.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: ELLOOOO (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 09 mar 2011 - 04:02:21

WIEC SAMA SOBIE BIMBASZ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: SEBBAB (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 11 mar 2011 - 02:01:23

jak tam po wizycie joanna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: dziewczyna łuszczyka (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 mar 2011 - 11:52:23

Apel!Apel!Apel!
Ludzie proszę Was, jak już zaczynacie pisać na forum to róbcie to stale, zaczynacie wątek a potem cisza. Ktoś pisze że zaczyna kuracje z ziołami a potem się już nie odzywa, nie wiadomo czy pomogły czy zaszkodziły czy stało się jeszcze coś innego. Mój chłopak jest chory na łuszczycę, bardzo cierpi i ja przy nim też, jest nerwowy, ta choroba niszczy go psychicznie, zresztą ludzie cierpiący na tę chorobę wiedzą o czym piszę. Więc proszę piszcie regularnie. To dużo daje...Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: ello (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 12 mar 2011 - 00:46:05

dokladnie taka prawda nikt puzniej juz nic nie pisze albo ktos sie podszywa pod tych ludzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: JoannaA (91.214.0.---)
Data: 12 mar 2011 - 15:47:03

Juz po wizycie. Dostałam nowe zioła nadal na nerki bo podobno jeszcze miesiąc mam je podleczyć. Potem zielarz powiedział że będziemy leczyć już skórę. Nie mam więc na niej efektów bo nie piję kuracji na łuszczycę tylko od dwóch miesięcy na nerki. Muszę być też bardziej wytrwała jeśli chodzi o dietę, czasem nie wytrzymuję i skuszę się na coś słodkiego sad smiley a potem jestem na siebie zła. Niestety słodycze to moja słabość ale będę z tym walczyć w końcu chodzi o moje zdrowie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: ello (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 14 mar 2011 - 01:09:43

jak bym wiedzial ze mi pomorze to nic bym nie jadl slodkiego odpisuj czesciej na forum

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: elll (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 20 mar 2011 - 02:39:00

cos temat zanikl dlaczego nie odp ludzie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Kasia1986rxx (---.180.230.114.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 21 mar 2011 - 10:40:40

Witajcie wiem że trudno jest w to uwierzyć bo sama na początku miałam z tym problem ale wiem na własnej skórze że WIELKI PAN ZIELARZ z Nakła pod Opolem jest potężnym fachowcem! To jest sprawa indywidualna do niego jeżdzą ludzie z całej Polski jeśli im poprostu zależy na zdrowiu! Z mojej rodziny znikły już nowotwory, różnego rodzaju problemy z żołądkiem, choroby depresyjne, a teraz chcę wyleczyć moje dziecko z częstych zachorowań na anginę! Nie będę się rozpisywać na temat każdy z osobna bo ja i tak uważam tego pana za wspaniałego człowieka! Ale proszę Was o jedno jeśli macie jakiś problem zdrowotny pozwólcie sobie pomóc! Wiara czyni cuda!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: tomek kielce (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 26 mar 2011 - 03:29:02

BYLEM U ZIELARZA WIOCHA STRASZNA ,,,,,,,,,, TO CO MOWIL DO MNIE w 90% byla prawda dal ziola kazallll stosowac zobaczymy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Beatek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 mar 2011 - 11:31:55

Witam Wszystkich. Jestem tu pierwszy raz na forum czytam te wszystkie posty i nabrałam nadziejismiling smiley bardzo chcialabym sie wybrac do tego pana z moja babcia. Niestety ona jest bardzo słaba bo ciezko choruje i jest po operacji takze na razie niie ma sił na tak daleka podróżsad smiley musze troszke poczekac az poprawi sie troszke i nabierze sił.moze wtedy sie uda zeby do niego jechacsmiling smiley mogłby mi ktos powiedziec ile trzeba czekac na wizyte?? I czy ten Pan Jacek Spodniewski który byl jego uczniem jest równie dobry jak Pan Janicki? Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Beatek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 mar 2011 - 19:27:36

Błagam! Błagam!sad smiley niech ktos mi odpiszesad smiley bo z moja babcia jest bardzo zle;(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: rosa (---.wlan-98-137.betanet.pl)
Data: 27 mar 2011 - 22:01:05

zadzwoń we wtorek miedzy godzina 11 a 13 i poproś o szybką wizytę bez problemu dostaniesz termin. W poniedziałki nie przyjmują i wiem ze teraz niedługo będzie miał pan Janicki urlop.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Beatek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 mar 2011 - 16:11:00

Bardzo Ci dziękuje rosa za odpowiedzsmiling smiley A powiedz mi nie wiesz czy ten drugi Pan Jacek Spodniewski jego uczeń też przyjmuje i czy jest dobry? Pytam tak gdyby się jednak nie udało do Pana Janickiego umówić. Będę jutro dzwonić i próbowaćsmiling smiley jeszcze raz dziękujęsmiling smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: SEBA (91.84.214.---)
Data: 28 mar 2011 - 18:14:18

do BEATEK ZLA WIADOMOSC WYJECHAL NA KILKA DNI NA WYPOCZYNEK BYLEM JEDNYM Z OSTATNICH PACIENTOW ALE DZWON PYTAJ ALE SAM MI POWIEDZIAL ZE WYJEZDZA NA KILKA DNI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: rosa (---.wlan-98-137.betanet.pl)
Data: 28 mar 2011 - 20:03:34

O Panu Spodniewskim niestety nie mam zdania gdyż nie korzystałam z jego usług.. na tym forum widziałam tylko jeden wpis o tym zielarzu i był bardzo pozytywny..jeśli we wtorek nie dodzwonisz się do Janickiego to znaczy że ma urlop...pozdrawiam Rosa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: hajs (---.centertel.pl)
Data: 29 mar 2011 - 10:39:58

SEBA, byles wkoncu? Opisz jak wrazenia i czy juz znika hehe winking smiley pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 22



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.