Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1213141516171819202122-->
Bieżąca strona: 18 z 22
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 28 maj 2012 - 15:52:56

marek..............ktoś chyba pisał że ciężko się tam dodzwonić trzeba próbować
poszukaj we wcześniejszych postach były podane godz w jakich najlepiej dzwonić

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 maj 2012 - 16:03:26

udalo sie smiling smiley termin 2 tygodnie wiec nie jest tak zle smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: sylwia (---.96.226.112.tvksmp.pl)
Data: 30 maj 2012 - 16:34:29

Krzysztof Janicki. Nakło k/Opola uli. Polna 11a tel. 785-297-194 rejstracja miedzy 11-13 gabinet Naturoterapii

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2012 - 20:25:35

Czy ktoś może mi powiedzieć ile kosztuje wizyta u p. Janickiego i w przybliżeniu ile za te zioła, chciałbym tam się wybrać ale nie wiem na jakie koszty się nastawić. Czekam na odpowiedź Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 cze 2012 - 21:30:47

Hejka. Ja jeżdziłąm do niego w 2008. Właśnie "przeleciałam" ten wątek żeby sobie przypomnieć. Powiem tak w skrócie : - jeżdziłam, -piłam ziółka, -zdecydowana poprawa, - po jakiś 5 miesiącach pogorszenie, -dalej jeżdziłam, piłam ziółka ale było coraz gorzej, -zrezygnowałam. Wtedy wizyta kosztowała 80zł, mieszanka ziół ok.20zł-30zł. Wizyty średnio co 3tyg.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2012 - 13:24:48

2008 r. to trochę dawno, ale dzięki i za to. Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: monia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 cze 2012 - 10:31:23

Wizyta 100 zl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lip 2012 - 23:29:07

wizyta 100 zl a ziola to wlasnie tak ok 20-30 zl w zaleznosci co Ci jeszcze dolega, bo jak dojda do tego jakies suplementy to juz ponad stowke trzeba liczyc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Sensible (---.204.73.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 22 wrz 2012 - 18:17:39

Pan, o którym piszesz, nazywa się Krzysztof Janicki. Po raz pierwszy pojechałam do jego gabinetu jako nastolatka - przyjmował wtedy w Gorzycach na Śląsku. Chorowałam już na łuszczycę, ale pojechałam z inną dolegliwością. Bardzo mi pomógł, więc zdecydowałam się również na leczenie łuszczycy. Usłyszałam od niego, że nie gwarantuje mi sukcesu, bo moja choroba była bardzo zaawansowana - od urodzenia miałam kilka plamek, z wiekiem coraz więcej, mój tata i kilka osób w rodzinie również choruje. Ale leczenie zaczęłam. Picie ziół i smarowanie się było najmniejszym problemem. Łuszczyca jest chorobą psychosomatyczną, "pomaga" jej stres. Od Pana Janickiego usłyszałam, że mam bardzo autodestrukcyjne podejście do siebie i to jest główny powód jego obaw, co do powodzenia leczenia. Chodziło mu o to, że będę miała nawroty, jeśli nie zmienię podejścia do życia i siebie. Rzeczywiście, to były czasy, kiedy potrafiłam się przejmować tym, że ktoś spojrzał na mnie z kwaśną miną. Obarczałam siebie za wiele niepowodzeń, miałam bardzo słabą psychikę. Terapia Pana Janickiego to była na tamtym etapie psychoterapia. Koszmarnie dla mnie ciężka, bo "włażąca w duszę". Bywało, że kiedy przyjechałam do niego, od progu słyszałam, że spieprzyłam to, co naprawił. Taki tekst nie pomagał we wzmocnieniu psychiki, przynajmniej nie wtedy, ale teraz jestem mu za to bardzo wdzięczna. Dodam, że wtedy w ramach wizyt nie brał ode mnie pieniędzy, bo nie był pewny tego, że się uda. Kiedy uporałam sie z psychiką, odblokowało się ciało. Cały stres wyszedł ze mnie na skórę. Nie przesadzę, ale wtedy miałam zajęte chorobą około 95% ciała. Ale byłam juz inną osobą, bo patrząc na siebie w lustrze nie płakałam, tylko wiedziałam, że to jest stan przejściowy, który minie. I tak było.
Moje leczenie u Pana Janickiego nie zakończyło się całkowitym wyleczeniem łuszczycy. Jakieś małe plamki mam, ale absolutnie kontroluję ten stan. Największy sukces tych wizyt to jednak zmiana mojego myślenia. Mam teraz tak piekielnie mocną psychikę, że mam wrażenie, że nic nie jest w stanie mnie złamać. Przeszłam 4 lata temu koszmarnie ciężką operację usuwania guza a 2 lata temu zatrucie ciążowe, które ledwo przeżyłam. Za jednym i drugim razem tak mocno wbiłam sobie do głowy, że będzie dobrze, że nie dopuszczałam do siebie nawet cienia wątpliwości, co do finału. Choć wiem, że chyba tylko ja wierzyłam, że po usunięciu guza i porodzie będzie ze mną dobrze. Kiedyś, gdybym trafiła na osobę toksyczną, zatruwającą mi życie, najprawdopodobniej wzięłabym sznur i poszła się powiesić. Teraz wzięłabym ten sznur po to, żeby powiesić na nim tego, kto mnie krzywdzi. Pan Janicki zrobił dla mnie tak nieprawdopodobnie wiele, że żadne podziękowanie nie wystarczy. Mam nadzieję, że pożyje jeszcze wiele lat i pomoże ludziom takim, ja ja, nie tylko z chorym ciałem, ale i z chorą duszą;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: pikus (80.50.4.---)
Data: 31 gru 2012 - 00:42:56

witam cos cicho nikt nic nie pisze ? jak obiawy ,poprawy choroby ja bym sie przejechał do tego zielarza jestem z warszawy we dwoje zawsze taniej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: pikus (80.50.4.---)
Data: 02 sty 2013 - 19:13:48

piszcie cos

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Jarecki (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 28 sty 2013 - 23:16:18

Witam

Jestem z Wrocławia.
Chciałbym wybrać się do Janickiego, ale nie mam auta...
W zwiazku tym jakby ktos planował umówić sie do Janickiego, był z Wrocławia, albo miałby Wrocław po drodze i mógł jechać autem z Wrocławia, to niech mi da znać na email: [email protected] - umówimy sie co do szczególow i pojedziemy razem - wyjdzie taniej.

Pozdrawiam
J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kaś (---.176-107-170.citysat.com.pl)
Data: 08 lut 2013 - 18:04:00

Byłam dzisiaj na wizycie. Dostałam zioła i tabletki Pau D'arco- zapłaciłam za nie 130 zł.Mam się zgłosić na wizytę za 3 tygodnie.Mam rózne dolegliwości,ale na razie zajęłam się tzw. sprawami kobiecymi.
Proszę ,aby wszyscy którzy leczyli się u p.Janickiego, podzielili się swoimi doświadczeniami.Na pewno pomoże to wielu ludziom szukającym pomocy w podjęciu decyzji odnośnie wizyty.Wpisujcie z jakimi chorobami byliście u zielarza i czy kuracja pomogła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: aldona matyjewicz (---.internetia.net.pl)
Data: 10 lut 2013 - 12:47:14

proszę o pomoc a mianowicie gdzie moglabym kupic KALINA KORALOWA ,moze jakis namiar ,bylabym bardzo wdzieczna .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kaś (---.176-107-170.citysat.com.pl)
Data: 10 lut 2013 - 17:28:30

Sklep zielarski znajdujący się w domu zielarza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 10 lut 2013 - 17:58:56

http://www.sklepy24.pl/sklep/eko-styl_com/produkt/kalina-koralowa-kora-50-g-flos/633
http://natvita.pl/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kurka24 (---.clubnet.pl)
Data: 15 lut 2013 - 17:59:53

Leczyłam się u Pana Janickiego przez 6 miesięcy. Pojechałam z endometriozą, która pojawiła się po ciąży. Jak dobrze że pojechałam!!! okazało się, że nie tylko mam endometriozę ale jeszcze drożdżycę jelit, rozregulowaną gospodarkę hormonalna co objawiło się depresją, chore drogi oddechowe i zatoki. Leczenie rozpoczęłam w czerwcu 2012 teraz w styczniu zakończyłam właśnie picie ziół. Czuje się rewelacyjnie jestem zdrowa-jedynie endometrioza nie zniknęła-tylko nic nie boli i nie tworzą się nowe guzy.Dużo schudłam, nabrałam chęci do życia i pozytywnego myślenia, zdrowo się odżywiam, nie jem słodyczy,pije dużo wody i ćwiczę. Ja i cała moja rodzina przez całą tą zimę jesteśmy zdrowi- żadna grypa, ospa, angina nas nie złamała choc wszyscy bliscy wokół chorują. Pokochaliśmy zioła!!!! dziękuję Panu Janickiemu za oczyszczenie ciała i duszy!!! naprawdę było warto- a na początku nie wierzyłam że się udasmiling smiley teraz cała rodzina i wszyscy znajomi jadą do pana Krzysztofa bo wszędzie go chwalę!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: pikus (80.50.4.---)
Data: 22 lut 2013 - 12:16:26

witam jedzie ktoś z okolic Warszawy za jakis czas ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Agnieszka (195.191.109.---)
Data: 27 lut 2013 - 11:00:33

Witam.
W sprawach ziół serdecznie polecam Wam ludzi z tego forum: http://rozanski.ch/forum/ ( to forum doktora Rózańskiego)
Jełsi chodzi o łuszczyce to warto skontaktowac się z tym człowiekiem : http://rozanski.ch/forum/index.php?topic=219.0
Byłam u niego z córka , która od lat chorowała na łuszczycę. Obecnie ma remisję na nogach , które były w opłakanym stanie. Dzięki poradom dietetycznym i ziołom stoimy na nogach. Staarcilismy juz nadzieje przez nieudane wizyty u dermatologów. sterydy ,smarowania ,nawroty.... Naprawdę warto skierowąc swoje starania w strone natury.


Pozdrawiam - Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: irena (---.rdnet.pl)
Data: 08 mar 2013 - 08:34:51

Mam pytanie o numer do tego Pana zielarza,bo jak zadzwoniłam na tą komurkę,to odebrała dziewczyna i powiedziała,że to jej prywatny numer.
Bardzo proszę o dobry numer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1213141516171819202122-->
Bieżąca strona: 18 z 22



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.