Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Onia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 30 maj 2013 - 12:58:31

Witam Wszystkich , piszecie Państwo głównie o łuszczycy . Proszę napisać czy Pan Zielarz leczy skutecznie również inne choroby . Ja mam duże problemy z jelitami. Czy jest może ktoś leczył inną chorobę u Pana Zielarza . Pozdrwaiam .

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: FERNANDO -POLSKA (---.19-2.cable.virginmedia.com)
Data: 31 maj 2013 - 04:24:46

siemka kiedys bylem w tym naklo tam gdzie mieszka wiocha jakich malo psy dupami szczekaja 3 autobusy na dzien masakra koles kolo 60 lata ma walilo od niego wodka okropnie gadane ma dobra wam powiem koszt wizyty bylo 80 zl jak bylem ziola mozna kupic u niego w sklepiku ogolnie stawiam na 80% ze jest dobry 20 % bajko pisarz cos mi pomoglo ale zlalem go stosuje jeden srodek z chin i nie mam nic dddddd

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: jhjh (---.internetia.net.pl)
Data: 07 cze 2013 - 01:43:26

JAK MI WIADOMO PRZY LECZENIU LUSZCZYCY NIEWOLNO PIC ALKOHOLU GDYZ TO SPOWALNIA LECZENIE

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: ASJDWKJD (---.internetia.net.pl)
Data: 07 cze 2013 - 01:45:16

ul. wyzwolenia 134 44=337 jastrzębie zdrój tel32700756

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: asjdj (---.internetia.net.pl)
Data: 07 cze 2013 - 01:49:00

POWIEM TAK TA DZIEWCZYNA MA RACJE KAZDY DOSTAJE INDYWIDUALNA MIESZANKE ZIOL SAMA LECZE SIE NA LUSZCZYCE I DOSTAJE ROZNE MIESZANKI ZIOL JAK MI SIE JUZ SKONCZA ... W ZALEZNOSCI OD MOJEGO ORGANIZMU I NIEROZUMIEM WAS JAK OSKARZACIE JA O OSZUSTWO I NACIAGANIE CO ONA BIEDNA Z TEGO MA .... JEZELI KTOS BY CHCIAL SIE YWLECZYC TO SAM BY ZDOLAL POSWIECIC SIE I DO JECHAC DO ZIELARZA POLECAM I POZDRAWIAM

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Jola (---.radom.vectranet.pl)
Data: 08 cze 2013 - 12:21:33

Odkryłam ostatnio coś co pomogło mi w pozbyciu się łuszczycy jest to balsam z olejem Chaulmoogra. Odkryłam go przypadkiem szukając mydełka tymiankowego pomocnego w łuszczycy. Chciałam kupic mydło tylko naturalne i ktoś polecił mi kosmetyki arabskie. Tam znalazłam ten balsam i mydełko zresztą też smiling smiley
Uzywałam go tylko na wieczór bo nie zbyt ładnie to pachnie i po tygodniu juz zauwazyłam pierwszy efekt ale co ważne ustapiły dolegliwości. Łuszczyca jest ale mniejsza tylko, że ja zaczęłam smarować się tym balsamem od około 2 tygodni więc może i innych to zainteresuje ? Smaruje się 2 tygodnie i widze efekty ale jeszcze skóry całkowicie to nie wyleczyłam. Tylko, że wcześniej smarowałam się różnymi maziajami miesiącami i efektu nie było a sterydów nie chcę brać bo po nich tyje sad smiley

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: milena (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 cze 2013 - 17:18:06

czy ktos tu jeszcze zaglada? mam taka nadzieje. bardzo pilnie potrzebuje aktualny numer do tego pana zielarza, moja mama pare lat temu leczyla sie u niego w gorzycach, lekarze kazali jej zbierac pieniadze na wozek inwalidzki, a tu jednak pan zdzialal cuda!! obylo sie bez operacji, a mama do dzis dzien nie narzeka na kregoslup. jednak teraz w rodzinie zachorowal jej brat, co prawda inna choroba, ale w zielarzu wielkim pokladamy juz ostatnie nadzieje, gdyz polska sluzba zdrowia juz go spisala na straty... blagam, to pilne

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Arkadij (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2013 - 17:27:16

Krzysztof Janicki 785 297 194

Dzwonić tylko pomiędzy 10-12 w tygodniu. Później telefon jest wyłączany. Jak się zapiszesz to proszę o info na jaki termin.

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Sabe68 (---.internetia.net.pl)
Data: 22 lip 2013 - 19:16:21

a ja się leczyłam w Kędzierzynie -Koźlu u pani Agaty uczennicy pana Krzysztofa. Ona tez kiedyś przyjmowała z panem Janickim w Gorzycach i w Nakle. I jestem naprawdę zadowolona

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: [email protected] (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2013 - 15:03:47

Pluum Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pan Janicki. Nakło k/Opola, ul. Polna 11a -
> Gabinet Naturoterapii

Tarnowskie Góry 25.07.2013
Proszę o w miarę możliwości,rychły termin konsultacji dla mojej matki.
Podaję nr tel. kom. 606 931 526.

Z wyrazami szacunku Adam Ćwielag

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 lip 2013 - 08:11:43

Arkadij Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Krzysztof Janicki 785 297 194
>
> Dzwonić tylko pomiędzy 10-12 w tygodniu.
> Później telefon jest wyłączany.

Do Adama - musisz dzwonić i sam zapisać na wizytę. Numer tel. do zielarza jest podany.

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: jagoda (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 gru 2013 - 12:05:59

ja leczyłam się u niego na raka dziś mam już z tą chorobą spokój teraz leczę nerki i są widoczna poprawa, ale siostra leczyła u niego raka i niestety przegrała z tą chorobą on sam już pod koniec to mówił że nie może sobie z tym poradzić więc nie jest jak widzicie żadnym naciągaczem mówi od razu co jest grane

Re: Zielarz Janicki
Wysłane przez: Dorota (---.zory.vectranet.pl)
Data: 13 kwi 2014 - 13:41:08

Witam was wszystkich.
Ja mam trochę inne dolegliwości niż te wyżej opisane przez was. Mam chorobę Leśniowskiego. Zdiagnozowaną 8 lat temu i to przez przypadek. Na wizycie u Pana Janickiego byłam 2 tygodnie temu.. powiedział, że jest mi w stanie pomóc.. bardzo chciałabym w to uwierzyć ale 15 lekarzy u których wcześniej się leczyłam nie pozostawiali mi cienia nadzieji. Choroba aktualnie odbiera mi wszelką chęć życia, jedzenia a co dopiero pozytywnego myślenia.Dwa tygodnie picia ziół też narazie nic nie dały choroba-skurczybyk robi swoje..

Czy ktoś z was mógłby się ze mną podzielić swoimi doświadczeniami? może ktoś chorował na to co ja, albo pan Janicki leczył kogos z podobną dolegliwością ( chorobą jelit i żołądka) i chciałby przywrócić mi nadzieję, że jednak będzie dobrze.?

S.

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 26 kwi 2014 - 11:10:29

Poczytaj tu:http://colitis.w.interia.pl/
Do tego "Koci pazur"do kupienia w aptece.U mnie doprowadził do remisji.Podobno dobra jest też "Triphala"i"Boswelia"ale ich jeszcze nie stosowałem.Pomagają one też przy łuszczycy.Ponoć łuszczyca związana jest z chorobą jelit,ja jestem tego przykładem.Jedno i drugie jest nieuleczalne,można jedynie doprowadzić do krótszej lub dłuższej remisji.Poproś lekarza o "Asamax",jest dobry,zwłaszcza w połączeniu z marchwią(opis na podanej wyżej stronie) i ma małe stosunkowo skutki uboczne.

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 26 kwi 2014 - 13:04:24

Koci pazur wybieraj ten z ozn.5000 jest extraktem i najlepiej działa.Kiedyś w te wszystkie indiańskie czy inne ziółka nie bardzo wierzyłem ale koci pazur bardzo mi pomógł.Byłem tak ośłabiony że przejście kilometra sprawiało mi problem,schudłem w ciągu miesiąca ponad 20 kilo.Koci pazur wspomagałem multiwitaminami,mnie najbardziej odpowiadał "Bodymax".Pierwsze zauwarzalne oznaki poprawy były już po trzech dniach,Do remisji doszło po ok.sześciu miesiącach.Niestety uznałem się za wyleczonego i zaprzestałem wszelkiego leczenia,po następnym pół roku choroba wróciła.Teraz z dobrym skutkiem stosuję jak wyżej pisałem, Asamax w połączeniu z marchwią.Poczytaj też w internecie o dietach przy tej chorobie.Pamiętaj tylko że jak coś z diety wyrzucisz to ciężko później do jedzenia tego wrócić.Trzeba na nowo jak u noworodka stopniowo organizm przyzwyczaić.

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Zofia Kluczyńska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2014 - 12:40:54

Z łuszczycą mój mąż borykał się kilkanaście lat. Masa różnego rodzaju maści, leków, sterydów - nie pomagała (działało to na chwile), a wręcz były nieprzyjemne skutki uboczne. Moja koleżanka z pracy poleciła mi balsam z olejem Chaulmoogra. Po 2 miesiącach nastapiły radyklane zmiany. Skóra zaczęła wyglądac o wiele lepiej a łuszczyca zaczęła cofac się. Chcę nadmienić, że na początku mężowi wyskoczyły jakieś zaczerwienienie - nie zraziłsię tym i smarował. Minęło już ok 8 miesięcy i skóra jest zagojona. Raz na jakiś czas coś się pokarze ale jest to o wiele bardziej słabsze niż było przed użyciem tego balsamu. Kiedy mąż powiedział o tym lekarzowi ten kazał mu to natychmiast odstawić i znowu na receptę wypisał sterydy. Maż receptę wyrzucił i do lekarza już nie chodzi. Teraz staramy się pomóc innym któzy zmagają się z tą vhorobą.

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: donia (79.187.249.---)
Data: 26 cze 2014 - 14:34:22

Ja się leczyłam u zielarza Jacka Spodniewskiego (uczeń Janickiego, przyjmuje w Jastrzębiu Zdroju). Od kilku lat miałam nawracające zapalenie dróg moczowych. Lekarze przypisywali różne antybiotyki, które w ogóle nie pomagały, a wręcz osłabiały mój organizm. Postanowiłam zrezygnować z leczenia medycyną konwencjonalną całkowicie, przestałam ufać lekarzom, ponieważ mój stan zdrowia się tylko pogarszał. Zaczęłam robić na własną rękę badania na różne bakterie, ale nic z tego nie wynikło. Doszło do tego, że moje zapalenie dróg moczowych nie opuszczało mnie od ok. 3 miesięcy. Wtedy dowiedziałam się o zielarzu i pojechałam do niego. Pan Jacek wyleczył mnie już po 3 wizytach. Od tego czasu minęły prawie 3 lata a ja jestem zdrowa. Po zapaleniu dróg moczowych ani śladu. Oczywiście zaczęłam się interesować zdrowym odżywianiem i zdrowym stylem życia, żeby mi to dziadostwo, które potrafi zatruć życie już nie wróciło.

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: kalaaa_83interia.pl (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2014 - 17:21:17

Bardzo proszę o kontakt, ponieważ mąż ma poważnie zaawansowaną bolerię i nie wie czy rozpoczynać terapię antybiotykową. wcześniej brał leki na reumatoidalne zapalenie stawów ( błędna diagnoza, leki wyniszczyły organizm ) Proszę o informację jak Pani czuje się teraz.Mój telefon 602315830 lub e-mail [email protected]

Pozdrawiam
Iwona Maciejak

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Donia (79.187.249.---)
Data: 14 lip 2014 - 10:41:36

Na boreliozę choruje mój ojciec. Od kilku lat. Na początku brał antybiotykotyki, a później je odstawił (po podleczeniu) i zaczął stosować szczeć barwierską i herbatkę z czystka (niech pani sobie poczyta o tych ziołach pod kątem leczenia boreliozy), które mają naukowo udowodnione pozytywne oddziaływanie w zwalczaniu krętków borelii. Podejrzewam, że zarówno antybiotyki jak i zioła pomogły mojemu ojcu. Miesiąc temu robił badania, z których wynika, że pokonał boreliozę. Oczywiście dalej pije herbatkę z czystka, a kontrolne badania będzie robił co jakiś czas. Podczas antybiotykoterapii warto zwrócić uwagę na ochronę wątroby (np. ostropest plamisty - najlepiej w naturalnej postaci) i jelita (ojciec nabawił się polipów po antybiotykach - niestety po tym zawsze są jakieś efekty uboczne). Poza tym oczywiście polecam zielarza smiling smiley

Re: Zielarz WIELKI!!!
Wysłane przez: Lavinia (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 18 wrz 2014 - 11:07:39

Witam,
ten Wielki jest dobrym zielarzem.Ostrzegam przed oszustem-zielarzem .Na necie
znajdziecie jego strone;natanael@****

Nie wierzcie jemu,on nawet nie podaje swego nazwiska i adresu,a co gorsze wstawia
reklame nawet na matrymonialnym forum Polish heart pod nikiem:natanael684
Taki zielarz,to samozwaniec,pewnie szuka naiwnych kudzi.Wierzcie tym normalnie
zarejestrowanym,znanym zielarzom jak Pan WIELKI



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-05 00:57 przez kb.