Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 16
Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 sie 2005 - 10:10:09

Wyczytałam w internecie o ziołach Babći (Psoralea corylifolia). Podobno można leczyć zarówno łuszczycę i bielactwo przy pomocy tych ziół. Jest niewiele artykułów medycznych na ten temat. Czy ktokolwiek może ma już jakieś doświadczenie w tym temacie - mnie interesuje szczególnie leczenie bielactwa nabytego. Proszę o informacje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 sie 2005 - 22:02:03

Witam Joma!
Czy stosujesz BSM na bielactwo.Pytałem się na forum akuny,czy są przeciwskazania do Alveo przy stosowaniu BSM.
Podaję link http://forum.akuna.pl/viewotoic.php?t=782
Jeśli chcesz więcej dowiedzieć na temat ziół stosowanych przez babcie i czy warto korzystac z suplementów odsyłam Cię na ciekawą stronę www.klips.org
Pozdrawiam i życzę ciekawej lektury!
Krzysztof

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 sie 2005 - 23:32:48

dziekuję
Krzysztof za informacje, wskoczę na te strony zaraz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 sie 2005 - 23:43:27

w tym www.klips.org na temat tych ziół nic nie moge znaleźć. Chyba jestem ślepa. Może podpowiesz mi coś bliżej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2005 - 21:28:51

Witam!
Masz rację,bo zmienił swój link i zamiast nazwy - zioła babci jest - rośliny lecznicze,ale czy to cos Ci pomoże ,to nie wiem . Dr Janus natomiast jest moim kolegą ,który zajmuje się homeopatią,medycyną naturalną ,suplementacją i wielu osobom pomógł ,może i Tobie .

Pozdrawiam i życze samych szczęśliwych dni !
Krzysztof

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sie 2005 - 19:42:47

Barthez, czy Ty już próbowałeś stosować na sobie to zioło Babći. Ono podobno tez łuszczycę leczy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 08 sie 2005 - 09:43:30

Nie probowalem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: BARBARA (212.244.66.---)
Data: 08 sie 2005 - 13:23:26

Tak olej Babći leczy bielactwo ale popij budziszek cuchnący jest jego sezon pomaga na dłużej. A jak twoje nerwy? Odwiedz sklep zielarski i działajw tym kierunku.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2005 - 23:07:55

Barbara, dzięki za radę. Z tym bodziszkiem sie zastanowię poważnie.
Nerwy, jakk na razie trzymam na wodzy. Czy masz jakies doświadczenia ze stosowaniem oleju Babći?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 pa� 2005 - 14:37:50

tez mam bielactwo pomozcie skad mozna skabinowac takie ziele

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 pa� 2005 - 15:55:24

można zamówić przez internet

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: stanislaw (---.augustow.mm.pl)
Data: 14 pa� 2005 - 19:18:00

witam mam od 25 lat bielactwo na powierzchni 40%ciala nigdzie sie nie leczylem slyszalem ze nie ma na to lekarstwa jesli sa jakies ziola bardzo prosze o odpowiedz DZIEKUJE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Marian (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2005 - 19:13:54

Podobno zioła Babći należy stosować zewnętrznie. Mam bielactwo nabyte, stosowałem wiele srodków, ale dopiero preparat o nazwie VITILO Lotion firmy Elder Health Care Ltd okazał sie skuteczny. Ze względu na jego niewielką ilość /buteleczka o poj.60 ml.? stosowałem na dłoniach z dobrym skutkiem.W miejscu białych plam zaczęły pojawiać sie brązowe plamki i skóra przybierała swój pierwotny wygląd. Preparat ten ma jedną wadę a mianowicie został sprowadzony okazyjnie z Indii. Wbrew opiniom polskich dermatologów są jednak środki skuteczne na bielactwo ma je medycyna Ajurwedyjska!!! Szkoda,że środek ten jest niedostępny w Polsce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Zosia (---.telpol.net.pl)
Data: 07 gru 2005 - 18:34:33

Czy VITILO lotion w Indiach można kupić w sklepie na bazarze czy też w jakimś innym środowisku handlowym.Też choruję na bielactwo stosowałam różne preparaty łącznie z olejkiem babci i bez skutku.Moja koleżanka często jest w Indiach proszę podpowiedz gdzie kupić VITILO pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Marian (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 gru 2005 - 14:18:18

Lek ten kupił mi kuzyn przebywający w Indiach, ale gdzie to nie wiem. Podejrzewam, że w aptece ajurwedyjskiej.Prosiłem go tylko, aby kupił mi skuteczny lek na bielactwo bo wiedziałem, że medycyna ajurwedyjska posiada skuteczny lek na to schorzenie. Kupił więc na próbe 1 flakonik i okazał sie skuteczny. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Vitilo
Wysłane przez: Piotr (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 12 gru 2005 - 14:52:43

Witam, o ile mi wiadomo "Elder Health Care Ltd" nie prowadzi w tym momencie juz dzialalnosci produkcyjnej, zastanawia mnie jednak, jakie by było zapotrzebowanie na VITILO Lotion, jako, ze prawdopodobnie bylaby mozliwa produkcja odpowiednika tego preparatu (o dokladnie takiej samej recepturze, pod inna nazwa).

Pozdrawiam
Piotr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 gru 2005 - 09:51:32

http://www.b2btrade.biz/leads7879.html
to jest chyba to ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: marian (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 gru 2005 - 22:50:50

Tak!!! To jest dokładnie to! To ta sama buteleczka o której pisałem wyżej. Warto spróbować!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: smutna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2005 - 15:44:53

tez mam to cholerstwo i chcialabym sie spytac czy nie ma ten lek skutkow ubocznych ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: marian (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2005 - 15:58:06

To lek ziołowy. Koloru brązowego maskuje białe plamy. Pachnie różami:-) Należy zachować umiar przy opalaniu. Chociaż jak pisze na opakowaniu należy krótko naświetlać skóre na słoneczku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 16



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.