Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 16
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Agata (---.wieczysta.krakow.pl)
Data: 09 cze 2006 - 23:10:26

Reniu,

a Ty się Go pytałaś, czy mu się nie podoba? Bo ja się pytałam swojego partnera i usłyszałam, że mu to nie robi żadnej różnicysmiling smiley

Pozdrawiam,
Agata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 cze 2006 - 15:59:46

czy pomogł komus skutecznie jakis lek badz ktorekolwiek z wyzej wymienionych ziół?? ja mam ten problem szczegolnie na twarzy i włąsnie mam zamiar wyprobowac vitix, do tej pory za rada dematologa piłam dziurawiec i smarowałam przebarwienia jakims robionym specyfikiem ale nie widziałam efektow i było to dosc uciazliwe w razie jakichs informacji prosze o kontakt (gg 2684972)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Gosiuńka (---.internet.radom.pl)
Data: 18 cze 2006 - 11:59:44

Ja mam 17 lat i bielactwo od około 6 roku życia. Początkowo były to bardzo małe plamki, niestety powiększyły się (już się nie powiększają). Plamy mam na szyji (w zasadzie tu już bardzo niewielkie ślady po plamkach) pod pachami w okolicach bikini na kręgosłupie. Moja mama znalazła w jakiejś książce zielarskiej że pomaga sok z nagietka. Wydawał mi się to tylko pic na wode. Ale od 10 roku życia stosowałam go przez 2 miesiące (wakacje) i pomagało. Niestety sok ma kolor zielony (po posmarowaniu nie wygląda to fajnie). Z liści i łodyg nagietka wyciska się sok (w sokowirówce) i tym smaruje się plamki. Nie pomaga od razu, trzeba być wytrwałym. Nie wiem czy pomoże każdemu, mi pomagało. W tej chwili nie stosuję ponieważ nie ma nagietka. Może troche wysuszać szkurę na plamkach i lekko swędzieć ale da sie wytrzymać. Zachęcam do działania. Nie obecuję, że pomoże każdemu... mi pomogło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Anula2323 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2006 - 22:54:00

HEJsmiling smileysmiling smiley MAM 18 LAT..BIELACTWO DOPADLO MNIE OD JAKIEGOS ROKU W WAKACJE...;/ JAKIES 2 MIESIACE TEMU ZGLOSILAM SIE DO DERMATOLOGA BO ZANIEPOKOILAM SIE "PLAMKAMI"...NA POCZATKU MIALAM Z TYLU NA LEDZWIACH Z PRZODU BIKINI I POD PACHA JAKOS SPECJALNIE SIE TYM NIE PRZEJMOWALAM BO NI BYLO WIDAC ..TERAZ MAM NA BRODZIE...;/ I MASAKRA.... DERMATOLOG PRZEPISAL MI MAŚĆ :"ELIDEL"WIDZE MALE ZMIANY ZNACZY SIE W MIEJSCU "PLAMEK" POWSTAJA TAKIE KROPECZKI Z PIGMENTEM...ALE KREMU NAPRAWDE JEST NIEWIELE A CENA TEZ JEST DOBRA:]:] PISZE DO WAS BO PO PRZECZYTANIU WASZYCH PROBLEMOW POSTANOWILAM TEZ NAPISAC O SWOICH.... MAM DO WAS PROSBE... NAPISZCIE MI O WSZSTKICH LEKACH JAKIE SA NAJLEPSZE NA BIELACTWO I KORE MOZNA DOSTAC W POLSCE smiling smileysmiling smileysmiling smiley MYSLE ZE MI POMOZECIE.....LICZE NA WAS:*:*:smiling smileysmiling smiley))))smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley:smiling smiley)smiling smileysmiling smileysmiling smiley POZDROWKAAAAA~!!!!!!! CZEKAM NA ODPOWIEDZ:*:*:*smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: leamia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 10:59:46

Witam!
Jakis tydzien temu zauwazylam na lokciach biale palmki teraz pojawily mi sie na dloniach jestem zrozpaczona...czekam na wizyte u dermatologasad smiley
przezraza mnie mysl ze moje cialo moze byc w plamachsad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 22:56:20

nie ma co rozpaczać, wypróbujcie leczenie metodą BSM, na mnie podziałało po 2,5 miesiąca
to nic nie kosztuje
tą metodą wyleczylam łuszczycę i przy okazji zeszło mi bielactwo z twarzy smiling smiley

www.samoleczeniebsm.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 22 cze 2006 - 11:04:52

W internecie wyczytalam ,ze preparaty ginkgo powszechnie dostepne w aptekach wstrzymuja bielactwo , i u co niektorych dochodzi do calkowitego wyzdrowienia. Eksperyment robiony w Indii przez okres 6 m-cy; na 22 u 20 choroba sie zatrzymala,,,u chyba polowy wrocila calkowicie pigmentacja. moze sie powtarzam,ale nie czytalam wszystkich postow. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Gosia15 (212.160.86.---)
Data: 22 cze 2006 - 16:46:55

hej ! macie jakies sposoby na upalne dni ja nie wtrzymuje nerwowo chybasie powiesze okropnie sie czuje z tymni plamami mam je na ok 60% ciala!! ta metoda to skad ja mozna sciagnac czy to jest jakas ksiazka czy cos odpiszcie prosze:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 22 cze 2006 - 17:20:55

GINKGO BILOBAE. Nie ma tez zadnych skotkow ubocznych,oprocz UWAGA ,jesli ktos czesto zazywa aspiryne ,lub inne lekarstwa rozcienczajace krew,niech skonsultuje sie z lekarzem,poniewarz gingo takze rozciencza krew.Ginkgo bilobae-milorzeb japonski-eksperyment ten byl robiony z mysla,ze bielactwo jest choroba na tle psychicznym (stres).
Dzialanie milorzebu:zwieksza tolerancje tkankowa na niedotlenienie,znosi skorcz naczyn,zmiejsza lepkosc krwi,neutralizuje wolne rodniki,,zmiejsza niedokrwienia mozgu,.Stosuje sie : miazzdzyca naczyn,utrudniona konzentracja,zawroty i bole glowy,szum w uszach,zimno,bole w stopach,oslabienie sluchu i wzroku. Na niemieckich stronach inter. zachecaja takze na bielactwo,pacjenci donosza o poprawie tej choroby.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2006 - 07:52:44

Gosia15
to jest ta sama metoda, która leczy łuszczycę
o tym wszystko jest napisane na tym wątku "wyleczylam łuszczycę metoda BSM" Książka kosztuje 14 zł. z płytką CD. A sposób leczenia takoi sam jak na łuszczycę (poczytaj posty na tym wątku)
Na prawde warto, bo to działa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Pati (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2006 - 10:07:29

Cześć! jestem tu nowa ... ale chciałam wam powiedzieć,że od stycznia tego roku dostałam pierwszy raz wysyp (nogi,łokcie,głowa) byłam juz 2 razy w szpitalu ,miałam juz rozne lampy ,stosowałam wiele masci (robione,a takze sterydowe ) byla jakas roznica po nich,czyli robily sie bledsze ale nigdy nie zeszly... 2tyg temu poszlam do Irydologa. Jest to lekaz badajcy rozne choroby z dna oka a leczenia polega na piciu ziół. Lekarz ten powiedzial,ze do 2tygdoni picia przepisanych przez nią ziol moge dostac wysyp a po 2tygodniach powinno wszystko znikac ,czyli do 1miesiaca powinno wsyztsko zniknac.I musze przyznac ze ziola pije juz troche wiecej niz 2tygodnie i nie dostalam wysypu a wszytsko zaczyna znikac i blednac ,z glowy zeszlo mi juz po paru dniach picia ziol.Jestem bardzo zadowolona z ziololecznictwa. I bardzo polecamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2006 - 12:11:41

Pati ...a jakie to zioła ????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Pati (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 cze 2006 - 12:21:42

Są to ziola robione, miesza sie je wszystkie i pije 3 razy dzinnie 30minut przed jedzeniem. I musze orzyznac ze nawet nie sa takie zle ,smakuja podobnie jak goszka herbata ale wazne ze sa skuteczne. zostaly mi jeszcze 2tyg picia ich i wtedy powiem czy wszystko mi zeszlo w 100% poki co wsyztsko idzie w dobrym kierunkusmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Gosia15 (212.160.86.---)
Data: 23 cze 2006 - 18:46:43

a gdzie mozna kupic ta ksiazke??ile trwa kuracjia??Joma a tobie pomoglo??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Monika (---.koroszczyn.sdi.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2006 - 11:48:39

Pati, napisz gdzie przyjmuje ten lekarz Irydolog i jakie zalecił zioła?
Borykam się z tym samym problemem od 2 lat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Monika (---.koroszczyn.sdi.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2006 - 11:50:14

Pati, napisz gdzie przyjmuje ten lekarz Irydolog i jakie zalecił zioła?
Borykam się z tym samym problemem od 2 lat.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Łatka (212.160.86.---)
Data: 24 cze 2006 - 12:07:08

Pati prosze powiedz jakie to sa ziola .TE plamy sa coraz wieksze zauwazam juz okolo 65% ciala da sie to jeszcze wyleczyc??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: agnieszka (---.chello.pl)
Data: 24 cze 2006 - 14:36:02

witam
mam na imie agnieszka, zachorowalam na luszczyce, jest oropna, co jest najleprze na to
i skutecznne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Jula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2006 - 15:56:16

Witam!
Mam od przeszło 9 lat bielactwo nabyte. Zaczęło się od małych kropeczek na dłoniach a doszło do tego, że mam już wszędzie białe plamy. Jestem tym załamana, szczególnie w okresie wiosenno- letnim. Tak bardzo chciałabym pójść na basen, plaże, ale wstydzę się ubrać strój kąpielowy....Byłam w szpitalu naświetlana lampami, smaruję plamy ziołami Babci, używałam też kremu Vitix, a teraz od dwóch miesięcy pije reguralnie ziele bodziszka cuchnącego. Niestety efektu nie widzę, ale wciąż mam nadzieje, że to ja pokonam bielactwo a nie ono mnie. Pozdrawiam wszystkich dotkniętych bielactwem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 25 cze 2006 - 22:02:10

HEj jestem tym zalamana ! jak bylam mniejsza koledzy przezywali mnie od salamandry plamiastej cierpie bardzo niedlugo skoncze ze soba chyba jestcala w plamy sad smiley anie jestem brzydka a to bardzo szpeci sad smileyczy zwrocilby na mnie uwage jakis normalny chlopak??odpiszcie pomozcie mi jakos blagam a jest tak goracosad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 16



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.