Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 16
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 00:14:12

Pewnie że zwróci uwagę i to nie jeden.Nie zamartwiaj sie, tu każdy kto zagląda ma to cholerstwo czyli białe plamy.Ja też mam takie myśli czy którakolwiek dziewczyna na mnie jeszcze spojrzy?
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 08:34:05

Misia, na pewno jestes mlodsza ode mnie sporo. Ja mam białe plamy od dzieciństwa i spojrzał na mnie nie jeden chlopak. Superprzystojniakowi nawet to nie przeszkadzało - uwielbiał mnie
Ja oczywiście sie okropnie krępowałam - teraz wiem, że we wczesnej mlodości tak jest
I wyszłam za mąż i ma dzieci
więc szkoda życia na takie chore mysli, jakie Cie nękają
Ja tez nadal mam plamy - prawie wszędzie
Zabieram sie do zastosowania BSM na to - pomaga
ale jestm leniuch i robię podchody i przestaję
do tego potrzeba troche cierpliwości - łuszczyca mnie wkurzała, więc ją wyleczyłam
plamy teraz tak bardzo mnie nie irytują, więc sobie folguje z leczeniem
ale jednak przydałoby sie ich nie mieć, więć zabieram sie do stosowania BSM
Jeżeli chcesz, napisz do mnie to napisze Ci jak to stosować
Poprzednim razem po 2,5 miesiaca bielactwo z twarzy mi zeszło po zastosowaniu tej metody samoleczenia
Wczoraj rozmawiałam z pewnym lekarzem na ten temat - tez te metody uznaje jako skuteczne
sam chciał zostać mistrzem Reiki (to coś podobnego do BSM)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 26 cze 2006 - 11:19:38

dzieki Joma jestes kochana dodalas mi otuchy smiling smiley Krzysiu tobie tez dzieki :* Czy mozna kupic ta ksiazke z metoda BSM w kazdej ksiegarni ?? sprobuje nie poddawajmy sie!! o jeszcze wpadlam na pomysl zeby plamy posmarowac przyspieszaczem do opalania i wyjsc na sloneczko i moze cos zadziala dobry pomysl??wstydze sie wysc w stroju kapielowym bo jade nad morze i chcialabym miec chlopaka a plam mam sporawo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 12:33:23

książke kupisz chyba w każdej ksiegarni, 14 zł wraz z płytką CD
możesz sobie troche poczytac o tej metodzie
www.samoleczeniebsm.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Jula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 14:57:07

Witam!
Zainteresowała mnie ta metoda BSM. Wiem m.in. na czym polega, ale nie wiem którą pozycje stosuje się na bielactwo. Bardzo proszę o podanie, bo chciałabym spróbować.
Z góry dziękuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: bez imienia (---.marton.net.pl)
Data: 26 cze 2006 - 16:31:41

msia polecamstronke : www.vitiligo.prv.pl , jest tam mnóstwo o nowej metodzie masci protopic i naświetlan uvb 311 nm , poczytaj forum i księge, zycze sukcesow w leczeniu, ja na razie nie mam kasy nal eczenie w warszawie na towarowe <wielu ludziom tam pomogli> lecze sie dziuracem - sokiem smaruje plamki i opalam, słonko powoduje kontrast, miedzy zdrowa skora i plamami, pokazuje mi traz ile mam tyhc plam eh szkoda gadac, ale jest plusik plamki sie rozowia i jedna zaczyna chyba produkowac pigment, pozdr, głowa dogóry, pozytywne myslenie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zio?a Bab?i na ?uszczyc? i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 26 cze 2006 - 22:33:10

hejka wszystkim mam 18 latek a bielactwo dostalam jak mialam 2 latka.. no i jako mlodej dziewczynie wiadomo ze mi to przeszkadza i krepuje.. najbardziej interesuje mnie skutecznosc "bab?i' i "bodziszka" jakie byly skutki i w jakim czasie !!!! czekam na -e-maile albo tu na odpowiedzi !!

pozdrawiam wszystkich cieplutko :*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 26 cze 2006 - 23:42:12

musze wam cos powiedziec wyszlam dzis sie opalac i wysmarowalam sie przyspieszaczem do opalania calo skore i na udzie palmy ze skora sa czerwone lezalam ze 2 godziny dobrze ze udaru nie dostalam pozdrawiam wszytskich :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 27 cze 2006 - 08:56:36

no ja jak sie opalam to tez one rozowieja ale niestety tylko na twrzy poza tym ten kolorek szybko znika i one sa jush znow biale... a lekarz mi powiedzial ze jesli rozowieja to znaczy ze poprostu dostaly poparzenia slonecznego...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 09:08:31

Co do metody BSM:

stosować min. 3 razy dziennie (rano, po południu i wieczorem). Pozycję najpierw V 20 min. potem zaraz po niej poz. II 20 minut (raz prawą ręką, potem lewą za drugim razem). Czas mozna przedłużać (przyspiesza to wyleczenie) ale nie skracać. Poz .II musi byc zawsze jako ostatnia. Nalezy jednak przestrzegać wszystkich zaleceń podanych w książeczce. Nie wolno przyjmować żadnych lekarstw, maści, ziół, pic kawy, herbaty itp. Czyli dokładnie trzeba przeczytac książkę (kilka razy!) Znaleźć odpowiedni punkt na głowie, aby pozycje przykładnia rąk wykonać dobrze.
Dokładnośc przestrzegania wszystkich porad autora powinno przynieść efekt - w każdym razie u mnie po 2-3 miesiacach stosowania tej metody leczenia, bielactwo niespodziewanie znikło z twarzy. Kuracje trzeba jednak prowadzic do całkowitego wyleczenia, bo choroba powróci. Ja przerwałam niestety, po wyleczeniu łuszczycy i po częściowym zaleczeniu bielactwa i bielactwo wrócilo. Żałuję i nie żałuje tego, ze kuracji nie doprowadziłam do końca. Zawsze moge to przeciez zrobić smiling smiley i zrobię !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Magda (---.tvk.torun.pl)
Data: 27 cze 2006 - 14:14:01

joma jaki jest tytul tej ksiazki ? juz na kilku stronkach widzialam posty ludzi ktorym to pomoglo.. twoja wypowiedz daje jakas nadzieje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 27 cze 2006 - 18:06:15

a czy znacie jakies dobre metody krycia tych plam ??mam samoopalacz ale jestem zolta i to troche smiesznie wyglada

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Pati (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 20:20:13

JA jestem z katowic ,ale napewno w waszej okolicy jest Irydolog, Jest to lekarz prywatny leczy ziołami.Moge wam napisac jakie ja mam ziola i dawki ale najlepiej bedzie jak sami sie zglosicie do niego.Zauwazylam ze moje zmiany zaczynaja sie suszyc z mniejszaja ,stsowalam na to jeszcze masi ale widze ze masi natluszczaja i stosowanie ziol i masci jest bezsensowne.Na rekach juz nic nie mam ,jesli chodzi o nogi wszytsko sie goi i licze ze za jakies 2tygodnie juz nic nie bede miala,Uwierzcie mi nic mi tak nie pomogla jak te ziola.Na poczatku nie bardzo wierzylam w to bo to tylko picie a jednak oczyszczaja organizm,Jezlei moge jakos pomoc piszcie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Agata (---.wieczysta.krakow.pl)
Data: 27 cze 2006 - 21:04:20

Witam wszystkich!!!

Cały czas piję bodziszka i pigment na dłoniach mi wracasmiling smiley Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że moje palce są całkiem białe, dopóki nie pojawiły się ogniska pigmentacji. Życzę wszystkim wytrwałości i odnalezienia własnego sposobu na bielactwo.

Pozdrawiam,
Agata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2006 - 22:46:25

Podaje tytuł książki "Samoleczenie metodą BSM" Piotr Lewandowski
Fajnie że mamy jakieś sposoby na walke z tą chorobą
Ta metoda BSM to cos nieprawdopodobnego, działa zaskakujaco dobrze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 28 cze 2006 - 13:01:15

Joma a czy ta metoda bedzie dzialac na duze plamy i jak ich jest duzo??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2006 - 13:06:12

czy duże plamy, czy małe plamy to bez znaczenia
jezeli zadziała, to na wszystkie : )
zacznij robić i pisz o rezultatach
jak ja zaczne, to też napiszę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2006 - 13:08:38

Do Misi:
Chciałbym Cię przestrzec abyś zbyt długo nie opalała odbarwionych plam, ponieważ może dojść do poważnych poparzeń.Wydaje mi się, że troche za długo przebywałaś na słonku.Jeśli Twoje plamy są zbyt czerwone i pieką, to zrób sobie przerwę kilka dni, a następnie wyjdz na słonko i zacznij opalanie od jakiegoś krótrzego czasu i w kolejne dni zwiększaj czas nasłoneczniania.Ten czas może być od 20 - 30 min, a następne opalanie zwiększaj gdzieś o 15 min.Z każdym dniem odbarwiona skóra będzie się przyzwyczajać do promieni, a nie mając barwnika poprostu można się nieźle poparzyć.
Powolutku i nic na siłe, bo mogą być przykre konsekwencje.
Nie wstydź się wychodzić na plażę.Ja będąc w zeszłym roku nad morzem widziałem wielu ludzi z bielactwem na plaży.Ja też się opalam.
Pozdrawiam i głowa do góry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2006 - 14:44:23

Krzysztof, czy Ty też masz bielactwo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zioła Babći na łuszczycę i bielactwo
Wysłane przez: Misia (212.160.86.---)
Data: 28 cze 2006 - 19:11:07

Dzieki wam za slowa otuchy zreszta jak sie wysmaruje samoopalczaem to nie jest tak zle ale wygladam jakbym byal jakas rozmazana w tym tygodniu kupuje sobie ta ksiazke i nie moge sie doczekac pozdrawiam:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 16



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.