Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Re: mumijo
Wysłane przez: Marzena (---.chello.pl)
Data: 23 lip 2006 - 11:28:46

czy może dostałaś adres gdzie kupić mumijo jeżeli tak to proszę podaj mi ten adres będę wdzięczna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 23 lip 2006 - 17:51:13

Gdzie w warszawie jest ten towar??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 09 sie 2006 - 15:38:51

Gdzie mozna w wawie dostac ta masc Bo znalazlem tylko tabletki Mumio (nie mumijo) please?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: mary (---.warcnet.szczecin.pl)
Data: 22 sie 2006 - 18:31:25

Tłumaczone z niem. czasopismo "Natur & Heilen": Z obecnego naukowego stanu wiedzy należy wnioskować, że mumijo stymuluje organizm poprzez kompleks substancji czynnych wzmacniających system immunologiczny organizmu. Ma działanie anty-oksydacyjne, odbudowuje, stabilizuje błonę śluzową jelit. Zawiera oprócz b. wielu różnych minerałów i mikroelementów STRONTIUM - Sr, który spotykamy w naturze w 3 różnych naturalnych izotopach: 84 Sr, 86 Sr i 87 Sr. z chemicznego punktu widzenia strontium znajduje się w poblizu calzium i barium, nie mając toksyczności barium. W mumijo znajduje się wyłącznie naturalne strontium i nie wykazuje zwiększonej radioaktywności. Strontium konkuruje z calcium i jest stosowany jako uzupełniacz wapna w remineralizacji kości, zwłaszcza przy złamaniach. W osteoporozie, we wrzodzie żołądka-dwunastnicy; ma działanie antybakteryjne=przeciw bakterii pasożytującej w żołądku Helicobacter pylori, która powoduje raka, stosować na czczo i wieczorem po 200mg; Mumijo działa przeciwskurczowo, można leczyć krwawiące hemoroidy (czopki można kupić w niemczech).
Mumijo można stosować między 50mg-800mg na dzieńbez szkody dla zdrowia, przy dłuższej terapii (do 60 dni bez przerwy)nie wywołuje żadnych działań ubocznych i toksycznych. Stosowanie w dawce 200 mg jest optymalne. Artykuł jest o wiele dłuższy i b. ciekawy. Mumijo jest super!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: Elena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2006 - 17:15:53

Mumijo jest dobrym lekiem prawie na wszystkie schorzenia... Kiedyś robiłam kompresy... Pochodzę z byłych terenów ZSRR (dokładnie z Ukrainy), gdzie bardzo łatwo dostać mumijo w czystej postaci... Nie pomogło mi to na łuszczycę, ale łuszczyca po tych okładach nie rozrastała się i nie swędziała, ale też jej nie ubywało. Słyszałam jednak, że na niektóre rodzaje łuszczycy mumijo działa i to bardzo skutecznie...

Mumijo w kapsułkach czy tabletkach NIE POLECAM!!! Bowiem są one przetworzone dodatkowo chemicznie... Najlepsze jest mumijo w czystej postaci... Jak ktoś jest z Warszawy radzę udać się na Stadion i popytać u Rosjan. Możecie też zamówić w internecie ze stron sklepów zielarskich na wschodzie... Niektóre sklepy zielarskie w Polsce również zajmują się sprowadzaniem mumijo. Jedynie mumijo w kapsułkach to jeden wielki SZAJS szczególnie ten w aptekach!!! Żeby sprawdzić czy to jest prawdziwe mumijo dajcie niewielki kawałek jakiemuś zwierzęciu, jeżeli przykładowo kot jest chory rzuci się na to mumijo - to znaczy, że to jest prawdziwe...

Dokładnie nie wiadomo co to jest dokładnie, jest to żywica wydobywana w górach - często chore, górskie zwierzęta, żeby wydobrzeć zbierają się koło tej żywicy...

POLECAM... naprawdę mumijo przyspiesza regenerację całego organizmu, szybciej goją się rany... może też wyleczyć łuszczycę (słyszałam o takich przypadkach), natomiast to potrafi tylko prawdziwe i nie przetworzone mumijo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: Sebek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sty 2007 - 18:59:24

No to tak

Właśnie dostałem tą maść od mamy a ona od znajomej z Ukrainy. Mam trądzik i mówiła ze nie ma nic lepszego i że to jest zajebiste. Takie pytanka:

Używał to ktoś na trądzik ? PomogłO ??
Jak to nakłądać trzeba robić te roztwory tak jak to piszą czy moge wsmatować poprostu na syfki ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2007 - 13:18:42

A GDZIE TO JEST WKRAKOWIE...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: wiola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sty 2007 - 11:58:16

http://www.allegro.pl/item146858806_mumijo_mumio_oryginal_.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: beata (---.1-87-r.retail.telecomitalia.it)
Data: 01 lut 2007 - 15:35:46

Czy moge brac tabletki razem z mascia tego leku ? I czy moge go zamowic do Wloch gdyz tam przebywam pozdrawiam .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: agaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 kwi 2007 - 15:19:48

mam tego muminka w domu nawet niewiem skąd pare razy sporadycznie posmarowalam ale to pewnie zamalo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: gurciu (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 maj 2008 - 13:40:09

Witam,jest bardzo wskazane branie tabletek i smarowanie jednoczesne mumio(mumijo),używam juz tego specyfiku od lat i wyleczyłem tym wiele dolegliwości,ostatnio w 1,5 miesiąca wyleczyłem głęboką ranę żylakową z którą lekarz walczył 1,5 roku bez efektu -- wyleczyłem to stosując na zewnątrz spirytus mumio , jednocześnie zażywając 2 tabl./dziennie.Kurację tę przeprowadziłem na moim ojcu,który ma 78 lat i stale zarzywa leki na rozcieńczenie krwi-efekt końcowy niesamowity

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: maciek 200681 (194.181.28.---)
Data: 01 sie 2008 - 19:15:12

MAŚĆ MOŻNA KUPIĆ W KOŚCIELE ŚW ANNY NA KRAKOWSKIM PRZEDMIESCIU W WARSZAWIE CENA 15 ZŁ.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: diim (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sie 2008 - 19:05:33

Moge pomoc kupic krem-balsam Mumio na rany i zmiany skorne oraz Mumio w tabletkach.
Napisz do mnie Beata.
[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: Teresa (---.dyn.optonline.net)
Data: 06 wrz 2008 - 23:17:56

lucek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> moja mama szuka informacji gdzie tą maść można
> kupić bo bardzo jest jej potrzebna ale nie na
> łuszczyce tylko na wrzody;-) pozdrawiam bardzo
> prosze o informacje
> mumijo mozna kupic w sklepach laboratoria natury. jest strona www i sklep internetowy
>na luszczyce poleczm strone www.sklep.zdrowe.com.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: Teresa (---.dyn.optonline.net)
Data: 07 wrz 2008 - 00:07:57

majka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ja nabyłam ten lek ale w kapsułkach.. na
> niebieskim, trójkątnym opakowaniu napisane jest
> shilajit mumio, laboratoria natury-producent
> naturalnych preparatów....Tylko teraz sie
> zastanawiam czy jest sens jeść te tabletki czy
> lepiej przygotować roztwór tak jak to pisza na
> stronie
>
> http://tensegrity.webpark.pl/mumijo1.htm
>
> sb help me;>
roztwor przygotowuje sie dosc pracochlonnie. Trzeba miec wage laboratoryjna i duzo samozaparcia, czasu tez. Tabletki zas kupuje sie i lyka. Tyle tylko, ze roztwor moze sluzyc na wiele innych dolegliwosci. A gdzie mozna kupic mumijo w saszetkach?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: Teresa (---.dyn.optonline.net)
Data: 07 wrz 2008 - 00:21:42

chcialabym kupic te saszetki, moze twoj tata jeszcze ma?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: maga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 wrz 2008 - 02:09:41

posiadam mumio w tabletkach i saszetkach, zaiteresowanych prosze o kontak [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: mion (---.aster.pl)
Data: 10 wrz 2008 - 10:27:11

Zostało mi trochę zapasów mumio w saszetkach, mogę to odsprzedać. Mam też przepisy na wykonanie z mumio maści. Kontakt [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 10 maj 2009 - 00:02:13

witam,czy ktoś z Was moze sie wypowiedziec na temat tej maści??moze ktoś ją stosuje lub stosowal?niedawno zakupiłam ją i smaruje sie 2-dzień i jak narazie zero efektow...ale u mnie nie jest jeszcze tak tragicznie z tą ł,mam ją na kolanach i łokciach i gdzienigdzie na plecach i tak juz od dawna...nie moge jej sie pozbyc niczym chyba dlatego ze od poczatku choroby smarowalam tylko dermovate i teraz skutki... najgorsza jest głowa,cała wysypana choc niedawno bylo lepiej,ale sie pomądrowałam i posmaroałam głowe mascią devobet dlatego ze nic innego nie mam i tak zostawilam tą maść na główce całą noc..po umyciu okazało sie ze gorzej byc nie moze i teraz własnie posmarowałam se maścią mumijo,zobaczymy co jutro bedzie:/najwyżej osiwieje.prosze dajcie znac czy komus pomogla ta masc .pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mumijo
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 10 maj 2009 - 15:13:34

no tak,glowa nie swedzi po tej masci,ale nie moge domyc wlosów caly czas są tłuste i pelno luski,dobrze ze nieosiwialam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.