Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5
narzady plciowe
Wysłane przez: lysy (---.range86-135.btcentralplus.com)
Data: 03 sie 2005 - 19:38:10

siemka wszystkim.
ok pojawil sie problem.zauwazylem lyszczyce na moim penisie ,dokladniej na trzonie .problem jest taki ze owe miejsce jest delikatne i powoduje drazniacy bol, poza tym mozna sie pozegnac ze wspolzyciem .poprostu jest przesrane .
czy ktos moglby mi napisac cos na ten temat , co mam robic i wjaki sposob to leczyc .chcialbym pogadac z kims kto to przerobil bo mam od cholery pytan na temat tego gowna.
dzieki czekam na odpowiedz.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 03 sie 2005 - 21:58:46

Mialem raz na penisie i tak samo szybko jak sie pojawilo tak samo szybko zniknelo... Bez smarowania...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Tomek D.J (---.nhs.uk)
Data: 08 sie 2005 - 03:55:05

Ja tez mam ten problem i nie wiem jak sie tego pozbyc. Jest po prostu przesrane mozna zapomniec o chulaniu jak za dawnych czasow. Jesli ktos jest w podobnej sytuacji lub wybrnál w jakis sposob z tego niech da znac.
Nie wiem jak lysy ale mi to juz chyba na psyche troche siada.

Lysy bron boze nie stosuj zadnych sterydow bo pozniej nic juz nie ruszy luszczycy z penisa a w tedy bedziesz mial przesrane jak ja teraz.

Niech sie odezwa inni z penisoluszczyca moze bedzie nowy watek do rozwiniecia
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Darlena (---.os2.kappa.pl)
Data: 08 sie 2005 - 16:52:12

Witam was Panowiesmiling smiley
W prawdzie nie mam penisawinking smileyi nie miałam tego problemu ale na wszelakie zmiany na bardzio delikatnej skórze stosowałam chińską maść i jedyne co jest napisane w normalnym języku prócz chińskiegosmiling smiley to "Urea Cream" jest to biało-zielone opakowanie o wadze 10 gram dałam za nią gdzieś około 3-7złotych (już nie pamiętam dokładniesad smiley)ale bardzooooo polecam Popieram wypowiedz Tomka pod wzgledem medycznym steryd+penis to nie ciekawa kombinacja po 1 moze zejsc ale wiadomo jak działaja sterydy ..smiling smiley po 2 to chyba nie msuze tłumaczyc pzdr i mam nadzieje ze sie przydałam pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: lysy (---.range81-132.btcentralplus.com)
Data: 11 sie 2005 - 19:32:29

TOMEK nie mow nic o psychice bo akurat mi ona juz dawno zanikla.nie mam juz sily na to gowno.wszedzie moge to zniesc ale nia penisie ,to juz za wiele .sluchaj mam pytanie - ok mam ta luszczyce na penisie ale pojawil mi sie nastepny problem .cos mam nie tak ze skora na napletku ,zrobila sie jakas zaciasna i peka miejscami kiedy probuje sciagnac napletek.i teraz pojawia sie pytanie :czy to jest spowodowane luszczyca? czy znowu mam doczynienia ze stulejka, bo juz glupieje sam i nie wiem co mam myslec .wiem ze luszczyca moze spowodowac grzybice , wiec moze wdarla mi sie grzybica albo cos takiego?
stary jak cos wiesz na ten temat to daj znac .
narka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: augustyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 sie 2005 - 00:24:12

ja stosuje laticort jak tylko sie pojawia pani Ł. na cżłonku, a pojawia się tak ok raz w roku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Tomek D.J (---.access.as9105.com)
Data: 26 sie 2005 - 00:17:35

cze lysy mozliwe ze to cos z twoja stulejka ale patrzac na moje doswiadczenie to chyba grzybek jakis sie wtracil. Sluchaj dobry jest Clortimazolum krem na wszelkiego grzybka, sproboj moze nie zaszkodzi, stary a psycha, musisz sie nie poddawac, leb do gory i moze nie pokolasz tak czesto jak kiedys ale da rade, nie chce sie tu rozpisywac na forum o moim zyciu intymnym ale naprawde wspolczuje wszystkim z luszczyco-penisem hi hi
Mozna naprwde sobie sexik obrzydzic a to z prostego powodu ze jak wczesnie to i godzinke sie człek pobawil z zona, a jak cie dopadnie luszczyca to nie pojezdzisz KLAPA NA MAXA zazdrosna ta nasza kochanka i trzeba sobie jakos radzic

PROSBA DO WSZYSTKICH
Jezeli ktos wie jak sobie z tym poradzic to niech przelamie lody i podzieli sie swoimi doswiadczeniami.
DZIEKI serdeczne dla agustyna

Pozdrowienia z Londona Tomek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: KAMA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2005 - 09:35:59

ale czemu to wam przeszkadza?Nie macie erekcji?Czy sie po prostu wstydzicie?
Przyznam, ze ja też mam łuszczyce na wargach sromowych i mojemu chlopakowi to nie przeszkadza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: adam (80.51.255.---)
Data: 26 sie 2005 - 16:21:29

ja mam chyba te luszczyce w poblizu penisa,pod zarostem bo mnie cholernie swędzi i non stop się drapie.jak to rozpoznać i do kogo z tym iść,dermatologa?jak tak czytam co piszecie to odnoszę wrażenie że to jest nieuleczalne?aha,można to od kogoś zlapać np.przez sex?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: pruska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2005 - 16:30:17

gdzieś kiedyś na tym forum przeczytałam, ze na te intymne części ciała można stosować bez obaw maść flexiderm produkcji Herbapolu. Kosztuje około 12zł za 30g.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Łukasz (---.udn.pl)
Data: 26 sie 2005 - 16:40:05

Rozbawił mnie post Adama yawning smiley). Tak idź z tym do ginekologa. A wogóle łuszczycą każdą odmianą można zarażać przez myśli . Tylko trzeba intensywnie o tej osobie myśleć , a co do stosunków to dopiero po trzecim razie można kogoś zarazić yawning smileyP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 26 sie 2005 - 21:00:20

Wesoły temat widze tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Łukasz (---.udn.pl)
Data: 26 sie 2005 - 22:06:03

Nie no powiem wesoły temat to to nie jest ,a tu nie chodzi o wstyd bo jak się jest z kimś kto wie o chorobie to żaden wstyd ani brak erekcji jak tu jedna koleżanka pisała bardzie to chodzi o skórę która nie jest tak rozciągliwa jak byc powinna chyba nikomu nie musze tłumaczyć ( mówie tu o paniach ) że akutat w tym miejscu skóra musi sie mocna rozciągać yawning smiley) i nie pękać bo to niestety jak każdy wie boli i wtedy przyjemnośc zamienia się w gojenie ranek a to już nie jest take przyjemne. Więc temat jak najbardziej poważny tylko Adam miał fajne pytania , jak 5 latek lub osoba chorująca od 2 dni a jeżęli tak to już powinien tyle się dowiedzieć żę NASZE DZIADOSTWO NIE JEST W ŻADEN SPOSÓB ZARAŹLIWE chyba że tylko swoim dzieciakom możmy to przekazać a nie ci....ce partnerki yawning smiley) . Chociaż czasem to aż szkoda że nie można zarażać wybranych osób np. wrogów yawning smiley) . Pomyślcie sobie jaką byśmy mieli broń która sama się produkuje yawning smiley) Nikt by nam nie posdkoczył yawning smiley) . Ok na tyle dziwnego wywodu. Pozdrawiam oll

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 26 sie 2005 - 22:22:27

Ja wiem że temat nie jest wesoły tylko twoj wczesniejszy post mnie rozbawił tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Tomek D.J (---.access.as9105.com)
Data: 27 sie 2005 - 00:36:54

Sluchajcie temat jest jak najbardziej powazny bo sa ludziska ktorym to nie daje spac po nocach. Ja wiem po sobie ze nie jest cool, zona mi narzeka ze juz mniej sie nią interesuje itp. i tu chodzi o wspołrzycie , słuchajcie lubie to i zawsze lubiałem a od pewnego czasu sam po sobie zauwazyłem ze unikam zblizen z powodu łuszczycy tylko dlatego ze penis jest przynajmniej 20 razy wrazliwy niz normalnie i ta przyjemnosc jak była kiedys teraz jest tak jakby wymuszeniem. I to nie chodzi o kobiete bo są sposoby ze kobietka bedzie baaaaaardzo zadowolona ale tu chodzi o nas, (no moze ja to widze inaczej ) ale jak nie masz pełnego zwodu i nagle masz wytrysk to chyba cos jest nie tak, po prostu to tak wygląda ze strzelasz bez zaladowania. NO I BADZ TU MADRYM


ale mam nadzieje ze juz nie dlugo znajdziemy jakies lekarstwo na nasze penisy takze chlopy glowy do gory i penisy w ........................... myslcie o samochodach lub czyms innym ,,,,, moze pomoze
Poizdrowionka Tomek




Łysy daj znac co u ciebie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: aga (---.chello.pl)
Data: 27 sie 2005 - 08:38:01

ojej, urea krem? ja mam robiona masc z uryna, to sie oczywiscie tronke inaczej nazywa, nawet wiem jakie ma dzialanie, sprawia ze lepiej sie wchlaniaja inne leki, skora sie robi miekka, tak mi kiedys pani dermatolog wytlumaczyla
i masc jest tez w sprzedazy: optiderm
odwolije sie do listu darleny z 08 08

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: JOKA (---.dsl.emhril.ameritech.net)
Data: 27 sie 2005 - 16:30:29

Łukasz napisał(a):

> Chociaż
> czasem to aż szkoda że nie można zarażać wybranych osób np.
> wrogów yawning smiley) . Pomyślcie sobie jaką byśmy mieli broń która sama
> się produkuje yawning smiley) Nikt by nam nie posdkoczył yawning smiley) . Ok na tyle
> dziwnego wywodu. Pozdrawiam oll

================================================
No wreszcie jakas pokrewna dusza.
Jak tez zaluje ze nie mozna luszczyca zarazac,zwlaszcza lekarzy dermatologow .Moze wtedy zaczeliby myslec o leczeniu ,a nie bredzic.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: kwark (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2005 - 21:22:39

głupszych wypowiedzi niż twoje Joko to jeszcze nie czytałem tutaj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: kwark (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2005 - 21:45:21

rozumiem, że chcesz zamieścić na forum wartościowe, przemyślane i rozsądne wypowiedzi, ale nie osiągniesz tego opierając się tylko i wyłącznie na złości i żalach do lekarzy - uważam, że powinnaś dać dobry przykład, nigdy nie jest za późno - zdać odpowiednie egzaminy, skończyć studia medyczne, zostać dermatologiem i leczyć siebie i innych ludzi po swojemu - z pewnością dokonasz rewolucji w leczeniu, uzdrowisz wszystkich i nie przyjmiesz do wiadomości, że jesteś tumanem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: slo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2005 - 10:26:35

kwark opanuj sie troche...
Robisz to co większoś ludzi na tym popie.... świecie.
OCENIASZ...
a moze warto byłoby ROZUMIEĆ lub starac sie to robic...
Jeżeli JOKO nie lubi lekarzy i tak o nich mowi itd
TO WIDOCZNIE MA KU TEMU WIELE POWODÓW...


a jezeli już tak bardzo lubisz ludzi oceniać, krytykować itd to przynajmniej nie wyzywaj. Bo nikt na to nie zasługuje. A już na pewno nie dlatego, ze ich poglądy rozmijaja sie z Twoimi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.