Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 04 sie 2006 - 15:54:21

Lidia ta masc nazywa sie poprostu mocznikowa jest na recepte bo jest to masc robiona kosztuje 5 zl a pudeleczko jest calkiem spore

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Klawesyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2006 - 17:03:39

ja.mialem.miale.jedynie.mala.kropke.mozna.powiedziec.ze.doslownie.na.srodku.czlonka.i.po.kilku.smarowaniach.delatarem(w.bardzo.malych.ilosciach).zeszlo.juz.po.kilku.dniach.
tak.samo.plamka.na.podbrzuszu.pod.wlosami.....:/
sorry.za.te.kropki.ale.spacja.nie.dziala.a.nie.chce.zeby.tekst.sie.,zlewal.tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Małgosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2006 - 23:52:38

Izabela!
Dzięki za odpowiedź. Nie wiedziałam, że nie wolno używać płynów do higieny intymnej. Ja bez nich nie wyobrażam sobie życia. Dzięki za radę z oliwką. Będę stosować w sytuacjach kryzysowych.
Do lekarza jeszcze nie dotarłam, ale na szczęście sytuacja się unormowała i bóle zniknęły. Oby tak dalej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: izabela (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 09 sie 2006 - 20:08:56

Malgosiu
Powodzenia zycze,i sprawdzaj,i uzywaj to co ci pomaga.Trza se jakos radzic.
Dzisiaj to własnie ja mam kryzys z tymi miejscami,sterydy w uzyciu niestety.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: izabela (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 09 sie 2006 - 20:09:38

Podaj swoje gg malgosiu to pogadamy,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Małgosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 sie 2006 - 22:59:13

Izabela!
Podam ci gg, ale proszę najpierw pytaj czy jestem, bo przed komputerem zazwyczaj siedzi mój mąż. Ja jestem w domu dopiero ok. 19.00 po pracy.
Mój gg 6321583

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Krzysiek (---.master.pl)
Data: 12 lip 2010 - 10:36:44

Odświeżam temat..

znacie jakieś sprawdzone maści ? cholerstwo wskoczylo mi na sam trzon ptaka smiling smiley i skóra pęka i piecze jak cholera

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: deep (---.as.kn.pl)
Data: 12 lip 2010 - 11:10:17

Nie ma sprawdzonej maści na to świństwo, nie zależnie od tego gdzie to masz. Każdemu pomaga co innego. Ja jeśli chodzi o ł. w tych miejscach stosuję lorinden A na przemian z pimafukortem. Nie schodzi na stałe, ale na jakiś czas mam spokój. Nie pocieszam cię, ale tak niestety jest...i tak w kółko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: on (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2010 - 14:30:10

włóż se ptaka w kwas solny powinno pomóc !! !! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Smutny (---.mmj.pl)
Data: 16 gru 2010 - 13:48:27

Ja mam 17 lat. jestem luszczykiem od 12 roku zycia. moja choroba swoje poczatki miala lagodne i nie bardzo sie nia przejmowalem . dostalem jakas masc ktora smarowalem i mialem spokoj na 3 lata. zostalo tylko troszke na lokciach. ten okres zimowy jest masakryczny. wyskoczylo mi na twarzy oraz pierwszy raz na penisie i w jego okolicach . przestraszylem sie bardzo co to moze tam byc ale teraz juz wiem ze to luszczyca. polecam krem na zamowienie w aptece siarkowy. pomaga na penisa i jego okolice a na twarz polecam " PROTOPIC " . smiling smiley damy rade , kiedys to zwalczymy. " mama od mojego kolegi miala luszyczca tzn miala okres wysiewu pierwszego dostala masc " LORINDEN A " ktory na mnie nie dziala , ona sie posmarowala i ma od 5 lat spokoj ani 1 plameczki. przepraszam za styl pisania tongue sticking out smiley . pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Magda (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 sty 2012 - 21:57:41

hej!

Ja mam prawdopodobnie łuszczycę na narządach płciowych. Straszny świąd odczuwam w okolicy sromu i wejścia do pochwy który szczególnie nasila sie przed miesiączką. Nie wiem co to ma za związek ale u mnie ma. Tak samo swędzi mnie wtedy odbyt. Czy to jest związane z łuszczycą? Wie ktoś może?

Pozdrawiam

ps. jak sie tego pozbyc?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: deep (---.internetia.net.pl)
Data: 24 sty 2012 - 13:23:06

Smutny podaj nazwę tego kremu siarkowego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: An44 (---.play-internet.pl)
Data: 03 lut 2012 - 21:42:13

Do Magda,
kup sobie zioła w aptece VAGOSAN i zaparzaj,rób nasiadówki w miednicy,baaaardzo pomaga.Są to zioła przeciw zapalne do stosowania na narządy płciowe.
Odnośnie maści urea,ja np. sikam w miedniczke(specjalnie przeznaczona) i mocze w tym szczochu stopy,najlepszy szczoszek z nocy,też bardzo mi pomaga.Ja akurat mam tyko zmiane na jednej stopie i dłoniach,czytałam też gdzieś by przemywać zmiany łuszczycowe moczem tzw.urynoterapia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: ELA324 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2012 - 07:36:07

TEŻ MAM ZMIANY W INTYMNYM MIEJSCU,SWĘDZI JAK CHOLERA I JESTEM W CIĄŻY ,CZYM MOGĘ SIĘ TAM SMAROWAĆ ,PROSZĘ O RADE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: olo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2015 - 18:20:06

Re: narzady plciowe
Wysłane przez: asmen (82.177.36.---)
Data: 07 maj 2006 - 10:25:18

Dobrą maścią na te miejsca (i przodu i z tylu), jest Pimafucort, warto wyprubować.

Jes to bardo głupi pomysł aby na penisa dawać taka maść
sterydy są gorsze od samej choroby
nie dajcie się wrabiać w takie leczenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Kris (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2016 - 09:02:56

Czesc. Mam ten sam problem. Stosujesz coś co Ci pomaga?
Pozdrawiam i czekam na info.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 24 maj 2016 - 19:02:14

W te miejsca zawsze robię okład z olejku rycynowego,przemywam wywarem z kory dębu i do miesiąca po problemie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Częstochowianka (---.play-internet.pl)
Data: 24 maj 2016 - 22:09:28

Basiu, masz to miejsce ;-) nie wierzę
Podobno Pan ZEJ dziecko moje ty drogie ciebie wyleczył z łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 25 maj 2016 - 03:22:11

Przykro mi za taką dolegliwość, moja maść i żel radzi sobie z taką intymną dolegliwością.
Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 661 336 858 lub na e-mail [email protected]
dam kontakty do osób szczęśliwych po mojej kuracji.
Można też obserwować aktualne leczenia osób z łuszczycą i ŁZS na f:
https://www.facebook.com/plamy.na.ciele
Pozdrawiam wszystkich znajomych i również tych, którym nie po drodze zemną.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: narzady plciowe
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 25 maj 2016 - 04:49:51

Panie Z.E.J mogłam przetestować pana maść na skórze, w miejscach takich jak, łydki czy łokcie, ale nigdy nie zastosowała bym jej na miejsca intymne i zapytana odradziła bym innym,nie przy takich objawach jakie daje maść na nodze można to wytrzymać, ale nie w miejscu intymnym więc proszę o rozsądek.



Częstochowianka a ty masz to miejsce bo mnie wydaje się że nie skoro musisz ukrywać się pod nickiem,i atakować za krzaków smiling smiley
Nie obrażaj mojego miasta,tu każdy odważnysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.