Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: niusia (---.leed.cable.ntl.com)
Data: 13 kwi 2008 - 10:41:22

Hej. Od kilku lat choruje na łuszczyce. kilka razy bylam w szpitalu. probowalam roznych metod leczenia. sterydy i nie sterydy tez testowalam. diety itd. najlepsze rezultaty w przypadku mojej choroby przynosily sterydy - no ale i tak pozniej sie pogarszalo i bylo jeszcze gorzej. w 2006 roku wyjechalam do Wielkiej brytanii. tutaj rowneiz probowalam roznych lekow - sa tansze i lepsze. sprobowalam leku o nazwie EXOREX plyn. nacieram nim skore 1 dziennie. po 10-15 min smaruje cale cialo kremem E45 oraz 3 razy dziennie przyjmuje chinskie ziola na choroby skory - KE YIN WAN. zioła te oczyszczaja z toksyn moja krew. 2-3 razy w tyg.kąpie sie ca la przez 20 min w szamponie POLYTAR. Super rezultaty bez skutkow ubocznych. Ogromne zmiany znikaja po 1,5 tyg.regularnego stosowania. POLECAM moze i wam pomoze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: niusia (---.leed.cable.ntl.com)
Data: 13 kwi 2008 - 10:47:59

musze dodoac,ze mam tez zmiany na glowie. nie smaruje glowy. ziola KE YIN WAN powoduja,ze bez smarowania zmiany na glowie znikaja. zaskoczylo to mnie, poniewaz jestem chora na łuszczyce juz ponad 11 lat.

poZdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: AnnaMarija (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 kwi 2008 - 14:11:03

Ratunku;(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: Zimek (208.99.78.---)
Data: 19 kwi 2008 - 07:49:17

Slyszalem, ze ruchanie to najlepszy sposob na luszczyce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: Jerzy (---.eranet.pl)
Data: 19 kwi 2008 - 10:32:56

wyglada to na reklamę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2008 - 21:03:43

Dobre to było,przynajmniej się pośmiałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2008 - 21:24:38

niestety jest brak metody leczenia luszczycy a sex to jest to i piekne i dziwne i nawet jak mamy zmiany to torbić się nie zabraniamy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: Pink (64.210.144.---)
Data: 20 kwi 2008 - 06:50:57

Jak bys poznala prawdziwa przyczyne luszczycy to bys dopiero miala powod do smiechu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: sylwia (---.chello.pl)
Data: 20 kwi 2008 - 09:35:29

Witajcie.Czesto tu zagladam poniewaz moj syn choruje na luszczyce.Nic nie pomagalo a probowalismy chyba wszystkiego.Syn caly wywalony szok!Pewnego dnia dostalam numer tel do faceta ktory niby leczy ziolami chinskimi.Podeszlam do tego bardzo sceptycznie ale sprobowalam i szok co prawda mija dopiero 4dzien kuracji ale efekty juz sa i to bardzo duze syn sie nie drapie luska znika a te wstretne kropki sa blade.Dokladnie bedzie widac po 12dniach.Wiem ze kazdy musi znalezc lek dla siebie bo wszystkim pomaga co innego.Ale mysle ze warto sprobowac.Pytania kierujcie na maila [email protected].

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: niusia (---.leed.cable.ntl.com)
Data: 20 kwi 2008 - 22:09:51

czesc.nie reklamuje nikogo.poprostu od ponad 11 lat choruje i udalo mi sie znalez sposob na łuszczyce,ktory mi pomaga. na poczatku do zioł i roznych innych metod poza lekarstwami medycznyymi podchodzilam sceptycznie,ale ile mozna z tym chodzic.z wielu rzeczy musialam w zyciu zrezygnowac i nie zawsze to bylo mile. dlatego jestem teraz szczesliwa i mam nadzieje,ze choc troszke innym pomoge.pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: niusia (---.leed.cable.ntl.com)
Data: 20 kwi 2008 - 22:12:02

trzymam kciuki.pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2008 - 09:04:00

Pink,nie wiem o co ci konkretnie chodzi,to że mam łuszczycę to nie mogę się śmiać ,czy co, bo nie zrozumiałam cię ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: mala (---.chello.pl)
Data: 21 kwi 2008 - 22:11:04

NIE MA CUDOWNEGO LEKU MNIE SYPIE REGULARNIE NA WIOSNE I JESIEN JESIENIA JEST LEPIEJ BO NIE WIDAC POD UBRANIAMI GORZEJ WIOSNA WLASNIE 2 DNI TEMU MNIE WYWALILO I JESTEM ZALAMANA.W TAMTYM ROKU PRZEDAWKOWALAM STERYDY I PRZYTYLAM 10 KILO PRZEZ 2 MIESIACE BOJE SIE ZE SYTUACJA SIE POWTORZY DLATEGO NIE STOSUJE ICH A NIC INNEGO NA MNIE NIE DZIALA .MOZE MACIE JAKIES NOWE MASCI?MNIE JUZ WKURZA KUPOWANIE LEKOW ZA 100ZL KTORE DZIALAJA TYDZIEN A POZNIEJ SIE UODPARNIAM MAM WOGOLE DOLA I NIE MOGE NA SIEBIE PATRZEC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: Pink (---.com)
Data: 22 kwi 2008 - 06:16:48

No nie, smiech polecam, smiech to zdrowie.

Mala bez paniki, nawet jesli nie ma zadnych nowych masci. Jedyna sensowna masc w okresie kiedy sypie to hydrokortizon (tez z umiarem). Od sterydow skoro Ci szkodza trzymaj sie z daleka, no i musisz to jakos przebrnac. Wiosenne klopoty ma wielu ludzi i jedyne co mozesz teraz zrobic to ograniczyc zasieg wysypu nie podrazniajac skory np. czestym myciem, smarowaniem lub drapaniem. Uzywaj tylko kremu Nivea i hydrokortizonu lub innej schladzajacej (lekarze znaja dobre przepisy robionych masci schadzajaceych na hydrokortizonie).

W okresie wiosennym nalezy pic len, najlepiej kupic wygodny w uzyciu len mielony i za wszelka cene uspokoic wszelkie nerwice zoladka np. sa herbaty ziolowe lub nawet poprosic lekarza o lagodny srodek uspokajajacy.

I przede wszystkim pez paniki, rzucaniem sie teraz na rozne masci "bo sypie" niczego nie zwojujesz, a tylko pogorszysz sytuacje. No i trzeba powaznie wziasc sie za siebie, aby w przyszlosci uniknac podobnych kolopotow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: mala (---.chello.pl)
Data: 22 kwi 2008 - 11:01:09

PINK NIE DAM RADY NA HYDROKORTYZONIE BO MUSIALABYM CALA SIE NIA WYMAZACsad smiley.WIESZ ZE KLOPOTOW I STRESOW NIE DA SIE UNIKNAC PRZY DZIECKU W PRACY ITD.JA JUZ ZDECYDOWALAM SIE NA SZPITAL IDE ZA 2 TYGODNIE CHOCIAZ TROCHE SIE PODKUROWAC ZEBY NA LATO JAKOS WYGLADAC.POZDRAWIAM smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SUPER SPOSOB NA łUSZCZYCE.
Wysłane przez: Pink (---.com)
Data: 23 kwi 2008 - 07:44:23

Jakolwiek leczenie w szpitalu ma pewne wady bo jest tylko dorazne, i nie wiadomo jak szybko zmiany powroca to z pewnoscia sama decyzja o udaniu sie na takie leczenie uspokaja i daje poczucie bezpieczenstawa w zwiazku z pewnocia uzystania fachowej opieki. Jesli 'sprawy' zaszly za daleko to jest to prawdopodobnie dobre rozwiazanie. Z pewnoscia Cie tam podreperuja. Powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.