masc lorinden A
Wysłane przez: inga (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2008 - 21:22:07

Witam wszystkich mam pytanie czy ktos z Was uzywal masci lorinden A jak Wam sluzyla ?czy ktos mial skutki uboczne?

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: mala (---.chello.pl)
Data: 29 kwi 2008 - 23:23:11

ja uzywam jej co dzien w pachwinach pod pachami juz kilka lat mysle ze na niewielkie zmiany nie szkodzi

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: czae (---.unipol.net.pl)
Data: 18 sie 2008 - 21:29:11

a wez kto to wymyslil juz sie smaruje na nogach miesiac i nawet zadnego efektu

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 19 sie 2008 - 10:07:08

czesc loriden to dobra masc ale chyba nie wiesz ze to steryd , kiedys to stosowalem teraz juz nie uzywam zadnych sterydow i nie bede

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: sznaucer (---.wlb.vectranet.pl)
Data: 19 sie 2008 - 16:10:41

nie ma już czym się smarować - mąści dziegciowe wycofane, inne z pochodnymi vit D są drogie , a przede wszystkim nie za bardzo mi pomagają i jeszcze lekarze nie za bardzo chcą je przepisywać./ja jak chcę żeby mi przepisał to robi wielkie oczy / no i zostają tylko sterydy......

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 19 sie 2008 - 18:12:29

to nie mardzu sznaucer tylko zmien diete nie pij nie pal i dieta to bedzie wyleczony bez tych masci , wystaczy dobry krem pod prysznic i balsam nawilzajacy i raz kiedy oliwka salicylowa ktora kosztuje pare zl + sloneczko

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: sznaucer (---.wlb.vectranet.pl)
Data: 19 sie 2008 - 20:05:30

masz rację , ale tylko w marudzeniu- nie piję, nie palę /niegdy tych nałogów nie miałam/ , diete mam od dawna zmienioną. No i masz rację tez w tym słoneczku - południe Europy co roku latem kąpiele w b. słoneym morzu , opalanie - to dla mnie najlepsze lekarstwo , ale niestety nie na długo - właśnie jestem ponad m-c po takim wspaniałym zaleczeniu ,a juz ł.wraca !!!!!!! Ale warto chociaż m-c w roku byyyćććć szczęśliwym ......

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: deep (---.gaja.net.pl)
Data: 20 sie 2008 - 10:45:48

Ja też nie zaliczam jej do super maści.
Niestety używam jej w miejsca intymne kiedy już nie daję rady i bardzo mi dokucza. Wtedy stosuję lorinden A i po jakimś czasie mam ulgę. Nie na długo jednak bo szybko wraca i tak w kółko. Ale co zrobić...zawsze coś złagodzi bo zupełnie nie wyleczy.

Pozdrawiam!

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 20 sie 2008 - 14:01:50

deep idz na solarium i sciagnij gacie ladnie cie tam spiecze i pominno pomuc winking smiley

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: deep (---.gaja.net.pl)
Data: 24 sie 2008 - 10:52:39

To byłoby trochę kłopotliwe. Nie wiem czy promienie doszłyby w te miejsca-smiling smiley No i jeszcze jedna sprawa...ha,ha

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: kacha (---.bsb.vectranet.pl)
Data: 26 sie 2008 - 14:22:51

witam ja też uważam że lorinden A nie jest najlepszą maścią mi nic nie pomogła ale o wiele lepsza jest clobederm pozdrawiam

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: deep (---.gaja.net.pl)
Data: 26 sie 2008 - 15:03:02

kacha napisz coś więcej o tej maści. Czy używasz jej w miejscach intymnych i z jakim skutkiem działa.

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: kacha (---.bsb.vectranet.pl)
Data: 27 sie 2008 - 16:37:28

nie próbowałam w miejscach intymnych dostaniesz tą maść na recepte mi objawy zeszły po 2 tygodniach plamy jak tylko się pojawiają to zaraz smaruje i mam spokój pozdrawiam

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: LOLITA2 (---.chello.pl)
Data: 28 sie 2008 - 16:08:40

MAM PROBLEM Z PAZNOKCIAMI U NOG TZN MAM 2 PAZNOKCIE KTORE MI SAME SCHODZA MAM MASC LORINDEN A KTORA PRZEPISAL MI LEKARZ I Z POCZATKU MI PRZESZLO ALE PRZERWALAM A TERAZ PO DLUZSZYM CZASIE OD NOWA MAM PROBLEM I NIE WIEM CO ZROBIC PROBLEM POJAWIA SIE W LECIE PROSZE O POMOC LUB PORADEsad smiley( POZDRAWIAM

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: aaa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2009 - 11:35:04

ja nie mam problemu z łuszczyca ale moja mama ma od dwudziestu paru lat no i problem sie skonczył.. dermatoloszka wyslala ja na secjalistyczne lampy (takie niby solarium ale sie nie opalicie winking smiley) razy w tygodniu chyba przez 3 miasace i zero luszczycy, jakis czas po zakonczeniu lamp ze dwa trzy kropeczki luszczycowe ale mama szczesliwa bo praktycznie nie ma luszczycy smiling smiley raz w roku powtarza sie te zabigi, natknelam sie przypadkiem na to forum, wiem przez co mama przeszla i wiem ze to straszne dlatego pisze co wiem, mam nadzieje ze komus tez to pomoze, pozdrawiam

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: ewa (---.lokis.net.pl)
Data: 06 maj 2009 - 09:33:19

Jestem w trakćie u zywania maśći Lorinden A,w zasadżie ją kończę,ale efekt jest nikły.Prawie nic mi nie pomogła.Stosowałam rególarnie,według zaleceń lekarza,i nic.Mam egzemę palców u rąk.Będę musiała wróćić do lekarza.

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2009 - 14:10:19

ta nie opala... chyba ze UVB, bo ja po UVA to niedlugo murzynem bede :/

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 06 maj 2009 - 14:34:35

Zygfryd-murzynek bambo w Afryce mieszka...itdwinking smiley

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: andy (---.net.stream.pl)
Data: 16 wrz 2009 - 18:34:44

walcze z łuszczycą juz kilkanascie lat. mam na łokciach i miałem na kolanach spore place wielkosci dloni. uzywalem roznych drogich lekow i efekt byl bardzo mizerny, a w zasadzie zaden. wrocilem do lorindenu A. uparcie smarowalem 3 razy dziennie przez okolo 3-4 m-ce. wuleczylem tak idealnie, ze do dzis nie ma sladu a minelo okolo 10 lat. teraz uparlem sie na łokcie. mam wrazenie, ze masc dziala. trzeba tylko pilnie smarowac i nie odpuszczac. jasne jest tez dla mnie, ze masc dziala ale nie u wszystkich. trzeba trafic na lek ktory u nas najlepiej zadziala. ja stosowalwem rozne srodki nawet zagraniczne i efektu nie bylo. wydalem majatek na te cudowne mazidla i w sumie okazalo sie, ze polska tania masc LORINDEN A jest najskuteczniejsza. wniosek jest taki. trzeba byc upartym w stosowaniu i nie odpuszczac ani razu przez co najmniej 3-4 mce. no i rzecz jasna trzeba trafic na odpowiedni lek dla nas. nie zawsze to co komus pomaga pomoze i nam. ja jestem tym szczesliwcem ktoremu ten najtanszy lek pomogl i z czystym sumieniem moge powiedziec abyscie sprobowali. efekt moze byc a moze nie. wytrwalosci dla wszystkich ktorzy walcza !!!

Re: masc lorinden A
Wysłane przez: Karola (---.tktelekom.pl)
Data: 17 wrz 2010 - 15:03:24

Ja o chorobie dowiedziałam sie tydzien temu, jestem zalamana, mam wlasnie miedzy innymi ta masc i nic nie pomaga, wyskakuja mi nowe sad smiley