Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 22:50:00

Zosiu! Ja do Wrocławia mam ok. 400-500 km. Jestem z innego końca Polski. Owszem kontaktuję sie z nimi przez e-maile, telefonicznie. Mam do ich placówki ok. 70 km i w którąś sobotę się tam wybiorę, bo mnie ten człowiek ze sklepu kilka razy zapraszał tylko ciągle mi brakuje czasu. A to przecież żaden problem wsiąśc w auto i pojechać do nich. Tam na miejscu jest możliwa konsultacja i indywidualny dobór leków. Widzę, ze oni są bardzo nastawieniu na pomoc ludziom. zreszta z tego żyją. I w tej ich placówce jest znacznie taniej niż w sklepie internetowym, gdyz mają własny lokal i czynsz odpada i utrzymanie strony internetowej też kosztuje.
Dorotko! broń Boże nie śmiałabym sobie coś złego pomysleć. wnioskuję, że jesteście młodymi osobami i ja dla Was jestem juz stara ale problem mamy ten sam. Ja mam 36 lat, tylko dziecko mioje takie duże i ma 185 cm wzrostu i nikt mi nie wierzy, że to mój syn tylko różnie jestem postrzegana, dlatego o wiele lepiej czuję się z moim sześciolatkiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Ala16 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 gru 2008 - 14:01:21

MK Napisał(a):
-------------------------------------------------------


Hej,choruje na łuszczyce ok 9 miesiecy,byłam w szpitalu,chodziłam na naswietlenia i nic mi nie pomaga żadna nawet najlepsza masc!!!Nie moge pokazac rak,brzucha a jak nadchodzi chwila slabosci to potrafie sie rozplakac.Nie ma chwili żebym nie myslala jak sie wyleczyc z tej cholernej chorobysad smileyWszyscy mnie wspieraja ale nikt nie wiem jak to jest byc w mojej sytuacjisad smileyA najgorsze jest to ze jak komus ze znajomych wyskoczy jakas krostka to kazdy boi sie ze zarazil sie ode mnie luszczyca choc nie jest to choroba niezakazna...Mam 16 lat i ni moge isc normalnie na dyskoteke jak kiedyssad smileyUbieralam spodniczki,koszulki i w miasto a teraz....szkoda gadacsad smileyNajchetniej zamienilabym sie z kims za cialosad smileyMam non stop tluste wlosy od masci bo jak nie posmaruje to robi sie "skorupka"sad smileyNie moge na siebie patrzec i zazdroszcze dziewczynom z normalnym cialemsad smileyZaczelam pic i jesc nasiona lnu-efektow jeszcze nie widac ale jestem cierpliwa o chyba gorzej byc nie mozesad smiley Mój nr to 516233942 piszcie jesli zdolacie mi pomocsad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
powrocila po 6 latach:O(!!!
Wysłane przez: mona (---.unity-media.net)
Data: 12 maj 2013 - 00:59:55

W 2007r zaszlam w ciazy i nagle luczszyca mi znikla.Mialam prawie 6lat spokoju i znow te cholerstwo sie do mnie przyplatalo:O(!!!Czy ktos juz z was mial lub slyszal o takim czyms...dzieki z gory.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: oesa (---.zone13.bethere.co.uk)
Data: 12 maj 2013 - 11:46:37

hej ja jak bylam w ciazy tez bytlam czysta ale po pol roku powrocila sad smiley teraz nidawno bylam rok bez luszczycy i znow wrocila smiling smiley to taka cholera co znika i powraca grinning smiley ja juz sie nauczylam z nia zyc smiling smiley ale bardzo lubie kiedy odchodzi grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kochani jak pozbyc sie...
Wysłane przez: Fabio (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 maj 2013 - 10:23:28

budujemy baze informacji o tym jakie leki sa skuteczne w łuszczycy,

http://www.bliscyzdrowiu.pl/choroby/luszczyca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.