Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Metoda BSM
Wysłane przez: paulina (---.toya.net.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 11:25:29

mam pytanie mam chore włosy od kilku lat mi wypadają moja mama stosuje bsm i mówi że to jej bardzo pomaga ... postanowiłam że zrobie to bo to moje ostatnia deska ratunku mam pytanie jakie pozycje stosować i po jakim czasie widać już rezulaty ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM
Wysłane przez: korn (---.infocoig.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 11:46:11

Ale poruszyłaś temat smiling smiley Poszukaj na forum smiling smiley Jest tego prawie 90 stron tongue sticking out smiley Nie jestem ekspertem w metodzie bsm niestety. Pozycja na łuszczyce to z tego co pamietam V i II. Efekty ponoc po okolo 3 tyg ale roznie z tym bywa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM
Wysłane przez: korn ponownie :) (---.infocoig.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 11:48:58

http://www.luszczyca.pl/read.php?1,1364 <-------------- prosze bardzo , tu masz cala encyklopedie smiling smiley Po prawdzie to raczej encyklopedia kłótni ale sa tez przydatne informacje ;P Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 06 wrz 2009 - 18:16:37

no wlasnie BSM to metoda ktora kiedys mysle zastosowac obenie mam malo l to sobie odpuszcze ale w zimie to ,,,, szkoda ze niektorzy jak im nie pomoglo tak zbesztali jome -ktora ta metoda wywolala burze na forum mam pytanko wlasnie czy jest w ksiazce pozycja na wypadajace wloski bo slyszalem ze nie ma i gdzie kupie ksiazke jak jest gdzies na allegro lub w internecie to prosze o linka bede wdzieczny za odp od zorientowanych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 07 wrz 2009 - 23:59:42

ponawiam pytanko czy w ksiazce jest pozycja na wypadajace wlosy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 08 wrz 2009 - 08:09:36

Książkę zamówisz w każdej większej księgarni,lub u samego autora.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 09 wrz 2009 - 10:11:20

daniela a orientujesz sie w ksiazce jet pozycja na wypadajace wlosy czy łysienie kto wie prosze o odp

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 wrz 2009 - 11:09:17

sprawdzę w książce, jaka to pozycja i napiszę, ale myślę, że poz 2 na to będzie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 09 wrz 2009 - 22:00:11

Joma witamy witamy witamy witamyyyyyyyyyy nie przejmuj sie osobkami ,ktore potrafia tylkoooooo krytykowac sprawdz prosze jak mozesz ,bo ksiazke bede mial ale raczej okolo tygodnia i ciekaw jestem czy w ksiazce lewandowskiego jest pozycja na łysienie - powrot jomyyyyyyyyyy yyyyy pisz wiecejT

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 wrz 2009 - 06:40:24

Gregi, pozycja na wzmocnienie cebulek włosowych to tak jak pisałam: poz 2
Stosuj 3 razy dziennie po 20 minut, naprzemiennie raz lewa i potem w drugiej sesji prawa ręka i obserwuj efekty. Pierwszy raz trzymaj 40-45 minut i przestrzegaj wszystkich zasad z książki. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM
Wysłane przez: paulina (---.toya.net.pl)
Data: 12 wrz 2009 - 17:16:18

wiem że na włosy jest 2 ... moja mama uzywa BSM na nogę ponieważ ma coś z nerwem strzałkowym zledwością chodziła teraz biega i nie narzeka i pomyślałam że jak jej pomogło to ja też spróbuje ja używam takich pozycji jak 1,2 i 5

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.