Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 5 z 6
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: jaro121jaro (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 mar 2010 - 13:16:21

mam zaczerwieniona skore na glowie i podobno to wydaje nieprzyjemny zapach. po myciu glowy te zaczerwienienie jest jakby intensywniejsze.co to jest. przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu.myslalem ze to lupiez ale nie. podpowiedzcie cos. acha, nie swedzi i ja tego smrodu nie czuje. spalem kiedys na jakiejs poduszce przepoconej. moze to jakis grzyb?????????/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: stefan (---.chello.pl)
Data: 26 mar 2010 - 14:07:09

jaro121jaro Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> mam zaczerwieniona skore na glowie i podobno to
> wydaje nieprzyjemny zapach. po myciu glowy te
> zaczerwienienie jest jakby intensywniejsze.co to
> jest. przeszkadza w normalnym
> funkcjonowaniu.myslalem ze to lupiez ale nie.
> podpowiedzcie cos. acha, nie swedzi i ja tego
> smrodu nie czuje. spalem kiedys na jakiejs
> poduszce przepoconej. moze to jakis
> grzyb?????????/


Idz do lekarza - dermatologa, przyjmuje bez skierowania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: puma (---.system-sat.pl)
Data: 28 mar 2010 - 01:05:03

witajcie. jeśli chcecie, żeby plamy zrobiły się blade to spróbujcie papki z zielonej herbaty- herbata musi być na luz, nie w torebkach. trzeba zaparzyć tę herbatę i jak listki się rozwiną to odlać płyn. nakładać tę papkę na zmiany i zawinąć w folię spożywczą. można trzymać nawet całą noc. mnie to pomaga, myślę, że warto spróbować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: lulus (109.243.191.---)
Data: 28 mar 2010 - 20:35:42

witam was wszystkich
na tematy sody coś wam napiszę
Soda nie jest lekarstwem na łuszczycę jak niektórzy myślą
soda pomoże tylko w przypadku osób u których występują drożdżaki candidia
Soda pomaga w zwalczaniu tych drożdżaków ale to nie jest kuracja 100%
Po zastosowaniu Sody zaobserwowano zmniejszenie wysiewu łuszczycy zmniejszenie dolegliwości bólowych ze strony stawów dlatego że częściowo pozbyły się te osoby ognisk siejących w tym przypadku drożdżaki candidia
więc przed zastosowaniem Sody proponuję zrobienie badania kału na drożdżaki candidia jeśli wynik będzie dodatni biegusiem do lekarza pierwszego kontaktu
pozdrowionka dla wszystkich biedronek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 12 kwi 2010 - 21:35:48

Wsazania do stosowania sody to ciezka kwasica metaboliczna,zatrucia lekami przeciwdepresyjnymi,hiperkaliemia ,odwodnienie niewiem czy to wszystko pochodzi od drozdzycy ale watpie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Anka23-OD8latjuzMAM:) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2010 - 15:46:40

ja mam tylko na glowie, ale strasznie duzo i pojedyncze kropki ale tez zaczne, a co mi tam raz sie żyjesmiling smiley mi pomaga bardzo kąpiel w wywarze z suszonych liści orzecha włoskiego dodanym do kąpieli, tylko z głową sobie nie moge poradzić, ale spróbuje to, może zadziałasmiling smiley zaciekawiło mnie to bardzo więc jeden raz więcej czy mniej być królikiem nie robi mi żadnej różnicysmiling smiley w szpitalu też tetują na każdym maści, jak dają na wizyciesmiling smiley
Niech moc będzie z namismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 kwi 2010 - 12:01:00

I jak dziala na was ta sodka bo ona faktycznie na luszczyce nie dziala tylko jak sie ma jakis inny problem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: anpen (89.231.189.---)
Data: 02 maj 2010 - 21:38:23

Witam Lena, czy podane dawkowanie dotyczy: 1 płaska łyżeczka na szklankę czyli 250 ml wody, czy ta sama 1 łyżeczka ma być rozpuszczona jak piszesz w 4-5 szklankach wody czy w 1 litrze lub 1,25 litra, bo to znacznie zmienia stężenie, a co za tym idzie działanie i wpływ na organizm.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: elam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2010 - 22:21:16

Ja również błagam-przepis na tą sodę,a właściwie ile sody?Po łyżeczce na 1 szklankę?Czy może łyżeczkę na litr?Proszę o odpowiedż-chcę spróbować...Na mój rozum jak wyczytałam że to jest 60gr.na tydzień to chyba 1 łyżeczka na 1 litr wody.Chcę pomóc najbliższej mi osobie, a nie zaszkodzić-próbowaliśmy już wszystkiego...A może jednak...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Dsmturbo (77.252.190.---)
Data: 12 maj 2010 - 15:51:59

1 łyżeczka na jedna szklankę pisze na pierwszej stronie postu wystarczy poczytaćsmiling smiley i 1-2 szklanki na dzień...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: swieżak (109.243.185.---)
Data: 12 maj 2010 - 21:40:55

Ciekawe spróbujemy. Napewno
Jak nie pomoże to przynajmniej bede wiedział że nie.
W sumie co mi tam jebac łuszczyce w każdej odmianie!!! I yak już za dużo przez nia straciłem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: mariusz (---.ostrog.net.pl)
Data: 17 maj 2010 - 16:38:36

witam.
poczytajcie o olejku oregano,
podobno bardzo dobry w walce z grzybami.
sody pic nie bede bo szkoda mi zoladka,
ale z tym olejkiem chyba sprobuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: vanilla (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 maj 2010 - 20:59:58

no wlasnie...i jak idzie to picie sody?? ktos stosuje? jesli tak to prosze o zdanie relacji smiling smiley pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 sty 2011 - 08:55:21

I jak z tym piciem sody pomogło,kiedyś zapytałam lekarza co o tym sądzi odp.że jak ktos ma zakwaszony organizm to soda przywraca równowage kwasowo-zasadową,też spróbowałam ,mniejsze ilości,bo wyczytałam że jak ktoś ma przetoki w jelitach to je oczyszcza czy coś takiego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: graska (---.toya.net.pl)
Data: 03 sty 2011 - 14:12:40

ja bym się bała pić tą sodę też słyszałam że można dostać wrzodów na żołądku od częstego picia,też mam spory wysyp,nie zaryzykowałabym...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: MALINA (---.reyu.net.pl)
Data: 05 sty 2011 - 21:39:23

WITAM WAS WSZYSTKICH.

MAM 25 LAT.ROK TEMU URODZIŁAM CÓRECZKĘ.W CIĄŻY POJAWIŁY MI SJESTIĘ JAKIEŚ PLAMY NA BRZUCH.POJECHAŁAM DO SZPITALA NA ODDZIAŁ DERMATOLOGII I STWIERDZONO U MNIE ŁUSZCZYCĘsad smileyNIE WIEDZIAŁAM JESZCZE JAKA TA CHOROBA JEST CIĘŻKA DO LECZENIA,UPIERDLIWA...
MÓJ TATO MA ŁUSZCZYCĘ...
NIE MIAŁA MNIGDY TAK MOCNEGO WYSIEWU JAK TERAZ.
BYŁAM CHORA NA ZATOKI I BRAŁAM ANTYBIOTYKI.PO ZAKOŃCZENIU BRANIA ANTYBIOTYKÓ PO TYGODNIU MNIE WYDYPAŁO.JESTEM ZŁAMANA!!!STRASZNIE WYGLĄDAM.JESTEM OD STÓP DO GŁOW W CZERWONYCH PLAMACH.MIAŁAM MAŚCI,KTÓRE MI NIC POMOGŁY.OD 3 TYG CODZIENNIE SMARUJE SIĘ EMULSJĄ EMOLIUM.WIDZĘ POPRAWĘ.PLAMY JAŚNIEJĄ NIE ŁUSZCZĄ SIĘ.12 STYCZNIA MAM SKIERWONIE DO SZPITALA.JAK MI TAM POMGĄ??ILE TO BĘDZIE TRWAŁO?NIE MOGĘ BYĆ DŁUGO W SZPITALU PONIEWAŻ MAM 2 MAŁYCH SZKRABÓW.PROSZĘ PORADŹCIE COŚ??!!!
A Z TĄ SODĄ TO CHYBA SPRUBÓJĘ.

POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Krzys Londyn (---.13-2.cable.virginmedia.com)
Data: 19 lis 2011 - 19:23:52

Witam wszystkich ja mieszkam w Uk i tu sa masci na sterydach co pomagaja blyskawicznie ale 3ba caly czas to stosowac bo jak sie przestanie to wraca za tydzien a nie wiem jakie sa skotki uboczne przepraszam za pisownie pozdrowienia P.S. w razie pytan piszcie na maila

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: ktoś (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 lis 2011 - 08:49:11

smarujcie woda utlenioną, pomaga na bank, wcierać

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 lis 2011 - 08:53:51

Owszem woda pomaga zwłaszcza na dłonie +natłuszczanie maścią z wit A

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: bolo (83.142.182.---)
Data: 22 lis 2011 - 22:51:53

Student z sterydami uważaj bo to cholerstwo ma takie skutki że przydzie moment i już nie poużywasz sobie a przecież jesteś młody

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 5 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.