Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123456-->
Bieżąca strona: 1 z 6
Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 23 lut 2010 - 13:11:50

Witam wszystkich smiling smiley
na Łuszczycę choruję od 4 lat, teraz mam 22lata i aktualnie, ponieważ nie wyglądam za ciekawie, myślę nad wybraniem się do szpitala :/ Tylko o to jest pytanie, do jakiego szpitala i gdzie ? Jestem z Małopolski, okolice Bielska-Białej i myślę nad szpitalem np. im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach, albo Rydygiera w Krakowie, albo gdziekolwiek, słyszałem też coś o Częstochowie, no nie wiem wszędzie są jakieś szpitale, tylko który jest w miarę OK, tzn. personel, leczenie itd. ! Może ktoś będzie chętny mi pomóc, może ktoś odwiedzał jakieś szpitale i może się podzielić doświadczeniami. Aktualnie nie pracuję, także mogę się wybrać nawet gdzieś dalej do szpitala smiling smiley

W skrócie - JAKI SZPITAL WYBRAĆ ??


Z góry dziękuję i pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: xxx (---.chello.pl)
Data: 23 lut 2010 - 15:52:23

Leczenie w każdym szpitalu wygląda mniej więcej podobnie. Zorientuj się tylko czy są na oddziale lampy PUVa bo przynoszą dobre efekty, a skoro i tak masz leżeć to chociaż się trochę poopalaj. Zapewne zastosują Cygnolinę w różnym stężeniu. Nie leżałam w żadnym z wymienionych przez Ciebie, więc tu Ci nie doradzę. Kiedyś w szpitalach klinicznych był dostęp do większej ilości różnych leków, teraz to chyba bieda jak wszędzie. Leżałam kiedyś w szp.wojskowym we Wrocławiu, nie oszczędzali na badaniach, przebadali mnie konkretnie, ale leczenie tak jak wspomniałam: lampy i cygnolina.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 23 lut 2010 - 21:25:56

Dzięki za odpowiedź winking smiley
Masz rację, lampy PUVA + cygnolina to chyba podstawowe leczenie w każdym szpitalu. Najważniejsze, żeby odpowiednio (indywidualnie dla każdego) dobierali stężenie cygnoliny, bo gdzieś na forum kiedyś czytałem, że w jakimś tam szpitalu, każdemu choremu na sali dawali takie samo stężenie, bez znaczenia ile miał zmian na ciele i jakie. A tym sie można łatwo poparzyć :/ ... I tu chyba są te najważniejsze różnice między szpitalami, żeby Ci lekarze byli w miare kumaci w tym co robią, a nie tak na "odwal się" NAS traktowali :/

Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia szpitalne ?? winking smiley)

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 lut 2010 - 22:06:45

Witam wszystkich smiling smiley
Może się ktoś jeszcze podzielić jakimiś doświadczeniami związanymi z pobytem w szpitalu ? W jakim, gdzie i w ogóle winking smiley ?

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: kinga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 mar 2010 - 21:52:52

Witam!
Ja leżałam w szpitalu wojskowym w Lublinie- leczenie- lampy, cygnolina i maść cholesterolowa, na głowę Laticort i Pimafucort na okolice wrażliwe. Personel bardzo miły.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (---.ip.netia.com.pl)
Data: 01 mar 2010 - 22:15:48

Dziękuję Kinga smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: ludzik (---.nplay.net.pl)
Data: 01 mar 2010 - 22:35:29

kinga daj do siebie namiar [email protected] lub sms 504363863

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: kacha140 (81.219.191.---)
Data: 02 mar 2010 - 13:43:25

Polecam Bełchatów super trzymaja 4 tyg a leczenie wyglada tak:
rano kapiel pozniej obchod po idziemy na lampy ;po cygnolina...... caly dzien luzik a mna wieczor salicyl...i jestes piekny hehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: lewik55 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 mar 2010 - 21:02:19

Cześć a ja polecam szpital w Szczecinie na Arkońskiej. Leczenie jak w każdym - mocznikowa, albo salicylowa sygnolina małe ilości sterydów z lekami no i lampy maja PUVA z tabletkami. A polecem dlatego że obsługa znaczy pięlęgniarki jest naprawdę super!!! Pośiejesz się i w ogóle. Trzymają góra 3 tygodnie tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: luki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 mar 2010 - 19:21:19

@Andrew88
Najbliżej to Tychy
Ludzie sobie chwalą.
A pro po w bielsku jest przychodnia Centrum "Pod orłem" pod ratuszem tam mają lampy uvb leczyłeś się tam?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 mar 2010 - 20:40:32

Nie, jeszcze nigdy się nie naświetlałem, w szpitalu dopiero spróbuje lamp, o ile będę mógł się naświetlać, ale w sumie słońce dobrze na mnie działa grinning smiley A o szpitalu w Tychach też słyszałem, i tak samo biorę go pod uwagę. Na innym forum ktoś polecał Rydygiera w Krakowie, że mają wyremontowany oddział, pielęgniarki bardzo miłe, konkretne jedzenie i bardzo fajna Pani ordynator. Sam nie wiem, któryś szpital muszę wybrać. Skierowanie mam niby do szpitala Żeromskiego w Krakowie, ale to chyba nie ma znaczenia gdzie mam skierowanie.

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Alicja 18 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 mar 2010 - 15:57:43

Hej ja leżałam w szpitalu w Olszynie i w Ełku.Olsztyn się chowa...Z Ełku przyjechałam czysta CALUSIA,były lampy,była cygnolina,był Lorinden A i C i naprawdę wiele innych maści.Świetne pielęgniarki,długo po pobycie w szpitalu byłam czysta teraz niestety znowu mnie łaska atakuje i będę musiała się wybrać do szpitala ale bez obaw.Pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 mar 2010 - 22:40:51

Fajnie, że ktoś się wypowiada na temat leczenia w różnych szpitalach, o to mi chodziło winking smiley A powiedzcie mi jeszcze, jak się przygotować do takich "wakacji", co ze sobą zabrać i w ogóle grinning smiley Domyślam się, że ubrania tzn. piżamę itp., to chyba najlepiej kupić w ciucholandzie, bo pewnie są do wyrzucenia później (po smarowaniu maściami) grinning smiley

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: luki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 mar 2010 - 23:12:53

Troszkę poszperałem w necie i widzę że masz jeszcze bliżej
http://www.gozdroj.pl/search/node/%C5%82uszczyca
fototerapia połączona z solankami i tym tam podobne a nawet krioterapia która podobno działa na łuszczycowe zapalenie stawów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: luki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 mar 2010 - 23:18:33

Daj znać gdzie pójdziesz i jakie efekty.
Byle miłe panie do smarowania się znalazły wtedy szybciej zejdzie chora skóra ;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (213.241.66.---)
Data: 07 mar 2010 - 12:29:31

Dzięki "luki"
Najpierw chce iść do szpitala, ale to dopiero w kwietniu jakoś, to oczywiście dam znać, a potem może coś pomyśle nad jakim uzdrowiskiem, Goczałkowice rzeczywiście mam niedaleko.

Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Pałka (---.multi-play.net.pl)
Data: 08 mar 2010 - 10:05:18

W SKRÓCIE => POLECAM SZPITAL ŻEROMSKIEGO W KRAKOWIE!!!
1. BEZ STERYDOWO
2. JEST MOZLIWOSC LAMP - PUVA I UVB
3. SYMPATYCZNE PIELEGNIARKI I BARDZO DOBRZY LEKARZE
4. NIE JEST TAK ZE PO 9 DNIACH WYCHODZISZ I LECZ SIE SAM. TYLKO TRZYMAJA CIE DO KONCA. CZYLI DO WYLECZENIA (ŁADNEGO WYGLADU SKÓRY)
5. NIKT NIE ROBI PROBLEMU JAK SIE CHCE GDZIES WYJSC, CZY NA PRZEPUSTKE NA WEEKEND

Naprawde warto. lecze sie tam juz tyle lat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Pałka (---.multi-play.net.pl)
Data: 08 mar 2010 - 10:06:51

w razie jakis pytan zapraszam na gg 3832831 (przewaznie jestem na niewidocznym, tak ze pisacwinking smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (---.ip.netia.com.pl)
Data: 15 mar 2010 - 22:54:12

A więc tak, mam termin na 7 kwietnia do szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Pewnie byłoby szybciej, ale chciałem tak właśnie iść, zaraz po świętach. Byłem też w szpitalu Rydygiera, ale od razu mi powiedzieli, że termin dopiero pod koniec kwietnia, no i to jest prawda, że w Rydygiera trzymają nas 8-9dni, góra 12 w niektórych przypadkach. A w Żeromskim jesteśmy trzymani, aż do wyleczenia, a chyba o to chodzi. Oddział dermatologiczny w szpitalu Rydygiera jest odnowiony w całości w zeszłym roku, na 10 piętrze, bardzo ładny, ale to nie o to chodzi. W Żeromskim nie ma tak źle znowu, oddział damski jest wyremontowany tylko, ale męski chyba zaczynają dopiero.

Pozdrawiam, jakby ktoś się też wybierał to proszę o kontakt winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki SZPITAL wybrać, czy warto i w ogóle o SZPITALACH smiling smiley
Wysłane przez: Andrew88 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 kwi 2010 - 18:21:19

Witam,
na początku to chciałbym życzyć każdemu Wesołych Świąt i mokrego dyngusa winking smiley

Prosiłbym Was o jakieś rady związane z pobytem w szpitalu grinning smiley
Co zabrać swojego, co dają oni itp.

Mam termin na 7 kwietnia i muszę się jakoś przygotować grinning smiley

Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123456-->
Bieżąca strona: 1 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.