Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 lis 2010 - 21:19:25

Czy miał ktos z was stycznośc z tym człekiem?.
Ponoć znakomity dermatolog przyjmujący w Wa-wie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: AGNIESZKA DARSKA (---.centertel.pl)
Data: 03 sty 2011 - 18:19:31

Witam ,chciałabym się dostać do profesora A.Langera proszę o jakiś kontakt do Profesora ma problem z łuszczycą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 03 sty 2011 - 20:58:32

Witam. Jeżdziłam do prof. Langnera kilka lat temu. Byłam na wizytach w Warszawie (Klinika Dermat. AM) i w jego prywatnej klinice w Iwoniczu Zdrój. Tutaj są namiary ( myślę, ze numery są aktualne) :

- Klinika Derm. Warszawa 22/628 20 81
-" Iwolang" Uzdrowiskowa Klinika Derm. Iwonicz Zdrój 13/435 18 30

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 sty 2011 - 22:29:41

xBx pomógł Ci ten lekarz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 sty 2011 - 15:09:14

xBx i jaką masz o nim opinię,pomógł,zaszkodził?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 sty 2011 - 19:31:21

Witajcie. Profesor przepisał mi tabl. Fumaderm, które wtedy w Polsce były super-nowością. Niestety na mnie ta nowość nie zadziałała. Nawet ulotkę z nich dawałam potem mojej lekarce bo ona ich nie znała. Część tych leków dostałam od prof, część musiałam sobie kupić. Sprowadzałam je z Niemiec i były okrutnie drogie. U mnie jakiegoś szału z podleczeniem nie było. W klinice w Iwoniczu spotkałam osoby, które chwaliły sobie leczenie. Oczywiście były tam na prywatnych turnusach, na pewno były leczone lampami PUVA i jeszcze jakimiś mazidłami ale dziś już nie pamiętam czym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 sty 2011 - 15:48:29

Jakie ten jegomość ma podejście do pacjenta?,czy kazdego traktuje taśmowo,ot kolejny łuszczyk,czy też podchodzi do pacjenta indywidualnie?.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Jaroo (46.134.45.---)
Data: 11 sty 2011 - 23:46:52

hej byłem w iwoniczu 18 dni jadąc tam mialemn okolo 60% ciala w luszczycy po powrocie nic i spokoj na jakies 8 miesiecy dla mnie ok jak bede mial znowu troche zasu to na pewno pojade bo i mozna tam super odpoczac pozdrawiam jak jakies pytania dawajcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 12 sty 2011 - 15:15:38

Jaroo jki jest koszt pobytu w tej klinice i co tam z człowiekiem robiąsmiling smiley?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Jaroo (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2011 - 15:32:31

hej dostajesz masci naswietlania kapiele w solance i inne w zaleznosci jaki masz wysyp za samo leczenie to bylo okolo 80 zl dziennie w moim przypadku a za kwatere lub hotel

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: draniu (---.dsV.agh.edu.pl)
Data: 05 maj 2011 - 17:20:35

Witam mialem przyjemnosc spotkania sie z panem profesorem kilka razy bardzo mily i sympatyczny czlowiek, niestety wizyty u niego troche kosztuja, nie pamietam juz dokladnie ile ale nie nalezy on do najtanszych lekarzy. bylem u niego w iwoniczu gdzie poddany zostalem obserwacji przez niego oraz powiedzmy jego zespol(niczym dr house;-) ). Przepisal mi kapiele w soli kopalnianej(5-6kg na wanne wody) oraz jakies masci a do tego solarium. Jak juz mowilem jest to droga zabawa ale jesli kogos na to stac to polecam wizyte u profesora gdyz jest on jedna z najlepszych osob w polsce od tej choroby.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: kasienka (---.Red-79-155-49.dynamicIP.rima-tde.net)
Data: 17 cze 2011 - 11:50:21

Ja w prawdzie u profesora leczylam sie na bielactwo bedac dzieckiem w Iwoniczu i w Warszawie i z tego co pamietam to przemily mezczyzna, bardzo dobrze mnie potraktowal zalecil naswietlania lampa puva i po dlugim leczeniu moge stwierdzic ze 85% mojej choroby zaniklo minelo 12 lat i jak narazie nie ma powrotow. pomogl mi takze w kupnie lampy, w tamtych czasach na terenie polski tylko byly dwie. z czego obydwie w jego posiadaniu.meczace bylo tylko to czekanie na wizyte bo chyba na pierwsza jak dobrze pamietam czekalam jakies 13 miesiecy ale warto bylo.
tylu lekazy probowalo mnie leczyc, brali tylko kase a nie mieli zielonego pojecia co to w ogule za choroba.
Nie zapomne nigdy jednej ku..... pani dermatolog ze Stalowej Woli ktora brala za wizyte 100zl i przepisywala mi "perly mlodosci"(krem-zel na zmarszczki na bazie retinolu) dziewczynce wtedy 8 letniej podkreslam. co dwa tygodnie mialam wizyty i ta pani widziala ogromne poprawy czego nie mogl dostrzec nikt inny z mojego otoczenia hehehe. na dzien dzisiejszy gdybym ja spotkala napewno polala by sie krew.
Zycze wszystkim powrotu do zdrowia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: kacper (---.adsl.inetia.pl)
Data: 23 lis 2011 - 19:11:06

scott Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czy miał ktos z was stycznośc z tym człekiem?.
> Ponoć znakomity dermatolog przyjmujący w Wa-wie.


to jest mój dziadek smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Nowy (---.net.stream.pl)
Data: 14 sty 2012 - 19:32:18

Profesor to najlepszy lekarz jakiego spotkałem w mojej walce z chorobą(juz bedzie 10 lat)Profesjonalista ktory sie zna na rzeczy jak nikt inny. Mnie osobiscie bardzo pomógł, bylem klka razy u niego w Warszawie i raz w iwoniczu na 3 tygodniowej kuracji po ktorej wrocilem czysciutki na prawie roksmiling smiley Jednak wiaze sie to z dużymi kosztami, wizyty sa bardzo drogie tak samo pobyt w iwoniczu.Jak kogos stac to bardzo polecam, mnie pomogl..Jak tylko mam pieniązki to raz w roku jade do iwonicza zdrój i wracam zdrowy..smiling smiley Pozdrawiam wszystkich na tym forum

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: LoL (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 15 sty 2012 - 20:17:27

Gdzie ten Pan doktor przyjmuje w Warszawie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 18 sty 2012 - 22:07:24

Zazdroszczę wszystkim,którtym pobyt w " Iwolangu"pomógł.Dla mnie to wielka ściema i wyciaganie pieniedzy.Wrociłam z kuracji w gorszym stanie niż pojechałam.Szkoda czasu i pieniędzy.Dermatolodzy tylko udają,że nas leczą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: skorpion (---.unknown.vectranet.pl)
Data: 13 sie 2012 - 18:11:41

scott Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czy miał ktos z was stycznośc z tym człekiem?.
> Ponoć znakomity dermatolog przyjmujący w Wa-wie.
to wybitny lekarz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: asia (---.krosno.vectranet.pl)
Data: 27 lis 2013 - 14:02:10

Witam Ile kosztuje wizyta u dr Langnera?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 lis 2013 - 17:30:48

A co to jest ZNAKOMITY DERMATOLOG ?
Nie znam tego pojęcia.
Od kiedy znalazłem to forum niepotrzebny mi żaden dermatolog.
Szkoda pieniążków moi drodzy.
Z własnego doświadczenia proponuję metodę prób i błędów zaczynając od najtańszych specyfików i najlepiej ziołowych a zaoszczędzicie kupe kasy.
Dermatolog zresztą nie będzie robił inaczej tylko strzelał i może utrafi.
Najprościej sterydy z górnej półki do których akurat ja nie mam uprzedzeń ale trzeba wiedzieć jak je stosować czyli z głową i umiarem.
Na dzień dzisiejszy ja z łuszczycą sobie radzę i to dzięki forum w dużej mierze.
Lekarzy dermatologów olałem już dawno.
O wszystkim jak nie na forum to przecztacie w necie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 lis 2013 - 17:35:55

Małe sprostowanie.
Te sterydy to oczywiście sposób dermatologów a nie mój.
Ja stosuje metody ziołowe jakie na forum przeczytałem i to kilka na zmianę.
Steryd to tak 1-2 razy na miesiąc lub dwa by sobie nie zaszkodzić a pomóc.
Remisja na dugi okres czasu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.