Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
luszczycowe zapalenie stawow
Wysłane przez: sewerynka (---.torun.mm.pl)
Data: 06 gru 2010 - 13:54:05

jest mi bardzo przykro co dzieje sie u nas w Polsceee...
a mianowicie od jakiegos czerwca zaatakowala mnie l.stawowa.Oczywiscie nie wiedzialam o co kaman ? myslalam ze skrecilam noge...a jak to bywa jak sie pracuje to jakis oklad z alkaceku bandaz i dalej...niestety to nic nie pomoglo zaczelam kulec poszlam do lekarza po skierowanie do chirurga aby zrobic przeswietlenie...na przeswietleniu wszystko okey lekarz stwierdzil ze widocznie przeciazylam noge i to na tyle...od tego momentu minelo juz pare dobrych miesiecy zaliczylam szpital na odziale wewnetrznym gdzie przy udziale reumatologa stwierdzono u mnie luszczyce s. Otrzymalam sterte recept i co z tego jak tydzien leze w luzku i lykam panadol bo na wizyte u reumatologa czekam drugi miesiac do tego nie jestem pewna czy mam zatakowny juz krzyz czy mam niewydolnosc nerek po sterydzie ktory mi przepisano i po ktorym i tak porazka z bolem i chodzeniem a do tego paznokiec do zdjecia pzez chirurgaaaaaaaaaaaaaaa.

Niestety w ta zime mojego piecioletniego synka niepociagne na sankach przykrooooo

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.