Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213-->
Bieżąca strona: 12 z 13
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 23 maj 2011 - 15:44:39

TEN BALSAM TO ISTNA ZENADA...LUDZIE ZAUFAJCIE MI I NIE KUPUJCIE...JA WYDALEM 200ZL TO I TAK TANIEJ NIZ NORMALNIE...WALEK NA MAXA...WOGÓLE NIE POMAGA.....POZDRO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: wiesiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 cze 2011 - 15:06:33

No, dokopałem się do tematu. Sprawdziłem krem Puranatur B12 i uważam że jest niezastąpiony. Używam go już ponad pół roku i będę dalej go używał. I wcale nie jest mi żal wydać 90 zł z 100 ml. Krem jest wspaniały i bardzo pomaga mi w leczeniu łuszczycy. Jestem bardzo zadowolony. Żadna inna maść nie daje tego co Purnatur.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: łuszczka (---.tktelekom.pl)
Data: 05 cze 2011 - 16:09:31

wiesio napisał"...
...jest niezastąpiony,
.... jest wspaniały
....i bardzo pomaga w leczeniu łuszczycy
A efekty są następujące:
no Używa go już ponad pół roku i będzie dalej go używał.
WNIOSEK
1.wiesio pisze pierwszy raz i jest spod gwiazdy zwanej neoplus.
2.jesli g...m smaruje się przez ponad pół roku i twierdzi się, że żadna maść nie daje takiego efektu, no to są już jaja kompletne.
Koncząc:
A ŚWISTAK SOBIE SIEDZI I Tym PURDZIPIURKIEM PODCIERA SE DUPCIE
Buziaki
łuszczka do entej potęgi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 05 cze 2011 - 19:10:24

Ku rozwadze?!?!


kto dziś nabierze się jak w temacie,
że piedziturek (l e c z y),

to oczywista bzdura i nieprawda.

Żaden dermatolog, lekarz w szpitalu z pewnością tego g---a nie poleci.
Kto go może a ten sposób reklamować,
ano jedynie popychacz dystrybutora tego produktu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 06 cze 2011 - 04:42:18

popieram j i powtarzam...NIECH NIKT TEGO NIE KUPUJE BO JEST KIEPSKIE I NAWET NIE POPRAWIA STANU SKÓRY,NIE LECZY NI NIC,A DROGIE JAK SKURWYSYN...NIECH SOBIE SZWABY DALEJ TEGO UZYWAJÁ...i nie wkrécac jebani naciagacze chorych ludzi bo juz wystarczajáco cierpimy...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: kazik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 cze 2011 - 12:07:34

Ku rozwadze
Chciałbym tylko zwrócić uwagę na to że przeciwnicy Purnatur drapią swoją skórę i wypisują te same brednie w stylu Anny G, której udowodniono, że podpisuje się wieloma Nickami na tym forum. Prawdopodobnie nie tylko na tym forum. Całkiem możliwe że to nowe nicki Anny pisały następne posty. Na to wygląda. Cóż z takimi nic chyba nie da się zrobić, mają pstro i tyle, no to niech sobie z tym żyje jak jej dobrze. Swoją drogą to szczęścia chyba nigdy nie znalazła i nie wiadomo czy go znajdzie.
Oto treść z poprzedniej strony:
?Do krzysztof2010dd

Dlaczego podajesz tutaj na ogólnodostępnym forum nie Twoje adresy email? Ładnie to tak?
A jak ktoś napisze do Ciebie głupoty to będziesz zadowolona?

Tak, kochani - krzysztof2010dd to wcale nie "ON" tylko "ONA". Anna G... prowadząca działalność z nieruchomościami w Warszawie, tak powiedziało Google.
Pewnie nigdy kremu Purnatur B12 nie kupowała. Tutaj podszywa się pod co najmniej kilka NICKÓW i pod ich przykryciem wypisuje nerwowe posty. Tak, to tacy tutaj jak ona niby z łuszczycą komentują to czego wcale nie wypróbowali.

krzysztof2010dd i inne twoje nicki, to ty Anno powinnaś stąd spieprzać ze wstydu do swoich nieruchomości, których na pewno nikt nie kupuje, bo kto by kupował od tak fałszywej i podstawiającej się za "nie siebie" osoby. Współczuję twoim klientom z Warszawy i może nie tylko z Warszawy.
A wiesz co, zrobię tak jak Ty zrobiłaś, podaję adres email [email protected] pod którym można dowiedzieć się czy to prowadzisz ten ...... VIP House.?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 10 cze 2011 - 12:09:41

Wypad z tąd -Mośki od purnatura, totalnego badziewia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: łuszczka (---.tktelekom.pl)
Data: 10 cze 2011 - 12:59:37

Nie polecam, uzywałam go przez ponad dwa miesiące, żadna to rewelka. Tym łuszczycy nie wyleczysz pomimo tak obłudnie brzmiącego tematu cyt, "Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy."
Napisała go osoba w wiadomym celu, która handluje tym kosmetykiem. Szuka naiwnych na wyciągnięcie kasy z kieszeni.
Za to polecam w celu natłuszczenia skóry każdy inny kremik, balsamik, może być nawet maść witaminowa"A" Na pewno skutek smarowania będzie lepszy niz Pierdziturkiem a i cena przyjazna, bo kosztuje w aptece koło 4 zyli.
I kto tu jest przyjacielem? gościo, który tym handluje i się z tego utrzymuje, ba posty swoje traktuje jako marketing, czy łuszczyczka, która się na ten badziew nabrała i proponuje kosmetyk z perfumerii, czy apteki za 4 zyle?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: żenada (---.play-internet.pl)
Data: 10 cze 2011 - 16:00:08

żenada czuje w tym poście wielki podstęp wszystkie osoby jak nigdy piszą z adresu (---.neoplus.adsl.tpnet.pl minuta po minucie ktoś chce bardzo wielkiego hałasu narobić i zgarnąć kase żal mi takich ludzi następny bardzo zachwalany produkt wypierdalać stąd żałosne hieny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: maliniak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2011 - 18:47:48

No no, nieruchomości w ataku na dobry, poczciwy i skuteczny Purnatur b12.
Chyba nie ma się co dziwić, w nieruchomościach zastój więc Anna G (nieruchomości VIP House) z koleżkami po fachu ze złości obmawiają co się da i jak się da. Tutaj wybrały sobie Purnatur który bardzo dobrze wspomaga leczenie łuszczycy. Nie mają klientów to siedzą i narzekają aż klawiatura czerwienieje.
Najlepiej napisał Kazik kilka postów wyżej. Wynika z tego że krzysztof2010dd ma dużo więcej Nicków niż się wydawało. A w agencji nieruchomości VIP House puściutko, ponoć zamykają ten interes i wcale nie trzeba się dziwić jak nie wiadomo z kim się rozmawia. Raz kameleon a raz ropucha i tak na jedno wyjdzie, wszystkie te stwory to gady. Kto je lubi? nikt, a szkoda bo są przez to bardzo nieszczęśliwe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: KrysiaB28 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 cze 2011 - 13:09:24

Purnatur B12 jest naprawdę bardzo dobry na schorzenia łuszczycy. Bardzo pomaga choć nie leczy. Objawy które w moim przypadku (AZS) były okropne, tak po regularnym stosowaniu Purnatur mam całkiem inną, w ogóle nie mam szorstkiej, złuszczonej skóry, nie swędzi mnie a duże czerwone rumieńce są praktycznie niewidoczne. Mnie Purnatur pomaga praktycznie od początku jego zastosowania a kupiłam go na początku tego roku. Możliwe, że mają na to wpływ odpowiednio dobrane składniki zawarte w tym kremie. W każdym razie jak dla mnie jest rewelacyjny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Arnoldzik (82.160.79.---)
Data: 29 cze 2011 - 19:26:50

KrysiaB28 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Purnatur B12 jest naprawdę bardzo dobry na
> schorzenia łuszczycy.

Bardzo pomaga choć nie
> leczy. Objawy które w moim przypadku (AZS) były
> okropne, tak po regularnym stosowaniu Purnatur mam
> całkiem inną,
Krysiu opisujesz swój przypadek, gdzie chorujesz na AZS, zaś twierdzisz i wyciągasz wniosek, że bardzo jest dobry na schorzenia łuszczycy. A skąd masz taką wiedzę? AZS a łuszczyca to dwie różne bajki.
Komu i po co ma słuzyć ta nadinterpretacja. Ja choruje na łuszczyce i mi wcale nie pomógł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: meduza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2011 - 11:57:46

Swędzenie, drapanie, obrzęki, sucha skóra to dotyczy zarówno AZS jak i łuszczycy. Purnatur B12 pomaga w pozbyciu się takich objawów. Sama tego doświadczyłam i akurat Purnatur sobie chwalę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 lip 2011 - 12:26:53

Na swędzenie najlepszy epikrem cena ok 10zł- tu już drapanie odpada
obrzęki-niezastąpione preparaty z kasztana cena ok.10zł-dodatkowo dotlenia skóre i nie tylko
sucha skóra-żel z żywokostem cena 13-zł( dodatkowe właściwości wymienione w ulotce) sumując 10+10+13=33zł na miesiąc kuracji
teraz oblicz ile mi zostaje w kieszeni

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: adelita (82.160.79.---)
Data: 04 lip 2011 - 18:17:44

a ja proponuję maść z witaminą A za około 4 złotych. Efekty znacznie lepsze niż po tym tu wybiegowym marketingowym wychwalaniem - Purnatura.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 lip 2011 - 18:44:52

Potwierdzam działanie tej maści

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: slawek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2011 - 19:25:20

Mi nic nie pomógł. Powiem że jest beznadziejny.
pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: kazik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2011 - 20:40:15

Wystarczy, że jedna osoba wypowie się pozytywnie na temat Purnatur i już zbiera się chmara przeciwników. I znowu trzeba przywołać poprzednie treści.

Ku rozwadze
Chciałbym tylko zwrócić uwagę na to że przeciwnicy Purnatur drapią swoją skórę i wypisują te same brednie w stylu Anny G, której udowodniono, że podpisuje się wieloma Nickami na tym forum. Prawdopodobnie nie tylko na tym forum. Całkiem możliwe że to nowe nicki Anny pisały następne posty. Na to wygląda. Cóż z takimi nic chyba nie da się zrobić, mają pstro i tyle, no to niech sobie z tym żyje jak jej dobrze. Swoją drogą to szczęścia chyba nigdy nie znalazła i nie wiadomo czy go znajdzie.
Oto treść z poprzedniej strony:
?Do krzysztof2010dd

Dlaczego podajesz tutaj na ogólnodostępnym forum nie Twoje adresy email? Ładnie to tak?
A jak ktoś napisze do Ciebie głupoty to będziesz zadowolona?

Tak, kochani - krzysztof2010dd to wcale nie "ON" tylko "ONA". Anna G... prowadząca działalność z nieruchomościami w Warszawie, tak powiedziało Google.
Pewnie nigdy kremu Purnatur B12 nie kupowała. Tutaj podszywa się pod co najmniej kilka NICKÓW i pod ich przykryciem wypisuje nerwowe posty. Tak, to tacy tutaj jak ona niby z łuszczycą komentują to czego wcale nie wypróbowali.

krzysztof2010dd i inne twoje nicki, to ty Anno powinnaś stąd spieprzać ze wstydu do swoich nieruchomości, których na pewno nikt nie kupuje, bo kto by kupował od tak fałszywej i podstawiającej się za "nie siebie" osoby. Współczuję twoim klientom z Warszawy i może nie tylko z Warszawy.
A wiesz co, zrobię tak jak Ty zrobiłaś, podaję adres email [email protected] pod którym można dowiedzieć się czy to prowadzisz ten ...... VIP House.?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: anka (82.160.79.---)
Data: 08 lip 2011 - 23:08:19

Oczywisxcie sprzedający ma interes tutaj, bo dzień bez marketingu to dzień straconu, ale ten co krytykuje Purnatur, bo mu w niczym nie pomógł po za wydrenowaniem kasy z kieszeni to ma jaki interes? Chyba żaden, poza tym by się podzielić uwagą, że wcale nie jest świetny w leczeniu łuszczycy jak zawarta jest właśnie taka podstępna marketingowa myśl w temacie.
Pozdrawiam serdecznie. Anka z Narola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lip 2011 - 15:44:48

Jednym pomaga innym może nie. Każdy z nas jest inny. Na jednego działa taniutka maść a na innych działa Purantur. Wszystkich do jednego worka nie można wrzucić. Purnatur b12 jest dobry i pomaga w leczeniu łuszczycy. Doświadczyłam tego i doświadczyli moi przyjaciele. Jest nam dużo dużo lepiej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213-->
Bieżąca strona: 12 z 13



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.