Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lut 2011 - 11:07:22

Szwagier kupił w Niemczech Purantur B12. 100ml z airless systemem (z dozownikiem). Kosztuje 19,90 euro + koszty przesyłki w Niemczech 4 euro + 2 euro dla szwagra + 14 zł koszt przesyłki za pobraniem pocztowym Poczta Polska. Kurs euro przeliczam po aktualnym kursie kupna 4 zł. Całkowity koszt to 118 zł.
Szwagier kupił 10 sztuk więc kto chce to niech pisze tutaj albo na meila [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lut 2011 - 16:35:01

Już mi się skończył Purnatur. Jakby ktoś chciał to może do mnie nadal pisać.
Szwagier jedzie do Niemiec znowu w niedzielę a przyjedzie za tydzień.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Zenek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 lut 2011 - 17:04:36

A możesz zamówić pięćsetkę bo ja potrzebuję większe opakowanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: koles (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 lut 2011 - 18:23:15

Cos mi się wydaje ze zysku z tego jest niewiele.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: maliniak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2011 - 18:16:41

Mam to gdzieś, dopłace sobie parę groszy i przyślą mi na drugi dzień. Żeby zaoszczędzić u Ciebie kilka złotych trzeba czekać tydzień albo i dwa. Gra nie jest warta świeczki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 mar 2011 - 07:51:20

Każdy ma prawo wyboru, nikt nikogo nie zmusza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: rsgd (---.aster.pl)
Data: 05 mar 2011 - 10:29:14

dokładnie, nikt nikogo nie zmusza. Więc spadaj.
Czyj to szwagier???


Mój kot mówi, że tylko WHISKAS. Smarować miejsca chore a inne oblizywać...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: rsgd (---.aster.pl)
Data: 05 mar 2011 - 10:39:01

jak nie przestaniecie to jednak wyślę to Wasze gówno do zbadania. Moje koszty ale później zabawa, jak firma spada do kibla...poprzednio na "widelcu miałam większe firmy". Np. Dar Natury. PODAJCIE SKŁAD!!! Nic więcej nie chcę. Ale mam okres i jestem agresywna. Mam prawo.
Podacie skład, zobaczymy, że oprócz wazeliny są tam inne zajebiste składniki i zaczniemy stosować. I się zaleczymy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: krolowa102 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2011 - 20:57:09

Witam. Do.. LoL... krolowa102,kaja.paweł - to są 3 inne osoby nawet ich nie znam. Ja kupiłam Purantur 12 w hurtowni : Kosmetyczna.com.pl! na internecie. Zaplaciłam 45,90-za 50ml. A o to do nich E-mail: [email protected].. Wejdź w google i znajdziesz . Ta apteka sprowadza z Niemiec .. miasto Żory. {Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: SE (---.rev.netart.pl)
Data: 12 mar 2011 - 15:27:18

Tak wam to pomoże, jak umarłemu kadzidło grinning smiley Następne, łuszczycowe cuda - wianki, czyli naciąganie naiwnych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: kazka (---.tktelekom.pl)
Data: 12 mar 2011 - 17:16:30

Kto się na to może nabrać? Poza dystrybutorami i ich cudownymi uzdrowieniami żaden łuszczyk nie napisze tak, że nic mu nie pomagało sięgnął po Purnatur i nastapił cud.
Jasne, że reklama jest dzwignią handlu, ale wchodzić tutaj i podszywać się pod łuszczyków jest perfidne i wyrachowane z ich strony.
To samo zadanie, jak nie lepiej spełni pierwszy z brzegu natłuszczacz, typu oliwka,emulsja, czy melkteff za 10 złociszy. To są oszusci i naciągacze. Z tego zyją.

Są przykłady i piękne na forum, jak bezinteresownie kolega porozsyłał emulsję zrobioną przez zielarkę, czy pomagania sobie wzajemnie, zbywania leków po cenie kupna. Ci od Purnatura smierdzą na odległość. Bywa. Ale cieszę się, że jest tyle głosów krytycznych. No i dobrze tak trzymać. Nie będą tu hasali po forum i cwaniaków udawali.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: kazik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2011 - 11:38:50

Znowu tak nie przesadzajcie. Sa przeciez tacy co im Purnatur pomaga. Można poczyać w innym wątku pt Niemiecki Purnatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy"
No są też tacy co oczekują od tego kremu by wyleczył łuszczycę albo że ten krem jest lekarstwem i może tak chcieliby sprawę przedstawiać. Trzeba czytać ze zrozumieniem.
Może ci wszyscy co tak negatywnie piszą o tym kremie są konkurencją do Purnatur

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: zbyszek (---.internetunion.pl)
Data: 16 mar 2011 - 14:51:11

Znowu przesadzacie - jeżdżę do Niemiec dwa razy w tygodniu , kupiłem ten specyfik Purnatur 12. W Niemczech nie istnieje pod tą nazwą , jest to Avokado B12 [ skład Vitamina B12 + Avokado ] , kosztuje opakowanie 200ml 29,90 Euro . posmarowałem się a czy da to efekt zobaczymy? pozdrawiam wszystkich chorych i zdrowych . Głowa do góry

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: leon (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2011 - 17:59:27

Podałeś chyba błędną nazwę boGoogle nie widzi produktu "Avokado B12". Natomiast jak wpiszesz "Purnatur B12 in Deutschland" to spotkałem taki link prowadzący na stronę niemiecką http://www.purnatur-cosmetics.de/index.php?section=agb

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: ja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2013 - 23:16:01

mam pytanie

może ktoś mi napisać jak stosować PURNATUR B12 ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 01 mar 2013 - 13:44:23

Szkoda sie mazać to nic nie dajacy krem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: mika86 (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 02 mar 2014 - 00:04:33

Mam problem z luszczyca glowy,ostatnio tez zauwazylam 3 krostki na ciele,mieszkam w Niemczech wiec stad moje pytanie czy PURNATUR 12 jest dostepny w kazdej aptece na terenie Niemiec???jesli nie to gdzie mozna go zdobyc???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.